• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 9. kolo HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo, nedjelja 30.09. 19:00  (Prikazano: 63641 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Forza Fiume
Odg: 9. kolo HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo, nedjelja 30.09. 19:00
« Odgovori #30 u: Listopad 01, 2018, 10:13:05 »
  • Što se tiče sjevera i Armade, jučer je bilo očaj navijanje, ali mi nisu jasni Istok i Zapad. Šute (ili pičkaraju) 90. minuta i onda kad završi Rijeka, Rijeka?! A 90 minuta pljuješ po svakom svojem igraču. Na kraju kad zasluže - igrajte pederi (jučer osim bezveznog zujanja Čanađije, jedino je Acosty nakon ulaska pokazao malo "krvi" - ne pretjerano učinkovito, ali one žestice koje moraš pokazat kad si al pari s protivnikom da malo digneš tribin(u)e), onda su najveći navijači. Zašto se istok ne organizira pa krene 90 minuta? Gdje su cijelo vrijeme? Jednog dana kada Armada, ovakva ili onakva, crvena ili crna, za Kantridu ili Ruju, ode s tribine (nešto ala BBB), mi postajemo Slaven Belupo - održivi, 5 mjesto, svake 7 sezone nekakva Europa, s KAZALIŠTEM na Rujevici. A I, Z i moja malenkost će čekati da se neki tamo "mulac" s S tribine uhvati megafona da ne ćujem mlinac za kavu od gospođe preko puta.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Listopad 01, 2018, 10:16:39 »
  • Samo ću reći da nam slijede gostovanja:

- Gorici koja je vrlo vrlo interesantna i organizirana ekipa, po meni prvi "autsajder" za europska mjesta
    - nakon reprezentativne pauze nakon koje će se valjda oporaviti Heber pa i Velkoski idemo na noge Interu
    - Poljud
    - Varaždin u kupu

Ja uopće nisam optimist nakon ovih posljednjih predstava. Vatromet na Rujevici smo vidjeli 3.8. (ako se ne varam nije ga bilo protiv Rudeša kad smo igrali "vani"). I bojim se da bi mogli završiti i ispod ovog četvrtog mjesta kroz mjesec dana, barem nakratko. A zna se da riječka publika razumna kakva jest, ne treba puno da digne paniku i uzbunu.

Igrači, igra, trener, atmosfera/tribine i nedavne izjave nisu na razini HNK Rijeka. Svaka utakmica stvara još više i više pitanja umjesto da daje odgovore na njih. Znam da će sada Kek ispasti kriv za sve kada napišem ovo - ali pored svega sinoć on u "utakmici bez imperativa pobjede" stavi tog Bušnju u 90. minuti jer eto zašto ne. I kako je to bio zaključak večeri, ujedno to i najviše pamtim kao šlag na tortu pa samo tome posvećujem koju rečenicu više.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #32 u: Listopad 01, 2018, 10:25:07 »
  • Kad Armada skandira igrajte pederi sjetim se onog klauna koji je prozivao I tribinu radi, kako kaze, sramotnog zvizdanja a isticao Armadu kao primjer svim ostalim navijacima  ;D
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Listopad 01, 2018, 10:27:31 »
  • Još par crtica
    http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Milan-Ristovski-zabio-za-remi-Krska-kod-Olimpije

Milan Ristovski iako dobija mrvice (u tekstu se kaže) ulazi u 66- minuti. Kod Keka dobiješ 66 sekundi. Nikad mi neće biti jasan taj Kek. Zamjena u sudačkoj nadoknadi se radi kada trebaš SAČUVATI rezultat ne kod 1:1 s Belupom. Jučer igramo s 3 defanzivna vezna 55 minuta, s 2. 90! Doma protiv Slavena! Čolak nije u formi, manjka mu samopouzdanja - onda se ne dereš na njega u 30 i nekoj minuti iz petnih žila da se mora više kretat.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #34 u: Listopad 01, 2018, 10:28:46 »
  • Ono je jučer bilo slabo, Rijeka je ove sezone sterilna. Iliti jalova. I zato mi je žao što je onaj panj prošlo kolo svirao penal i crveni jer bi mi tu utakmicu izgubili kao što smo jučer izgubili bod od jednog belupa, ali se bar nebi vadili na suca. Možda bi razmišljali malo drugačije. (Meni jučer čiča na tribini u 3. minuti kaže da nas kradu i da smo trebali biti bodovno poravnati s Dinamom. Isti ode u 70. minuti jer ne može više to gledati). Ovako smo tjedan dana mislili da nas kradu i da smo najbolji, a u međuvremenu smo utrpali 9 komada u kupu. Šampioni. Međutim kada dođe malo ozbiljnija ekipa (a to nam je u ovom trenutku SB), onda ako ne daš iz prve dvije šanse 2 gola, završi kako je završila i Istra, i Hajduk, i norvežani, i lokomotiva.

