• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 30. kolo HNL-a, Hajduk - Rijeka, subota 20.04. 19:00  (Prikazano: 6246 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 30. kolo HNL-a, Hajduk - Rijeka, subota 20.04. 19:00
« Odgovori #60 u: Travanj 21, 2019, 01:45:48 »
  • naravno da selfi-drqadziji poput tebe jedino lova igra.
    Jeben ti je strawman, prijane.

Neću ti ni odgovarat na ostalo, otužan si.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #61 u: Travanj 21, 2019, 02:26:52 »
  • Mislim da su ove neke Bišćanove izjave izvučene iz konteksta i da su se odnosile isključivo na ovu utakmicu.
    Iako je u izjavi na Areni spomenuo nešto u stilu: “ sada smo vidjeli čime raspolažemo “.

Meni vise smeta izjava: “ moramo nešto naučiti iz ovog poraza”.
    Otkad je došao na klupu od pet najlošijih utakmica tri su protiv Hajduka.
    Dvije na Poljudu, jedna na Rujevici.

Takodjer nije ni čudo da smo od šest poraza tri doživjeli od Gorice.
    Čim nam se suprotstavi neki fizički i motorički superiorniji protivnik i krene lupati po našim veznjacima oni nestanu.
    Ovo je jednostavno takva generacija, puno pimplavaca i Tzv. igrača za plažu, a malo karakternih ratnika.
    I onda kada izgubiš individualnu kvalitetu ( Heber), uzora na terenu ( Gorgon), te sigurnost u liniji (Žuta) , ozlijedu jedinog mladog igrača koji je bio u planu da se forsira (Vuk),agresivnost u sredini ( Grahovac, Canadjija) dobiješ silom prilika Lepinjicu i Halilovica koji su NEplanski u prvom planu, Acostya koji je u nikad lošijoj formi izgubljen na krilu, lijevog beka bilo Mamić bilo Smolcic koji su takodjer NEplanski upali u sastav, Kvržica na desnom  boku, nespremnog Murica koji je vise za nogomet na pijesku nego na travi i igra i rezultati su tu.

Jednostavno jednom se moralo dogoditi , ali ne ovako i na ovaj način. Ne bez žutog kartona, ne bez agresivnosti, ne kroz šetnju i ne kroz izgovor naučit ćemo iz poraza, sutra je novi dan.
    Igrači moraju shvatiti sto je prosječnom simpatizeru Rijeke hajduk, sto znaci gledati gaženje na terenu 90 minuta i vrijedjanje s tribina 80 minuta.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Travanj 21, 2019, 03:14:26 »
  • Tuzno glupo i bedasto gostovanje.

Ajmo po finale kupa ?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #63 u: Travanj 21, 2019, 09:37:10 »
  • Ja isto mislim da nije do love uvijek. OK, lova daje mir u kući, koheziju svih čimbenika ali nešto je i do trenera jer onda se nebi igrale utakmice nego uspoređivali novčani iznosi i ne igrale utakmice. Onda se nebi desavale utakmice kao što su Rijeci bile Real Madrid, Stuttgart ili Milan. Ako ti igrači izađu na teren ko pokisle kokoši i presječe ih gol u 2 minuti a do kraja 88 minuta plus sudačko vrijeme onda psihološka priprema isto nije bila dobra.
    Zna se koji su naši problemi, nadam se da će se to riješiti.
    I plakanje za kvalitetom od strane trenera nije fora jer ti to sjebe igrače, nije mi se to svidjelo kod Keka niti mi se sviđa kod Bišćana.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Travanj 21, 2019, 09:59:07 »
  • Nemojte me izvlačit iz konteksta i stavljat mi riječi u usta. Lova treba za kvalitetan kadar, jer ti nitko danas neće igrat za kikiriki, ali da se ovo jučer i još nekoliko lošijih utakmica ovog proljeća može pravdat onom "koliko para, toliko muzike", to nikako. Imamo mekanu, fizički gotovo impotentnu ekipu i za to sigurno nisu krive srezane plaće.

Mlitavi Puljić je prvi koji protiv fizički jačih i agresivnijih ekipa nema šta tražit u momčadi, mislim da je to jasno, isto kao ni Acosty koji se ne vraća u obranu na lijevom krilu ispred neiskusnog djeteta na lijevom beku. To su već u startu dva kritična Bišćanova kiksa jučer (kud sreće da su samo dva) i tu su sve priče o parama i Hajdukovoj podignutoj razini deplasirane.

