• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Chat  (Prikazano: 166222 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Grozni

• Junior
  • FF
    • Gospoda
Odg: Chat
« Odgovori #1665 u: Jučer u 14:55:30 »
  • Mediji su pak jedna posebna priča, kako je negdje dobro primjećeno sukobi ljudi koji protestiraju i policije Rusiji i EU.
    1.Divljački napadi ruske policije na mirne protestante.
    2.Divljački napadi protestanata na policijske snage.
    Naši bi još dodali,
    1.Divljački napad slijepe osobe na goloruke hrvatske policajce

"Rijeka je igrala lijepo, nadahnuto, pošteno i nadasve gospodski"

Offline Grozni

• Junior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1666 u: Danas u 09:43:02 »
  • https://www.jutarnji.hr/video/news/guzve-i-kolone-na-cestama-ni-najveci-optimisti-nisu-se-nadali-ovakvom-prometu-u-luckom-15090459
    Jeben su svi sretni kad mogu izvještavati o gužva ma i kolonama od lučkog pa do graničnih prijelaza, ćvora matulji, krčkog mosta i riječke za obilaznice.......
    Pa valjda bi neki stručnak trebao konačno vidjeti da je u svim tim slučajevima prometna infrastruktura sjebana.
    Granični prijelaz više manje uz ove kontrole, ali:
    1.Lučko-pa koji kurac ulazi izlaziš s istog auto puta ako ne posjećuje  metropolu, sve mora baš na Lučko, valjda zbog lakšeg brojanja km kolona
    2.čvor Matulji, pa tamo je gužva i van sezone, sad su rješenje povereti ispod suncobran i ručno prebacivanje semafor, vau,
    3.Rješenje kružnog toga, za Krk, Crikvenici, tamo amo-pa to je relativno novo a sjebano, mjesta koliko voliš za nešto pametno, osim onih mozgova od drotova koji u tom majhanom kružnom još zaustavljaju vozila
    Koji kurac će još naplatne kućice na mostu
    Slovenci su sve riješili puno, puno bolje, uklonili naplate, bubneš vinjetu-i piči, jeftinije, brže, bolje, gužva jedino kad se dogodi neka nesreća.
    Oznake mjesta postavljene za kurac, premalo, prekrasno, loše vidljivo-stranci se za npr Krk prebacuju više puta jer ne kape kurca.
    Pa mi stvarno moramo biti najgori u svemu, jeb.....

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #1667 u: Danas u 12:30:25 »
  • Jučer sam proveo 7-8 sati na A1 i A6 u oba smjera i bio je totalan kaos.
    3 saobračajke, kilometarske kolone koje jedva idu i 20tak km prije Sv .Roka (u pravcu Zadra) kako ljudi stoje i čekaju.

Nije prvi puta da idem u 'špici' dolje gore i nije prvi puta da nalećem na zastoj i nesreće, ali ovo jučer je bilo najluđe do sada.
    Nikad više idiota koji ili neznaju ili ne žele voziti normalno. Bar 4-5 za dlaku izbjegnute nesreće samo u mom vidokrugu.

Najbizarniji moment: poslije Male Kapele u smjeru Zadra (i nije prvi puta da tu doživljavam neku glupost) kombi, karavan s biciklama i kovčegom na krovu i SUV sa gliserčinom na prikolici voze paralelno jedan do drugoga na DVE trake cca 120 na sat. Ja i još par auta iza smo već počeli usporavati i paliti 4 žmigavca jer ono, neko će trznuti volan i eto kaosa. Srećom za sve i potpuno nejasno, kako je ekipa, koja je sekunde prije radila totalne gluposti, ostala pribrana i nekako se uspijeli preslagati.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #1668 u: Danas u 13:04:19 »
  • https://www.jutarnji.hr/video/news/guzve-i-kolone-na-cestama-ni-najveci-optimisti-nisu-se-nadali-ovakvom-prometu-u-luckom-15090459
    Slovenci su sve riješili puno, puno bolje, uklonili naplate, bubneš vinjetu-i piči, jeftinije, brže, bolje, gužva jedino kad se dogodi neka nesreća.
    Oznake mjesta postavljene za kurac, premalo, prekrasno, loše vidljivo-stranci se za npr Krk prebacuju više puta jer ne kape kurca.
    Pa mi stvarno moramo biti najgori u svemu, jeb.....

Ti se očito ne voziš puno po Sloveniji... Vjeruj mi gužva je svugdje, jedino što kod nas imaš par "senzacionalnih" prometnih rješenja + mi imamo tipično balkansku nisku kulturu vožnje + puno stranaca na cestu u kombinaciji sa promašenim prometnim rješenjima = nesrece...

