• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, subota 04.05. 19:00  (Prikazano: 6518 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 32. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, subota 04.05. 19:00
« Odgovori #15 u: Svibanj 02, 2019, 14:33:18 »
  • Senad je zabrijao u neke teške krajnosti i generalizacije, pa je sada svaki pozitivan komentar prema Miškoviću automatski idolopoklonstvo, a svaka kritika na nešto što je recimo netko iz vrhuške Armade rekao ili napravio je automatski bacanje govana po čitavoj skupini od osamdesedme na ovamo.

« Zadnja izmjena: Svibanj 02, 2019, 14:43:10 od Fornax »

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #16 u: Svibanj 02, 2019, 14:57:36 »
  • Brutalno je pišanje koje je ovaj klub doživljavao devedesetih iz smjera Zagreba uz potporu režima.

Lika koji je simbol toga smo doveli za trenera. Još da se radi o nekakvom stručnjaku bi reko, svršava se na njegov rez s Olimpijom ( s Mariborom u krizi tom ligom bi se prošetala i Istra), Rudešom (wow).

Svoj karakter taj smrad pokazao je iživljavajući se na slabijima, ispendrečenom Armadom, taksistom itd.

Kao vodja je nula. Izjave krepane lignje, alibiji, opravdanja. Na Cipru je isto pokazao šta je.

O izboru kondicionih i inih magova da ne govorim.

Dakle, doveli smo to smeće dinamovsko, oprostili mu grijehe iz mladosti da bi bili 20 bodova iza Dinama bili sretni s 4 komada od preočajnog FK Orjunaša.

Sjajno, momci! Sjajno!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #17 u: Svibanj 02, 2019, 23:28:54 »
  • Brutalno je pišanje koje je ovaj klub doživljavao devedesetih iz smjera Zagreba uz potporu režima.

Lika koji je simbol toga smo doveli za trenera. Još da se radi o nekakvom stručnjaku bi reko, svršava se na njegov rez s Olimpijom ( s Mariborom u krizi tom ligom bi se prošetala i Istra), Rudešom (wow).

Svoj karakter taj smrad pokazao je iživljavajući se na slabijima, ispendrečenom Armadom, taksistom itd.

Kao vodja je nula. Izjave krepane lignje, alibiji, opravdanja. Na Cipru je isto pokazao šta je.

O izboru kondicionih i inih magova da ne govorim.

Dakle, doveli smo to smeće dinamovsko, oprostili mu grijehe iz mladosti da bi bili 20 bodova iza Dinama bili sretni s 4 komada od preočajnog FK Orjunaša.

Sjajno, momci! Sjajno!

Ne znam zašto kontriraš i sve suprotno izjavljuješ ovdje, ako ne navijaš za Rijeku isključi se iz foruma, jer ne vidim razlog zašto si tu. U nekim stvarima se i ja slažem s tobom, ali pretjeruješ s nekim stvarima. Zašto ti smeta Bišćan? Treba mu dati podršku ima rezultat do sada to mu se ne može osporit. Dinamo vrijedi na TM 2 i pol puta više i to je trenutno maksimalno koliko se može postići u ovom trenutku plus ozlijede, kartoni što uzrokuje promjenu momčadi svako kolo i zbog toga Rijeka nema igru koju bi trebala imati, dakle to je na neki način i opravdanje za njega. Ono što je bilo prije 20 godina ili ne znam kada treba zaboravit  jer se nema smisla vraćati pazi i to 20 godina natrag  ej pa to samo kreten može. Ne znam što će se događati ubuduće ali nema smisla govoriti protiv sadašnjeg trenera koji se trudi koliko može. Sorry na ovakvom postu ali pretjerao se i ne mogu ne reagirati.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #18 u: Svibanj 02, 2019, 23:50:17 »
  • Ono što je bilo prije 20 godina ili ne znam kada treba zaboravit jer se nema smisla vraćati pazi i to 20 godina natrag  ej pa to samo kreten može.
    Ja 99-tu ne mogu zaboravit ni da hoću, jer je trauma bila prejaka i to je nešto što ostavi ožiljak za čitav život. Ne znam kako bi jedno takvo iskustvo danas utjecalo na mene, ali tada sam bio mulac i jako osjetljiv (i uglavnom pošteđen ozbiljnijih životnih trauma, koje su došle mnogo kasnije).

Ali da jbte, 20 godina... Braća Smolčić, Ivan Lepinjica, Matej Vuk i Denis Bušnja se još nisu bili ni rodili, Escoval i Lončar su bili bebe...

