• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 14. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, nedjelja 11.11. 15:00  (Prikazano: 7134 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D2

• Forza Fiume
Odg: 14. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, nedjelja 11.11. 15:00
« Odgovori #60 u: Studeni 12, 2018, 11:40:38 »
  • "Udarac"  ::)

Ajde se ti tako hvataj za glavu i padaj na sredini terena, a ne kad si zadnji igrač.

Uopće mi niste jasni vi koji ga branite, čovjek je već toliko puta dokazao da je rupa, da je sad to već postalo mlaćenje prazne slame.

Kao ni ti koji ga ne možeš smisliti ni nacrtanog.  8)
    Ja iskreno mislim da su Punčec, Escoval i Župarić sva tri podjednake kvalitete i samo im trenutna forma i "inspiracija" određuje koliko dobro/loše odigraju pojedinu utakmicu. Nažalost protiv nekih igrača se zna dizati negativna klima i to se osjeti prvo na tribinama, a kasnije i na terenu. To sam puno puta doživio u Rijeci i to je jednostavno istina.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #62 u: Studeni 12, 2018, 12:33:34 »
  • Jbt fali jos samo da procitam kako je Puncec najbolji stoper svih vremena u Rijeci  ;D ;D
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Studeni 12, 2018, 13:14:34 »
  • Jbt fali jos samo da procitam kako je Puncec najbolji stoper svih vremena u Rijeci  ;D ;D

Među prva 3 sigurno ;)

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #64 u: Studeni 12, 2018, 13:25:58 »
  • "Udarac"  ::)

Ajde se ti tako hvataj za glavu i padaj na sredini terena, a ne kad si zadnji igrač.

Uopće mi niste jasni vi koji ga branite, čovjek je već toliko puta dokazao da je rupa, da je sad to već postalo mlaćenje prazne slame.

Kao ni ti koji ga ne možeš smisliti ni nacrtanog.  8)
    Ja iskreno mislim da su Punčec, Escoval i Župarić sva tri podjednake kvalitete i samo im trenutna forma i "inspiracija" određuje koliko dobro/loše odigraju pojedinu utakmicu. Nažalost protiv nekih igrača se zna dizati negativna klima i to se osjeti prvo na tribinama, a kasnije i na terenu. To sam puno puta doživio u Rijeci i to je jednostavno istina.

Zuparic je klasa ili dvije klase iznad ove dvojice. Godinama smo imali sjajne stopere, od Knezevica preko Mitrovica, Leskovica, Samardzica, Eleza.. nazalost Zuparic je zadnji koji mi spada u taj rang.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #65 u: Studeni 12, 2018, 13:40:19 »

• Zuparic je klasa ili dvije klase iznad ove dvojice. Godinama smo imali sjajne stopere, od Knezevica preko Mitrovica, Leskovica, Samardzica, Eleza.. nazalost Zuparic je zadnji koji mi spada u taj rang.
    Složio bi se s tobom da već neko duže vrijeme Župarić nije po prikazanom toliko klasa iznad njih.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #66 u: Studeni 12, 2018, 14:32:11 »
  • Župa je jučer definitivno podsjetio na starog sebe. Uzmite u obzir njegove kronične zdravstvene probleme.

http://www.nk-rijeka.hr/vijest/dario-zuparic-i-sergio-ramos-grijesi-najbitnije-je-izvuci-pouku/
    "Kad Nives kaže vamos"...
    « Zadnja izmjena: Studeni 12, 2018, 16:05:36 od Fornax »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Studeni 12, 2018, 17:17:43 »
  • Čuo sam za celikovica, da je malo uzet na zub zbog toga jer bi znao izaći navečer pa bi umjesto na jutarnji trening prijavio neku virozu i te fore, kao nemoze doći, boli trbuh. Nakon par puta je Keku to dopizdilo a priključio ga je prvoj, navodno je to bio razlog zašto nije išao na pripreme u Portugal onaj put, a bio je prvi od juniora na listi. To je info od dečka iz njegovog društva.
    Iako to ne opravdava ovo što kaže D2 da se radije trpi stranac nego naš, dvostruka mjerila. Npr šta je sve Čolak falio protiv Rudeša našeg bi na zid pribili. Ali to nije od sad, to je godinama u Rijeci. Bole top je bio guran kao talenat, prvu godinu svi su pljuvali po njemu, kasnije je proigrao, ostalo neću pisat, Budan je prvi put zaigrao u ligi za ostanak, jest da smo imali niže standarde nego sad međutim igrao je fantastično, nakon prve slabije je bio smeće i nije valjao. Također se sjećam iz bliže povijesti da je Horvat jednom izjavio kad se pokušalo s našim mulcima u prvoj da je dečkima lakše igrat van nego doma pred svojom publikom.
    Čini mi se da je kod nas u svim porama tako, treba razbiti tu atmosferu, pa kad smo već počeli dovodit dinamovce, Romeo Jozak je slobodan pa ga možemo ustolicit za glavnu osobu vezanu za omladinske pogone, dat slobodne ruke i nek stvara, kako bilo da bilo on se dokazao. Možemo probati vratit Kulesevica, također dokazanog u radu s mladima. Ima opcija.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #68 u: Studeni 12, 2018, 17:27:02 »
  • Čini mi se da je kod nas u svim porama tako, treba razbiti tu atmosferu, pa kad smo već počeli dovodit dinamovce, Romeo Jozak je slobodan pa ga možemo ustolicit za glavnu osobu vezanu za omladinske pogone, dat slobodne ruke i nek stvara, kako bilo da bilo on se dokazao. Možemo probati vratit Kulesevica, također dokazanog u radu s mladima. Ima opcija.

