• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, subota 04.05. 19:00  (Prikazano: 7518 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
Odg: 32. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, subota 04.05. 19:00
« Odgovori #30 u: Svibanj 03, 2019, 08:44:32 »
  • Ja bi Acostya na klupu. Kakav bek. Taj nema potencijala za ponavljanje trčanja a o obrambenim zadacima ne treba trošiti riječi.
    Raduje me da imamo dvije dobre špice. To nam je dobitak ove sezone i jedini smo klub u HNLu (uz Dinamo) koji ima takvo bogatstvo (i Čolak i Puljić su dokazali da mogu dati dvoznamenkasti broj golova po sezoni). Ako bih kemijao onda bih to bilo u smjeru traženja načina na koji oba mogu igrati. Ali, kao što smo vidjeli protiv Hajduka - nije to baš tako jednostavno.

Istra se pomalo sređuje, neke natruhe ekipe se naziru i to nije više skup pojedinaca. Ne bih volio da im kockice sjednu na svoje mjesto baš protiv nas ali eto... ako niš drugo nas čeka ipak zanimljivija i borbenija utakmica od one protiv Rudeša.

I dajte ljudi trolajte o pizdarijama negdje drugdije. Imate opciju ignore. Zar baš iz tjedna u tjedan se moraju nanovo čitati iste pizdarije neke aluminijske felge? Stvarno je dozlogrdilo.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Svibanj 03, 2019, 08:47:44 »
  • Ma Acosty može samo u samu špicu. To je kao u pionirskom nogometu.
    Ako trebaš staviti nekog nedefiniranog igrača u igru, najmanje će problema napraviti u špici!

Od malih nogu u napadu igraju ili najbolji ili najlošiji igrači, odnosno oni sa najmanje mozga u ovom drugom slučaju  ;)

Nadopunio sam se u međuvremenu, pročitavši kasnije shvatio sam da se ironija možda teško iščitava.
    Za ovo potonje, hmm u moje vrijeme takvi bi završavali kao golmani ili bekovi, dozvoljavam da je danas to ipak malo drukčije.

A Acosty AKO BAŠ mora igrati, neka igra fora,

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Svibanj 03, 2019, 08:49:35 »
  • Ja bi Acostya na klupu. Kakav bek. Taj nema potencijala za ponavljanje trčanja a o obrambenim zadacima ne treba trošiti riječi.

Očito se moje ironije teško iščitavaju. ;)
    Nego ako je ovo istina što si napisao. Zašto bi takav igrač uopće bio i na klupi?
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #33 u: Svibanj 03, 2019, 08:55:42 »
  • Acosty prošle godine u ovo vrijeme je bio vjerovatno najbolji pojedinac Rijeke, što se sa čovjekom dogodilo da ima tako drastičan pad...

Mance komentira da je on naučio igrati na desnom krilu, da mu zato ova pozicija na lijevom teško pada . A možda da Murić malo odmori  :o

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #34 u: Svibanj 03, 2019, 08:56:32 »

Očito se moje ironije teško iščitavaju. ;)
    Nego ako je ovo istina što si napisao. Zašto bi takav igrač uopće bio i na klupi?

tvoja ironija se itekako iscita  :). Meni bi Acosty sjedio na tribini. Pocetkom sezone sam mislio da ce biti nesto od njega ali nula bodova. Ne znam zasto je Busnja pao u 2.plan. Mozda je treneru bilo previse igrati sa 3 bebe ali posto je Smolcic preselio na klupu moze sada slobodno gurat Busnju.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #35 u: Svibanj 03, 2019, 11:26:27 »

• Bit će jako teška utakmica Istra se digla u zadnje dvije utakmice nije mala stvar izvući bod lokomotivi, sigurno će grist i raditi presing. što se tiče napada kod nas Čolak i Puljić ne mogu igrati zajedno jer igraju iste pozicije, e sad kome dati prednost Čolak mi se čini malo bolji jer zna i asistirat i jak je u igri jedan na jedan dok Puljiću moraš namjestit šansu da zabije gol, ali uz Murića sada najbolje izvodi direktne slobodne udarce. Obrana nam je kakva je prosjek HNL-a tako da tu ne vidim neke prednosti lijeva defanzivna strana (Mamić) je dosta panična i propušta, tako da ne znam kako ne primiti gol, jedini plus je što ne igra Mierez. Vraća se Halilović , tu je i Lončar.

