• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 13. kolo HNL-a, Rijeka - Rudeš, ponedeljak 05.11. 20:00  (Prikazano: 6242 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: 13. kolo HNL-a, Rijeka - Rudeš, ponedeljak 05.11. 20:00
« Odgovori #60 u: Studeni 06, 2018, 11:23:51 »
  • Nevjerovatna količina ubačaja sa desne strane. Su oženjeni Kvržić i Pop? Da si budu kumovi. Puljić je fenomen svjetskog nogometa. Toliko golova s klupe, a jučer još i asistencija!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Studeni 06, 2018, 11:31:48 »
  • Sve super, samo stavite ovo u kontekst Rudešovih trećeligaških igrača.

Naravno, ja kao vječni pesimist ću više primjetiti da smo dobili gol iz slobodnjaka nakon ubačaja:
    - nakon što su oba izvođača protrčala pored lopte jer se nisu ni dogovorili koji će ubaciti, što je izmamilo malo smijanja na tribini
    - nakon što se konačni izvođač poskliznuo pri nabacivanju lopte
    - dok dva naša (Župarić i još netko) čuvaju svoje sjene na drugoj stativi, a Escoval skače leđima na loptu

Inače dosta raspoloženih jučer, nadam se da je 90 minuta Poljuda bila slučajnost...

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Studeni 06, 2018, 12:28:15 »

Naravno, ja kao vječni pesimist ću više primjetiti da smo dobili gol iz slobodnjaka nakon ubačaja:
    - nakon što su oba izvođača protrčala pored lopte jer se nisu ni dogovorili koji će ubaciti, što je izmamilo malo smijanja na tribini
    - nakon što se konačni izvođač poskliznuo pri nabacivanju lopte
    - dok dva naša (Župarić i još netko) čuvaju svoje sjene na drugoj stativi, a Escoval skače leđima na loptu

Inače dosta raspoloženih jučer, nadam se da je 90 minuta Poljuda bila slučajnost...
    Pogledaj snimku, okliznuo se je, ali ono je bila uigrano izvođenje. S tribine je bilo smiješno za umrijeti.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Studeni 06, 2018, 12:28:56 »
  • Dodavanje je isto bilo uigrano kao i valjda zadnji penal kojeg je pucao Anas. ;) :)
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Studeni 06, 2018, 15:15:02 »
    Naravno, to je ujedno i prva stvar što se i isticala.
    Malo se toga može zaključiti upravo zbog snage protivnika, ali raduje da se igra ofanzivno postavila i da je (konačno) urodila plodom. Znali smo u kekovskoj eri nagledati se utkamica s potpuno kontrolom lopte, relativno velikim brojem prigoda, ali bi opet loše prošli. Naravno jedna lasta ne čini proljeće ali samo postavljanje dva veznjaka koji nisu defanzivci po vokaciji govori o jednom drugačijem pristupu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Studeni 06, 2018, 15:22:00 »
  • Naravno da nije nebitno tko je bio s druge strane, ali igralo se svih 90 minuta sa stavom "idemo ih satrat", i time ne mogu bit nezadovoljan.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #66 u: Studeni 06, 2018, 16:23:39 »
  • D2 morao si  ;D. Ali rasprave radi mislio sam na igrače i njihovu orijentaciju, Pavičić nije isto što i Grahovac ili Čanađija. I Kek je znao modificirati sastav kad bi igrao protiv Dinama ili nekog slabije kvalitete. Tu će doći do izražaja kvaliteta i brzina, i čitanje igre naših stopera.
    Apropo Pavičića on je par utakmica prošle sezone odigrao na istoj poziciji kao jučer samo u paru sa Grahovcem pa nije briljirao. Možda mu Lončar više odgovara.
    Još će Biscan tražit i rotirat vjerujem.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #67 u: Studeni 06, 2018, 17:07:23 »
  • Jos je samo 5 kola do zimske stanke ... mozda ipak dovedu neku kvalitetu za tu poziciju  8)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #68 u: Studeni 06, 2018, 18:49:39 »
  • D2 morao si  ;D . Ali rasprave radi mislio sam na igrače i njihovu orijentaciju, Pavičić nije isto što i Grahovac ili Čanađija. I Kek je znao modificirati sastav kad bi igrao protiv Dinama ili nekog slabije kvalitete. Tu će doći do izražaja kvaliteta i brzina, i čitanje igre naših stopera.
    Apropo Pavičića on je par utakmica prošle sezone odigrao na istoj poziciji kao jučer samo u paru sa Grahovcem pa nije briljirao. Možda mu Lončar više odgovara.
    Još će Biscan tražit i rotirat vjerujem.

Slažem se da je Bišćan postavio igrače na njima možda "prirodne" pozicije, ali ipak ispred formacije i sastava utakmicu su dobili već opjevani cojonesi (i tu ne mislim na Bišćanova). Utakmicu je dobila agresija i želja. Svi ovi igrači su već znali igrati na ovim pozicijama, ali zadnje utakmice pod Kekom se igralo pod nekom nevidljivom ručnom. Protiv Rudeša je kvaliteta ipak bila preočito na našoj strani da bi mogli podbaciti uz ozbiljan pristup.

Očekujem ipak da Bišćan malo promjeni i formaciju. U razgovoru s Orlandom, ako se ono s Orlandom može zvati razgovor, je rekao da preferira ovaj naš "Kekovski" 4231, ali i da misli da se formacija treba prilagođavati kadru koji imaš. Za sada ja i dalje vidim na terenu onu "Kekovu" Rijeku u formaciji i sastavu. Bišćanov rukopis ćemo moći vidjeti možda tek za koje kolo.
    "+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.