• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 26. kolo HNL-a, Lokomotiva - Rijeka, petak 29.03. 19:00  (Prikazano: 3998 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: 26. kolo HNL-a, Lokomotiva - Rijeka, petak 29.03. 19:00
« Odgovori #30 u: Ožujak 30, 2019, 12:32:41 »
  • neki ono jucer zovu gasenje igraca a ja to zovem bezidejnost. Nista cudno kad imas Capana i Pavketa koji sve vise poakzuje da mozemo i bez njega. Nadam se da cemo ga uvalit nekome na ljeto. Muric nema snage ni za 1.poluvrijeme. Steta sto Busnja nije dobio priliku mislim da bi bio opasniji. Halil vec 2-3 tekme medju boljima ali za mene to je igrac koji moze uci s klupe i nista vise do toga. U odnosu na Grahovca i Canadziju pojacanje. Ugl. +7 u odnosu na jadnu konkurenciju i to je najbitnije za sada.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Ožujak 30, 2019, 13:04:17 »
  • neki ono jucer zovu gasenje igraca a ja to zovem bezidejnost.
    Ma ne bih se složio. Loši loši smo bili samo dok je Lokomotiva ganjala minus. Kad protivniku svjesno prepustiš inicijativu, to mora bit jalova inicijativa, ali ovo jučer je bilo sve samo ne jalovo. Bilo je konkretno i opasno.

Osijek je pak protiv nas imao 60% posjed lopte, a nije bi ni izbliza toliko opasan (nekoliko dobrih šuteva s veće udaljenosti i jedan udarac glavom iz kornera u 1. pol. kad je Velkovski izgubio zračni duel, a gol je bio plod pada koncentracije).

Mislim da ovdje nema previše filozofije.

« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2019, 13:11:30 od Fornax »

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #32 u: Ožujak 30, 2019, 14:00:27 »
  • Dobro je Tomić rekao da su nezasluženo izgubili. Pa imali su daleko više prilika, 10 udaraca u okvir. Nedopustivo. Opet gol iz prekida, opet Velkoski. Koliki je klipander, kako bi netko rekao, a nadvisuju ga lakoćom. A i oni njegovi izlasci s loptom, strah i trepet u ulici Lipa.

(Ovu) Rijeku pokušavam uvijek promatrati u nekom europskom kontekstu, a tu nam se loše piše. Generalno, rezutati su bolji nego dojam.

Bišćan je od preuzimanja Rijeke u HNL-u osvojio 36 bodova od mogućih 48. Točno 75%.

Dinamo je prošle godine osvojio naslov sa 73/108 iliti 67,6%. Da se zamisliš.
    :o
    Još da nije bilo onog kiksa s Goricom doma što smatram jedinim pravim kiks pod Bišćanom...

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Ožujak 30, 2019, 15:10:58 »
  • Dobro je Tomić rekao da su nezasluženo izgubili.
    Ma nek se nacucla one stvari. Svaka ekipa ima 11 ravnopravnih članova na terenu, a golman je jedan od njih. To što je njihov kiksao, a naš briljirao je dio igre i kraj priče.

Al nevjerojatno, mi nakon one perfidne krađe protiv njih u Kranjči jesenas nismo kmečali ni izbliza koliko ovaj kmeči jer je naš golman imao svoj dan. "Sportska nepravda"? Jebo ti pas mater, gledaj koji klub treniraš. Da je sportske pravde, vama ne bi bilo dozvoljeno uopće nastupati ovdje. Mrš, govedo.

I ovo medijsko forsiranje da tamo 4 utakmice u nizu izgubili... Kup u prosincu se ne računa? Pfft.  ::)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #34 u: Ožujak 30, 2019, 15:37:38 »
  • Pa sta nije Tomic tovar? Kmecanje im je u krvi

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #35 u: Ožujak 30, 2019, 15:51:17 »
  • Al nevjerojatno, mi nakon one perfidne krađe protiv njih u Kranjči jesenas nismo kmečali ni izbliza koliko ovaj kmeči jer je naš golman imao svoj dan. "Sportska nepravda"? Jebo ti pas mater, gledaj koji klub treniraš. Da je sportske pravde, vama ne bi bilo dozvoljeno uopće nastupati ovdje. Mrš, govedo.

