• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 11. kolo HNL-a, Inter- Rijeka, petak 19.10. 18:00  (Prikazano: 6066 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 11. kolo HNL-a, Inter- Rijeka, petak 19.10. 18:00
« Odgovori #60 u: Listopad 22, 2018, 15:48:21 »
  • ne uzrujavaj se, samo sam naveo primjer ...mogao sam tako spomenut luzerski Arsenal  ;)
    Frende, većina ovih domaćih blaugranera je uskočilo na Barcin bandwagon u vrijeme Ronaldinha kad su mljeli sve pred sobom onom kurčevom tikitakom, a meni se kenja i od tih ljudi, i od te umišljene pretenciozne, presvete ekipe koja se jedan dan pred cijelim svijetom kurči kako nikad nije stavljala sponzora na dres, ali će eto velikodušno napravit pro bono iznimku za Unicef, da bi godinu dana kasnije nakeljili Qatar Airways, a danas imaju Rakuten od kojeg dobivaju 60 mil. € godišnje. O svim bezočnim sudačkim krađama na kojima su gradili europske trofeje bolje ne govorit.

S druge strane, ja simpatiziram one simpatične sjevernolondonske luzere negdje od kraja devedesetih. U zadnjem kolu EPL-a 1998/99 se na Highburiju također plakalo.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Listopad 22, 2018, 17:19:05 »
  • Ali valja biti iskren i priznati da je gledanje Ronaldinha bila reklama za nogomet i zato nikome ne mogu zamijeriti ako je zavolio nogomet zbog njega ili Barcelone.

Inače, da budemo ontopic, kada će se u HNLu (i nekim drugim ligama) počet brojat udarci koji su završili u bloku kao udarci prema golu? Recimo lijepo je Čolak tukao u jednom trenu i bivao blokiran. To bi valjalo brojiti - a za HNL takav statistički podatak ne postoji. (Iako, da budemo iskreni trebao je Čolak dodati Pavičiću).

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Listopad 22, 2018, 17:38:31 »
  • Ali valja biti iskren i priznati da je gledanje Ronaldinha bila reklama za nogomet i zato nikome ne mogu zamijeriti ako je zavolio nogomet zbog njega ili Barcelone.
    Ma to apsolutno nitko ne osporava. Ja nikad neću zaboravit U21 SP 1999 kad nam je zabio onaj gol iz voleja. Na dresu mu je pisalo samo Ronaldo, a moj stari je tada komentirao "ovaj će jednog dana bit bolji od pravog Ronalda". Bio bi najveći svih vremena da nije bio kroner.

Inače, da budemo ontopic, kada će se u HNLu (i nekim drugim ligama) počet brojat udarci koji su završili u bloku kao udarci prema golu? Recimo lijepo je Čolak tukao u jednom trenu i bivao blokiran. To bi valjalo brojiti - a za HNL takav statistički podatak ne postoji. (Iako, da budemo iskreni trebao je Čolak dodati Pavičiću).
    Ja bih udarce podijelio u četiri statističke kategorije - unutar okvira ("on target"), u okvir (stativa / prečka), izvan okvira ("off target") i u blok. To bi bilo najrealnije.