• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Playoff EL, 1. ut. Gent - RIJEKA, četvrtak, 22.8.2019., 20:30  (Prikazano: 5611 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online goginho

• Forza Fiume
Odg: Playoff EL, 1. ut. Gent - RIJEKA, četvrtak, 22.8.2019., 20:30
« Odgovori #90 u: Kolovoz 23, 2019, 12:17:05 »
  • Imas LB koji se bio ozljedio na duze vrijeme te Tomecaka koji je pokazao kao i Kvrza i Pop da ne mogu dobro igrat na lijevom boku. Jedinog LB Stefulja saljes na posudbu a zadrzis stopera Smolcica da se sramoti na lijevom boku. Meni to nema logike

e to je meni također izvan svake logike, budimo realni i fer, i Štefulj je zelen ali ima sezonu u sloveniji sa 30 tekmi u prvoj slovenskoj ligi, dakle ipak nešto iskustva ima međutim ni on a ni Mamić nisu još pravo rješenje ako želiš EL..

da li je do sredstava, vjerojatno je, pa se ne dovodi LB iako ima slobodnih igrača i mislim da tu svoj max nisu dali ni Srećko ni Mance.. može se i posuditi (kao Osijek onog RB Brazilca iz olympiakosa), mislim načina ima, ne priznajem to, i to je jedino što im je trener (a i cijeli puk sa zdravim očima posljednje 2-3 sezone) označio kao problematičnu poziciju... ok ako nejde, al pokušaj, isprobaj..

sad što je tu je, nažalost nisam optimističan jer ovi su jučer izgledali klasu bolji, ali mislim da je i do naše postave, jednostavno Bišćan se nije jučer išao gore nadigravati i postavio je previše defanzivaca u ekipi..
    drugi problem je da i ono koji 'znaju', Halil, Lepinja, Lončar, nisu uspjeli zadržati loptu u svojim nogama duže od dva tri dodira i tek bi to na nešto ličilo uz brzo rješavanje lopte, ali previše smo bili nervozni, preplašeni, premalo trke bez lopte a njihov presing stvarno za pohvaliti.

treći problem je nabijanje iz zadnje linije, ako želiš igrati, to zakonom treba zabraniti i to je do trenera, em što je to stupidno jer im samo daješ loptu natrag, em što su naši stoperi (tu ubrajam i Capana i Velkovskog) neprecizni do bola.

mislim da ćemo teško u EL, stvarno nismo na toj razini ako je ono jučer bila istina iako Bišćan kaže da ćemo na Ruji gledati neku drugu priču pa se ipak nadam da ono nije naš max..
    definitivno bi se vratio na igru s četiri otraga, ako će igrata sa dva DMa, Capana bi zaljepio na onog Ofoe-a, i Murić mora igrati, jučer nije bilo igrača koji može stvoriti višak.
    jbt, fizički su jači, motoričniji su, ali ono što me brine da smo i tehnički zaostajali..

ništa još nije izgubljeno, nećemo biti depresivni jer su ovi bolji, ali na Ruji moramo biti 30% bolji nego jučer, e sad možemo li, uskoro ćemo saznati..
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2019, 12:18:36 od goginho »

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #91 u: Kolovoz 23, 2019, 12:19:39 »
  • Rezultat je kako bi se reklo aktivan, ali ne vidim materijala kod nas da protiv ovakvog Genta stižemo minus, ne vidim. Bez Kvržića, Gorgona koji nije igrao ni minute do sada, Tomečaka koji ako će i igrati neće biti pravi, bez Pavičića, Puljić sigurno nije 100%... Ono, da smo u punom sastavu, u punoj forimi bi bilo teško, ovako jako teško.
    Hvatali smo i Olympiakos 2-1 (koji nas je nadigrao i više nego Gent u prvom poluvremenu prve utakmice), ali smo imali "mesa" za napad.

Što se transfera tiče i ukupne politke kluba u zadnje vrijeme je vidljivo da padamo. Uzmi ovoj ekipi 2-3 imena (Čolak, Kvržić, Murića na domaćim utakmicama) i imaš ekipu za 5 mjesto.

Escoval - došao iz Istre
    Capan - Lokomotiva 100k eura
    Iglesias - Istra
    Halilović - free iz Poljske
    Murić - free, od nekud
    Punčec - 2. njemačka liga
    Raspopović - crnogorska liga

Mislim, usporedi ovaj kadar sa šampionskom ekipom  :-\. Teški nas dani čekaju.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2019, 12:21:12 od Ton(i)to »

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #92 u: Kolovoz 23, 2019, 12:25:39 »

• Online goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #93 u: Kolovoz 23, 2019, 12:29:50 »

•  ;D ;D

Mislim, usporedi ovaj kadar sa šampionskom ekipom  :-\. Teški nas dani čekaju.

da, ni blizu nismo onoj ekipi, nekih 30% slabiji, taman toliko da se bar možemo pohrvati sa njima.. ali, ono što mi isto daje malu nadu, i u zg protiv dinama znamo ovako odigrati pa doma ih ipak uspijemo dobiti.. tako da, vidjeti ćemo što što ekipa i trener imaju za reći i pokazati..

btw Murić je došao iz portugala, Brage, za free..
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2019, 12:32:58 od goginho »

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #94 u: Kolovoz 23, 2019, 12:33:11 »
  • Zasto u gore navedenom popisu nije spomenut otkup Colaka? Ili Zuparica koji se nije dogodio tako davno.
    Zasto se zaboravlja Lorenco Simic?