Potpis. A onaj Pejinov penal sviran na 18 metara? Precesto su oni bili mazeni i pazeni od sudaca da bi sad tu nesto kenjkao. Svaka cast njemu na tome sto radi s tim klincima, ali treba nekad bit i gospodin, rijetki su tu kao Kek.

Capan uzas, ajde sto prema naprijed ne sudjeluje, ali nema ga ni u razgradnji - u protivnom ne bi ovi tako lako dolazili u opasnu zonu. Pavicic standardno, igra kako treba 20-ak minuta po utakmici i to je to. Muric da nije izvodio kornere ne bih ga ni primijetio, bez daha i snage kao i Mamic povremeno, i to me jako brine jer ako oni s 20 i nesto sitno godina ne mogu trcati, kad ce moci? S druge strane Kvrzic zato kao navijen, neka se ugledaju svi u njega i Gorgona. Puljic se isto dosta trudio i drago mi je da mu je opet uslo, ovo je treca zaredom na kojoj je zabio ako se ne varam. Igrac utakmice definitivno Sluga, kad vidimo kako je "prvi" golman reprezentacije branio u Madjarskoj neka se pokriju usima svi koji ga pljuju da nije zasluzio biti ni treci. Ima svojih mana ali osim sto nije kikser, u svakoj utakmici skine i par teskih lopti.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Ožujak 30, 2019, 17:07:30 »
  • Dobro je Tomić rekao da su nezasluženo izgubili.
    Ma nek se nacucla one stvari. Svaka ekipa ima 11 ravnopravnih članova na terenu, a golman je jedan od njih. To što je njihov kiksao, a naš briljirao je dio igre i kraj priče.

Al nevjerojatno, mi nakon one perfidne krađe protiv njih u Kranjči jesenas nismo kmečali ni izbliza koliko ovaj kmeči jer je naš golman imao svoj dan. "Sportska nepravda"? Jebo ti pas mater, gledaj koji klub treniraš. Da je sportske pravde, vama ne bi bilo dozvoljeno uopće nastupati ovdje. Mrš, govedo.

I ovo medijsko forsiranje da tamo 4 utakmice u nizu izgubili... Kup u prosincu se ne računa? Pfft.  ::)
    Da bi dodao jednu riječ, e da i pluscina.
    I da sluga svaka čast, velike momčadi imaju odlične golmane da pomognu kad ne ide.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #37 u: Ožujak 30, 2019, 17:29:41 »
  • Sluga je ovaj put bio odlican ali ga to ne cini opcenito odlicnim golmanom.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Travanj 01, 2019, 00:27:19 »
  • https://youtu.be/P1bUiNlyG14
    Pogledao sam snimku opet i ne znam di je vidio Tomić pazi ovo "bezbroj prilika".
    A primijetio sam da je nakon što je Sluga obranio onaj šut izvana, mislim Jakic, da je još dao jezikovu juhu Velkovskom.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Travanj 01, 2019, 07:30:41 »
  • Pa dobro.... ipak su imali 7-8 prilika, a mi dvije. Nije bezbroj, ali da je Sluga odigrao carski - odigrao je! Dok je Grbić carski primio dva gola kroz noge.  8)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #40 u: Travanj 01, 2019, 17:57:19 »
  • Sutra utakmica a teme nema  8). Vado aj mu zabi noz u ledja  :D

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Travanj 02, 2019, 08:53:26 »
  • Opet se Gnjus opustio, a ja propustio priliku. Nek tako nastavi pa ce se iducom zgodom pitati sto ga je snaslo!

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Travanj 02, 2019, 11:05:38 »
  • Opet se Gnjus opustio, a ja propustio priliku. Nek tako nastavi pa ce se iducom zgodom pitati sto ga je snaslo!

Kolika je navala na temu, možemo slobodno za neke utakmice otvoriti jednu temu gdje će biti sve zajedno.
    Evo, dok ovo pišem samo Gnjusni s otvaranjem i D10S s postom koji bi da se daje u oglasnik još imao slova za popuniti bez dodatne nadoplate. ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Travanj 02, 2019, 14:20:27 »
  • Da je ranije otvorio bili bi na trećoj stranici. Ja pišem gluposti bez puno problema. Ide me to!