• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 31. kolo HNL-a, Rijeka - Rudeš, nedjelja 28.04. 19:00  (Prikazano: 6058 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: 31. kolo HNL-a, Rijeka - Rudeš, nedjelja 28.04. 19:00
« Odgovori #15 u: Travanj 26, 2019, 12:49:43 »
  • Jeboga Acosty. Neka stavi Busnju od 1.min. Osim sto je opasniji, okomitiji i konkretniji (zapravo Acosty nije uopce konkretan) Mamic iza nece biti toliki propuh. Mali bi trebao igrati kao starter u ovih preostalih nekoliko kola da se ustali u momcadi do finala kupa. Zadnji put je bio nas najbolji igrac vs Dinama, sada mu treba dati priliku da ponovi takvu igru u iduca 2 susreta protiv Dinama.
    Acosty bi mogao proigrati na čistoj špici, leđima okrenut golu i uz par s recimo Čolakom ili Puljićem (od trenutnog kadra). Iako ima brzinu loše je koristi i na krilu on je, recimo nedorečen (linije kretanja su mu katastrofa). No pokazuje skoro stalno da zna primiti loptu i odigrati matinelu, a ni igra glavom mu nije pre loša. Možda ga probati u sistemu s 2 napadača. Problem je jedino što tu imamo Čolaka koji je bolji od njega, no ako baš mora igrati trebalo bi ga staviti bliže golu i u sredinu, na krilu ionako nikakve koristi od njega.

Da, ali zasto razjebat Puljica (ni on mi se ne svidja ali ne mozemo zanemariti cinjenicu da trpa) da bi u finisu sezone eksperimentirali sa Acostyem?  Sjetimo se kako je Kek razjebao Colaka, koji je u proljetnom dijelu prosle sezone trpao a onda ove sezone klupa pa kad je ulazio bio je katastrofalan.

Ovo sa Acostyem na spici je trebalo uraditi kad se Colak ozljedio. U ovom trenutku Acosty moze biti tek 3.opcija na poziciji spice. Puljic bi u ovom trenutku po meni trebao biti 1. starter.  Do finala kupa ima dovoljno utakmica da mu eventualno Colak ukrade mjesto.

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Travanj 26, 2019, 13:49:47 »

• Jeboga Acosty. Neka stavi Busnju od 1.min. Osim sto je opasniji, okomitiji i konkretniji (zapravo Acosty nije uopce konkretan) Mamic iza nece biti toliki propuh. Mali bi trebao igrati kao starter u ovih preostalih nekoliko kola da se ustali u momcadi do finala kupa. Zadnji put je bio nas najbolji igrac vs Dinama, sada mu treba dati priliku da ponovi takvu igru u iduca 2 susreta protiv Dinama.

Acosty bi mogao proigrati na čistoj špici, leđima okrenut golu i uz par s recimo Čolakom ili Puljićem (od trenutnog kadra). Iako ima brzinu loše je koristi i na krilu on je, recimo nedorečen (linije kretanja su mu katastrofa). No pokazuje skoro stalno da zna primiti loptu i odigrati matinelu, a ni igra glavom mu nije pre loša. Možda ga probati u sistemu s 2 napadača. Problem je jedino što tu imamo Čolaka koji je bolji od njega, no ako baš mora igrati trebalo bi ga staviti bliže golu i u sredinu, na krilu ionako nikakve koristi od njega.

Da, ali zasto razjebat Puljica (ni on mi se ne svidja ali ne mozemo zanemariti cinjenicu da trpa) da bi u finisu sezone eksperimentirali sa Acostyem?  Sjetimo se kako je Kek razjebao Colaka, koji je u proljetnom dijelu prosle sezone trpao a onda ove sezone klupa pa kad je ulazio bio je katastrofalan.

Ovo sa Acostyem na spici je trebalo uraditi kad se Colak ozljedio. U ovom trenutku Acosty moze biti tek 3.opcija na poziciji spice. Puljic bi u ovom trenutku po meni trebao biti 1. starter.  Do finala kupa ima dovoljno utakmica da mu eventualno Colak ukrade mjesto.

