• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 35. kolo HNL-a, Rijeka - Lokomotiva, subota 18.05. 19:00  (Prikazano: 1851 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
35. kolo HNL-a, Rijeka - Lokomotiva, subota 18.05. 19:00
« u: Svibanj 17, 2019, 21:34:23 »
  • Svi su već poodavno mislima u toj Puli,
    stanite malo, pa di vam se toliko žuri.

Prvo da popijemo posljednju domaću pivu,
    i za drugo mjesto da dobijemo Lokomotivu.

Ali mogu ja igračima pisat i haiku i ode,
    ne utječe to previše na igru te gospode.

I zato sada na rimu neću gubiti vrijeme,
    ovo moramo dobit, kako god da se okrene.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    Odg: 35. kolo HNL-a, Rijeka - Lokomotiva, subota 18.05. 19:00
    « Odgovori #1 u: Svibanj 17, 2019, 23:26:23 »
  • I nemoj više spominjat petra mamica u zasebnim stihovima jer će uzvratit partijom iz Osijeka.
    Neznam kako i šta ali dečko bi trebao poradit defanzivi, je on dobar u napadackom smislu ali da bi kompenzirao lošu defanzivu napadački bi trebao biti u najmanju ruku kao Roberto Carlos.
    Desno se vraća Kvrza, i da mogao bi probat lijevo Tomečaka da Pero malo dobije motiva. Možda sam subjektivan kod Escovala ali me nerviraju te njegove duge neprecizne lopte.
    Nakon pogledane utakmice ponovo, taj Osijek s čovjekom više nije predstavljao bauk. Da je bilo više mirnoće kod stopera i veznih (osim Lepinje, on je opet bio dosta dobar, staložen i miran) kod osjekovog presinga se moglo tako lagano izlazit u brze kontre. Kad se sjetim ne tako davno prvo Mitar i Elez a onda Župa i Elez, uvijek dobro smireno rješenje, Brada i Mišić se nude, a opcija je bila i Franko, a na stranama uvijek Žuta i Risto. Pa ti igraj presing.
    I šta je s Muricem, od nekoga ko mora igrati do nema šanse da uđe. I zašto je zaboravljen Busnja. I na temelju čega je Capan u igri.
    Baš me zanima koga i kako će rotirati protiv Lokomotive.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline david_ri

• Morčić
    • **
    « Odgovori #2 u: Svibanj 18, 2019, 11:49:47 »
  • Htio bih nesto napisati vezano za Capana. Iz prve ruke znam da je decko ozljeden i da je popunjavao kadar i uskakao kao zamjena iako je magnet pokazao da nebi trebao igrati jos. Nadam se da ce ga ozljede zaobici i da ce pokazati zasto je ovdje. Meni je protiv Osijeka na momente pokazao da nije bas toliko los koliko ga se kritizira, cak da bi mogao biti odlican.

Offline weser

• Veteran
    « Odgovori #3 u: Svibanj 18, 2019, 11:59:00 »
  • Capan je najgori veznjak u povijesti HNKR, taj se skriva od lopte 90min

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Jedina, vječna, voljena..

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #4 u: Svibanj 18, 2019, 14:36:54 »
  • Ah... ma imali smo i bolje. To-ni-to prvi pada na pamet. Nastja Čeh viri iz žbunja (točnije njegova panca). Bilo je mirakula.
    Kamo sreće da je istina to što david_ri veli. Ajd da vidimo taj talent. Ne bih imao ništa protiv (ali sam ipak pomalo (preciznije: podosta) skeptičan).

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Svibanj 18, 2019, 16:55:01 »
  • Htio bih nesto napisati vezano za Capana. Iz prve ruke znam da je decko ozljeden i da je popunjavao kadar i uskakao kao zamjena iako je magnet pokazao da nebi trebao igrati jos. Nadam se da ce ga ozljede zaobici i da ce pokazati zasto je ovdje. Meni je protiv Osijeka na momente pokazao da nije bas toliko los koliko ga se kritizira, cak da bi mogao biti odlican.
    Ja sam ga kritizirao također,ali bi bio extremno sretan da me demantira, iskreno to mislim. Nisam jednom ovo napisao na forumu ali kad je dolazio trljao sam ruke i mislio kako smo strava uboli, možda zbog toga su prema njemu još veća očekivanja. Uglavnom kritičare se može usutkat na jedan način a to je da popravi svoju izvedbu.
    Nisu ove kritike zlonamjerne, svi želimo isto uspjeh Rijeke.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #6 u: Svibanj 18, 2019, 18:14:19 »
  • Ajmo po 3 boda da potvrdimo 2.mjesto

Sluga, Kvržić, Župarić, Punčec, Tomečak, Capan, Lončar, Murić, Halilović, Acosty, Puljić.