Pa i jucer je bio cisti penal za nas tako da ce se neki i za ovu tekmu vaditi da nismo dobili radi sudaca.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Listopad 01, 2018, 10:39:59 »
  • Brzo zaboravljamo neke detalje oko izgradnje Rujevice. ;)
    Prvenstveno zbog kapaciteta i mogućnosti igranja Europa lige (stadion 8K), sekundarno kao navijačku tribinu.
    Nitko nije zaboravio, samo cinično karikiram.

Jadranski derbi je napunio sjever, na Osijeku je bio cca dvostruko ispunjeniji nego jučer, tako da... Jebena je ironija da se Amada, koja je nekad obožavala prcat "derbi navijače", pretvorila u derbi navijačku skupinu.

Ne interesiraju me ni opravdanja ni obrazloženja, prizori kao na fotki koju sam postao su jebena sramota i točka.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Listopad 01, 2018, 12:29:38 »
  • Opet samo pretakanje iz šupljega u prazno. Ne kužim ovo spominjanje mentaliteta, mislim da smo mi ovdje puno razumniji i strpljiviji od većine drugih. Glavna pitanja se izbjegavaju. Peh s ozljedama? Jebote, kako uvijek baš mi. Ali daj mi radije odgovori kako Pavičić, Čolak, Puljić, Grahovac, Acosty, i još neki nisu ni sjena samih sebe otprije nepunih pol godine.

Netko je spominjao da smo se previše razmazili? Jebi ga, to je ljudska priroda, ovo više nije Rijeka koja živi iz mjeseca u mjesec, nego tobože ozbiljan profesionalni privatni klub s proračunom kao dvije općine Kostrena.

Edit:
    Snimka faula na Pavičiću:
    https://streamable.com/1h929

Nema frke Miško, i suci su ljudi. Iz kola u kolo. A mi Riječani smo postali toliko dobri u primanju u guzicu i okretanju drugog obraza, da drugačije više ni ne znamo.
    « Zadnja izmjena: Listopad 01, 2018, 12:45:16 od Fornax »

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Listopad 01, 2018, 13:33:18 »
  • Brzo zaboravljamo neke detalje oko izgradnje Rujevice. ;)
    Prvenstveno zbog kapaciteta i mogućnosti igranja Europa lige (stadion 8K), sekundarno kao navijačku tribinu.
    Nitko nije zaboravio, samo cinično karikiram.

Jadranski derbi je napunio sjever, na Osijeku je bio cca dvostruko ispunjeniji nego jučer, tako da... Jebena je ironija da se Amada, koja je nekad obožavala prcat "derbi navijače", pretvorila u derbi navijačku skupinu.

Ne interesiraju me ni opravdanja ni obrazloženja, prizori kao na fotki koju sam postao su jebena sramota i točka.

Očigledno nisi pročitao do kraja ili nisi skužio.
    Što je Armada i koliko ih ima?
    Ja sam ti jedna od onih točki na S, ali nisam Armada. Da je tamo samo Armada, tribina bi trebala biti veličine kao ona iza južnog gola. Pol te bivše "Armade" se razmililo na druge 2 tribine, ostali samo mulci koji čine kop, a u kopu više nema starijih članova čak su i vođe navijanja druge. Nije da sam išao brojati, ali onako s kraja tribine tako izgleda. Prije na Kantridi i dok nije bilo S tribine na Rujevici, Armada je bila okružena drugim navijačima i to je izgledalo masovnije. Sada kad je dosta ekipe otišlo sa S ća to izgleda kako izgleda. Ovi derbi navijači su i prije dolazili na I ili D tribinu na Kantridu pa bi te jače utakmice na nešto sličile. Ovako to mi izgleda kao realnost te navijačke skupine, bilo nama pravo ili krivo. Znači ono što sam ti htio reći S je kao i ostale tribine, puni se prema rezultatu i trenutnom interesu masa, a defintivno prevelika kapacitetom samo za kop Armade. E zašto su neki ljudi nakon samo godine dana pobjegli sa S na I,... druga priča
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Listopad 01, 2018, 13:45:45 »
  • Pas mater, ako nakon negativnog niza od 5 utakmica treba mijenjati trenera, sportskog direktora, upravu ili čistačice.
    Pa što smo postali toliko bahati u ovih zadnjih 5-6 godina? Pomutio nam razum naslov i Europa liga?