Naglašavam ;)
    "no ako baš mora igrati trebalo bi ga staviti bliže golu i u sredinu"

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Travanj 27, 2019, 15:42:29 »

Potpuno se slažem za Acostya. Treba ga probati u spici. Uostalom to je u Latini igrao.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #18 u: Travanj 28, 2019, 20:35:01 »
  • Muric ce doslovno krepat na travnjaku ali ga Biscan ne vadi  ::)
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Travanj 28, 2019, 20:59:41 »
  • Lijepo.

Sluga dobar
    Obrana losa
    Loncar zabio ostali ok

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #20 u: Travanj 28, 2019, 21:02:19 »
  • I ovih 2800 je bilo previše za kvalitetu nogometa i razinu zalaganja odnosno voljnog momenta.

Veseli me što je kraj sezone i kao idemo u Europu, a ako se ništa ne promijeni, ispast ćemo od iole ozbiljne ekipe na prvoj stepenici.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Travanj 28, 2019, 21:29:04 »
  • Lijepo.
    Daleko od toga. Imamo momčad čiji igrači pet kola prije kraja prvenstva izgledaju kao da pet treninga nisu odradili zajedno. Broj kikseva u predaji lopte je gotovo nevjerojatan (bilo je za očekivati da će nas barem jedan koštati primljenog gola i tako je i bilo).

Nekim igračima se ne može zamjeriti ništa (Čolak, Puljić, Lončar)... Dok je Murić danas odigrao za zaborav, usporen film, davljenje lopte, jedino par dobrih dugih lopti prema Acostyju. Capan je dno, ja ne kužim šta taj radi na plaći. Meni ne bi WC čistio.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Travanj 28, 2019, 21:33:29 »
  • I ovih 2800 je bilo previše za kvalitetu nogometa i razinu zalaganja odnosno voljnog momenta.

Veseli me što je kraj sezone i kao idemo u Europu, a ako se ništa ne promijeni, ispast ćemo od iole ozbiljne ekipe na prvoj stepenici.
    Bas tako.

Ovo je lose. Mi zabijamo, koristimo tude greske, ali generalno ovo je nikakav nogomet.

Mamic lose, obrana losa, Acosty los, Pavicica osim one predasistencije nisam ni vidio. Muric, Kvrzic, Puljic, Sluga ok. Ovo drugo nit smrdi nit mirisi. Lepinjica si je otkinuo jedno 4 mil (pravit cu se da sam sa dnevno hr) s onom 'asistencijom' Odvalio sam se smijat.

Meh. Puno tu treba promjena. Mamic defanzivno ne napreduje, stopere treba prodat, dovest kvalitetnije, u kvalitetu ovih veznjaka protiv cvrstih ekipa prilicno sumnjam. Krila Muric i Gorgon su ok, ali zamjene nema. U spice ne sumnjam, kad bi imali izradene prilike.

Sluga
    Tomecak-novi stoperi-kvalitetan LB
    Loncar -dva veznjaka
    Muric/Kvrzic/Gorgon
    Puljic/Colak

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline weser

• Veteran
    « Odgovori #23 u: Travanj 28, 2019, 21:50:17 »

• Dok je Murić danas odigrao za zaborav, usporen film, davljenje lopte, jedino par dobrih dugih lopti prema Acostyju.

Murić ima plišane kopačke.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Jedina, vječna, voljena..

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #24 u: Travanj 28, 2019, 22:13:04 »

Bas tako.

Ovo je lose. Mi zabijamo, koristimo tude greske, ali generalno ovo je nikakav nogomet.

Mamic lose, obrana losa, Acosty los, Pavicica osim one predasistencije nisam ni vidio. Muric, Kvrzic, Puljic, Sluga ok. Ovo drugo nit smrdi nit mirisi. Lepinjica si je otkinuo jedno 4 mil (pravit cu se da sam sa dnevno hr) s onom 'asistencijom' Odvalio sam se smijat.