I ja nisam zadovoljan transfer politikom i mislim da treba osnaziti momcad ako se zelu nesto vise, ali koji put stjecem dojam da se sve gleda kroz neku crnu prizmu. Da, ima nelogicnosti s pozicijom lb. Ali da je Tomecak zdrav ne bi se previse bunili.
    Mi smo osvojili kup, bili drugi i igramo playoff eurolige, a sve to se olako odbacuje kao da je postici to maciji kasalj.
    Treba kritizirat, ali i pohvaliti kada je pohvala na mjestu.

Online goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #95 u: Kolovoz 23, 2019, 12:38:54 »
  • Zasto u gore navedenom popisu nije spomenut otkup Colaka? Ili Zuparica koji se nije dogodio tako davno.
    Zasto se zaboravlja Lorenco Simic?

I ja nisam zadovoljan transfer politikom i mislim da treba osnaziti momcad ako se zelu nesto vise, ali koji put stjecem dojam da se sve gleda kroz neku crnu prizmu. Da, ima nelogicnosti s pozicijom lb. Ali da je Tomecak zdrav ne bi se previse bunili.
    Mi smo osvojili kup, bili drugi i igramo playoff eurolige, a sve to se olako odbacuje kao da je postici to maciji kasalj.
    Treba kritizirat, ali i pohvaliti kada je pohvala na mjestu.

apsolutno stoje tvoji argumenti, ali ne možeš ući u sezonu sa jednim i to ozljeđenim LB, jednostavno nedopustivo.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #96 u: Kolovoz 23, 2019, 12:39:03 »
  • Zasto se zaboravlja Lorenco Simic?
    Zato jer nije lijevi bek?  ;D

Imaš pravo za njega.

Citat:
    Ali da je Tomecak zdrav ne bi se previse bunili.
    Dojma sam da je doveden kao škart od kojeg će MOŽDA biti nešto, a trenutno smo na pogrešnoj strani tog "možda" i to dosta debelo.

Citat:
    Ništa se ne odbacuje. Trofeji su prestiž. Novac od Europe (i transfera) je nužnost. Meni kao navijaču u emotivnom smislu kup trenutno predstavlja puno više od igranja skupine (i ondaj doživljaj na Drosini ne bih mijenjao za apsolutno ništa), ali... Budžet se neće sam zatvoriti. Bez para slijede rezovi. Rezovi se odražavaju na snagu ekipe. Uzročno-posljedični domino efekt koji nas vodi u tri krasne pm.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2019, 12:46:58 od Fornax »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #99 u: Kolovoz 23, 2019, 14:30:34 »
  • Dobar: https://telesport.telegram.hr/kolumne/topnicki-dnevnici/biscanov-potpis/

Super clanak. Ugl. Kek vise nije htjeo radit u ovakvim uvjetima,vidio je kuda to ide. Dopizdit ce i Biscanu a bit ce nam sve teze dovodit kvalitetne trenere kao sto nam je sve teze dovodit kvalitetne igrace. Od beba za sada imamo samo Lepinju. Nadam se da ipod 5m nece ici a nadam se vecem iznosu.
    "A ver nenés, con lo que me gusta a mi comprar fincas, caballos finos, mujeres buenas y conciencias papi".

Online goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #100 u: Kolovoz 23, 2019, 15:26:41 »
  • Dobar: https://telesport.telegram.hr/kolumne/topnicki-dnevnici/biscanov-potpis/

Super clanak. Ugl. Kek vise nije htjeo radit u ovakvim uvjetima,vidio je kuda to ide. Dopizdit ce i Biscanu a bit ce nam sve teze dovodit kvalitetne trenere kao sto nam je sve teze dovodit kvalitetne igrace. Od beba za sada imamo samo Lepinju. Nadam se da ipod 5m nece ici a nadam se vecem iznosu.

za to mora odigrati nešto 'opipljivo' u izlogu iliti EL..  vidjelo se juče da je još zelen, nervozan i spor u predaji, ima vremena, treba mu još tekmi za van.. barem još 1-2 sezone za neku ozbiljnu ligu..

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #101 u: Kolovoz 23, 2019, 15:56:38 »
  • Odličan članak. Osobno bih još više istaknuo težinu uvjeta - Bišćan radi u puno težim uvjetima, ne samo "težim".
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 23, 2019, 15:58:19 od Ton(i)to »

Online Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #102 u: Kolovoz 23, 2019, 16:59:36 »
  • Topić nije naveo faktor ultrasa koji bojkotiraju utakmice kao dodatni otegotni faktor.
    Anyway, sve je rečeno. Nadajmo se da neće otići prvim "starim parobrodom koji vozi sol".

Offline delgadillo

• Junior
    « Odgovori #103 u: Kolovoz 23, 2019, 19:46:50 »
  • Topić nije naveo faktor ultrasa koji bojkotiraju utakmice kao dodatni otegotni faktor.

Znači jučer bi izgubili 4-5 razlike da "ultrasi" nisu bodrili cijelu utakmicu.
    Ostavite se više ultrasa, da peško želi navijanje i te "ultrase" to bi davno bilo riješeno.
    Hvala tatta.

Offline Duella©

• Forza Fiume
    « Odgovori #104 u: Kolovoz 24, 2019, 09:37:45 »
  • shvatite vec jednom da miško želi pošto poto prodat nk rijeku i sve šta ide uz to.

pa on na svakom koraku pita ljude jesu li zaiteresirani kupit klub.

a piletu neće dat da ide ća sigurno. nebi mu ni ja dao da sam na njegovom mjestu. ko fol zbog toga ga reketare mamlazi hahha jeje....