• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Ri mercato - zima 2018. / 2019.  (Prikazano: 55493 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
Odg: Ri mercato - zima 2018. / 2019.
« Odgovori #435 u: Svibanj 24, 2019, 08:45:28 »
  • Jučer sam gledao neki njegov live  na Instagramu.

I ono malo što sam kao dijete imao privatne sate njemačkog sam razumio i njega da je spomenuo kako je jako jako blizu i da može i potvrditi da ostaje u Rijeci.

U svakom slučaju i ako otiđe ono do 30.08. Rijeka će bar nešto dobiti od transfera.

Danke Alex!

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #436 u: Svibanj 24, 2019, 09:01:50 »
  • Ah... dobra jutra se nastavljaju!

Bravo Gorgon, bravo uprava!

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #437 u: Svibanj 25, 2019, 11:06:07 »
  • Evo počelo je clickbaitovsko razdoblje: glasine potencijalih transfera. Danas je na redu Simon Sluga:
    http://sportklub.hr/Nogomet/Hrvatska/a85862-Borba-Engleza-i-bundesligasa-za-junaka-Rijeke.html?fbclid=IwAR2mqLOhQBY8aRcKAMKJEHigomWAoI0MtJDtviU_BwgQ7lNbCEC6AVXhn0Y
    http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Norwich-Derby-County-Sheffield-United-i-Hertha-u-utrci-za-Simonom-Slugom
    https://www.index.hr/sport/clanak/tjedan-karijere-heroja-rijeke-zvao-ga-dalic-a-sad-ga-zele-englezi-i-nijemci/2088115.aspx

Norwich, Derby County, Sheffield United (Aston Villa nije u toj hrpi jer su većuzeli svog 'rvata) i Union Berlin 2m€
    Dakle svi koji ulaze (ili potencijalno ulaze) u prvu ligu.

Ne bih volio da ode, pogotovo ne za te šolde, ali ako dođe neka poštena cifra - nema prirodne sile koja će spriječiti odlazak.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #438 u: Svibanj 25, 2019, 11:16:48 »
  • S nikim ne pričat dok ne ostvari nastup za repku za par tjedana.

Offline Orpat

• Senior
    « Odgovori #439 u: Svibanj 25, 2019, 11:50:15 »

• Ja ga ne bih dao ispod 3,5 mil eura.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #440 u: Svibanj 25, 2019, 11:53:05 »
  • Evo počelo je clickbaitovsko razdoblje: glasine potencijalih transfera. Danas je na redu Simon Sluga:
    http://sportklub.hr/Nogomet/Hrvatska/a85862-Borba-Engleza-i-bundesligasa-za-junaka-Rijeke.html?fbclid=IwAR2mqLOhQBY8aRcKAMKJEHigomWAoI0MtJDtviU_BwgQ7lNbCEC6AVXhn0Y
    http://novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/Norwich-Derby-County-Sheffield-United-i-Hertha-u-utrci-za-Simonom-Slugom
    https://www.index.hr/sport/clanak/tjedan-karijere-heroja-rijeke-zvao-ga-dalic-a-sad-ga-zele-englezi-i-nijemci/2088115.aspx

Norwich, Derby County, Sheffield United (Aston Villa nije u toj hrpi jer su većuzeli svog 'rvata) i Union Berlin 2m€
    Dakle svi koji ulaze (ili potencijalno ulaze) u prvu ligu.

Ne bih volio da ode, pogotovo ne za te šolde, ali ako dođe neka poštena cifra - nema prirodne sile koja će spriječiti odlazak.

ma idealno je vrijeme za odlazak.. ima 26g, što se tiče hnl-a tu je dosegao limit, mora okušati u jačoj ligi, a mi još možemo zaraditi.. dobar je vratar, ali nije nezamjenjiva karika.

btw Nevistić ima 20g, navodno je talentiran, ako nije spreman, dok ne stasa i Prki može odraditi posao.. i onaj golman Šibenika 19g Labrović djeluje odlično za budućnost, valja ispratiti..

