• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 13. kolo HNL-a, Hajduk- Rijeka, nedjelja 28.10. 15:00  (Prikazano: 10930 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 13. kolo HNL-a, Hajduk- Rijeka, nedjelja 28.10. 15:00
« Odgovori #75 u: Listopad 28, 2018, 21:09:13 »
  • Vrtim u glavi onu scenu sa SP-a kad Luka Modrić zadnjim atomima snage sprinta da spasi loptu koja ide u korner, ne sjećam se protiv koga... Taj potez mu je osigurao Zlatnu loptu... A onda gledaš ove naše kako se indolentno vuku po terenu (mislim da ni jedan pravi sprint nismo vidjeli u 90 min), i nije ti jasno šta se događa. Tako je Rijeka igrala kad se nije znalo hoće li prvoga sjest plaća ili neće.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #76 u: Listopad 28, 2018, 21:20:40 »
  • Slažem se. Mislim da možeš imat totalne mediokritete ali ako igraju svaki put naspanano. Nije samo do kvalitete.
    Neznam šta je tako trulo da oni igraju ko da ih neko nožem tjera. Možda im je predobro, riješili su se Keka, kao radio je veliki pritisak, ali ne vidim da su prodisali. Dapače izgledaju ugušeno.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #77 u: Listopad 28, 2018, 21:26:43 »
  • kad vec gubimo bodove onda neka to bude sa par juniora u momcadi ... oni ce barem pokazat trud, borbu, zelju a vjerujem da nisu nista losiji od nekih panjeva.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #78 u: Listopad 28, 2018, 22:08:10 »
  • Izgleda da je Mudaščan ostavio muda onomad pred zapadom Maksimira
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #79 u: Listopad 28, 2018, 22:11:22 »
  • I opet papagajski: Ovi igraci nemaju veze o nogometu na kakav smo mi navikli.

Da dode Ferguson nista ne bi bilo od njih. Sta trener moze napraviti s Canadijom koji napuca sebe u glavu, a od glave lopta ode njima u for za priliku?

Treba nekako zadrzat zaostatak do zime i dovest 5 igraca od 150+k godisnje place jer  s ovima cemo tesko biti medu tri. Ovo nije nista bolje niti drugacije od onog sto smo gledali do odlaska Keka.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
    Ova ista ekipa je razvalila Hajduk na Rujevici pod Kekom
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #80 u: Listopad 28, 2018, 22:26:41 »
  • Vrtim u glavi onu scenu sa SP-a kad Luka Modrić zadnjim atomima snage sprinta da spasi loptu koja ide u korner, ne sjećam se protiv koga... Taj potez mu je osigurao Zlatnu loptu... A onda gledaš ove naše kako se indolentno vuku po terenu (mislim da ni jedan pravi sprint nismo vidjeli u 90 min), i nije ti jasno šta se događa. Tako je Rijeka igrala kad se nije znalo hoće li prvoga sjest plaća ili neće.

Kako se potiho šuška plaće i jesu problem. Kasne i smanjene su.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #81 u: Listopad 28, 2018, 22:35:32 »
  • Šta se onda uopće nerviramo oko jedne utakmice...

Offline marinZG

• Junior
    « Odgovori #82 u: Listopad 28, 2018, 22:37:44 »
  • Zar nije badzet zatvoren min godinu unaprijed? Misko stalno prica da mora imati 2 godine unaprijed zatvorene.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #83 u: Listopad 28, 2018, 23:06:55 »
  • svasta se suska ... i da Misko navodno sve intenzivnije trazi kupca a od srca mu zelim da ga sto prije nadje ... ako uleti neki novi vlasnik nadam se da ce ponudit nesto vise od samoodrzivosti.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Listopad 29, 2018, 08:23:13 »
  • Ma kakvi juniori, treba hvatati Europu, ali naravno jedan može uvijek uletiti 30 minuta barem! Samo 2-3 gladnijih sa klupe da povuku i remont na zimu. Plaće ne mogu biti smanjene, ugovor je ugovor osim, ako igrači nisu ugovorili smanjenje plaće ili potpisali nove ugovore itd. u slučaju ovakvih rezultata, što čisto sumnjam, tako da su to naklapanja, a da kasne pročulo bi se brzinom svjetlosti do mainstream medijskih ološa.