Kao što je Gnjusni napisao, neki ljudi jednostavno ne znaju razliku između vozne i pretjecajne trake i onda kad se u tom kaosu netko sjeti preticati sa desne strane ili po zaustavnoj , adio pameti!
    Godišnje radim valjda 50 tkm do 60tkm i svakodnevno vidim sva čuda prirode posebno kad krene turistička sezona.

Edit:
    Zaboravio sam korištenje mobitela u vožnji. To bih kaznio drastičnije nego prekoračenje brzine recimo ono...Uhvate frajera na autoputu sa + 200 km/h. Korištenje mobitela u vožnji je bezbroj puta opasnije
    « Zadnja izmjena: Danas u 13:07:35 od ispod stijena »

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1669 u: Danas u 13:15:24 »

• Offline Grozni

• Junior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1670 u: Danas u 13:38:16 »
  • Ok, dosta vozim po Sloveniji, 1 put, naletio na gužvu nesreća. I sama vinjeta bez naplate i stajanja a i cijena je  +++.
    I da biram put radnim danima, but, zadnje leto nevem
    Korištenje mob, pa hands FREE je lako dostupan ako već nije u opremi.
    Ja bih drastično kažnjavao pisanje poruka u vožnji, to je već strava.

Offline Grozni

• Junior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1671 u: Danas u 13:40:39 »
  • @fornax, bravoooooo
    Aj sad ti

Offline Grozni

• Junior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1672 u: Danas u 15:11:17 »
  • Jebeno je kad svaki vozač misli da je on među boljim a većina drugih loših.
    Ako je jučer bilo 3 slučaja vožnje u krivom smjeru na našoj zaobilaznici onda je i tu nešto upitno.
    Lahko je nama iz ovog kraja i stalnim gostima.
    Čekam da netko predloži još smanjenja brzine, u nekom jebenom gradu su valjda ograničili na 30km/h.
    Ta prespora vožnja je po meni puno gora od malo veće brzine,

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #1673 u: Danas u 16:22:24 »
  • Volim pogledat Automarket. Juraj Šebalj je umišljeni seronja, ali je zabavan i ima dobrih savjeta. Jedna stvar koju je rekao mi se posebno urezala. Ne sjećam se TOČNIH riječi, ali nešto u stilu da se svi moramo riješiti iluzija da smo dobri vozači. Svi smo ljudi od krvi i mesa s manama i svi predstavljamo opasnost u prometu. Bahati debili koji misle da su Nikki Lauda su najopasniji, jer su uvjereni da su nepogrešivi... Dok ne ubiju nekoga.

BTW, apsolutno se slažem s ovim za sporu vožnju. Presporom vožnjom između ostalog  rajcaš one iza sebe da te pretječu. Vozim nedavno kroz tunel Učku gdje je dozvoljeno 80, a neka prosječna brzina kojom ljudi tamo voze oko 90-95, i naletim na debila koji ide 60. Ablendam budali par puta, lik ignorira. A ništa, pregrizi i vozi iza njega 60. Relativno gust promet iz kontra smjera, preticanje ni na kraj pameti. ALI... Na deset vozača će se naći barem jedna budala koja će preticati bez razmišljanja, a onda se gine.

Offline Grozni

• Junior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1674 u: Danas u 16:38:37 »
  • Te što voze ispod ograničenja, ako nije problem s vozilom, ja bih..... a ne znam, kad imam volje za zajebanciju onda ih pređem pa ja pilim, malo.
    Ne podnosim ni majstore koji na drituri raspiče ful gas, u zavoju kočenje, pa onda one s boljim autom-kad ga pređeš onda počne voziti brže.
    Nisam ni ja primjer vozača,
    2 x se ne znajući ganjao s presretačima, platio samo 500kn, sad znam registracije  :), mogu se oni jebati sa ograničenjem od 60-90 ili 50 km na zaobilaznici.
    Meni najdraže ceste, jadranska magistrala, pa onaj dio od tunela do vozilića, baš za vožnju i gušte i stajanje kad ti nešto zapne za oko ili stomak.
    20tak iznad ograničenja je po meni ok.

Offline Grozni

• Junior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #1675 u: Danas u 18:49:32 »
  • Pa kaže, "podržavam zabranu rada nedjeljom, da i mi koji smo radili nedjeljom možemo otići na izlete i u shopping"" :)
    Cijepljenje nedjeljom? samo bodi