• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 9. kolo HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo, nedjelja 30.09. 19:00  (Prikazano: 62779 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Veteran
Odg: 9. kolo HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo, nedjelja 30.09. 19:00
« Odgovori #60 u: Listopad 02, 2018, 10:48:18 »

• Onda je krenuo preporod...

Radošević, Močinić, Maleš nije ništa drugo formacijski i igrački različit od Čanađija, Lončar, Pavičić. Ili Bradarić MIšić Franko. Sve je to ista stvar samo su igrači bili drugačiji. Franko je za razliku od Pavičića uvijek ulazio u 16 ili na 11. Ovaj ostane na 20 metara. Mišić je znao dodati loptu naprijed, Čanađija prvo pogleda natrag.

Ni Xavi, Iniesta , Busquets nije ništa drugo formacijski i igrački različito od toga. Sve je to ista stvar samo su drukčiji igrači  :o 8)

Ništa nisi pročitao ili nisi htio, uglavnom nije ni bitno.

Bitno je samo da Rijeka profunkcionira. Na ovaj ili na onaj način i na sveukupno zadovoljstvo !  ;)

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Listopad 02, 2018, 13:02:47 »

Radošević, Močinić, Maleš nije ništa drugo formacijski i igrački različit od Čanađija, Lončar, Pavičić. Ili Bradarić MIšić Franko. Sve je to ista stvar samo su igrači bili drugačiji. Franko je za razliku od Pavičića uvijek ulazio u 16 ili na 11. Ovaj ostane na 20 metara. Mišić je znao dodati loptu naprijed, Čanađija prvo pogleda natrag.

Ni Xavi, Iniesta , Busquets nije ništa drugo formacijski i igrački različito od toga. Sve je to ista stvar samo su drukčiji igrači  :o 8)

Bitno je samo da Rijeka profunkcionira. Na ovaj ili na onaj način i na sveukupno zadovoljstvo !  ;)

Htio sam kako ne? Možda sam u krivu već godinama ali sam subjektivan. Bitno je, na forumu smo  ;D Pa nećemo samo pisat pohvale i kritike. Razgovaramo, šta.

Ti si na početku rekao da je netočno da nam se igra ne mjenja. Kvaliteta igre se mjenjala da, time jer su dolazili kvalitetniji ili lošiji igrači. Ali sama taktika, formacija, način igre je non stop isti. Tebe ova trenutna igra/taktika/formacija ne podsjeća na osovinu Sharbini - Kramarić - Tomasov - Balaj?
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #62 u: Listopad 02, 2018, 13:16:22 »

Htio sam kako ne? Možda sam u krivu već godinama ali sam subjektivan. Bitno je, na forumu smo  ;D Pa nećemo samo pisat pohvale i kritike. Razgovaramo, šta.

Ti si na početku rekao da je netočno da nam se igra ne mjenja. Kvaliteta igre se mjenjala da, time jer su dolazili kvalitetniji ili lošiji igrači. Ali sama taktika, formacija, način igre je non stop isti. Tebe ova trenutna igra/taktika/formacija ne podsjeća na osovinu Sharbini - Kramarić - Tomasov - Balaj?

Drugim rijecima Kek prilagodjava igrace sustavu a ne sustav igracima  :)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Listopad 02, 2018, 13:26:07 »

Drugim rijecima Kek prilagodjava igrace sustavu a ne sustav igracima  :)

Upravo tako. Kao Martin po diviziji.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Listopad 02, 2018, 15:54:32 »
  • "Hladne glave" par mojih impresija uz neke igrače. Samo o njih par koji su po meni zaslužili da ih se na ovaj ili onaj način pozitivno izdvoji.

Pavičić.
    U nedjelju je bio možda najrazigraniji od kad je kod nas, bilo ga je od 16 do 16, nudio se, tražio loptu, prihvaćao odgovornost i išao u rizik. Nažalost to je i pokazatelj koliko smo kao ekipa slabije odigrali. Inače dečko kojem sam prvom dijagnosticirao bol penisa, no za nedjeljnu volju mu isto tako moram s moje strane odati priznanje. Imao je par poteza koji su nam mogli donijeti 3 boda, nešto njega nije htjelo, nešto su uprskali drugi. Ako ovako nastavi moglo bi na kraju dobiti odličnog igrača.

Gorgon.
    Dečko jednostavno nije kriv, na krivom mjestu ne može dati u ovakvoj ekipi bolje. Dopalo mi se što je u drugom poluvremenu skužio (sumnjam da su mu rekli) da je na onom boku nekoristan i počeo se nuditi u sredini gdje nam je falio igrač u odnosu na Slaven. Gorgon za kraj drugog poluvremena i taj instinkt za igru kod mene je zaradio plusić

Lončar.
    Ovo je buduća KaticaZaSve, da li će ga to zeznuti ili mu dati dodatni poticaj ne znam, ali znam da dečko ima štofa. O ostatku ekipe i kvaliteti suigrača ovisiti će da li ćemo pričati o budućem nositelju igre Rijeke. I na boku je prvo poluvrijeme išlo sve preko njega i Zute. Kasnije kad se izlaskom Capana stavio na svoju prirodnu poziciju, odmah je malo oslobodio Čanađiju i napravio u par minuta više nego žrtvovani Capan 50 minuta.

To bi bilo to, ostali na razini ili ispod razine svojih mogućnosti. Da je Čolak pogodio što je morao u onoj 12-13 minuti, danas bi možda pričali o preporodu ekipe i imali bolju atmosferu oko ekipe. Što je tu je, idemo dalje, i vritnjak neki put prisili čovjeka na korak naprijed.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.