Sluga - spasio nas
    Pavelić - mislim da prema naprijed nije imao ovlasti da ide, baš se vidjelo par puta da nije htjeo krenuti, ali treba očito cik-cak njega i Popa jer obojica su sposobni za dobre partije i za teški očaj ili kao u Maksimiru nek igraju obojica,
    Žuta - katastrofa, čak je i izboreni penal posljedica njegovog kašnjenja i čekanja lopte u napadu, EDIT: njihov Bradarić je izgledao kao Mendy u usporedbi,
    Zuparić - dobar ali nema od njega početka napada,
    Escoval - naš najbolji stoper i za sada prva zvijezda badžeta,
    Čanađija - sa Grahovcem katastrofa, bez Grahovca ok, i dalje jedan od rijetkih koji se ne boji u kost,
    Grahovac - jedan od najgorih, ako ne i najgori i to ne prvi put, šteta da je toliko pao,
    Pavičić - sve po starom, čini mi se da je malo konkretniji u obrani i nešto kao odigra, ali onda nestane sa ekrana i ne vidiš ga 20 minuta, a ni nema mu tko prenijeti loptu,
    Gorgon - najbolji igrač utakmice, opet, kapetan,
    Heber - ništa, ali nije ni imao loptu, a ono malo što je dobio je pokušao,
    Čolak - malo ga je ubio rani karton, ali ne mogu kriviti napadača za ništa u ovakvoj utakmici, vidio sam želju na njemu,
    Acosty - ušao mjesto Grahovca i samim tim činom vezao nekog njihovog na sebe trčao posvuda i malo nam olakšao prvi dio 2. poluvremena dok nismo stali i molili zadnji zvižduk
    Puljić - ništa, ali šta je mogao? Kada smo zadržavali loptu i nabijali je.

Bišćan - ne može nažalost on uklizavati, ali promjena na poluvremenu je bila ključna za bod samo radi toga jer nije čekao do 80. minute da zamijeni najlošijeg igrača, ništa ga ne krivim.

Sudac - za mene njihov penal čist, naš 50:50, ali osobno ga nebi sudio.
    « Zadnja izmjena: Listopad 29, 2018, 08:35:28 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #85 u: Listopad 29, 2018, 08:52:35 »
  • Čanađija - sa Grahovcem katastrofa, bez Grahovca ok, i dalje jedan od rijetkih koji se ne boji u kost,
    Bišćan nije baš napravio domaću zadaću. Ta dva su valjda najbeskorisniji vezni par HNL-a i ne vidim za koji klinac su uopće startali zajedno. Ako zamjena Grahovac-Acosty na poluvremenu nije bila Bišćanovo "priznajem, zajebo sam", ne znam šta je. OK, Čanađija se ne boji u kost, ali mene najviše jebu njegove greške u predaji lopte, previše je toga. Ona situacija koju je black label spomenuo, kad je njegova šeprtljavost Hajdukovce iz ničega gurnula u zicer, mi je digla tlak na 200, ono je nedopustivo.

Citat:
    Puljić - ništa, ali šta je mogao? Kada smo zadržavali loptu i nabijali je.
    Nemam pojma, nije ni Heber mogao ništa, ali je bar bio vidljiv. Puljić je "invisible man" od početka sezone. Kao da moli boga da je lopta što dalje od njega.

