• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 33. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 11.05. 19:00  (Prikazano: 3984 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 33. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 11.05. 19:00
« Odgovori #15 u: Svibanj 11, 2019, 21:54:19 »
  • Očekujem 5500 ljudi, remi. i dosta uvreda boysa.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #16 u: Svibanj 11, 2019, 21:59:54 »
  • Baš teško za gledat, postavljena igra kao da je s druge strane Barcelona. Cilj je nakraju opravdao sredstvo ali nisam uživao u utakmici. Pojedinačne analize sutra.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Svibanj 11, 2019, 22:20:10 »
  • Baš teško za gledat, postavljena igra kao da je s druge strane Barcelona..
    Bjeličin Dinamo, ako igra ozbiljno, za HNL u ovom trenutku jest Barcelona.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #18 u: Svibanj 11, 2019, 22:56:24 »
  • Ne znam kada je prvoplasirana ekipa bila toliko ispred drugoplasirane u HNL-u, čak ne toliko po bodovima nego po čistoj kvaliteti. Daleko su brži, jači, moćniji, tehnički potkovaniji, the list goes on.

Bod dobar, bili smo borbeni, Sluga nas spasio, ali Važ je naš samo u nekom ludom scenariju.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #19 u: Svibanj 11, 2019, 23:03:15 »
  • Bod dobar, bili smo borbeni, Sluga nas spasio, ali Važ je naš samo u nekom ludom scenariju.
    Grčka 2004. i Chelsea 2012. su vječni podsjetnik da ni jedan ludi scenarij nije pretjerano lud kad je nogomet u pitanju.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #20 u: Svibanj 11, 2019, 23:08:45 »
  • Prezadovoljan sam s bodom i s taktikom koju je postavio Bišćan ipak su oni za dvije klase bolji od nas što je i na tablici očigledno 20 bodova ispred. Zadovoljan sam i s borbenošću ekipe i mislim da je to maximum ove godine koja se može prikazati u odnosu na dinamo. Ne znam kako namaknuti desetak do 15 mil eura da budemo ravnopravni pa čak i bolji, jer u protivnom i slijedeće sezone možemo očekivati isti scenarij. U kupu očekujem borbenost možda čak i veću nego danas, Halilović izvrstan danas, Lepinjica pokazuje klasu kao i svaki put, Sluga spasio par puta jednom kiksao na istrčavanjuu, ali to je tako idemo dalje da što prije prvenstvo završi i onda vidjeti kako dalje.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #21 u: Svibanj 11, 2019, 23:33:03 »
  • Eksperiment uspio. Pretpostavljam da je Bišćan igrao s pet u obrani da vidi kako funkcionira momčad u tom rasporedu u srazu s nekim koji je kvalitativno bolji od nas. Tako što ćemo možda morat igraiti u EL, a i iduće godine protiv Dinama, pa zašto ne probati. Ionako ova utakmica nema neku težinu. Uz super raspoloženog Slugu i malo sreće dobro je ispalo. Problem je što se u takvom sustavu premalo pokazalo prema naprijed. Kontre su bile slabe jer je srednji vez prečesto prelako gubio lopte. Ali što se mene tiče - neka je kako je. Jedini u pravenstvu nemamo negativni score s Dinamom (osim gol razlike).
    A što se tiče sustava - iskreno sumnjam da ćemo tako igrati u kupu.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #22 u: Svibanj 11, 2019, 23:36:57 »
  • Smatram da je to bilo ok utakmica.
    Iako smo u tjednu gdje je nogomet dokazao zašto je najsporednija stvar na svijetu i ova utakmica nije bila na razini mislim da nije bila ništa lošija od primjerice derbia koji se igraju u Serie A.
    Taktički je to bila utakmica na euro razini.
    Uz naravno Slugu , meni je Zuparic bio najbolji. Odigrao je bezgrešno.
    Rijeka je odigrala defanzivno, ali meni to nije izgledao tako strašan bunker niti je bilo neke ekstra panike.
    Da smo dali nekako gol bilo bi price o vrhunskoj taktici i veličanstvenoj pobjedi.
    Siguran sam da će TV “stručnjaci” igru Rijek ocijeniti puno bolje nego je to u medijima.

I atmosfera je konačno bila na razini, Zebec je tu malo pripomogao .
    Sve u svemu. Kup je nas!

