• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 11. kolo HNL-a, Inter- Rijeka, petak 19.10. 18:00  (Prikazano: 6156 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duella©

• Forza Fiume
Odg: 11. kolo HNL-a, Inter- Rijeka, petak 19.10. 18:00
« Odgovori #45 u: Listopad 21, 2018, 00:00:55 »
  • evo ovako
    jebite se vi i gorgon.
    igrac koji je zajebo puno stvari "naprijed" koje su se objestinile kao golovi nama....

Sluga mora igrati, i biti kapetan!!

jbt sta klub u svom, samoodržilačkom životu planira? prodat escovala za 600.000€??

ja vidim slugu kao igraca koji ode za 4M € i jebe majku svima.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Listopad 21, 2018, 09:44:30 »
  • Za 4m vidim i ja, ako uspijemo zajebati Engleze dok još može bez dozvole. Da on galami na nekoga, osim na samoga sebe u bradu nikako. Vidim i Escovala za bar pola od toga. A zamjerati igraču, k tome još i strancu, koji 24/7 daje sve od sebe, ostavlja zdravlje doslovno na terenu, zato jer je nešto pogriješio je besmisleno za sve osim, ako si Kinez i navijač PSG-a.

Gorgon je autoritet i kapetančina cijeli život. Drago mi je da Igor ne zazire od starijeg, karakternog igrača kao vođe u polju. Vjerujem da će uskoro doći i kakav 30+ igrač kao oslonac, tipa Vugrinec i neki ludi mlađi kao Sharbini, odnosno sav onaj tip igrača koje Kek nije preferirao. Ne kažem da je ono loše, a ovo dobro, nego samo drugačije i oboje može biti dobro.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Listopad 21, 2018, 11:24:37 »
  • Nitko nije autoritet u trenutnom rosteru. Apsolutno nitko. Što se uostalom i vidi na pognutim glavama kada primimo gol.

Pa ni Gorgon, gledam situaciju drugog žutog prekjučer, Lončar razočarano gleda kako dobiva crveni, Čolak dotrčava do suca i kreće u raspravu, a Gorgon se kapetanski šeće iza suca, ide laganini korakom i to ne prema njemu. A sudac dao drugi žuti na galamu Interove petorice koja su odmah sugerirala da je njihov igrač snajperskim metkom pogođen u koljeno, kao Mamke svojedobno. :)

Golman kapetan ne znam tko je sve bio u povijesti nogometa... Barthez, van der Sar, Buffon, Cassilias, Prskalo, Tafra? To pobija svrhu kapetana na terenu i tu se slažem. Ali kada se vrati nadam se oporavljen i u starom izdanju, Župarić je meni jedini kandidat jer samo on zna zagalamiti na terenu od aktualnih 15ak igrača koje imamo. Ovo ostalo su golobradi dečki od kojih nekolicina njih po meni ni karakterno ni kvalitetno nije smjela kročiti u Rijeku. Doba Ristovskog, Maleša, Vešovića, Mitrovića, Leovca, Bradarića, Mišića pa i Eleza, je negdje iza nas. NITKO po pitanju pozitivne galame ne može u istu rečenicu s njima.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Listopad 21, 2018, 12:05:57 »
  • Jedna poluzanimljivost kakvu samo psihopat poput mene može uočiti...

Obratite pozornost na timestamp. Lopta je od noge Karla Muhara do Slugine ruke putovala točnu sekundu. U stotinku.  ;D
    « Zadnja izmjena: Listopad 21, 2018, 12:08:30 od Fornax »
      Tvoj je kamen, maslina i drača.

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Listopad 21, 2018, 13:23:13 »
  • Novo sto smo vidjeli su izmjene.

Kod Keka bi sa igračem manje ušao Capan, a izašao Čolak/Heber/ Gorgon i to nos na poluvremenu .