Nije to pet utakmica. To su 4 DOMAĆE utakmice i jedna vani. A tek sada slijede gostovanja protiv ekipa koje igraju dobro. Dakle ovo je bilo samo upozorenje, a kaos bi tek mogao početi. Nema tu bahati ili ne bahati. Imaš ekipu koja je itekako plaćena i igrače koji su došli sa nekakvim renomeom, odnosno koji su predstavljani od strane kluba kao pojačanja (Punčec, Pavelić, Grahovac, Čanađija, Pavičić, Čolak, donekle Puljić koji se iskazao u našoj ligi, Acosty koji btw za mene nije nikakav igrač), a ispada da nam igra ovisi o potencijalima (Lončar, Raspopović, Escoval) i samo sa dvije dokazane klase (Heber, Gorgon). Ne znam što reći o Žuti i Župariću. Ne primamo golove pa recimo da je obrana ok. Po trenutnoj igri, samo 2 igrača Rijeke bi bila pojačanja za ostatak HNL-a. Pavičić ovakav kakav je ne bi imao mjesta u Lokomotivi i Osijeku ni pod razno.

Odvojit ću. S obzirom na sve to ne možeš biti bahat. Imaš nekakva očekivanja KOJA JE POSTAVIO KLUB (grupa EL i borba za naslov), a trenutno si četvrti (možda i peti). Nije to bahatost. To je očajan omjer uloženo-dobiveno. Pod uloženo ne mislim samo na pare nego na javno istaknute ciljeve. Ako klub kojeg sam član kaže da se bori za skupinu EL, a nije u stanju dobiti SB doma, onda naravno da imam pravo bit razočaran. Nisam bahat, razočaran sam.

1. Rijeka igra identican nogomet vec 5 godina i procitana smo knjiga.
    2. Rijeka trenutno ima poluigrace, odnosno igrace lose kvalitete, koliko god nas Misko, uprava i mi sami sebe uvjeravali da imaju kvalitetu za vrh. Neki potencijal postoji ali tek u tragovima.
    3. Rijeka ima losu atmosferu na tribinama, posebno sa Istoka i sjevera
    4. Rijeka vise nije 'in' pa nema selfi navijaca, a sad ce ostat i bez parsto pravih navijaca jer je gledanje ovakvog nogometa gubljenje vremena, posebno kad dode lose vrijeme.
    5. Rijeka mora nesto bitno mjenjati. S obzirom da ekipu i navijace ne mozes, mislim da je vrijeme za novog trenera i sportske direktore. Trenera ne krivim u potpunosti ali od njega se krece jebiga. Ovaj fail je najvise zasluga sd-ova koji su eto promasili prvi put, ali to ce klub skupo kostati.

1. Apsolutno NETOČNO. U 5 sezona smo skoro svake sezone promijenili stil igre. Slažem se samo da je ove sezone to najlošije, odnosno neprepoznatljivo.
    2. Opet, ne mogu da se složim da igrači koji su prošle polusezone bili solidni odjednom ne valjaju? Možda nije problem u njima...
    3. I sa zapada...
    4. Istina, zato i kažem, rađe još 5 sezone eurolige nego jedan naslov prvaka u 5 sezona.
    5. Ako sljedeće tri utakmice ne bude min 7 bodova mislim da je jedina šok terapija smjena trenera.

1. Argumentiraj. 4-2-3-1 se igra od kad je Kek tu. Neću razglabat ali već ptice na grani znaju ulogu bekova i krila kod nas. Ali ajde, argumentiraj pa ćemo vidjet.
    2. Protivnici su bili puno slabiji, imao si Bradarića, imao si vođu na terenu, suci nisu toliko krali, navijači nisu toliko srali....sto je čimbenika. Igra je bila bolja, ali ne baš toliko da JA OSOBNO mogu reći da igrači nisu krivi nego je kriv utjecaj mjesečevih mjena možda.
    3. I sa zapada da...ali malo drugačije je kad ti sa istoka krene zviždanje nakon prvog loše pasa ili kad mulci sa sjevera u 80. minuti puknu. Na sjeveru je jučer najbitnije bilo obuć fantomku. Dijelili su se proglasi da se obavezno obuče fantomka. Nitko nije pozivao da se dođe i podrži ekipa.
    4. Da
    5. Osobno mislim da je to skoro pa neminovno jer ne vidim kako ova ekipa može izaći iz bunara. Gostovanja su teža nego na proljeće odnosno prošle sezone, a mi igramo lošije.

Mislim...ili su igrači totalno u banani, ili rade kajlu Keku. Druge nema.