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Svibanj 18, 2019, 18:44:08 »
  • Nelos sastav, jedino bi ja umjesto lakoste Busnju, ali Igor voli.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #8 u: Svibanj 18, 2019, 21:56:09 »
  • Zadovoljan sam s pobjedom i 3 boda, 2.mjesto, ostalo što da kažem, nije baš bilo kako treba lokosi nas nadigrali u 2.pol ne bi bilo nezasluženo da su i otkinuli bod imali smo puno sreće. U 1.pol još kako tako u 2.pol nikako ne znam što se događa da li čuvanje za finale ili je nešto drugo možda se čeka i kraj prvenstva. Sve mogu razumijet ali ne znam što je Sluga htjeo kod onog indirekta apsolutno nije bilo nikakvog povoda da to napravi jednostavno je trebao ispucati loptu i to je to, a on se išao natezati da mu igrač smeta što uopće nije točno napadač je stajao dobra tri metra od njega, ali srećom nije bio gol totalno je bio u krivu. ostale adute ćemo vidjeti u kupu iako poslije i ove utakmice nemamo puno šanse u kupu  osim ako nas sudac ne pogura što je malo vjerojatno. Generalno gledano treba biti zadovoljan s 2.mjestom to je max.domet ove ekipe.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #9 u: Svibanj 18, 2019, 21:58:36 »
  • e da zabotravio sam zašto je gol poništen nisam dobro vidio s I tribine?

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Svibanj 18, 2019, 22:00:52 »
    Lopta je imala prejak vanjski felš i prešla gol-out liniju.

Mene više zanima koji je ono bio klinac s indirektom. Sluga pokazuje sucu da je Radonjić u 16-ercu, ovaj mu svejedno štopa 5 sekundi.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Svibanj 18, 2019, 22:08:04 »
  • Da ni meni nije jasno. Zar nebi igrač trebao biti van 16m kod ispucavanja?
    Drugo poluvrijeme je bilo pomalo revijalno. Misli u Puli rekao bih. Neka.
    Ne znam što misliti o Tomečaku. Ako niš drugo na iskustvo bi trebao bolje odigrati na lijevom beku i od Mamića i od Smolčića. Danas ga se nije pretjerano vidjelo, ali nadam se da će za srijedu biti spreman.
    Drago mi je da smo drugi. Treba čestitati momčadi na tome. Sve je ove godine išlo krivo, ali bodovni konto mi se ne čini loš. Pričekajmo još jedno kolo pa će m (ili je to bio d (ili d2 (stvarno znate izabrati nadimke :))))) staviti onu tablicu da vidimo gdje smo i što smo u odnosu na neki prosjek.

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #12 u: Svibanj 18, 2019, 22:11:17 »
    Lopta je imala prejak vanjski felš i prešla gol-out liniju.

Mene više zanima koji je ono bio klinac s indirektom. Sluga pokazuje sucu da je Radonjić u 16-ercu, ovaj mu svejedno štopa 5 sekundi.

Ne znam trebalo bi pogledati pravila sad mi se to neda mislim da igrač može biti u 16 tercu, ali ne smije ometat golmana, ovaj nije ometao golmana koliko sam vidio, ali nisam siguran 100 posto za to pravilo uvijek je igrač mogao biti u 16 tercu, ali ne smije ometat golmana.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Svibanj 18, 2019, 22:17:18 »
  • Ne znam što misliti o Tomečaku. Ako niš drugo na iskustvo bi trebao bolje odigrati na lijevom beku i od Mamića i od Smolčića. Danas ga se nije pretjerano vidjelo, ali nadam se da će za srijedu biti spreman.
    U nekoliko navrata je jako ružno zaplivao u 2. poluvremenu. Ništa čudno, pa koliko dugo nije igrao?

Puljić je danas bio dosta slab.

Citat:
    Drago mi je da smo drugi. Treba čestitati momčadi na tome. Sve je ove godine išlo krivo, ali bodovni konto mi se ne čini loš. Pričekajmo još jedno kolo pa će m (ili je to bio d (ili d2 (stvarno znate izabrati nadimke :))))) staviti onu tablicu da vidimo gdje smo i što smo u odnosu na neki prosjek.
    Sve u svemu, kad se pogleda koliko je problema s kadrom bilo ovog proljeća, bodovni konto je odličan. Bodovno (i kvalitetom) najslabija sezona Miškovićeve ere, ali ne dramatično. Pobjedom u zadnjem kolu bi došli na samo bod zaostatka za Rijekom iz prošle sezone.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Svibanj 18, 2019, 22:43:43 »
  • Vi koji ste gledali kako je Busnja odigrao kad je ušao?