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #23 u: Svibanj 11, 2019, 23:46:48 »
  • Eksperiment uspio. Pretpostavljam da je Bišćan igrao s pet u obrani da vidi kako funkcionira momčad u tom rasporedu u srazu s nekim koji je kvalitativno bolji od nas. Tako što ćemo možda morat igraiti u EL, a i iduće godine protiv Dinama, pa zašto ne probati. Ionako ova utakmica nema neku težinu. Uz super raspoloženog Slugu i malo sreće dobro je ispalo. Problem je što se u takvom sustavu premalo pokazalo prema naprijed. Kontre su bile slabe jer je srednji vez prečesto prelako gubio lopte. Ali što se mene tiče - neka je kako je. Jedini u pravenstvu nemamo negativni score s Dinamom (osim gol razlike).
    A što se tiče sustava - iskreno sumnjam da ćemo tako igrati u kupu.

Nemamo kvalitetu za nešto više unatoč želji svih. To je to.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #24 u: Svibanj 11, 2019, 23:48:34 »
  • Smatram da je to bilo ok utakmica.
    Iako smo u tjednu gdje je nogomet dokazao zašto je najsporednija stvar na svijetu i ova utakmica nije bila na razini mislim da nije bila ništa lošija od primjerice derbia koji se igraju u Serie A.
    Taktički je to bila utakmica na euro razini.
    Uz naravno Slugu , meni je Zuparic bio najbolji. Odigrao je bezgrešno.
    Rijeka je odigrala defanzivno, ali meni to nije izgledao tako strašan bunker niti je bilo neke ekstra panike.
    Da smo dali nekako gol bilo bi price o vrhunskoj taktici i veličanstvenoj pobjedi.
    Siguran sam da će TV “stručnjaci” igru Rijek ocijeniti puno bolje nego je to u medijima., barem za sada.
    I atmosfera je konačno bila na razini, Zebec je tu malo pripomogao .
    Sve u svemu. Kup je nas!

Iz tvojih usta u božje uši da je kup naš, ali nisam danas vidio temelj zbog kojeg bi kup bio našu svim elementima su bolji od nas, barem za sada, ako se što ne promijeni. :)

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #25 u: Svibanj 12, 2019, 08:32:39 »
  • Polako ali sigurno se pretvaramo u provincijski klubić koji veselo maše repom na  bunkerom iščupan bod protiv veeeelikog dinama.

Ako ne po Transfermarktu, po gardu i držanju ova Rijeka je bliža Palibrkovoj, Smithovoj, Turkaljevoj nego Kramarićevoj ili Balajevoj. Frankovu da ni ne spominjemo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #26 u: Svibanj 12, 2019, 09:36:26 »
  • Pa i ta Barca ne osvaja kantu svake godine  ;) a i nije losa usporedba u tome slučaju nas sa Realom ili Atleticom  ;D

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #27 u: Svibanj 12, 2019, 09:41:05 »
  • Sta te sada muci, pa po nekoj logici zavolio si Rijeke kao provincijski klub, ne vidim šta te tu muci , naučen na tu i tamo neki kupic ili finale  :P, u čemu je tu sada problem, imali smo vrhunskih  6 godina , dok je bilo VISE para moglo se, odradilo se vrhunski, kanta se uzela , ušli smo u povijest i sada uživamo i još vise cijenimo sve šta smo napravili, za ostalo imamo Barcu , CITY , Juve  ;)

Polako ali sigurno se pretvaramo u provincijski klubić koji veselo maše repom na  bunkerom iščupan bod protiv veeeelikog dinama.

Ako ne po Transfermarktu, po gardu i držanju ova Rijeka je bliža Palibrkovoj, Smithovoj, Turkaljevoj nego Kramarićevoj ili Balajevoj. Frankovu da ni ne spominjemo.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    33. kolo HNL-a, Rijeka - Dinamo, subota 11.05. 19:00
    « Odgovori #28 u: Svibanj 12, 2019, 10:00:45 »
  • Mašio si fudbal. Zavolio sam ga zbog garda, stava. Ne zbog trofeja ni rezultata, mogu razumijeti da ne razumiješ.
    Klub koji nikad na traci nije osvajao ništa, ali klub kog dinamo nije bio u stanju 30 god doma skinut. Klub kod kog ni Real ni Juve ni crvenobeli svecki šampion nije mogo mirne duše doć i računat na bodove.

A danas se ispišavamo po raspaloj Istri, a na Poljudu "ne možemo parirat moćnom hajduku".

Al drago mi je da ste vi sretni. Bitno je bit sretan. Kažu da nije sretan ko puno ima nego ko malo traži.

Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #29 u: Svibanj 12, 2019, 10:11:12 »
  • Upravo tako