• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Playoff EL, 1. ut. Gent - RIJEKA, četvrtak, 22.8.2019., 20:30  (Prikazano: 5637 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: Playoff EL, 1. ut. Gent - RIJEKA, četvrtak, 22.8.2019., 20:30
« Odgovori #15 u: Kolovoz 20, 2019, 12:29:37 »
  • Čolak daje gol gore, garantirano!
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #16 u: Kolovoz 20, 2019, 12:42:00 »
  • Nemoj Oly, i dan danas me u štumigu zaboli kad se sjetim. Ma možemo proći svih samo hrabro i bez straha.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #17 u: Kolovoz 20, 2019, 12:48:08 »
  • Kad se sjetim da su nas iz skupina LP kiksevima izbacili Elez i Gorgon, pomalo mi dođe slabo. Heberov gol za 1-0 je i dalje jedna znanstvena fantastika koja iz ove perspektive izgleda nadrealno.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #18 u: Kolovoz 20, 2019, 17:35:21 »
  • Odlično!!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9_fJjfm09Xc[/youtube]

Doduše ovo više spada u sažetak tekmi s Aberdeenom nego samu najavu Genta, ali neka, "nabrijano je do jaja"™!

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #20 u: Kolovoz 20, 2019, 19:24:56 »
  • Odlično!!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9_fJjfm09Xc[/youtube]

Doduše ovo više spada u sažetak tekmi s Aberdeenom nego samu najavu Genta, ali neka, "nabrijano je do jaja"™!

0:59 kaze tip: idemo dalje, krepat ma ne molat ... eto i ajdukovac u videu  :)
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #21 u: Kolovoz 21, 2019, 09:16:29 »
  • Jedne rumene zore prije oho-ho godina željeznička kompozicija spuštala se tromo vijugajući preko brdskih krivina, okuka, zavoja na svom putu prema moru. U jednom trenutku otvorio se plavetni prizor, a ja sam drhtavim rukama pripalio cigaretu. Napokon nakon najdužeg dotadašnjeg izbivanja izvan rodnog kraja( plus-minus oko stotinjak dana) ugledao sam Kvarner.

Nešto kasnije, sve tadašnje doživljene emocije bit će sažete u pjesmi “Prihajan doma“, u kojoj se između ostalog kaže...

TVOJI SU VALI NA TOJ GROMAČE KANAT PISALI O JUGU KO PLAČE ZAPRTEH OČI DUŠA VEĆ ZNA; TU SAN JA DOMA, TU ČUJE SE ČA.

Bila je to moja prva cigareta nespretno užicana od krmeljivog suputnika, kojeg je krasio slatkasto-truli zadah što je dopirao iz njegove usne šupljine.

Kao što je poznato nikotinskim uživateljima te prekrasne navike, nema ništa ljepšeg nego kad se ispruži ruka kroz prozorsko okno automobila dok se između srednjaka i kažiprsta diči duhanski smotuljak, pa prinese usnama i otpuhuju dimovi, a na radiju kotrlja primjerice napjev o jednom brodu pogonjenom uz pomoć vodene pare i stanovite dame kuštrave kose...

Big wheel keep on turnin'
    Proud Mary keep on burnin'
    And we're rollin', rollin', rollin' on the river.

Također, nema ništa ljepšeg kada se pristavi sok od tek iscijeđenog agruma ili možda kakav smoothie od bobičastih šumskih plodova, otpije gutljaj te otpuhne kolut dima prema nebesima.

Uživancija samo takva!

Nažalost neki su mi rekli da je štetna po zdravlje, napose i da je loša navika koje se treba ostaviti što je hitnije moguće.

Odgovorih im u maniri starog brkajlije kojem je rijeka Mississippi bila veliko nadahnuće kao i avanture na istoj tekućici :“ Najlakše je prestati s pušenjem. Ja sam to učinio tisuću puta“!

I tako lijepo zašiljim kutiju duhana izvanrednim lobom na vrh kuhinjskog elementa u vječiti zaborav.

S vremena na vrijeme ona podmuklo, vabećim glasom Odisejevih sirena zapiskuta:“Uzmi me, uzmi me“!

Prijezirno se nasmijem i procijedim:“Nema te sile s kojom ćeš me natjerati da opetovano p(r)opušim“!

