• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 11. kolo HNL-a, Inter- Rijeka, petak 19.10. 18:00  (Prikazano: 6152 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 11. kolo HNL-a, Inter- Rijeka, petak 19.10. 18:00
« Odgovori #30 u: Listopad 19, 2018, 22:15:42 »
  • Od napadača se očekuje glad za golovima i određena doza egoizma, ali ona Čolakova sebičnost kada se Pavičić našao u mat poziciji u prvom poluvremenu je ipak nešto što ne volim vidjeti, jer nitko, pa ni jebeni CR7, nije iznad kluba i nema pravo birati između praktički sigurnog gola i vlastite slave. Zato mi je ekstra drago što se u drugom poluvremenu dogodila suprotna situacija i što je Pavičić postupio ispravno.
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Listopad 19, 2018, 22:50:36 »
  • Nije da ih branim ali ja nisam čuo
    http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/inter-rijeka-1-2-igor-biscan-mislim-da-nam-je-prvih-tridesetak-minuta-pokazatelj-da-imamo-kvalitetu

Uglavnom ja sam zadovoljan s pobjedom, možda nam je i glupi Zebec napravio uslugu, cilj je bio pobjedit, a još pobjedit s igračem manje je super za samopouzdanje. Minus je da neće bit Lončara da trpa juznjake. Smislit će nešto nas strateg, povući Pavketa i stavit Puljića, ali neka on misli.
    « Zadnja izmjena: Listopad 19, 2018, 22:53:42 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #32 u: Listopad 19, 2018, 23:13:57 »
  • Nije da ih branim ali ja nisam čuo

Stavio je HoćuRi video na fejs (s tribine snimano), ali su makli..  ::)

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #33 u: Listopad 20, 2018, 04:26:50 »
  • Zanimljivo kako je djelovao pozitivni šok, sad kad su smijenili Keka sad najedanput pucaju od htijenja i volje...nadam se samo da će im ubrzo trebati još jedan pozitivni šok pa da smjene i mlatimudansku kreaturu
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Listopad 20, 2018, 08:28:12 »
  • Neću staviti roza cvike. Ja nisam vidio ništa novo. Ni u zalaganju, ni u igri. Igrali smo s igračem manje pa ne možemo pričati o nekim zamislima, zato ne mislim secirati igru.
    Ovaj put je ušlo kad je trebalo i to je to.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Listopad 20, 2018, 08:39:46 »
  • Neću staviti roza cvike. Ja nisam vidio ništa novo. Ni u zalaganju, ni u igri. Igrali smo s igračem manje pa ne možemo pričati o nekim zamislima, zato ne mislim secirati igru.
    Pa recimo da se slažem i ja s ovom konstatacijom.
    Do sada nas nije nitko nadigrao, iako mi je kod nekih igrača dvojba dali je u pitanju kvaliteta ili htjenje.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #36 u: Listopad 20, 2018, 08:40:02 »

Amen. 
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Listopad 20, 2018, 09:52:46 »
    Mah. Novog se niš nije vidjelo, niti se tu ima što secirati, ali ne mislim da se radi o roza cvikama kada se kaže da su igrali s više žara i agresije. Čak bi se moglo to gledati kroz pitanje zašto to nisu radili pod Kekom? Je li to bilo namjerno tankiranje nekih pojedinaca? Bišćan je tu irelevantan, bilo koji više manje smisleni trener bi donio tako što. Recimo, vjerujem da će Puljić, kada zaigra, pokazati puno bolje partije. A i od Pavičića smo jučer vidjeli par finih poteza. Naravno teško je išta pametno reći nakon 37 min igre i 60 minuta natezanja. Trebat će nam veći uzorak utakmica. Ali ipak ne radi se o roza naoćalama.

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Listopad 20, 2018, 11:03:21 »
  • Slažem se. Da ne znamo što se dešavalo zadnjih tjedana ovo bi bila najrutinskija moguća pobjeda kojoj se nema što zamjeriti, niti bi bilo neke velike priče. Prvo dominirali, onda s igračem manje kontrolirali utakmicu, poveli 2-0, na kraju dobili gol ali mirno priveli kraju. Inter je momčad sa začelja, ali i protiv takvih treba izdržati 60min s igračem manje i pobijediti. Business as usual.

Ali obzirom da znamo što se dešavalo zadnjih tjedana, ovo je sigurno pomak u pravom smjeru, i rezultatski i zbog okolnosti koje dižu samopouzdanje (pobjeda s igračem manje). I zato to treba pohvaliti u ovom trenu, i to nisu nikakve roza cvike jer nitko ne uzdiže ovo u nebesa.

