• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)  (Prikazano: 31796 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Volim grad koji teče (generalna tema o Rijeci i Riječanima)
« Odgovori #480 u: Prosinac 30, 2020, 10:11:16 »
  • Jedan od komentara na Burićevu novu kandidaturu: "Ovaj je ko onaj iz Alan Forda koji se stalno pokušava ubit, a nikako da uspije."  ;D

Stvarno, čovjek je postao profesionalni gubitnik izbora.

O Marku Filipoviću sam (od ljudi koji ga znaju) čuo okej stvari, za Štimca nisam baš upućen.

Katarina Peović... To je kao da ja idem za gradonačelnika Križevaca il nešto. Čudakinja.

Miletić... Vjeroučitelj koji je nekako od pljuvača po politici došao do potpredsjednika Mosta... Dao bih mu da vodi grad na mjesec dana samo da vidim na šta bi to ličilo. Ali pod uvjetom da ima neki reset gumb, za slučaj da napravi neko veće sranje.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #481 u: Prosinac 30, 2020, 12:35:31 »
  • Jedan od komentara na Burićevu novu kandidaturu: "Ovaj je ko onaj iz Alan Forda koji se stalno pokušava ubit, a nikako da uspije."  ;D

Stvarno, čovjek je postao profesionalni gubitnik izbora.

O Marku Filipoviću sam (od ljudi koji ga znaju) čuo okej stvari, za Štimca nisam baš upućen.

Katarina Peović... To je kao da ja idem za gradonačelnika Križevaca il nešto. Čudakinja.

Miletić... Vjeroučitelj koji je nekako od pljuvača po politici došao do potpredsjednika Mosta... Dao bih mu da vodi grad na mjesec dana samo da vidim na šta bi to ličilo. Ali pod uvjetom da ima neki reset gumb, za slučaj da napravi neko veće sranje.

Jel' se kandidirao Marinko Koljanin? Nešto je diskretno najavljivao...
    29.08.2013., proud to be there

Offline D2

• Forza Fiume
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #484 u: Svibanj 06, 2021, 11:17:31 »

• Kakvi grafički magovi rade u NL pa izvukli ove slike ovakve...

Filipović izgleda kao serijski ubojica, Štimac mutna slika stara 10 godina, Ostrogović jedini valjda platio pa ima službenu neku sliku, Peović ne brojim jer je luda, Ivaniš brižan ko da pije kavu ujutro, Blečić sa nabijenim kontrastom na 100 da se vide sve crte na licu.

Uglavnom nekakva debata u 13h danas na Youtubeu Novog Lista. Jer eto, najgledaniji termin je četvrtkom u jedan popdne. Bez Miletića, nije zadovoljan odnosom NL prema njegovoj kandidaturi. Pa je zbog toga upala Blečić Jelenović, koja inače ne bi bila pozvana iako su svi na jedan promil razlike, ali previše je sedam ljudi na debati istovremeno valjda.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #485 u: Svibanj 06, 2021, 15:37:58 »
  • Nakon nekih sranja koja sam čuo o Štimcu, u prvom krugu ću glasat da Vjeroučitelja čisto jer bi s njime imali zabavniji drugi krug. To ne znači da ga želim za gradonačelnika. Ne želi on ni sam sebe. Taj klaun ne bi znao šta sam sa sobom, da kojim slučajem pobijedi. Redikul koji dana u životu pošteno nije radio.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #486 u: Svibanj 06, 2021, 16:52:41 »
  • Mislim da je Trump pokazao kako završi "zabavniji" izbor.

Neka moja logika:
    HDZSDP ne želim tako da oni otpadaju.
    Miletić i Peović su klauni sa suprotnih strana spektra, ekstremisti kako god okreneš.

Ostaju
    Burić kojem je ovo valjda treći put da pokušava u ovim izborima.
    Ivaniš i Blečić-Jelenović mi nažalost nit smrde nit mirišu, jednostavno se ne ističu nikako.
    Štimac koji je okupio poduzetnike oko sebe, ali evo iskreno ne znam što je bilo sa onim KBCovim dugom koji se pojavio u javnosti.

Osobno veći mi je problem svega ovog što je ovo sučeljavanje održano u Navisu, valjda najskupljem restoranu/hotelu u gradu dok se ne otvori Hilton. :)

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #487 u: Svibanj 06, 2021, 17:37:49 »
  • Mislim da je Trump pokazao kako završi "zabavniji" izbor.
    Miami, čitaš ovo, Miami?  ;D

Di je kolega Miami, nije se javio sto godina.

Gle, ja "zabavnom" ne bi dao da mi cipele čisti, pogotovo ne nakon svega što sam čuo od bivših mu učenika i poznanika (živio sam u uvjerenju da je lik neka rock zvijezda, ispalo da je zapravo prilično omražen među dobrim dijelom ljudi koji ga znaju i da je unio razdor u riječki ogranak Mosta gore nego Bifkan među navijače Rijeke).

Filipović je dijete Kantride, to mu je kod mene određeni plus, a i nije profesionalni uhljeb, već dolazi iz građevinske struke gdje je prije odlaska u politiku ostavio traga.

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #488 u: Svibanj 06, 2021, 20:26:44 »
  • Za klauna ne bih nikad glasao pa ni iz zajebancije. I ja sam do pred koji tjedan mislio glasat za Stimca ali sam se predomislio, sve mi nesto mutno kod njega. Ovi koji imaju veze sa Obijem ne dolaze u obzir, osim toga ne dam glas SDP-u a jos manje HDZ-u.

