• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 32. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, subota 04.05. 19:00  (Prikazano: 5840 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: 32. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, subota 04.05. 19:00
« Odgovori #75 u: Svibanj 04, 2019, 20:51:44 »
  • ....nadam se da u iducoj nece biti kao na Poljudu.
    Zašto ne bi bilo 4:0!? ;)

Pravi si vrazicak  :D :D. Neka Osijek sutra popusi i nama trebaju onda jos 4 boda da osiguramo 2.mjesto.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #76 u: Svibanj 04, 2019, 20:55:04 »
  • E ovo je ipak drugacija sedmica od one Inkeru. Mislim da ovaj sustav sa svim veznjacima u igri izgleda jako dobro. I presing je bio dobar svih 90, spice i dalje odlicne, a kaoetan nikad bolji nogomet nije igrao..kako je to dobro ispalo s njim na beku.

Sve u svemu jako dobro. I tocno se covjek pita kako im se dogodilo ono s Hajdukom. Kako? Jer danas su ipak igrali jako dobro.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Svibanj 04, 2019, 21:03:16 »
  • Meni se svidjelo ovo sa loncarom na desnoj strani. Nudio se kao riješenje za dodat smolcicu, pomagao mu, i mali je dobio odmah na sigurnosti. Istina nisu to isti protivnici ko hajduk ali bilo je bolje.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #78 u: Svibanj 04, 2019, 21:11:34 »
  • I meni se eksperiment s Lončarom svidio. Ali, uz važnu napomenu - ovakva Istra je smiješna momčad. Treba vidjeti kako to funkcionira protiv ozbiljnije ekipe.
    Kao što je m rekao - rekordna pravenstvena gostujuća pobjeda (je li bilo nekih čuda u kupu? ne sjećam se). Nevjerojatni lijepi golovi i maestralni Kvržića Možda naš najbolji igrač ove sezone.
    Baš sam guštirao gledajući ovo razvaljivanje!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #79 u: Svibanj 04, 2019, 21:24:33 »
  • Sve je relativno kad pričamo o snazi momčadi. Jednom Rudeš remizira s Goricom, a od nas izgubi a pak Gorica nas dobije. A imaš i druge primjere s ostalim klubovima.
    Kako ko odgovara kome, kome koji igrač fali. Sve momčadi koje se batinaju, čvrsto igraju nama ne pašu. Mislim da Bišćan misli doskociti tome sa dodatnim veznjakom koji će se prikljucivat u sredinu, loncar je tu idealan. Kuži igru i prilagodi se svim situacijama. On bi mogao biti ta extra karta kad krenu agresivno na nas.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Svibanj 04, 2019, 21:26:34 »
  • Kvrzic zaslužuje poseban post  ;D
    Nadam se da Žuti gleda.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #81 u: Svibanj 04, 2019, 21:29:21 »
  • Lončar je drugo poluvrijeme odigrao drukčije od prvog. U prvom je više bio uz liniju, drugo se više nudio u vezi. Kao da smo se malo asimetrično postavili na toj lijevoj strani.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #82 u: Svibanj 04, 2019, 21:32:52 »
  • Dosta čudna liga ove sezone. Istra je jako loša momčad tj to ni nije momčad nego 11 poluigrača pogotovo kada nema Miereza. Ipak, kada zabiješ 7 golova na gostovanju klubu iz istog ranga, to je prvo jer si ti kvalitetan, a onda jer je protivnik loš. Kvržić najbolja utakmica sezone, na 11 asistencija u HNL-u je sada. Pavičić raspoložen, Murić nevidljiv. Smolčić poprilično dobar, ali sve je to do centra i nazad (usporedba Kvrža asistira sa gol linije, a igra desnog beka). Svi i više nego kvalitetni, golovi iz akcija, a ne slučajni... Savršeno pred Dinamo. Imamo najbolji napad, najboljeg strijelca i najboljeg asistenta. Rekordna gostujuća pobjeda u HNL-u u povijesti, drugi put 7:0 ove sezone.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #83 u: Svibanj 04, 2019, 21:58:40 »
  • Ne od Rijeke!  8)
    A pol ekipe im ni jezik ne kuži, e moji zermani na čemu ste vi.
    [youtube]https://youtu.be/7Ys1ZEWCp8Q[/youtube]
    « Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2019, 22:00:22 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #84 u: Svibanj 04, 2019, 23:21:58 »
  • I...0:8, Brkić.
    Senad Brkić!