A što se tiče zalaganja, ja nisam u ranijim utakmicama primijetio nikakav sustavan nedostatak zalaganja (izdvojiti 1-2 primjera iz utakmice možeš iz bilo koje utakmice na svijetu), niti sam jučer primijetio neko posebno veće zalaganje. Ali da su ranije igrali u večem grču što je dovodilo do više grešaka, a sada su se malo "resetirali", to da.
    « Zadnja izmjena: Listopad 20, 2018, 19:10:42 od d »

Offline david_ri

• Morčić
    • **
    « Odgovori #39 u: Listopad 20, 2018, 19:09:25 »
  • Gorgon kapetan  :)

Nisam primjetio reakciju na forumu na ovaj potez. Biscan je trn u oku navijaca, zna kakve je reakcije izazvao svojim dolaskom itd. sve receno na tu temu. I onda dode, bez beda uzme kapetansku jedinom domacem decku i da je Gorgonu, uz zamjenike Zuparica i Kvrzica. Stvarno muda i potez kojim dokazuje da nema kompromisa. Moje misljenje btw je da Sluga definitivno nije kalibar za bit kapetan. Jednostavno, toliko energije trosi u to “dizanje” suigraca gestikulacijama da mislim da izaziva kontraefekt, stvara nervozu. Ne kazem da je to lose, mlad je i ima vremena za njega. Sada neka se vise fokusira na sebe i svoje izvedbe koje bas i nisu bajne zadnje vrijeme

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Listopad 20, 2018, 19:30:59 »

Nisam primjetio reakciju na forumu na ovaj potez. Biscan je trn u oku navijaca, zna kakve je reakcije izazvao svojim dolaskom itd. sve receno na tu temu. I onda dode, bez beda uzme kapetansku jedinom domacem decku i da je Gorgonu, uz zamjenike Zuparica i Kvrzica. Stvarno muda i potez kojim dokazuje da nema kompromisa. Moje misljenje btw je da Sluga definitivno nije kalibar za bit kapetan. Jednostavno, toliko energije trosi u to “dizanje” suigraca gestikulacijama da mislim da izaziva kontraefekt, stvara nervozu. Ne kazem da je to lose, mlad je i ima vremena za njega. Sada neka se vise fokusira na sebe i svoje izvedbe koje bas i nisu bajne zadnje vrijeme

slažem se, ali Bišćanu je ovo prvi dobar potez. Sluga je em nesiguran em nema nikakvog učinka na ekipu u terenu i sam sam više puta napisao da nemamo lidera u ekipi niti vođu, da igledamo ko pala vojska, nesigurni i bez samopouzdanja..

Gorgon ima i iskustva i igračke i liderske kapacitete ukoliko je savladao jezik, a koliko sam ga slušao, priča hrvatski.. btw bio je kapetan u austriji..

Župarić ok, Kvržić ne. nadam se da će čim prije shvatiti da Kvržić ničim ne doprinosi svojim ulascima, jučer je izgubio dvije lopte pred kraj na 40m od gola.. ono, stvarno je vrijeme da nastavi negdje drugdje, sori jbg, to više nije to već neko vrijeme..

do 35' smo izgledali dobro, dalje smo čuvali gol..

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Listopad 20, 2018, 20:45:50 »
  • Novo sto smo vidjeli su izmjene.

Kod Keka bi sa igračem manje ušao Capan, a izašao Čolak/Heber/ Gorgon i to nos na poluvremenu .

Tu su izmjene išle pozicijski
    Gorgon Kvrzic
    Heber Acosty i to ova druga na 1:2, tu bi Keku ušao Zuparic umjesto Hebera.
     I na kraju taktički ulazak Zuparica.
    Uz promjenu kapetana to je novina

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #42 u: Listopad 20, 2018, 22:23:04 »

Ne samo da nije kalibar za bit kapetan nego nije uopce kalibar za Rijeku. Za mene jednako los kao Vargic.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Listopad 20, 2018, 22:32:02 »
  • slažem se, ali Bišćanu je ovo prvi dobar potez. Sluga je em nesiguran em nema nikakvog učinka na ekipu u terenu i sam sam više puta napisao da nemamo lidera u ekipi niti vođu, da igledamo ko pala vojska, nesigurni i bez samopouzdanja..

Mene je Sluga kao kapetan razočarao u situaciji protiv Hajduka kada su ga zasipali stolicama. Ej, pa tebe zasipaju, odmažu nam, ti si kapetan, skoro pa skroz domaći dečko, a ti niti ne pogledaš prema gore i ne pokušaš smiriti situaciju. Sorry ali onda nisi vođa. Siguran sam da bi jedan Kreilach, pa i Močinić bar pokušali na neki način utjecati na situaciju. Evo mislim da bi čak i Bradarić zamolio da se prestane s tim.

Iako on je tu bio golman koji treba braniti penal i s te strane bolje da ne ulazi u nikakve diskusije, pa ga možda i nije toliko za kriviti.

A Gorgon je sigurno pravi izbor, hrvatski zna više nego dovoljno i kod sudaca je sigurno najveći autoritet u našoj ekipi.
    « Zadnja izmjena: Listopad 20, 2018, 22:37:39 od d »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Listopad 20, 2018, 23:26:10 »
  • Neka bude Čolak kapetan, zna hrvatski skoro ko Gorgon, mlad, snažan, zgodan, obarat će sudce s nogu. A dokapetani Acosty, da da egzotični štih i Pandur da dobije na samopouzdanju. Ili Pavičić da zaboravi na Zg i osjeća se ko doma kod nas.