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #19 u: Svibanj 03, 2019, 00:11:36 »
  • Ono što je bilo prije 20 godina ili ne znam kada treba zaboravit jer se nema smisla vraćati pazi i to 20 godina natrag  ej pa to samo kreten može.
    Ja 99-tu ne mogu zaboravit ni da hoću, jer je trauma bila prejaka i to je nešto što ostavi ožiljak za čitav život. Ne znam kako bi jedno takvo iskustvo danas utjecalo na mene, ali tada sam bio mulac i jako osjetljiv (i uglavnom pošteđen ozbiljnijih životnih trauma, koje su došle mnogo kasnije).

Ali da jbte, 20 godina... Braća Smolčić, Ivan Lepinjica, Matej Vuk i Denis Bušnja se još nisu bili ni rodili, Escoval i Lončar su bili bebe...
    Nisam mislio da zaboravimo oduzimanje naslova u zadnjoj minuti jer to nitko od nas neće zaboraviti, nego sam mislio na gestu Bišćana da ga zbog toga ne treba pljuvat.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #20 u: Svibanj 03, 2019, 00:17:31 »
  • Fornaxe, eto drago mi jevda se ipak nekad možemo nać na istoj valnoj duljini.

Orpat - nažalost dok s tobom komuniciram moram se suzdržavat od ružnih riječi. Možda neki misle da to volim, ali ja bih volio da ne moram. Moram, jer ovakvo roblje ko šta si ti je križ ovog našeg Primotja.

Tovari svojom galamom dobiju ceste, bolnice, pristaništa. Mi ljigavci možemo guštat u međusobnim anusimq.

Mi primorci smo najveći ološ i uu stvari zaslužuhemo još 5 pita gore od onog šta se događa.

Ponosa nemamo. Za 10 kn ga kupimo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Svibanj 03, 2019, 00:30:05 »

• Nisam mislio da zaboravimo oduzimanje naslova u zadnjoj minuti jer to nitko od nas neće zaboraviti, nego sam mislio na gestu Bišćana da ga zbog toga ne treba pljuvat.
    Ma to je sasvim druga priča, koju smo već prežvakali. Armadina kampanja protiv uprave nije počela njegovim dovođenjam, ali im je zato ono sjelo kao kec na desetku. Ne da mi se više, pun mi je k te priče.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #22 u: Svibanj 03, 2019, 00:31:36 »
  • Fornaxe, eto drago mi jevda se ipak nekad možemo nać na istoj valnoj duljini.

Orpat - nažalost dok s tobom komuniciram moram se suzdržavat od ružnih riječi. Možda neki misle da to volim, ali ja bih volio da ne moram. Moram, jer ovakvo roblje ko šta si ti je križ ovog našeg Primotja.

Tovari svojom galamom dobiju ceste, bolnice, pristaništa. Mi ljigavci možemo guštat u međusobnim anusimq.

Mi primorci smo najveći ološ i uu stvari zaslužuhemo još 5 pita gore od onog šta se događa.

Ponosa nemamo. Za 10 kn ga kupimo

Ne znam kako možeš biti protiv čovjeka koji je financijski spasio Rijeku i ne samo od bankrota nego i opstojnosti kluba. To ne mogu prihvatiti. Tvoje riječi neću komentirati jer
    govore o tebi samom i ne želim se spuštati na tu razinu komunikacije.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #23 u: Svibanj 03, 2019, 01:16:26 »
  • a hteli su da ubiju Tita?

Je li mišu?

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #24 u: Svibanj 03, 2019, 08:14:34 »

• Za promjenu, malo i o utakmici na njenoj temi.  8)

Zašto: 32. kolo Prve HNL
    Tko: ISTRA 1961 – RIJEKA
    Gdje: Pula – Stadion Aldo Drosina
    Kada: Subota, 04.05. u 19.00
    Za one koji ne gledaju uživo tu je: MAXtv – Arenasport 3

Glavni sudac: Goran Gabrilo (Split)
    Linijski suci: Goran Perica (Šibenik) i Hrvoje Radić (Split)
    Četvrti sudac: Jakov Titlić (Hrvace)
    Oni iza gola: njih nema ni na jednoj utakmici ovo kolo, krenimo s zaključcima

Delegat utakmice: Ivor Grba (Strmec S.)
    Kontrolor utakmice: Igor Pristovnik (Zagreb)
    Časnik za sigurnost: Marko Svilić

I tako da nema ovih delegata i kontorlora mogli bi pričati o primorskom štihu ove utakmice, ovako su ipak 2 kontinentalca dobila priliku malo i do mora.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #25 u: Svibanj 03, 2019, 08:25:35 »

Zašto: 32. kolo Prve HNL
    Tko: ISTRA 1961 – RIJEKA
    Gdje: Pula – Stadion Aldo Drosina
    Kada: Subota, 04.05. u 19.00
    Za one koji ne gledaju uživo tu je: MAXtv – Arenasport 3

