• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 25. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, nedjelja 17.03. 17:30  (Prikazano: 4475 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: 25. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, nedjelja 17.03. 17:30
« Odgovori #30 u: Ožujak 17, 2019, 20:51:14 »
  • Meni se svidjelo to što su mulci odigrali dobro, i više nego dobro. Super je što me Halil sve više demantira, i pokazuje da može.
    Znači s drugom postavom pobjeđujemo.
    Super je što su mulci skuzili da je ovo šansa i trude se maksimalno.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #31 u: Ožujak 17, 2019, 21:09:27 »
  • Za iducu utakmicu ce navodno Tomecak biti spreman. Steta sto zbog kartona Lepinja nece biti u kadru. Acosty takodjer ali vise od klupe nije ni zasluzio.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Ožujak 17, 2019, 21:16:53 »
  • Acosty je enigma, nekad odigra stvarno dobro a nekad toliko loše da bi ga potjerao iz kluba.
    A šta ćeš sve je to normalno, danas je možda i Gorgon odigrao loše, a već slijedeću ćemo se svi kunut u njega i zazivati potpisivanje dozivotnog ugovora.
    Uz mlade, meni je Kvržić bio neumoran danas i Puljić, trudio se za dvojicu.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #33 u: Ožujak 17, 2019, 21:21:55 »
  • iz bijelo plavog foruma

Re: 25.k. Rijeka - Osijek
    Post  by SamoOsijek » Sun Mar 17, 2019 7:59 pm

"Kakav užas!
    Rutinska pobjeda Rijeke. Imam osjećaj da im intenzivniji bude neki treninzi nego ova utakmica s nama. Užas!"

i onda se sjetim kad je prije neki dan @D stavio ovdje komentar nekog lika "Mi smo Osijek i ovogodišnja Rijeka ne može stati u istu rečenicu sa nama,jebeš njih!"

;D ;D ;D ;D jos su jednom pokazali da su nebitni klubic i nista vise od toga. Da smo igrali sa 11 juniora ne bi nas dobili. Gustam  kao da je rijec o tovarima  ;D

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #34 u: Ožujak 17, 2019, 21:23:45 »
  • moze se Puljic truditi koliko zeli ali od danas nije osvojio dva duela , je zabio je ali od te pozicije ocekujes nesto , sva lopta na njega je bila izgubljena nazalost

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Ožujak 17, 2019, 22:22:15 »
  • Prvo o samoj igri. Igru grade veznjaci. Tesko je ocekivati da ce to raditi junior Lepinjica, Halilovic i Gorgon koji nije veznjak. Kad se nesto i izgradi, lopta dode do Acostya i on sve usere.

Pojedinacno, Acosty je ocajan. On je za mene i dalje promasaj s obzirom na nekakva ocekivanja. Previse je losega u njegovoj igri u odnosu na dobro. Par dobrih akcija je usrao sa svojim soliranjem, a bilo je puno boljih rjesenja. Ali ne, glava u pod, bjezanje u sredinu i onda ili sut pod svaku cijenu ili gubljenje lopte. Nekako mi Busnja vise zasluzuje tu poziciju.

Muric ok, Smolcic i Kvrzic ok, stoperi ok.

Veznjaci su zabili, sto je odlicno u odnosu na duo Pavicic-Loncar. Lepinjica je nesto i gradio, nije to bilo uopce lose. U kriticnim situacijama se odlicno snalazio. Postavio se kao 'Bradaric' sto mi se svidjelo.

Gorgon. Svaka cast kapetanu. Toliko se trudio, trcao, borio...nije puno radio s loptom, ali je odradivao dio s presingom i puno se trosio.

Puljic slicno. Puno trke, vecinom bezveze. Zabio je, sto je najvaznije.

E sad. Mene bas brine fizika. Negdje oko 65. smo tako generalno pali, da je bilo ocekivano da cemo primit gol. Gorgon, Muric, Smolcic (ok, seniorski nogomet, kuzim), pa onda i drugi...kao da su se ispuhali. Ne znam...nesto ne stima s pripremom.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Ožujak 17, 2019, 22:59:21 »
  • https://www.index.hr/sport/clanak/zekic-porucio-igracima-zasto-psiholoski-dizati-nekoga-tko-je-odlicno-placen/2071624.aspx

Citat:
    ''Ne bih htio biti grub, ali ne razumijem što to znači psihološki dizati jer radiš posao koji voliš i dobro si plaćen. Ne znam koga dizati.

Potpuno ga kužim. Makar, mislim da je i on već potrošio sve kredite.

Edit:

Ovo je morao bit crveni. Faul za zatvor, jbte.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2019, 23:21:29 od Fornax »

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Ožujak 18, 2019, 13:03:52 »
  • Ono kada čitaš postave i na klupama za rezerve prepoznaš više protivničkih nego svojih igrača.

Osijek jučer je bio totalno razočaranje. Pa Hajduk je bolje odigrao na Rujevici nego oni. Ima tu neke kombinatorike, neke kvalitete, ali konačni proizvod je razočaranje.

Mi s druge strane smo odigrali dobru utakmicu, a ako uzmemo da smo počeli s 2 juniora, a završili tekmu s tri, rekao bi i odlično.
    Očekivati nekakvu kombinatoriku kada ti fali autobus igrača je nerealno. Pa imamo li 22 zdrava igrača na treningu uopće??

