• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ri mercato - zima 2018. / 2019.  (Prikazano: 42229 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
Odg: Ri mercato - zima 2018. / 2019.
« Odgovori #15 u: Prosinac 03, 2018, 15:45:10 »
  • Ja bi išao u prodaju Hebera, Zute (na zimu), Gorgona (prodaja ili produzetak, ako zeli, a molim se da želi svakodnevno) i Acostya (ne jer je loš nego jer je šteta da vegetira na klupi, a ima neki CV tipa Matei, ako ne i bolji). Stavimo 4 milijuna u džep za troškove tekuće  (valjda je moguće toliko dobiti za ta 3-4 igrača) i uveo mlade na te pozicije (juniori ili povratak s posudbi ili netko iz propalog Jaduka). 

Idemo probati, pogotovo, ako zaostatak za Dinamom ostane 9 bodova i ispadnemo sutra iz kupa.

Dovesti jeftinu iskusnjaru ili slobodnog igrača, izboriti Europu bez Gorgona i Zute bi morali od Bišćanovih prvotimaca, a ja bi volio da Puljić ne propada i da upadne u prvih 11 umjesto Gorgona. Vidim u njemu nešto!

Naravno, ako Bišćan želi odmah sada nekoga onda potrošiti barem milijun od ta 4. A jedan treba i za Čolka, onda ostaje samo pola, ali i plaće gore navednenih igrača su sigurno među većim. Gorgonova sigurno. I neka je.

Mierez ili zvijezde Gorice su mokri san ove zime za sve! Lokomotiva teško da možemo tu šta pecati, a da ne bude dio eventualnog tradea Hebera u Dinamo.
    « Zadnja izmjena: Prosinac 03, 2018, 15:47:01 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #16 u: Prosinac 03, 2018, 16:50:23 »
  • Kažeš valjda je dosta 4m za 3-4 igrača među kojima je Heber a Rijeka se držala priče da samo on ne ide ispod 4-5m??

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Prosinac 03, 2018, 17:18:33 »
  • Kako sada stvari stoje, ne bih rekao da ćemo za Hebera dobiti 4m.
    Ima on svojih problema: lako se ozlijedi, nema sape za 90 min, ima koju godinu, nije iz EU, a i trenutno je u padu forme i nekoj vrsti golgeterske apstinencije (nadam se da će me demantirati protiv Lokomotive). Idealno vrijeme za prodaju je bilo ljetos, ali htjeli smo EL pa je to propalo, a i njegova vrijednost se pomalo otkotrljala.
    Ali nikad se ne zna, mercato zna iznenaditi!

A što se tiče Gorgona, za njega bih volio da ostane ako je u okvirima "badžeta". Kvalitetan i karakteran igrač koji daje sve od sebe. Stara iskusnjara kakva treba svakom timu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Prosinac 03, 2018, 18:40:54 »
  • A što se tiče Gorgona, za njega bih volio da ostane ako je u okvirima "badžeta". Kvalitetan i karakteran igrač koji daje sve od sebe. Stara iskusnjara kakva treba svakom timu.
    Nije Gonzo, ali može proći.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Futpeg

• Morčić
    • **
    « Odgovori #19 u: Prosinac 03, 2018, 18:46:26 »
  • Prodao bih Slugu i vratio istarsku hobotnicu na gol.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #20 u: Prosinac 03, 2018, 19:13:10 »
  • A što se tiče Gorgona, za njega bih volio da ostane ako je u okvirima "badžeta". Kvalitetan i karakteran igrač koji daje sve od sebe. Stara iskusnjara kakva treba svakom timu.
    Nije Gonzo, ali može proći.

On je htio ostat tu i zavrsit karijeru jer se prodat nigdje ne može zbog medicinskih razloga. Međutim, novi ugovor koji mu je ponuđen je bio puuuno niži od postojećeg pa je na snazi status quo. Al lovu za njega vidit nećemo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Prosinac 03, 2018, 20:02:15 »
  • Kažeš valjda je dosta 4m za 3-4 igrača među kojima je Heber a Rijeka se držala priče da samo on ne ide ispod 4-5m??