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #441 u: Svibanj 25, 2019, 12:03:22 »
  • Navodno je i Pandur talent. Neki kažu bolji od Nevistica, ali to je subjektivno
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #442 u: Svibanj 25, 2019, 12:06:51 »
  • Pored Pandura i Nevistića moramo imati Prskala sljedeću sezonu, ali ova dvojica su itekako pokazali velik talent. Sluga me skoro kupio ovih proteklih tjedana stvarno fantastičnim predstavama, ali ne mogu se oteti onom dvogodišnjem dojmu da je on ipak prosjek HNL-a, samo što je sada u odličnoj formi. Volio bi da ga utopimo za 2-3 milijuna, i za njega i za nas.

Što se tiče Šibenika, spomenuo si Labrovića, a ja bih tu dodao i 21-godišnjeg Ampema (napadač) i jasno Marka Bulata, jednog od najvećih potencijala svog godišta, inače sin Josipa Bulata koji je pred 15 godina igrao sezonu kod nas. 17 i pol godina, defanzivni vezni, odigrao čitavu sezonu standardno, reprezentativac.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #443 u: Svibanj 25, 2019, 12:16:57 »
  • Pored Pandura i Nevistića moramo imati Prskala sljedeću sezonu, ali ova dvojica su itekako pokazali velik talent. Sluga me skoro kupio ovih proteklih tjedana stvarno fantastičnim predstavama, ali ne mogu se oteti onom dvogodišnjem dojmu da je on ipak prosjek HNL-a, samo što je sada u odličnoj formi. Volio bi da ga utopimo za 2-3 milijuna, i za njega i za nas.

Što se tiče Šibenika, spomenuo si Labrovića, a ja bih tu dodao i 21-godišnjeg Ampema (napadač) i jasno Marka Bulata, jednog od najvećih potencijala svog godišta, inače sin Josipa Bulata koji je pred 15 godina igrao sezonu kod nas. 17 i pol godina, defanzivni vezni, odigrao čitavu sezonu standardno, reprezentativac.

je, i ja sam ga proguglao nakon tekme Varaždin-Šibenik, izuzetno neugodan i brz napadač, a vrijednost mu je još uvijek mala.. dalo bi se tu po drugoj ligi iščešljati nešto zanimljivih akvizicija koje bi doduše trebalo podignuti na razinu više..
    nadam se da radimo ozbiljan skauting barem u ovom hnl-u..

očekujem da nas napuste ovo ljeto uz Slugu i barem jedan od stopera Župarić/Punčec, vjerojatnije Župa, vjerojatno Capan koji se nije nametnuo u dovoljnoj mjeri, Velkoskog bi još jednom oprobao ako bude zdrav, nije bio tako loš..  ako ima ponuda, prodao bi i Acostya, pitanje je što sa napadačima Puljić/Čolak i Pavičićem.. osobno bi zadnju trojku zadržao, ali mislim da ćemo morati prodati makar jednog i uložio bi u Čolaka, dokazao se, na njemu ćemo zaraditi ako uložimo..

u kategoriju dolazaka, treba nam LB (oduvijek:)), jedan stoper ako nekog prodamo kao i bar jedan napadač ako prodamo npr Puljića.. veza ovisi također o prodaji, ja se samo nadam da nećemo čekati 20.8. da bi dovodili, nadam se da imamo neke razgovore i križaljku.

p.s.  nova tema, Ri mercato - ljeto?

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #444 u: Svibanj 25, 2019, 13:05:13 »
  • p.s.  nova tema, Ri mercato - ljeto?

Otvaram. Ionako gljivim po kući. Nek Tir poslije prebaci što treba. Ako išta treba.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #445 u: Svibanj 25, 2019, 14:33:41 »
  • ali ne mogu se oteti onom dvogodišnjem dojmu da je on ipak prosjek HNL-a, samo što je sada u odličnoj formi. Volio bi da ga utopimo za 2-3 milijuna, i za njega i za nas.
    Potpis
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.