Citat:
    Bišćan - ne može nažalost on uklizavati, ali promjena na poluvremenu je bila ključna za bod samo radi toga jer nije čekao do 80. minute da zamijeni najlošijeg igrača, ništa ga ne krivim.
    Ne znam, dojma sam da je išao dole ne izgubiti. Hajduk izgubi loptu na 25 metara, nakon čega nama treba pol sata da ju iznesemo preko centra. Sve je to djelovalo previše pasivno... E sad, jel to rezultat niskog morala ili oprezne taktike, pitaj Boga. Bit ćemo pametniji nakon Varaždina i Rudeša.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #86 u: Listopad 29, 2018, 09:01:43 »
  • Ova ista ekipa je razvalila Hajduk na Rujevici pod Kekom

U kojoj utakmici? 1:1 ovoj zadnjoj? Kako si nekog razvalio ako je završilo 1:1 i imao si manji postotak posjeda, igra ti je, osim zalaganja bila malo bolja nego u drugim utakmicama? Igrali su ok do gola. Ali samo ok. Nisu nikog razvalili. Nakon gola su prestali igrat. A o želji da se dobije nakon primljenog gola smo već sve opjevali.

Meni je ta utakmica bila bolja samo u smislu pristupa pojedinaca.

Ne znam...Možda su problemi neki drugi, ali iz utakmice u utakmicu jedino Gorgon i Heber (izuzev stopera) pokazuju da nešto znaju. Ovo drugo je sve mlaćenje prazne slame, a uspješnost mlaćenja uglavnom ovisi o kvaliteti protivnika
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #87 u: Listopad 29, 2018, 09:17:42 »
  • Puljić je jedno od većih razročaranja. One Instat statistike o njegovim dobivenim duelima su katastrofalne. A jučer se nije ni pojavio.
    Nisam pogledao čitavu utakmicu zbog drugih obaveza, ali odgledao sam kraj prvog i čitavo drugo poluvrijeme i mogu reći da sam razročaran. Nema tu nikakvih pomaka, nikakvog pozitivnog šoka, i da smo igrali protiv Gorice ili Lokomotive dobili bi drugi gol. Bilo je par smislenih akcija početkom drugog poluvremena, ali to je premalo za momčad koja pretendira biti faktor u HNLu ili se dokopati skupina EL. Nema nikakvog pritiska na zadnju liniju, predaleko se stoji od igrača i ono što je najvažnije - a to se vidi čitavu jesen je da ne ulaze u duele. Kao da se boje kontakta. Srednji red nam je pogubljen, bekovi/krila nepostojeća. I nije mi jasno kako Žuta koji je već tri godine ovdje nije naučio riječ hrvatskog već se linijskom sucu obraća sa "how? how?". Inače Gorgon kao kapetan se čini kao pogodak:taj nešto i kaže. Ostali su svi bezmudi, a tako ne možeš igrati nogomet. Mislim, možeš, ali ne glumi da si nešto. Ekipi nedostaje pravih fajtera, zato i kada Lončar igra stvari izgeldaju bolje, ne samo jer ima mota, nego i zato što podigne razinu borbenosti u srednjem redu.
    Uglavnom: nije dobro i ne vjerujem da će biti dobro u skoro vrijeme. Nadam se samo da nam do zimske pauze Gorica neće previše pobjeći. Lokomotiva i Osijek se čine nedostižnima (ne vjerujem što pišem!!!!).

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #88 u: Listopad 29, 2018, 09:36:15 »
  • A valjda će Gorica prodati nekoga nekome na zimu. Lokomotiva je materijal za prvaka jebote :), a Osijek još mora jesti palente na malim utakmicama i shvatiti bolnu istinu da za naslov prvaka moraš biti savršen, ali nek se vesele, barem do Krka :) Nadam se da su dostižni. 3. mjesto i osvajanje kupa k'o kuća!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #89 u: Listopad 29, 2018, 10:28:53 »
  • Nego Fornax, napokon si docekao Biscana sa Ri grbom dok vodi tekmu  :). Hvala kisi  :D