• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, subota 04.05. 19:00  (Prikazano: 5843 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 32. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, subota 04.05. 19:00
« Odgovori #105 u: Svibanj 06, 2019, 12:55:54 »
  • Zna netko o čemu je ovdje riječ?

Online D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #106 u: Svibanj 06, 2019, 13:29:00 »
  • Hint : 'Ajme meni nije mi dobro.

Pozabili su igrači na neke užance, ni im za zamerit, će se već lahko spametit sad za ki dan na Rujevici.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #107 u: Svibanj 06, 2019, 14:21:25 »
  • Hint : 'Ajme meni nije mi dobro.
    A morao je bit neki nesporazum, jer ako nije, gesta im je stvarno za kurac.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #108 u: Svibanj 06, 2019, 14:43:08 »
  • Koje reakcije: da odjeb  :(

Bio sam npr. u Zaprešiću na kupu, tamo pak nekima nije dobro leglo što nisu bacili dresove i što su pozdravili "sa distance". PA je lagano počelo pičkaranje od strane pojedinaca.

Sad bi se malo igrali da je sve ok, malo da nije. Po meni takve stvari treba prepoznati kapetan i pozvati igrače da to odrade, a oni neki sa dužim stažem u tom pozdravljanju stoje u drugom redu, a recimo, bar u Zaprešiću, Pero Mamić punim plučima pjeva: "Volim te Rijeko", kao i Čolak i Lončar.
    Sve u svemu to je više do karaktera igrača, koji su na nekoj suzdržanoj valnoj duljini + trener koji je "mrtvo puhalo".

Generalno. nema se tu šta igračima zamjeriti. Možda navijanja u gostima ima, ali sinergije nema, ni među navijačima na tribini, a još manje između igrača i navijača. 

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #109 u: Svibanj 06, 2019, 14:52:18 »
  • Možda navijanja u gostima ima, ali sinergije nema, ni među navijačima na tribini, a još manje između igrača i navijača.
    Treba ju nekako pokušat vratit, jer od ovoga nema koristi nitko. Armadino navijanje u Puli je stvarno bilo odlično, ali dojam je da ih je došlo čak i manje nego na jesen kad su i u gostima bojkotirali. Svega dvjestotinjak navijača na najbližem gostovanju nije lijepa slika i očito je da sinergije nema ni među njima samima, a kamo li u globalu. "Ajme meni nije mi dobro" bi bilo lijep početak, ovako samo još jedan povod da se pljuje. Baci oko na susjedni forum, opet je dežurni krivac "Dado".

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #110 u: Svibanj 06, 2019, 15:54:12 »
  • Da, nekako je Dado u tišini nestao. Ove dvije sedmice su poput Kineza i Kantride i Lepinjice i Juventusa. Priča za dva dana.

Trebalo bi i "Dadu oživiti" na bilo koji način  8)

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #111 u: Svibanj 06, 2019, 15:59:07 »
  • Možda navijanja u gostima ima, ali sinergije nema, ni među navijačima na tribini, a još manje između igrača i navijača.
    Treba ju nekako pokušat vratit, jer od ovoga nema koristi nitko.

Evo radikalan prijedlog: početi podržavati klub. Ne samo na gostovanju nego i kod kuće, ne tišinom nego pjesmom, ne konfliktima nego zajedništvom. Onda će i igrači osjetiti da ih se podržava pa će početi pjevati zajedno s navijačima, onda će i ostatak tribina osjetiti da smo svi zajedno i opet u većem broju krenuti na gostovanja.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #112 u: Svibanj 06, 2019, 16:16:21 »
  • na poljudu su sjeli i odradili ajme meni nije mi dobro repeortoar.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #113 u: Svibanj 06, 2019, 16:19:54 »

Gdje je onda zapelo u Puli?

Kao što rekoh, miriše na banalni nesporazum, a ne na namjerni odjeb. Problem je što su neki jedva dočekali iskoristit kao povod za novu rundu "Dado ovo, Dado ono".

Sjetite se reakcije na onaj karnevalski popust za karte. Kataklizma, ruganje, nož u leđa. Kako su to ono nazvali, "igrokaz klaunova" il šta već.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2019, 16:22:54 od Fornax »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #114 u: Svibanj 06, 2019, 16:53:11 »

I to svih 90 minuta  ;D

skakanje na svaku glupost koja se desi nikamo ne vodi,nisu sjeli ajme meni,nisu bacili dresove,mein gott,stali su dva reda umjesto u jedan,potresen,neki pjevaju iz srca drugi otvaraju usta,donesite mi vodu sa secerom....
    ako cemo iskreno ni navijaci ni igraci nisu bez grijeha,tako da malo tolerancije nebi bilo naodmet.s druge strane uvijek se moze okriviti miska koji kad ga nema ,zasto ga nema,kad ga ima onda je glumac ,pederi slusa uvrede.pa jebote.
    kad god misko radi u tisini i nema ga nesto dobro se izrodi.
    a da ima mane ima,imamo ih svi,ako cemo svakom sve brojat,i mislit da smo jedni bolji od drugih nece dobro finit.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #115 u: Svibanj 06, 2019, 17:03:31 »
    Treba ju nekako pokušat vratit, jer od ovoga nema koristi nitko. Armadino navijanje u Puli je stvarno bilo odlično, ali dojam je da ih je došlo čak i manje nego na jesen kad su i u gostima bojkotirali. Svega dvjestotinjak navijača na najbližem gostovanju nije lijepa slika i očito je da sinergije nema ni među njima samima, a kamo li u globalu. "Ajme meni nije mi dobro" bi bilo lijep početak, ovako samo još jedan povod da se pljuje. Baci oko na susjedni forum, opet je dežurni krivac "Dado".

ocekivao sam da cu naici na desetke postova a kad ono dva posta od istog forumasa na koji se nitko nije ni osvrnuo. Autor posta mi je nesto kao ovdje Futpeg, samo sto ovaj nas brije na ustase   ;D
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.