Glavni sudac: Goran Gabrilo (Split)
    Linijski suci: Goran Perica (Šibenik) i Hrvoje Radić (Split)
    Četvrti sudac: Jakov Titlić (Hrvace)
    Oni iza gola: njih nema ni na jednoj utakmici ovo kolo, krenimo s zaključcima

Delegat utakmice: Ivor Grba (Strmec S.)
    Kontrolor utakmice: Igor Pristovnik (Zagreb)
    Časnik za sigurnost: Marko Svilić

I tako da nema ovih delegata i kontorlora mogli bi pričati o primorskom štihu ove utakmice, ovako su ipak 2 kontinentalca dobila priliku malo i do mora.

mozemo i o partizanima i ustasama  :D

Ugl, nisam optimist po pitanju ove utakmice ali nadam se da da imam los predosjecaj.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #26 u: Svibanj 03, 2019, 08:30:23 »
  • Pa iskoristimo blagodati interneta i proguglajmo kako stojimo kada nam sudi Gabrilo.

Ukupno gledajući, 9 pobjeda, 4 neriješena i 5 poraza u dosadašnjih 18 utakmica.
    Bilo je tu naših najvećih pobjeda primjerice protiv Cibalie 7:0 ili Lokomotive 5:0, ali i zaboravljivih poraza od Dinama 4:0 i iste kasnije pregažene Cibalie 4:1.

Pobjede su nam jedino domaće, njih 8 od 9 odigranih (Osijek 1:2 se jedini izvukao), a kao gost smo pod njegovim suđenjem ostvarili od 9 utakmica samo jednu pobjedu i to naravno od sutrašnjeg protivnika Istre ovu sezonu (1:2).

Gol razlika nam je pristojna 31:19.

Eto, opet malo o utakmici, nemojte mi zamjeriti.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #27 u: Svibanj 03, 2019, 08:36:45 »
  • Ko o kome Sanad o primorcima  ;D :o

Ladić - Bilaver, Sedloski, Bišćan - Surać, Ibričić, Milardović, Burić - No 17, Radonjić, Jurica Vučko.

Eto to je mojih 11 u formaciji 3-4-3 najogavnijih nogometaša HNLa  >:(

Inače, mislim da uopće nije fokus na Mišku, fokus je na Armadi, ali oni su ga prebacili ili pokušali na Miška, ovog - onog.
    Ne znam kako komentiraju izvješen transparent Torcidi "bla,bla,bla...sad vas čeka 100 godina iza imena Rijeka" . U tom trenutku su oni sebe izdignuli kao grupu na račun čega?

Pa upravo na Miškov račun (ne Volpijev) i ta se krpa "izprostituirala" maksimalno, od onih najzagriženijih do mog tate, a da ne govorimo udaranje u bubnjeve, naslikavanje u guvernerovoj palači istaknutih pripadnika i guranje u prve redove... A onda...isto kao kad pukne srednjoškolska ljubav. Ona je kurva,a on je nju varao sa najboljom prijateljicom.

Pa kako kaže Rojs: "budi muško, priznaj, peder si!"

Inače lagana tri boda u Puli uz glasnu podršku Armade  ;)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Svibanj 03, 2019, 08:37:33 »

mozemo i o partizanima i ustasama  :D

Nemojmo trošiti klasike posvuda.  ;D ;D
    Mislim da bi mogli o VARu.  8)
    Nekako imam predosjećaj kako bi ovu utakmicu moglo biti zanimljivo na tu temu. Imali smo par nezanemarivih poguranaca zadnjih par utakmica pa da dođemo na svoje. Nije gušt vući linije za situacije koje se na snimkama vide i bez potrebe za usporavanjem.

Opet ću malo zastraniti pa o nogometu i ekipi.
    Acosty? Ja bi ga malo probao na beku, neka čovjek vidi kako je onome iza njega.
    Uostalom nikad se ne zna. Bišćan je od Kvržića napravio reprezentativnog beka, možda se u Kosti krije isti potencijal.

PS Zaboravio sam staviti  ;D  na kraju rečenice. Meni bi Bišćan trebao Kostu probati na klupi.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 03, 2019, 08:41:30 od D2 »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #29 u: Svibanj 03, 2019, 08:40:18 »
  • Ma Acosty može samo u samu špicu. To je kao u pionirskom nogometu.
    Ako trebaš staviti nekog nedefiniranog igrača u igru, najmanje će problema napraviti u špici!

Od malih nogu u napadu igraju ili najbolji ili najlošiji igrači, odnosno oni sa najmanje mozga u ovom drugom slučaju  ;)