Danas je srijeda, a sutra Rijeka igra protiv Genta utakmicu za ulazak u skupine Europa Lige.

Mučko đubre što se ugnijezdilo na vrhu kuhinjskog elementa već dobro zna scenarij od tisuće prošlih puta. I ceri se duboko u sebi.

Rijeka će izaći na teren, Čolak će promašiti ili pogoditi prvu šansu za vodstvo, a ja ću se uspeti na stolicu, drhtavom rukom poderati najlonsku ovojnicu, prinijeti Zippo s ugraviranim grbom Rijeke i usisati filter jačinom Boscha BSG 62185.

Najlakša stvar je ostaviti se pušenja. Kažem vam ja.

« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2019, 09:19:29 od Šejn »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #22 u: Kolovoz 21, 2019, 16:05:44 »
  • wow

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #23 u: Kolovoz 21, 2019, 23:57:50 »
  • hahahahhaha

gnjezdo

Offline koma

• Veteran
    « Odgovori #24 u: Kolovoz 22, 2019, 10:52:12 »
  • Bit će gadna utakmica danas. Tomečak nije ni otputovao lijevo nam vjerojatno igra Raspopović. Ne bih se čudio da se Biščan dodatno začahuri pa ubaci u igru i Escovala i Capana. Naprijed Čolak i Acosty i Halilović. Dakle nekako otraga, Raspopović, Punčec, Escoval, Župarić, Kvržić. U sredini Capan i Lepinjica. I naprijed Halilović, Acosty i Čolak. Meni ta postava zvuči kao da ćemo dobiti 3 komada a u 85. minuti prvi puta pucat prema golu.

Možda me iznenadi, pa umjesto Escovala ubaci Murića pa probamo nešto i prema njihovom golu odigrat.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #25 u: Kolovoz 22, 2019, 10:59:45 »
  • Meni ta postava zvuči kao da ćemo dobiti 3 komada a u 85. minuti prvi puta pucat prema golu.

Manje-više ta postava (Tomečak umjesto Raspopovića i Pavičić umjesto Acostya) je odigrala i osvojila kup u Puli.

I zato mislim da je skoro sigurno da će tako nekako i biti, sa 3 stopera i Kvržićem i Raspopovićem na stranama. Lepinjica, Halilović, Čolak 100% unutra. Skoro sigurno (i po meni bi obavezno trebao igrati) i Lončar, i onda je zadnja dvojba Capan / Acosty jer mislim da Murić neće krenuti.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #26 u: Kolovoz 22, 2019, 11:46:57 »
  • Koliko vidim, od njihove postave najopasniji su mladi Kanađanin i Odjidja-Ofoe kojeg smo već imali priliku vidjeti u dresu Olympiacosa. Nadam se aktivnom rezultatu za uzvrat sa što više naših zabijenih golova jer to često bude presudno kad se lomi u uzvratu pa pravilo gola u gostima. Opet ne sumnjam da će Bišćan to pametno posložiti, treba biti koncentriran svih 90 minuta i onda se imamo čemu nadati.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #27 u: Kolovoz 22, 2019, 12:25:35 »

•  Stadion Rijeke nije baš velik, ali atmosfera tamo je sjajna, rekao je Balaban belgijskim novinarima.

Pa nije vise sjajna  >:(

http://novilist.hr/Sport/Nogomet/Balaban-za-belgijske-medije-Gent-je-apsolutni-favorit-ali-Rijeku-krasi-jedna-odlika-koju-nitko-ne-smije-podcijeniti
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2019, 12:28:00 od D10S »
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #28 u: Kolovoz 22, 2019, 12:32:31 »
  • Bole, odjebi od Rijeke. Hvala.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #29 u: Kolovoz 22, 2019, 12:58:51 »
  • Zvučao mi je poznato taj Dida Ođiđe, al' ga nisam mogao smjestiti... A ono, uvalio nam ga dok je igrao za Olympiakos i bio njihov glavni igrač.
    Treba nam utakmica generacije za proći ove. Dosta će faliti Tomečak i Pavičić. Murić sigurno neće od prve, ovi bi ga pojeli.
    Nekako nas vidim spore u vezi i tanke na lijevom boku.

U svakom slučaju bi trebali dati gol. I ne primiti ga  :D.