A sada seciranje:
    Sluga - 3 bravure, gol nije mogao obraniti, asistencija (!), reprezentativno (haters gonna hate ;))
    Smolčić - vidi se potencijal, prvo poluvrijeme je malo plesao u obrani, ali drugo se dignuo i ozljedio (gle, čuda), skinuo gol sa crte, imao 2 od 3 solidna centaršuta
    Velkovski - e taj mjenja toplo/hladno svakih pet minuta, tješim se da nam je i Mitar u početku tako kidao živce
    Župarić - odigrao kako može, vrlo dobar
    Kvržić - nije bilo njegovih 'situacija', ali je pretrčao, grizao i radio
    Lepinjica - kako je taj dečko samo bio nervozan u tunelu prije ulaska, na početku malo impresioniran (žuti), ali potom solidan i još dao gol, di ćeš bolje
    Halilović - najbolja utakmica do sada, odličan gol, ali opet u drugom veliki pad
    Gorgon - i dok diše na škrge igra kapetanski
    Murić - da je ubačaj Lepome jedino što je napravio bilo bi dovoljno za izvrstan, ali 'play of the day' je ona povratna predasistencija Slugi preko cijelog terena, pol tribine mu jbe sve po spisku, druga polovica Slugi što napucava bezveze, potom cijeli stadion Puljiću što komplicira - jedan od bizarnijih golova koje sam vidio u zadnje vrijeme :)
    Acosty - trud i zalaganje dobri, ali previše nepotrebnih komplikacija
    Puljić - najveća pohvala mu je došla dok smo tijekom drugog poluvremena raspravljali da treba nekog izvaditi, a nismo, po običaju, spomenuli njegovo ime

Uglavnom, ja zadovoljan, jer je ekipa jučer izgledala da želi i da hoće i nisu bili letargični kao protiv, recimo, Hajduka.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Ožujak 18, 2019, 13:57:39 »
  • Pobjeda, 3 boda i to protiv direktnog konkurenta za 2 mjesto. Bez obzira što se i meni kao i većini čini da tamo sapunaju dasku Zekiću i da bi ih šok terapija u vidu trenera podigla, ne smijemo podcjeniti ova 3 boda. Kada pogledaš jučerašnji sastav primjećuje se koliko smo svih ovih Miškovih godina s Kekom trošili pare na bezvezne igrače. Na početku sezone je kod Keka par zadnjih veznih bio Čanađija i Grahovac, Lončar nije bio ni u kombinaciji, a kupili smo Capana da ne prifali. Jučer Lepinjica nije ništa lošije odigrao od ovih gore navedenih. O beku ne treba trošiti riječi. Dečko je uskočio, odigrao sasvim korektno. Kod slovenca ni Mamić nije prismrdio sastavu. Juniori su skupljali minutažu po Krškom. Znam da je ovo splet okolnosti, ozljede + kartoni, ali ne treba nam Capani i Pavelići, Raspopovići i slični, imaj solidnog beka i rezervu juniora.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #39 u: Ožujak 18, 2019, 15:04:35 »
  • Ja nisam primjetio da je Lepinja na travnjaku bio impresioniran. Zuti je dobio jer ga je Puljic usosio (iako je imao dovoljno vremena da mu precizno doda loptu) tako sto ju je predao protivniku a Lepinja ju pokusao presjec.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Ožujak 18, 2019, 15:42:36 »
  • Da. Žuti je posljedica Puljićeve greške. baš mu je bezveze dodao loptu.
    Ali lice Lepinjice je bilo zanimljivo prije utakmice. Kao da je impresioniran i da drhće. Danas sam vidio interview s njime nakon utakmice u kojem se stječe dojam da baš i nije bio impresioniran, a i sam to naglašava. Sad, što je istina - nije ni bitno. Ali da ima lice poput srne. Ima. Kao što mi Halilović liči na neku žrtvu vampirskog bala (ali ipak je vjerojatnije da su ga roditelji držali u podrumu, daleko od sunca, kad je bio mali).

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #41 u: Ožujak 18, 2019, 15:45:56 »
  • Meni se svidja kad vidim kako Kvrza uoci utakmice ili na poluvremenu daje savjete i bodri te mlade igrace. Tako je jucer ucinio sa Lepinjom.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Ožujak 18, 2019, 20:05:41 »
  • Mene Lepinjica podsjeća malo na Kreilacha. Isto visok, uspravnog trčanja.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Ožujak 19, 2019, 09:19:11 »
  • Jeste znali da je njegov otac ustvari Dragan Lepinjica, rođen u Šidu, igrao za Osijek (82-87; 89-90) čak 88 puta i zabio 21 gol. Iz Osijeka je nakon 58 nastupa otišao u Dinamo (7 nastupa, 0 golova), pa Prištinu, pa nazad u Osijek, pa u Portugal u Uniao Madeiru (135 nastupa, 25 golova)

Navodno da je kao napadač imao puno veće predispozicije od Šukera s kojim je igrao u Osijeku, ali da je malo zapeo po putu.

Kako su nakon svega došli u Labin, pitaj boga
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Ožujak 20, 2019, 15:26:30 »
  • https://www.index.hr/sport/clanak/hajduku-najveca-kazna-zbog-navijaca-osijek-placa-za-verbalni-delikt-kohorte/2072318.aspx

Citat:
    Osijek je kažnjen s 20 tisuća kuna zbog neprimjerenog skandiranja navijačke skupine Kohorta na utakmici Rijeka -Osijek (prekršaj iz članka 88. DP HNS).

Da se izdvojio samo jedan random pojedinac iz grupice koji je "neprimjereno skandirao" i opalio po džepu, efekt bi bio neusporedivo veći od ove kamilice.