• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 10. kolo HNL-a, Gorica - Rijeka, subota 06.10. 15:00  (Prikazano: 37469 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
10. kolo HNL-a, Gorica - Rijeka, subota 06.10. 15:00
« u: Listopad 04, 2018, 10:05:59 »
Jednom kada si osjetio sreću bez kraja,
Slavio prvake, bio u tom predvorju raja.

Ništa manje više te usrećiti ne može,
Jeb* ga ne možeš iz te navijačke kože.

Loše igre više te sad smetaju nego prije,
Svaki kamen vrtiš, što se ispod krije?

Želiš upravu koja je uvijek gladna i reži,
Igrače koji grizu, trenera koji ne bježi.

Jedini ishod koji te spasiti može sada,
Da toj Gorici utrpaju bar dva-tri komada.

A kada se to desi, stavit ćeš očale roze,
I nećeš mariti više za forumske dijagnoze.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: 10. kolo HNL-a, Gorica - Rijeka, subota 06.10. 15:00
« Odgovori #1 u: Listopad 04, 2018, 10:27:54 »
I onda Gnjusni nagazi na gas.

Ovo bi klub trebao staviti na web stranicu!

Evo i ja ću onda nadodati: "Plitak potok!".
Kad je bal nek' je maskenbal!
« Zadnja izmjena: Listopad 04, 2018, 13:30:42 od D2 »
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Listopad 04, 2018, 11:31:20 »
Postao si doktor otvaranja tema.

Za dobru, ili bolje reći za vratit nekakvu dobru atmosferu su potrebne pobjede. Slaven je pobjegao s udice, svaka čast gorici i što su hit ovog djela ali pobjeda i gotovo.
Kakva nam je situacija sa kartonima, neznam, napadački i žestoko, usudio bi se reći kao protiv Slavena pa će napokon neko nešto utrpati. Sastavi, bo. Pokušati oživit Čolaka pa ga gurnuti od početka, ili Gorgona u špicu, Puljića ne, radije poluspicu, Pavičić se budi, nisam pametan. Ko god samo da pobijedimo.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline d

• Forza Fiume
    • http://samorijeka.com
« Odgovori #3 u: Listopad 04, 2018, 11:41:15 »
Kakva nam je situacija sa kartonima

Sve ok, nitko nema 3, po 2 imaju Heber, Pavičić, Raspopović i Grahovac.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #4 u: Listopad 04, 2018, 12:01:29 »
Da igram Fifu ili PES s Rijekom, probao bih ovako:

-----------------Čolak
-----Puljić - Gorgon - Acosty
-------Grahovac - Lončar
Žuta - Punčec - Escoval - Raspopović
-------------------Sluga
« Zadnja izmjena: Listopad 04, 2018, 12:22:22 od Fornax »

Online moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #5 u: Listopad 04, 2018, 12:25:13 »

-----------------Čolak
-------Grahovac - Lončar
Žuta - Escoval - Punčec - Raspopović
-------------------Sluga
Izostavio si Pavičića, zanimljivo. Ja bi jedino zamijenio pozicije Puljića i Gorgona, prvi je tu najbolje partije odigrao a Gorgona ima svugdje tako da njemu nije bitna pozicija.
Ja bi volio da se nađe mjesta za Pavičića jer mi se čini da se budi. Možda čak probati duo s Lončarom a Fažoleti da malo odmori. A Busnja na klupu, iako sam se počeo priklanjat labelu što se tiče Acostyja, ko da pustis tasmanijsku neman na teren, neznam šta očekivati, nekako mi je izvan svih formacija i taktičkih zamisli, nekad sam oduševljen a nekad me ubije u pojam.
I mala digresija, nakon prošle utakmice kaže mi frend ako je Župarić drvo, šta je Čolak. Nadam se da će dečko doći sebi jer je pokazivao dobre igre prije.
Pobjeda, treba ponavljati da uđe u mentalitet.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #6 u: Listopad 04, 2018, 13:31:05 »
https://www.youtube.com/watch?v=MBMmO_1Rrt0

Evo samo da se sjetimo prvog kola.
Pune tribine, čak i sjever.
Kek nakon utakmice : "Gorica je organizirana, dobra ekipa, nisi zalutali u 1.HNL, mnogi će na njima lomiti zube. (iako se potkrao i jedan smješak u smislu simpatična ekipa, al ne mogu nama ništa). Mi (Rijeka) imamo problema prema naprijed."

Odmah poslije vrti se filmić Osijek Hajduk gdje je Nižić strijelac, a onaj Henty izgleda ko Zlatan Ibrahimović.

ŽElim reći koliko toga se može promijeniti u dva mjeseca, tko zna kakvog ćemo raspoloženja biti nakon sljedećih 11 kola  :o

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #7 u: Listopad 04, 2018, 13:45:01 »
1  15%
X  30%
2  55%
albini izvirila guza

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #8 u: Listopad 04, 2018, 13:55:42 »

-----------------Čolak
-------Grahovac - Lončar
-------------------Sluga

Frende, sastav i sustav kako bi ti to postavio je irelevantan totalno.

Mi se fokusiramo na igru preko bekova od prvog dana - što i trebamo jer je bek danas ultra bitna pozicija u nogometu pogotovo na nižim razinama poput naše gdje veznjaci s očima uglavnom nisu na raspolaganju. Dakle bekovi ti moraju praktički biti na ili oko centra u svako doba dana i noći kada mi imamo loptu. Defanzivniji središnji veznjak tada se povlači malo dublje i prelaziš na igru sa 3 otraga, 4 u vezi (preostala dva centralna+dva beka koja su krila) te 3 u napadu koja su zapravo krila + špica. Mi bekove nemamo prema naprijed. Žuta je kao Fenan Salčinović svojevremeno, igrač prošlih vremena. Može on biti pozitivan, srčan i sve, ali spor si i ne možeš biti bek. Pavelić ima puno finiji centaršut što je uostalom i pokazao, ali desno on nije prešao centar osim dva-tri puta (i to je iskoristio za gol i asistenciju).