A da, imam osjećaj da Fenomeno za sirotinju mora opet početi zabijati čolakovski, na stranu asistencije.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #22 u: Prosinac 03, 2018, 22:46:44 »
  • Prodao bih Slugu i vratio istarsku hobotnicu na gol.

slazem se ... cak bi i Panduru dao priliku ...
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Prosinac 04, 2018, 22:21:17 »
  • Istarska hobotnica je na dan utakmice u Minhenu. Zasto, nemam pojma. Vidio na instagramu

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Prosinac 04, 2018, 23:58:39 »
  • Neuer je bivši
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Prosinac 10, 2018, 15:41:26 »
  • https://www.24sata.hr/sport/uzgajam-pse-a-prijatelji-nisu-vjerovali-da-sam-odbio-dinamo-604056

Čini se kao super lik, odnosno na dnu dosjea "KARAKTER" može se komotno udariti žig "approved by Kek".

Možda mu vrijednost već bježi van naših okvira, ali to sam mislio za Hebera ili Puljića. A i možda bi ga mogli dobiti na šprehu o toleranciji Rijeka - Peka :), ovo ono... Pogotovo, ako Čolak nije u planu. Nesterovski se nije dao gad u Rijeku, ni Vlašić, ni Rebić svojevremeno. Stvarno smo dobre želje imali, Kramu smo uboli iz kategorije "ne mogu vjerovati da će doći u Rijeku", Gorgon definitivno je isto ta kategorija kad je dolazio, tko je sljedeći?

« Zadnja izmjena: Prosinac 10, 2018, 15:43:51 od Projekt Teanna »

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #26 u: Prosinac 10, 2018, 15:57:22 »
  • misim da njega mozemo dopeljati , nije on jos preskup ,on je na pocetku

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #27 u: Prosinac 10, 2018, 16:46:05 »
  • https://www.24sata.hr/sport/uzgajam-pse-a-prijatelji-nisu-vjerovali-da-sam-odbio-dinamo-604056

Čini se kao super lik, odnosno na dnu dosjea "KARAKTER" može se komotno udariti žig "approved by Kek".

Možda mu vrijednost već bježi van naših okvira, ali to sam mislio za Hebera ili Puljića. A i možda bi ga mogli dobiti na šprehu o toleranciji Rijeka - Peka :), ovo ono... Pogotovo, ako Čolak nije u planu. Nesterovski se nije dao gad u Rijeku, ni Vlašić, ni Rebić svojevremeno. Stvarno smo dobre želje imali, Kramu smo uboli iz kategorije "ne mogu vjerovati da će doći u Rijeku", Gorgon definitivno je isto ta kategorija kad je dolazio, tko je sljedeći?

odlican mi je taj napadac ... jos prosle sezone je bio super. Taman za nas i po karakteru i po kvaliteti  :). U TM-u pise da mu je trzisna vrijednost 700k. Colaku je otkup nekih 1m a za te pare bih radje Andrica.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline uvijek_rijeka

• Senior
    « Odgovori #28 u: Prosinac 10, 2018, 18:12:22 »
  • Treba ga uzeti pod hitno, njega i Zwolinskog ili Kastratija ako prodamo Hebera ili nekoga od napadača. Ako se ne varam Gorgonzola vjv ide ća na ljeto za djabe jer nije potpisao novi ugovor i može potpisati za bilo koga. Nebi me čudilo da ode u dinamo, nema dns više te ljubavi tako nam ga je i bivši broj 17 zakucao u dupe.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #29 u: Prosinac 10, 2018, 18:44:41 »
  • Moja stalna mantra, što manje dirati ekipu to smo jači. Uigranost u našoj ligi vrijedi više od pokojeg jakog imena.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.