Što se tiče sjevera i Armade, jučer je bilo očaj navijanje, ali mi nisu jasni Istok i Zapad. Šute (ili pičkaraju) 90. minuta i onda kad završi Rijeka, Rijeka?! A 90 minuta pljuješ po svakom svojem igraču. Na kraju kad zasluže - igrajte pederi (jučer osim bezveznog zujanja Čanađije, jedino je Acosty nakon ulaska pokazao malo "krvi" - ne pretjerano učinkovito, ali one žestice koje moraš pokazat kad si al pari s protivnikom da malo digneš tribin(u)e), onda su najveći navijači. Zašto se istok ne organizira pa krene 90 minuta? Gdje su cijelo vrijeme? Jednog dana kada Armada, ovakva ili onakva, crvena ili crna, za Kantridu ili Ruju, ode s tribine (nešto ala BBB), mi postajemo Slaven Belupo - održivi, 5 mjesto, svake 7 sezone nekakva Europa, s KAZALIŠTEM na Rujevici. A I, Z i moja malenkost će čekati da se neki tamo "mulac" s S tribine uhvati megafona da ne ćujem mlinac za kavu od gospođe preko puta.

U krivu si. Na I3 je masa ljudi sa F tribine, na I2 su Berden i ekipa i ta grupa ljudi prilično često navija. Sigurno ne šute svih 90 minuta.

I4 i I5 su u kurcu. To je istina. Ja sam ostao na I4 i to je katastrofa šta je došlo na tu tribinu otkako je Armada otišla na sjever. Sve sami stručnjaci, gledatelji i par STARACA koji zvižde. Kad čuješ da netko zviždi sa istoka to su ti penzići. Jednog već dugo imam na piku.

O micanju transa sa Sjevera i ušutkavanje navijača od strane mulaca neću sada, ali počelo se i to radit.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Listopad 01, 2018, 15:03:13 »
  • Apropo penala na Pavičiću, sa tribine mi nije izgledalo tako ali ovo je čisti penal. Jedva čekam takvu situaciju za neke druge klubove.
    Uza sve loše što nas pere, i jebene sudije od krvi i mesa nas deru za bitne situacije.
    Ne sjećam se kad je bila neka obrnuta situacija.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Listopad 01, 2018, 15:39:56 »
  • Digresija - travnjak na Rujevici je otišao u kurac.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Listopad 01, 2018, 16:51:08 »
  • Moram priznat da nakon dugo vremena se ljutim na Miska.
    Ako nešto radi iza zavjese u vezi ljudi od krvi i mesa onda se ispričavam, ali jebote ovo je previše.
    Mi svaku jebenu utakmicu igramo protiv protivnika, sudija i samih sebe.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #43 u: Listopad 01, 2018, 17:32:27 »
  • Moram priznat da nakon dugo vremena se ljutim na Miska.
    Ako nešto radi iza zavjese u vezi ljudi od krvi i mesa onda se ispričavam, ali jebote ovo je previše.
    Mi svaku jebenu utakmicu igramo protiv protivnika, sudija i samih sebe.

mi ne kmecimo i pobjeda nije imperativ .... cekam nove biserne izjave  :D

Jbt ozbiljni klubovi,kad im igrac dobije crveni a kriv je, zale se u nadi da ce igracu kazna biti smanjena a nama je to izgleda ispod casti.

Isto tako ako protiv Slavena pobjeda nije bila imperativ onda ocekujem da do kraja prvenstva vise niti jedna pobjeda nije imperativ, Imperativ je jedino da ne ispadnemo iz lige !?

Tko je sad na redu sa glupim izjavama ? Srecko?  :D

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Listopad 01, 2018, 18:58:58 »
  • Jbt ozbiljni klubovi,kad im igrac dobije crveni a kriv je, zale se u nadi da ce igracu kazna biti smanjena a nama je to izgleda ispod casti.

Ako referiraš na posljedni crveni onda ne vidim zašto su se trebali žaliti.
    Punčec je crveni dobio 22.09, a kup utakmicu smo igrali 26.09 gdje je odradio 1. utakmicu suspenzije.
    Žaliti se na 1 utakmicu suspenzije zbog crvenog kartona koji je dosuđen, po mom uvjerenju i ne ulazeći u pravilnike, je jednako žalbi da je utakmica neregularna.
    Da je sada dobio 3 utakmice zbog prigovora sucu... to je drugi par rukava.

Ajmo ne raditi od muhe slona.

Mislim, ako netkom smeta ovakvo ponašanje naše uprave koja ne kmeći oko svake pizdarije (a da ih ima, ima ih) moguće da je bolje da promijeni klub za koji navija. Evo, slučajno znam za jedan klub malo južnije koji upravo prakticira takav pristup.

Odavno tvrdim da svatko ko prisustvuje meču Hrvatske Nogometne Lige tim činom lizi daje kredibilitet. I točka. Nema nikakve rasprave iza toga. Svi su krivi za ovu žabokrečinu - neki možda malo više, drugi malo manje, uključujući nas ovdje koji o njoj raspravljamo. Pa cijelo jeb*** društvo nam je u totalnoj banani i nitko ne poduzima niti najmanju sitnicu da to promjeni. Samo je glavno prebacivati odgovornost na 'one gore'.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2