Tu su izmjene išle pozicijski
    Gorgon Kvrzic
    Heber Acosty i to ova druga na 1:2, tu bi Keku ušao Zuparic umjesto Hebera.
     I na kraju taktički ulazak Zuparica.
    Uz promjenu kapetana to je novina

Ima još jedna stvar koja mi se čini da je drugačija, ali nije bilo dovoljno vremena da se ustanovi je li točna. A nisam siguran hoće li i u Splitu biti tako, a trebalo bi jer su : čini mi se da su veznjaci stajali nešto više nego li kod Keka, bliže suparničkom golu.
    Nisam siguran je li tome tako... ali eto. Ako se nekome isto čini nek veli, čisto da čavrljamo. Dug je tjedan. ;)

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Listopad 21, 2018, 16:31:51 »
  • Moguce, moguce, cak je i Pavke oduzeo bar jednu loptu!

A da nastavim neizbjezne usporedbi Kek / Biscan u jednom je Igor apsolutni pobjednik, a to je stil i elegancija. Vidi se da je vidio svijeta dalje od Pordenonea!

Nije striktno sportski look kao Gospodin, a jos manje kao Zeljko "Posudio sam odijelo od starog za maturalnu"  Kopic vec Biscan, Igor Biscan.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Listopad 21, 2018, 17:08:49 »
  • Kek nije šminker. Pričao je na onom talk showu u ZTC-u kako mu je tlaka ići na gala večeri u odijelu.
    « Zadnja izmjena: Listopad 21, 2018, 17:17:42 od Fornax »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Listopad 21, 2018, 17:57:52 »
  • Kek nije šminker. Pričao je na onom talk showu u ZTC-u kako mu je tlaka ići na gala večeri u odijelu.

Zato je sada i nezaposlen. Tko je vidio u trenerci na posao ići?

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Listopad 22, 2018, 10:21:45 »
  • Meni isto smetaju tipovi ala Kruno Jurčić koji stave odijelo, kravatu, prsluk kada idu na prijem kod kraljice majke, a ono derbi protiv lokomotive. Ali mi se ne dopada ni ova druga krajnost našeg bivšeg, bacim trenerku jer mi je najudobnija, mogao je i u piđami izaći. Možda kada igraš protiv Cibalije, ali za Milana brate obuci barem nekakve traperice.

Preferiram ovaj Biščanov casual stil, ni prenapadno, ni preležerno. Recimo naš Dala mi je uvijek bio simpa, bijela košuljica i trapke.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Listopad 22, 2018, 11:24:44 »
  • Bišćanov stil je okej, ali želim vidjeti klupski grb na sakou. Ovako šalje poruku "samo sam u prolazu".

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #55 u: Listopad 22, 2018, 11:56:57 »
  • Mozda se varam ali ne primjecujem klupske grbove na sakou ostalih trenera. Recimo ne vidim da Valverde ima grb Barce na sakou tako da ne vidim zasto bi Biscan morao imati grb na svom sakou. Ima ga tijekom treninga kad je u trenerci.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Listopad 22, 2018, 14:47:48 »
  • Jebe mi se za Valverdea i katalonski Hajduk.

Offline Trevor Reznik

• Morčić
    • **
    « Odgovori #57 u: Listopad 22, 2018, 14:49:53 »
  • Aupičku, šta je ovo, Nevenko Ciganović forum...  ;D Boli me da dođe u sumoborčevom povezu u guzici, nek pobijedi utakmicu...

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Listopad 22, 2018, 14:50:49 »
  • Boli me da dođe u sumoborčevom povezu u guzici, nek pobijedi utakmicu...
    I onda mu ispadnu jaja van i eto ti pravog sranja....
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #59 u: Listopad 22, 2018, 14:58:31 »
  • Jebe mi se za Valverdea i katalonski Hajduk.

ne uzrujavaj se, samo sam naveo primjer ...mogao sam tako spomenut luzerski Arsenal  ;)
    « Zadnja izmjena: Listopad 22, 2018, 15:01:36 od D10S »
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.