Krila su nam također spora bez Hebera i Acostyja što efektivno znači da nemamo ni krila nego neke kvazi-kreativce. Opet isto, Gorgonu svaka čast, super bi bio u jakoj ekipi gdje ne bi morao solirati ovoliko jer je inteligentan igrač. Ali je neprobojan, kao i spori Kvržić. I zato se naša igra svodi na pokušaje iz sredine, gdje još i imaš Lončara i Pavičića, ali nisu ni oni bog zna što pa da možeš očekivati čuda. Zapravo kod njih lopta i nije tako često jer igru vode dva tulava stopera, dodavanje beku, dodavanje golmanu, dodavanje Čanađiji koji onda nabije.

Dakle još jučer mi moramo dovesti lijevog i desnog beka koji je ofanzivan. Samo to bi nama diglo igru jer odmah gradiš napad sa više igrača, sa više prebrojavanja, sa više optrčavanja i više kombinatorike jer imaš više mogućnosti. Sada imaš dodati paralelno, natrag (oboje beskorisno) ili solirati (nema tko osim Hebera jer su svi spori). I jebiga, špica tko god da je bila bi loša, ne možeš tu ništa. Grahovcu ne vidim svrhu nikako, plus na posudbi je, a imamo alternativa. Dakle klupa. Čanađija izgleda ipak samo zuji, ali i dalje bi mi igrao kao onaj osigurač u vezi - ako ništa, ima ipak 24 godine, a ne 26 tj. ima sezonu-dvije više prije "zadnjeg vlaka egzistencije". Pored njega tj. ne pored nego ispred moraju biti Lončar i Pavičić.

Kao vatrogasno rješenje do zime: Prskalo - Pavelić, Escoval, Velkoski, Mamić - Lončar, Čanađija, Pavičić - Acosty, Heber - Čolak
Bekovi kakvi jesu sada, pate i zbog Kekovog straha koji je donekle i opravdan jer ako spore igrače gurneš naprijed, obično će ih brza krila protivnika (kojima tamo ne igraju Kvržić i Gorgon...) izbušiti u kontri. Ali pobjeda i poraz su više od remija, i tu nema puno priče i loših strana riskiranju. Sezona je ionako prijelazna, to se već vidi. A i sezona bez Europe u kojoj ćeš više riskirati i možda dobiti statistički i kvalitetno puno puno više od Lončara, Hebera i možda preporođenog Pavelića mi zvuči korisnije od ovih guženja i loše igre da bi izborio Europu pa ispao na prvom koraku od Sarpsborga koji igra na prekide. Sluga igra jer ga želimo prodati, a ništa posebno ne pokazuje. Samo reda radi bi vratio Prskala, kao KAPETANA ŠAMPIONSKE RIJEKE, na gol. Capan, Kvržić, Grahovac na tribinu, na klupu sele Mitrović (desno krilo) i još dvojica istaknutih iz juniora koje ne "kalimo" po jebenim Aluminijima na žnj terenima sa žnj suigračima pod žnj trenerima. Velkovski ili Velkoski, ne znam kako se zove jer je ozlijeđen od dolaska, nadam se ide u prvu u paru sa Escovalom, koji je u prvoj dok se ne oporavi Župarić koji je pak na redu za prodaju kad riješi sinuse i riješi glavu. Možda zbog sinusa igra onako retardirano. Punčeca onda bole sinusi već mjesecima, heh.

Na zimu lete ova trojica s klupe, zatim Punčec i Čolak. Dovode se lijevi bek, desni bek, stoper, desno krilo i špica, svi kvalitete prve ekipe. Igrači do 23 godine. Plaćaju se i neke sitne odštete ako baš zatreba, ali se ne gleda samo u državama s kojima graničimo. Ne gledamo samo igrače koji znaju jezik, ne tražimo nužno da svi budu golobradi bečki dečki. Tražimo jednog iskusnijeg koji će znati zagrmiti na terenu.

Toliko za forumsku dijagnozu. Utakmica? Gorica je dobra, mi nismo. Ali oni nemaju Gnjusa. 1:4, eksplozija naših.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #9 u: Listopad 04, 2018, 14:24:35 »
Frende, sastav i sustav kako bi ti to postavio je irelevantan totalno.
Ne opterećuj moje FIFA/PES fantazije stvarnim životom.  :P

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #10 u: Listopad 04, 2018, 15:40:13 »
-----------------Čolak
-----Gorgon - Pavicic - Mitrovic
-------Canadzija - Lončar
-------------------Prskalo

Busnja 1.zamjena za Gorgona. Ili Gorgon na desno krilo a Busnja na lijevo i Mitrovic 1.zamjena Gorgonu na DK.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #11 u: Listopad 04, 2018, 15:44:37 »
Bem ti selo, što bi nam sad dobro došao Tomasov...

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #12 u: Listopad 04, 2018, 18:59:29 »
Kako je Heber? Pokazalo se da no Heber - no party. Ili ne možemo bez njega dati gol ni kad te pogode u nogu. Dakle ako igra Heber, možda bude nešto, ako ne - bod ko kuća.

Online moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #13 u: Listopad 04, 2018, 19:33:43 »
Eksplodirat će Čolak
Hat trick

Offline lavic

• Veteran
« Odgovori #14 u: Listopad 05, 2018, 07:42:26 »
Nemam nikakvih očekivanja. Kako igramo zadnje vrijeme sve osim poraza je uspjeh.