Offline duke

• Senior
    « Odgovori #65 u: Travanj 21, 2019, 10:15:24 »
  • Acostija valjda guraju jer se valjda nadaju da će netko ponuditi nešto za njega.
    Jučer se išla dvojica na njega čim bi dobio loptu, a on je forsirao išao sam protiv dvojice i gubio. S druge strane ostavljao je Smolčića na milost i nemilost njihovom krilu.
    Imamo ti 6 bodova prednosti i treba izboriti Europu, iako je i vrapcima na grani jasno da u ovom sastavu bilo koji ozbiljniji protivnik je nepremostiva prepreka.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #66 u: Travanj 21, 2019, 10:25:28 »
  • a on je forsirao išao sam protiv dvojice i gubio.
    To je ono što mene neizmjerno nervira kod njega. On je sebičan igrač koji nije svjestan vlastitih limita. Nekad mi se čini da si je umislio da je Messi, a lopta mu se odbija od nogu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Travanj 21, 2019, 11:56:16 »
  • Fornax ma nisam mislio na tebe, nego sam općenito da svoje mišljenje. Pa prije sam to pisao pa se neki baš nisu složili što je OK, ne moramo svi isto misliti.
    Kad je u pitanju lova uvijek se sjetim Krune Jurcica, dok su ih razvaljivali u Evropi, a imao je daleko najbolji sastav u hr,  kad se žalio na kvalitetu svojih stopera pa ga je novinar pitao koga bi on htio a ovaj ko iz puške :"Piqea recimo".
    Ne znam kakvu pripremu radi Bišćan za njih, dali je samo taktika, ali kad imaš dosta mladih onda psihološka priprema je must have. Jučer je bilo Megadeath na dječjem rođendanu.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #69 u: Travanj 21, 2019, 18:32:43 »
  • Članak iz NL pogođen. Dosta toga rečeno i sve se to već duže vrijeme nazire. Ovaj put je otišlo u krajnost i zato izgleda gadno. Nema nikakvog opravdanja u kvaliteti ovog ili onog za statistiku od 1 udarac prema vratima (i to pored gola), 0 kornera i 10 faulova. To su brojke koje govore da jedna ekipa nije došla na utakmicu.

Znao sam reći i kad je Kek bio (povremeno znao kakiti o kadru), a i sada ću ponoviti. Treneru je posao trenirati ekipu, to znači radom stvoriti igru i igrače. Nije samo slaganje figura prije početka utakmice.
    Bišćan je ovu zahebao pre očito u pripremi, strategiji i  taktici, a Oreščanin je pak s druge strane naše poklone odlično iskoristio.
    Jedino čemu se nadam da će ova pljuska donijeti promjene u glavama, ako se to ne desi onda hvala i doviđenja, mnogim pojedincima u i oko momčadi.

To be continued - pišem nastavak kad se dohvatim compa.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Travanj 21, 2019, 21:54:56 »
  • Prva greska je bila staviti Puljica i Colaka skupa. Vjerojatno je htio da Colak na sebe veze halfove, Puljic bude mantinela koja ce ostavljati loptu veznjacima, ali to je ocito bila promasena taktika, tim vise jer su Colak i Puljic slicni igraci. Puljic je morao biti spica po zasluzi, a Colak ostati na klupi.

Druga greska je ocajna veza koja se nije mogla spojit s loptom i odgovorit na agresiju. Zadnji vezni tipa Grahovac/Males bi puno donio.

Fizikalija je vec davno prozvakana prica, kao i Acosty koji je za mene bio i ostao prevara od igraca. To sto on odigra mogli su komotno Ajayi i Solomon, o Busnji da ne pricam.

Da je ova ekipa limitirana, to znamo od prije. Puno igraca je ozljedeno pa nismo toliko kriticni, ali realno, ovo je prvo Biscanov poraz.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline D2

• Forza Fiume
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #72 u: Travanj 24, 2019, 06:46:16 »
  • Gledajući 'Stadion' vidi se da na hajdukove povratne lopte s boka loše reagira i naša veza, nadam se da će i Lepinja izvući neku pouku iz toga.. kod zadnjeg gola Smolčića su sa linijom zajebali stoperi koji zapravo nisu držali nikakvu liniju i omogućili njihovom krilu 2m prednosti pred našim bekom.

Ugl to su neke od grešaka, ali pristup je prvi problem, nedopustivo je da onako odradimo 90'.

