• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 31. kolo HNL-a, Rijeka - Rudeš, nedjelja 28.04. 19:00  (Prikazano: 4655 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 31. kolo HNL-a, Rijeka - Rudeš, nedjelja 28.04. 19:00
« Odgovori #60 u: Travanj 30, 2019, 08:30:21 »
  • U Gorici je Lovrić Kvržiću umalo slomio nogu odmah na početku, za što nije dobio ni žuti.

Crveni za Čelikovićev start na Muriću bi utakmicu usmjerio u vrlo sličnom smjeru kao i krivo dosuđen crveni kasnije.

Onaj sumanuti kečerski zahvat na Pavičiću u Zaprešiću koji je trebao bit kažnjen crvenim + 3 utakmice kazne bi sigurno također utakmicu uveo u za nas puno mirnije vode.

Da je bilo sudačkih previda u našu korist, jest. Da je bilo i na našu štetu, stoji i to. Katastrofalno je suđenje u HNL-u, mislim da se oko toga svi slažemo.

Plus, fenomenalno mi je kako nitko ne postavlja pitanje koju krasnu pizdu materinu jedan od najgorih HNL sudaca ikada ima bit Oko sokolovo. To je u neku ruku ruganje i Beusanu i Matovinoviću. HRT tog klauna plaća našim novcem, ljudi moji. Onaj isti HRT koji više nije u stanju ni prijenos iz zagrebačkog predgrađa odradit bez tehničkih problema, ali to je jedna druga priča.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Travanj 30, 2019, 08:34:08 »
  • Plus, fenomenalno mi je kako nitko ne postavlja pitanje koju krasnu pizdu materinu jedan od najgorih HNL sudaca ikada ima bit Oko sokolovo. To je u neku ruku ruganje i Beusanu i Matovinoviću. HRT tog klauna plaća našim novcem, ljudi moji. Onaj isti HRT koji više nije u stanju ni prijenos iz zagrebačkog predgrađa odradit bez tehničkih problema, ali to je jedna druga priča.

Ja Stadion ni ne gledam zbog njega. Općenito mi se lik gadi kad progovori i ne mogu ni gledat emisiju.
    ''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Travanj 30, 2019, 08:58:15 »
  • Stadion se gledao za vrijeme Šapita i Jeličića, što se taman dogodilo kada smo bili prvaci. Čitava ta sezona je bila svojevrsno magična pa je tako i HRT postao gledljiv servis tih 365 dana.

Nakon Jeličića i penzije Beusana (kakav god da bio), Šapit to sam ipak ne uspijeva voditi, a novonastali analitičari kojima je "linija kretanja" pojam čijim poznavanjem se hvale su goli k.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #63 u: Travanj 30, 2019, 09:00:38 »
  • U Gorici je Lovrić Kvržiću umalo slomio nogu odmah na početku, za što nije dobio ni žuti.

Crveni za Čelikovićev start na Muriću bi utakmicu usmjerio u vrlo sličnom smjeru kao i krivo dosuđen crveni kasnije.

Onaj sumanuti kečerski zahvat na Pavičiću u Zaprešiću koji je trebao bit kažnjen crvenim + 3 utakmice kazne bi sigurno također utakmicu uveo u za nas puno mirnije vode.

Da je bilo sudačkih previda u našu korist, jest. Da je bilo i na našu štetu, stoji i to. Katastrofalno je suđenje u HNL-u, mislim da se oko toga svi slažemo.

Tocno tako. U svim tim utakmicama (osim ove protiv Rudeša) gdje su se desile pogreške u našu korist, desile su se i velike greške na našu štetu. A i mislim da je puno problematicniji previd grubog i opasnog crvenog kartona nego zaleđa od pola metra.

Normalno da bi svima bilo draže da nismo neke golove zabili iz sumnjivih pozicija ali u kontekstu cijele priče mislim da je jedini razuman zakljucak ono sto oduvijek znamo - da su suci jednostavno loši. Potezati neko pitanje sustavnog suđenja u našu korist bi bilo suludo.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Travanj 30, 2019, 09:35:23 »
  • Neki suci su jednostavno loši i to je sve.
    Rudeš bi se dobio i bez tih previda. Zapeli bi naši i napravili bi što treba. Pogotovo zato što se Rudeš došao nadigravati, a ne uzeti jedan bod kao što bi to ranije bio slučaj. Sad kad je u bezizlaznoj situaciji jednostavno pokušava igrati. A onda se otvara i prostor za suparnika i na vidjelo dolati nekvaliteta samog Rudeša.

btw... stekao sam dojam kroz interviewe Bišćana i Mancea da je momčad malo makla papučicu s gasa i kao da se tempira za kup. Te priče o umoru i rotaciji kao da sugeriraju tako što.
    No, nije ni bitno ovaj Rudeš treba zaboraviti i krenuti dalje.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #65 u: Travanj 30, 2019, 09:47:49 »
  • btw... stekao sam dojam kroz interviewe Bišćana i Mancea da je momčad malo makla papučicu s gasa i kao da se tempira za kup. Te priče o umoru i rotaciji kao da sugeriraju tako što.
    No, nije ni bitno ovaj Rudeš treba zaboraviti i krenuti dalje.

Ne treba zaboraviti da smo mi u tjednu prije Rudeša odigrali važnu i zahtjevnu utakmicu u kupu, a Rudeš nije. Obzirom da je ekipa ionako malo izraubana, to je isto sigurno utjecalo na našu svježinu i dio je razloga zašto nismo bili 100% (pogotovo dok smo imali povoljan rezultat pa smo i mogli malo usporiti).

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #66 u: Travanj 30, 2019, 10:38:31 »
  • Slažem se. Što djelomično objašnjava i manjak trke, otvaranja i tečne igre.
    Neka. Bar nismo kao Arsenal. Protiv Palače odmoriš dio ekipe i izgubiš povoljnu poziciju za ulazak u LP kroz pravenstvo.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #67 u: Travanj 30, 2019, 11:27:24 »
  • Vidjet ćemo kako će istaktizirati onda to finale kupa  nakon srijede u Osijeku, Lokomotive doma u nedjelju, pa poslije finala u srijedu je Belupo u Koprivnici... ::)

Orešćanin je rekao istinu: "moja ekipa je kondicijski izgubila u Gorici, zna se kako se pripremaju utakmice nakon što imaš psihičko i fizičko pražnjenje. Ovaj poraz je isključivo moja krivica".

Nismo ni prvi ni zadnji klub koji igra u ritmu srijeda- nedjelja- srijeda i to još protiv rastrčanog Intera i lepršavog Rudeša koji su zajedno dali 35 golova,a primili 144! i sada dolazi Istra koja u zbroju sa gore dva navedena kluba ima isto bodova ko Rijeka sama...

Samo da mi njih taktički dobijemo i drugo je manje važno  ;)

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #68 u: Travanj 30, 2019, 11:30:39 »
  • Stadion? Sta je to  ;D? Prestao sam gledat otkada nema joska.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.