Lončar iznenađenje za svih,ali kad sam ga vidio u sastavu sjetio sam se da je u BiH ligi igrao na toj poziciji.

Mene Smolčić nije očarao, nesigurnost, krivo postavljanje, krivo dodavanje. Lepi, opet na širokom prostoru teretan, Murić igrač za plažu, Pavičić utakmica karijere u dresu Rijeke , Kvržić bravurozan.
    Sve što sam naveo se odnosi na igru do negdje cca. 35- te minute ogleda, kasnije, a pogotovo nakon 0:3 nema se šta ocijenjivati jer su kočnice popustile,a linije pukle.
    Igralo se, kako bi Morž rekao, kao na školskom igralištu.

P.S.
    Sretan rođendan Bišćane, i da nikad ne budeš poput kneza Igora. Ni izgledom ni izvedbom!

Offline PIVA

• Pionir
    « Odgovori #85 u: Svibanj 05, 2019, 08:09:33 »
  • Od desetak utakmica koje su zavrsile 7:0 u povijesti hnl-a, jucer smo se upisali 4.put na tu listu. Svaki put kao pobjednici, jedini dvaput u istoj sezoni I izjednacili smo se sa Osijekom po pitanju najvece gostujuce pobjede. Zabili su svi koji su trebali, napadaci da nastave niz, Acosty I Capan za malo samopouzdanja, Pavicic 2 mozda ga to motivira I u drugim utakmicama, jedino bi mi bilo drago da je i Kvrzic zabio uz sve te asistencije. Istra mozda trenutno nije mjerilo kvalitete, ali zabit 7 komada u gostima ne mozes slucajno...

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #86 u: Svibanj 05, 2019, 09:21:32 »
  • Baš tako. Istra se je raspala u drugom poluvremenu, ali kreirst takve prilike, dati onakve golove predstavlja odraz kvalitete. Istra je bila jadna, mi smo bili goropadni i nadam se dobroj igri i u predstojećim utakmicama sa kvalitetnijim suparnicima.

Mene je osmijeh od uha do uha pratio čitavu večer. Baš su me obradovali.  ;D

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #87 u: Svibanj 05, 2019, 09:29:06 »
  • Znaci jucer smo izdominirali istarski nogomet sa 18:3 gol razlikom.

Orijent tukao Novigrad 6:2, a Grobnican Pazinku 5:1.

https://m.youtube.com/watch?v=7Ys1ZEWCp8Q&feature=youtu.be

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #88 u: Svibanj 05, 2019, 12:50:03 »
  • [youtube]https://youtu.be/zBnMjRSyy8I[/youtube]

Baš gledam jednu stvar... Drosina je za HNL pojmove stvarno avion od stadiona, pogotovo otkad imaju i novi travnjak. A od iduće godine na njemu možda druga liga...

Ali ovi sažeci su stvarno posali jad i bijeda, niti 4 minute,  za utakmicu sa sedam golova.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #89 u: Svibanj 05, 2019, 15:11:24 »

• Pobjeda od 7-0 sve govori nema se tu što dodati iako je činjenica da Istra nije ekipa koja bi se uspoređivala s Rijekom i ostalim klubovima HNL-a, i nisam očekivao da će baš tako završiti. Ono što treba reći ne samo na ovoj utakmici nego općenito Kvržić je postao standardni desni bek pored još trojice koje imamo(danas 3 asistencije), jer je šteta Kvržića poslati na klupu pored ovakvih jako dobrih njegovih igara na desnoj strani, ne znam kad se Tomečak oporavi da li će on uskočiti na desnu stranu.
    Čolak i Pavičić pokazali da su  klase,Pavičić  čak dao gol i glavom što je neobično za njega.
    Kako se sad pokazalo to nam je bio trening za pripremu protiv dinama i psihološka podrška.