Meh. Puno tu treba promjena. Mamic defanzivno ne napreduje, stopere treba prodat, dovest kvalitetnije, u kvalitetu ovih veznjaka protiv cvrstih ekipa prilicno sumnjam. Krila Muric i Gorgon su ok, ali zamjene nema. U spice ne sumnjam, kad bi imali izradene prilike.

Sluga
    Tomecak-novi stoperi-kvalitetan LB
    Loncar -dva veznjaka
    Muric/Kvrzic/Gorgon
    Puljic/Colak

Bio sam na utakmici  i sve što si rekao potpisujem nema što nadodat osim da smo trebali puuuuno bolje odigrati mogu samo potvrfiti da obrane nemamo, pa čak i vezna linija dosta zajebe, ovo danas je SLABO

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #25 u: Travanj 28, 2019, 22:31:30 »
  • Igra nam je bila na razini večerašnjeg vatrometa. Barut nam se smočio, ali ipak smo pukli koju ;)

Ma OK, nije ovo danas bilo ništa gore ni bolje od zadnjih predstava na Rujevici, računajući i 5icu Interu.
    Stekao sam dojam da naši igraju ni više ni manje nego koliko im treba za dobit određenog protivnika. Ono što je već pomalo iritirajuće je to drugo poluvrijeme u kojem se stane.

Posjeta više manje standardna za vremenske prilike, kiša na kraju i nije bila neka, a nije bilo ni ekstra hladno.

Od cijele utakmice mi se svidio početak, nekih prvih 10ak minuta, kada se vidjelo određene nove sheme kretanja i koje da je bilo malo mirnoće u pasu smo mogli dobro iskoristiti. Govorim o ulascima Murića i Acosty u sredinu s krila. Nažalost nije dugo trajalo i onda su opet krenuli po svome. Murić se vidi da je talent, ali dečko trgni se jer ćeš talent i ostati, a Acosty je otkrivena prevara koja prerijetko zabljesne da bi oduzimala minute Bušnji ili nekome drugome.

Na kraju budimo zadovoljni bodovima i što se nitko nije ozljedio, da li nam Lepinjica preskače slijedeću zbog kartona?
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #26 u: Travanj 28, 2019, 22:39:03 »
  • Izgubio sam strpljenje s Acostyem, nije on igrač za Rijeku. Mamić je povratnik pa ga tolerriram još neko vrijeme. Mogao je Bušnja i ranije ući, kada smo zabili za 3-1.
    Sluga dobar, dobre 2 obrane.

Ostalo - koliko je trebalo. Murić davi tu loptu, davi, davi, davi...

Volio bih da se počnemo spremati za finale kupa. Šanse postoje.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #27 u: Travanj 28, 2019, 22:44:41 »
  • Tonito , a kakve su to šanse s današnjom igrom objektivno gotovo nikakve apsolutno nikakve.  Rudeš je druga liga a stvorio nam je dosta problema. Acosty nije baš igrač za Rijeku slažem se, ali ako Acosty nije onda sigurno nisu Župarić, Punčec i Capan OBRANE NEMAMO, sva tri stopera prodat jer ovi su katastrofa najblaže rečeno. Rudeš nam ne smije dat onakjo gol ne znam nemamo puno šanse u kupu jedinbo ako nam dinamo pusti samo onda imamo šanse i nikoako drugačije

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Travanj 28, 2019, 22:46:03 »
  • Izgubio sam strpljenje s Acostyem, nije on igrač za Rijeku. Mamić je povratnik pa ga tolerriram još neko vrijeme. Mogao je Bušnja i ranije ući, kada smo zabili za 3-1.
    Sluga dobar, dobre 2 obrane.

Ostalo - koliko je trebalo. Murić davi tu loptu, davi, davi, davi...

Volio bih da se počnemo spremati za finale kupa. Šanse postoje.
    Tesko. Osijek se jucer npr bas pofajtao s njima. Mi smo nekako premlitavi generalno.

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline duke

• Senior
    « Odgovori #29 u: Travanj 28, 2019, 22:56:54 »
  • Rezultat ok ali ukupni dojam loš, kad ti najlošija ekipa lige zabije i napravi par šansi nije baš za pohvalu, već sa Istrom iduće kolo biti će problema.