Očekujem sastav

Sluga-Kvržić,Župarić,Punčec,Mamić-Lončar,Halilović,Pavičić-Murić, Acosty(Bušnja)-Čolak(Puljić).
    Volio bih vidjeti Bušnju umjesto Acostya.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Svibanj 03, 2019, 12:31:27 »
  • Volio bi ne vidjeti Acostyja na terenu ako je moguće. Također se nadam da sada kad se ozlijeđeni polako vraćaju da bebe neće magično natrag na tribinu. Lepinjica i Bušnja moraju ostati oko početne postave jer su obojica pokazali velik talent. Istra je nakupina polu-kvalitetnih plaćenika i ne očekujem da će biti preteško. Pobjeda imperativ, a nadam se i pokazivanju neke igre budući da nismo imali Kup usred tjedna kao prošlo kolo.

Sluga - Kvržić, Župarić, [bilo tko samo ne Punčec], Mamić - Lepinjica, Lončar, Pavičić - Bušnja, Murić, Puljić.
    U 60. minuti Lončar-Halilović, Puljić-Čolak

0:2

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #37 u: Svibanj 03, 2019, 13:30:03 »
  • Biscan:

Sluga - Kvržić, Župarić, Punčec,Mamić - Lepinjica, Lončar - Murić, Pavičić, Acosty - Puljić.

D10S:

Sluga - Kvržić, Župarić, Escoval, Mamić - Lepinjica, Lončar - Murić, Pavičić, Bušnja - Puljić.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #38 u: Svibanj 03, 2019, 14:06:42 »
  • tvoja ironija se itekako iscita  :). Meni bi Acosty sjedio na tribini. Pocetkom sezone sam mislio da ce biti nesto od njega ali nula bodova. Ne znam zasto je Busnja pao u 2.plan. Mozda je treneru bilo previse igrati sa 3 bebe ali posto je Smolcic preselio na klupu moze sada slobodno gurat Busnju.
    To s Kostom nije previše jasno, osim ako ga se ne žele riješiti pa da skupi koju minutu, no i ispravnost toga bi bila upitna.
    Bušnja nije lošiji od njega ni najmanje pa zašto mu ne pružiti pravu šansu i dati mu par utakmica u kontinuitetu.
    Veći je potencijal.
    Iako još bi ga volio vidjeti na drugoj poziciji, možda bi zaradio transfer.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Svibanj 03, 2019, 17:55:25 »
  • kosta bi mogao u spicu ali nemoze se ocekivat da gurne njega u spicu pored colaka i puljica,koji trpaju.
    pa neka ga stavi na taj njegov desni bok tj krilo,ali s klupe umjesto murica koji ionako jedva hoda u 60toj minuti.

"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Svibanj 03, 2019, 18:51:07 »
  • Murić nije baš toliko nespreman, nego on počne glumatat po terenu, glumi Mesija.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Svibanj 03, 2019, 19:30:48 »
  • Muriću bi trebalo dati nešto kvržićevskog. Protiv Rudeša je izgubio neku loptu i ljut spusti glavu i nešto gunđao, da se zaletio za njom bila bi njegova.
    Poanta nije u tome da li bi nešto napravio s njome ili ne, već u tome što njemu fali baš taj moment da zapne i kad zariba. Jednostavno ga ne vidim kao Bradarića protiv Dinama da u nadoknadi vremena spašava gol i odmah potom trči u gol priliku.
    Ako Murić to postigne bit će klasa.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Svibanj 03, 2019, 19:35:46 »
  • Ironija je da bi kod Keka dobio taj voljni moment jer bi ga ovaj naučio tomu, ali ne bi Murić igrao kod Keka jer ne djeluje premotivirano u startu priče.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Svibanj 04, 2019, 11:52:25 »
  • trazim putnika/e za pulu

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Svibanj 04, 2019, 13:37:41 »
  • Em je Star Wars Day, em je godišnjica Titove smrti, em je Bišćanov rođendan.

Nek Sila bude uz naše momke, dok igraju za Šefa i druga Tita!