Ugl. dno dna od kandidata, nemas za koga glasat.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #489 u: Svibanj 06, 2021, 20:28:47 »
  • Valjda sam toliko ostario da u ovim izborima znam skoro do jednog kandidata za gradonačelnika ili dogradonačelnika ili iz prve ili iz pouzdane druge ruke.
    Dakle, ne da utječem na ikoga, ali ovih par koji vode na anketama i imaju nekakve šanse za drugi krug su potpuna katastrofa.
    Osim moguće Blečičke.

Srećom, odselio sam u prigrad, pa nemam problema koga izabrati. Ovdje ne poznam nikoga :D
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #490 u: Svibanj 06, 2021, 23:06:40 »
  • Bilo tko da dodje novi na vlast makar jedan mandat, samo da prodrma i počisti postojeće učmale i uhljebljene,a onda neka bude tko god, može se i postojeća stranka vratiti...
    Neku veću štetu ne mogu napraviti, znaci gore od postojećeg ne može biti.
    Uostalom trbalo bi sve izbore koje nemaju min 60% izlaznosti poništiti, a one koje ne izadju na izbore kažnjavati
    « Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2021, 23:08:11 od ispod stijena »

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #491 u: Svibanj 06, 2021, 23:33:29 »
  • Fornax... nemoj se zajebavat. Ti ćeš prvi rigat vatru kad ti uđe u drugi krug i postane ozbiljan kandidat za gradonačelnika. Rocky (Ispod stijena)... ovo "prodrma" ne kužim. Neki dan sam galamio na jednog koji mi sin može biti... priznajem, malo sam se zaigrao i kurčio mojim velikim godinama... isto je rekao za Miletića i obrazložio svoj izbor baš tim riječima "da malo prodrma". Kad sam ga pitao šta to znači, on gleda, striže ušima i trepće. A ma baš štani... glavno da je u điru neki plan drmanja. Mislim... netko čiji je profil debelo, debelo ispod kapaciteta vođenja grada, trebao bi drmati... koga, kako? I zašto drmati? Po meni treba puno toga dovesti u red, hladne glave proučiti brojke, okružiti se ćukama, a ne Drmićima...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #492 u: Svibanj 07, 2021, 07:22:28 »
  • Ma nemaš brige, Sandro, Vjeroučitelj je potonuo u anketama. Ona video-kompilacija njegovih primitivnih izjava ga je raskrinkala kao idiota i tu nema nazad.

A ovo o drmanju je floskula, tko god da dođe postavlja garnituru svojih ljudi i nastavlja gdje je Obi stao. Štimac pogotovo.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 07, 2021, 07:24:51 od Fornax »

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #493 u: Svibanj 07, 2021, 10:36:17 »
  • A ovo o drmanju je floskula, tko god da dođe postavlja garnituru svojih ljudi i nastavlja gdje je Obi stao. Štimac pogotovo.
    Modus operandi iz KBC-a.
    Što taj podzetnički lobi koji je stao iza njega nije mogao naći nekog pametnijeg kandidata? Ili dobro odrađenom porpagandom pokušavaju djelovati na ljude koji nisu upoznati s opusom dotičnog?

Ali još veća katastrofa je što ti napravi kult ličnosti. Znalo se prije vjerojatno i više od 4 godine da je ovo Obijev zadnji mandat. Dovoljno vremena da iz ničega stvoriš kandidata za kojeg će ljudi bar znati tko je i što je. Trenutno ispada da su stavili kandidata za kojeg je jedino moguće da neka bakica kaže 'Vidiš, on izgleda dobročudno. Njega ću.'.
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #494 u: Svibanj 07, 2021, 18:46:44 »
  • Fornax... nemoj se zajebavat. Ti ćeš prvi rigat vatru kad ti uđe u drugi krug i postane ozbiljan kandidat za gradonačelnika. Rocky (Ispod stijena)... ovo "prodrma" ne kužim. Neki dan sam galamio na jednog koji mi sin može biti... priznajem, malo sam se zaigrao i kurčio mojim velikim godinama... isto je rekao za Miletića i obrazložio svoj izbor baš tim riječima "da malo prodrma". Kad sam ga pitao šta to znači, on gleda, striže ušima i trepće. A ma baš štani... glavno da je u điru neki plan drmanja. Mislim... netko čiji je profil debelo, debelo ispod kapaciteta vođenja grada, trebao bi drmati... koga, kako? I zašto drmati? Po meni treba puno toga dovesti u red, hladne glave proučiti brojke, okružiti se ćukama, a ne Drmićima...

Ma slušaj Sandrić, nije meni ni na kraj pameti nametati opcije. ALi tu priznajem pred svima. TKo god bude sa Filipovićem u drugom krugu ja ću zaokružiti ovog drugog.

A ovo "prodrma".
    To znači da je sada na vrhu piramide OBi, ispod njega je neki X i Y , pa ispod njih  A B C, pa ispod D E F G. itd.
    I ti ljudi su na tim pozicijama već godinama, da ih tresneš po ramenu prašina bi te ugušila. Pa onaj mrtvi Bandić bi promijenio osobu C npr. i došla bi opet neka osoba LJ iz Ljubuškog, ali bi imala bar malo drukčiju vijugu u glavi, možda bi i pala koja ideja.
    Ova tu garnitura je toliko učmala. Zato govorim prodrmati...

A naravno da je logika tko god dođe novi da će staviti svoje ljude. Pa neće kihati u prašini...