Pored Biscana (a ja nisam protiv njega) te Pilipovica izdajnika jos samo fali ova ljiga od Jozaka  ;D.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Studeni 12, 2018, 18:11:39 »
  • A šta nije i Svetina slobodan, za glasnogovornika recimo?

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Studeni 12, 2018, 18:51:28 »
  • "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #71 u: Studeni 12, 2018, 19:50:52 »

• Odi spat! :) :) :)
    Dobro si me nasmijao. Dobra.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #72 u: Studeni 12, 2018, 20:01:37 »
  • Iako to ne opravdava ovo što kaže D2 da se radije trpi stranac nego naš, dvostruka mjerila.

Jedan je dečko iz Bihaća koji je došao kod nas sa 16 godina kao junior, drugi je dečko iz Lisabona koji je došao kod nas sa 20. Meni je baš svejedno u ovakvim situacijama koji je "naš" a koji "stranac". Escoval je godinu i pol stariji ali zato se Čeliković ima priliku sada dokazati u Interu. Valjda će prvi podić koncentraciju, a drugi profesionalizam, pa tko god bude bolji nek igra.

Ali za ostatak toga što si napisao se slažem, sigurno ponekad treba istrpiti mladog igrača i takvo "vatreno krštenje" mu može pozitivno usmjerit karijeru. S druge strane je naravno pitanje je li vrijedno žrtvovati trenutne rezultate zbog toga, i zato je tu uvijek teško naći ravnotežu. Kek je prilično naginjao u jednu stranu (ne znači da je nužno bio u krivu), a nakon zimskih priprema ćemo vidjeti i kako Bišćan diše po tom pitanju. Doduše, mislim da je bila priča da se u Ljubljani zakačio s Mandarićem jer je ovaj htio da se forsiraju neki mladi igrači ("klupski projekti") a Bišćan je htio da uvijek igraju najbolji, pa po tome (a i po sastavima klupa u ovih nekoliko utakmica) ispada da nije daleko od Keka.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Studeni 12, 2018, 20:45:00 »
  • Iako to ne opravdava ovo što kaže D2 da se radije trpi stranac nego naš, dvostruka mjerila.

Jedan je dečko iz Bihaća koji je došao kod nas sa 16 godina kao junior, drugi je dečko iz Lisabona koji je došao kod nas sa 20. Meni je baš svejedno u ovakvim situacijama koji je "naš" a koji "stranac". Escoval je godinu i pol stariji ali zato se Čeliković ima priliku sada dokazati u Interu. Valjda će prvi podić koncentraciju, a drugi profesionalizam, pa tko god bude bolji nek igra.

Ali za ostatak toga što si napisao se slažem, sigurno ponekad treba istrpiti mladog igrača i takvo "vatreno krštenje" mu može pozitivno usmjerit karijeru.

Izgleda da je velika razlika dokazivati se u tuđem ili matičnom klubu. Istina je da se ni jednom našem iz juniora u zadnjih 5 godina nije pružila ni upola šansa kakvu su imali neki dovedeni sa strane. Istina je i da se ni jedan posuđeni van Spezie nije vratio jači i bolji.

Ova dvojica su uzeti kao zadnji primjer za usporedbu, imena u potpunosti se slažem nisu bitna. Isto tako svima nam je jasno da Bišćan u ovom trenutku nema komociju i prioritet gledati na davanje šanse novim mladima, ali mi definitivno moramo pronaći omjer u kojem će i mladi morati dobiti pravu šansu. Pogotovo ako mislimo nastaviti s ovakvim modelom financiranja kluba.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #74 u: Studeni 13, 2018, 08:44:01 »
  • Uz dodatak da se jedan (Escoval) sa 19 godina dokazao u dresu prvoligaškog kluba (Istre), a drugi Čeliković u dresu Intera jos to nije.

Vidimo cijelu tu našu koloniju u Interu posebice nigerijce, igra na mahaove. Samo ih zamišljam u idiličnoj atmosferi idilične Kantride. Osim njih, crn i dres(od blata), 38 pripadnika armade navija na zapadu, a 179 navijačna na B tribini i 102 na F tribini im hebe mater ko Alenu Pamiću, Diegu Živuliću i Čulini nakon što nakon prvog pokušaja primanja lopte ona nepovratno ode u out.

Kantrida, Kantrida !!!

#hebisemisko