Da, Bišćan je prvi krivac i njegov je to veliki poraz, no ako ćemo biti fer do sada je imao jako dobre rezultate i jadno mi je uopće spominjanje nekakvih otkaza..

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #73 u: Travanj 24, 2019, 09:17:37 »
  • Gledajući 'Stadion' vidi se da na hajdukove povratne lopte s boka loše reagira i naša veza, nadam se da će i Lepinja izvući neku pouku iz toga.. kod zadnjeg gola Smolčića su sa linijom zajebali stoperi koji zapravo nisu držali nikakvu liniju i omogućili njihovom krilu 2m prednosti pred našim bekom.

Ugl to su neke od grešaka, ali pristup je prvi problem, nedopustivo je da onako odradimo 90'.

Da, Bišćan je prvi krivac i njegov je to veliki poraz, no ako ćemo biti fer do sada je imao jako dobre rezultate i jadno mi je uopće spominjanje nekakvih otkaza..
    Otkaz ne, ali "žuti karton" definitivno. Ne znam kako su Mišković i ekipa postavili stvari, ali ako se stanje u ekipi ne dovede na neki očekivani nivo do europskih pretkola, Bišćan ne može ostati na klupi.

A zašto su Vedran i Aris Naglić još uvijek tamo, samo Bog zna.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #74 u: Travanj 24, 2019, 09:52:40 »
  • Nisam imao dovoljno snage gledati te emisije jer ne bih mogao podnijeti vjerojatno svršavanje na igru ajduka.

Ono što je bilo vidljivo za vrijeme utakmice (i zašto sam tada reagirao na spominjanje ni krivog ni dužnog Smolčića), a što je isplivalo je taj njihov "romb" koji nije simetričan već brojčano naglašen po njihovoj lijevoj strani. Time oni otvaraju širi prostor za ulazak po svom desnom boku gdje se relativno dobro popunjeni, a u pravilu protivnici uvijek muku muče s kvalitetnim lijevim bekovima i onda ih još ostave na široj vjetrometini.
    Ono što im je dodatno išlo na ruku i gdje je jedni krivac Bišćan, je postavljanje Acostia, koji ne zna i ne igra obranu, te lošije postavljeni stoperi kojima ni veza nije bila od prevelike pomoći. Bišćan je morao najkasnije na poluvremenu vaditi Acostia ili mu promijeniti poziciju i uvesti dodatnog veznjaka i prijeći na 433 ili 4321 (OK pitanje je da li je to ikada uvježbavao).
    Na kraju se gledao i vidio samo Pedro, koji bi to bio da su na toj strani bili bez obzira Mamić, Zhuta, Leovac, Berti i svi lijevi bekovi koje smo imali kad smo ih gazili na Poljudu.

Kriv je Bišćan zbog loše taktike i motiviranja ekipe, ali krivi su i igrači jer ako misle da će takvim stavom napraviti kakvu karijeru varaju se. Ono za što mu dajem pohvalu je ipak držanje u ekipi "naših mulaca" i što nije išao s njima na sigurno i stavio ih na klupu, kada će dobiti iskustvo i postati igrači ako ne u ovakvim utakmicama. Za to kapa dolje.

Već sam bio napisao, nadajmo se da će ovaj poraz biti vritnjak naprvo i da će se ekipa trgnuti, a ako se to ne desi kraj sezone je blizu i svima koji nisu dovoljno dobri za Rijeku hvala i doviđenja. Ne bi bilo prvi put. Na početku Kekovog mandata je bio uobičajeno propuh u svlačionici, bilo je igrača koji su jako obećavali pa su otpuhani, da bi se onda desio taj famozni klik jednu sezonu sa šampionskom ekipom. Da li je Bišćan taj koji može naslijediti Keka u takvoj strategiji kluba ili netko drugi, ne znam... S jedne strane volio bih da smo odmah pogodili s trenerom koji ima Kekove kvalitete volju za radom i viziju igre, s druge previše je opterećenja i loše energije stvoreno njegovim ustoličenjem i to sigurno i njega jako koči u radu i teško da će tu uskoro biti sreće. Da je ovaj poraz razlog za prekid suradnje sigurno nije, na kraju ove sezone možda postane i trofejni trener tko zna. U svakom slučaju očekujem uskoro propuh.
    « Zadnja izmjena: Travanj 24, 2019, 10:43:16 od D2 »