• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Playoff EL, 2. ut. RIJEKA - Gent, četvrtak, 29.8.2019., 20:00  (Prikazano: 4291 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Veteran
Odg: Playoff EL, 2. ut. RIJEKA - Gent, četvrtak, 29.8.2019., 20:00
« Odgovori #45 u: Kolovoz 29, 2019, 23:15:20 »
  • Eto, ono sto je trebalo ovom klubu, ovoj ekipi , ovim navijačima nije ostvareno.
    Taktički. Biscan je odigrao onako kako se i sugeriralo, sve na njihovog lijevog beka. I tu je Acosty dobio 90% duela. Znaci taktički odlično odradjeno.
    Budimo realni, nemamo kvalitetu tući se sa njima kroz sredinu. Onaj Owfosu, broj 6 dobio je u radijusu od 5 igrača svačiju ničiju loptu . 21 godina, došao iz Lyona za 1 M. Nas se Lepinjica vratio iz Zadra sa posudbe, 20 godina. Kao da usoredjujemo optimizam Miska i Fornaxa.

Drugo. Psihički nas ubija ozlijeda Colaka. 10 min smo u black outu.
    Treće, primamo gol odmah nakon erupcije oduševljenja. Sve pada
    Četvero. Njihov golman dobiva žuti u 67-oj minuti radi odugovlačenja !?
    Peto. Igramo bez Kvržica , znamo značaj za ekipu, Colaka znamo značaj za ekipu , Gorgona znamo značaj za ekipu, Pavicica i izvan forme znamo značaj za ekipu.
    Ajmo sad zamisliti da su gore spomenuta četvorka prodana na početku sezone kakvo bi bilo mišljenjem o klubu.
    Njih 4 u razno raznim kombinacijam glasova nas forumaša su zastupljeni 82% u nekom picku top 5 igrača Rijeke.

Šesto. Armada i te stvari.
    Protiv Škota je tri puta bila bolja atmosfera. Znaci zastranili su ovi default navijači .
    Naravno , raspoloženje takvih navijača je sinusidainalno kao i raspoloženje na ovom forumu.

Sada ostaje za dočekati 02. rujna i podvući crtu.
    Pa tamo 19.12.2019. pa podvući crtu i naravno kraj svibnja mjeseca 2020.
    Iz ove pozicije i navodnog odlaska Zuparica neuspjeh je ne biti drugi.
    Čekamo 02. rujna za prvu crtu...

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Kolovoz 29, 2019, 23:22:50 »
  • Kao da usoredjujemo optimizam Miska i Fornaxa.
    Kasno je i umoran sam, ali ubij me ako kužim šta si htio reć s ovime.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #47 u: Kolovoz 29, 2019, 23:33:24 »
    Jutro je uvijek pametnije od večeri  ;)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Kolovoz 29, 2019, 23:48:39 »
  • Prvi utisci nakon utakmice:
    Da imamo još jednog kvalitetnog štopera koji zna igrati glavom, dobili bi gol manje od ovih i možda prošli. Ali, nemamo, k tome nismo ni imali sreće sa svim tim ozlijedama, a nismo ni imali sreće pa da nam neki krumpir uđe. Po meni je ova europska avantura bila dobro odrađena, pokušalo se ali nije išlo. Bili smo relativno blizu, ali nedovoljno je bilo. Sveukupno gledajući ja nemam što zamjeriti momčadi ili stručnom stožeru. Borili su se, ali nije bilo dovoljno. Ja ću im na takvim predstavama uvijek zaplijeskati i biti ponosan na njihov trud.
    Kad se glava ohladi možda budem imao malo više inspiracije. Sad idem spat.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 30, 2019, 07:32:36 »
    Jutro je uvijek pametnije od večeri  ;)
    Nope.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Kolovoz 30, 2019, 09:47:14 »
  • Ako je netko blizu Rujevice, neka provjeri da li se Župarić i Punčec i dalje dodaju :)

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Kolovoz 30, 2019, 10:18:45 »
  • Šta reći hladnih glava i nakon (ne)prospavane noći. Možemo palamudit ovo ili ono, ali klub nam je u laganom padu zadnje 2 godine, love je sve manje i borba za 2 mjesto će biti, ako je bude. Ako ne, bit će za 3 ili četvrto. Pa lagano ispadanje u prvom ili drugom pretkolu.

Što se iče igre, pa ona je bila i očekivana, tako Biščanove ekipe igraju, kontrolirani nogomet gdje se forsirao Acosty, jer je procijenjeno da je njihov lijevi bek najslabija karika. Igrače ne bih secirao pojedinačno, nema smisla, svi su bili podjednako dobri ili loši, ovisi jel si optimista ili pesimista. Meni je više smetala ta letargija i nepokušaj da učinimo tj. bar probamo dati taj drugi gol, jer samim time što Murić ne igra, pa ulazi tek tamo pred kraj je jasan znak da ćemo čekat u rasporedu do 97 minute ako treba. Zadnjih 5-10 minuta se moglo probat s Punčecom ili Župarićem pa možda bi kakva šansica bila više, jer po meni 1:1 ili 1:3 je isti drek, osim šta će pisata da nismo izgubili. Bez rizika, svih 90 i nešto minuta, a i bez onih Biščanovih muda.

Atmosfera? Miško kaže da je bila odlična!?!???

"- Da je bilo malo više sreće na kraju smo možda i mogli nešto zakuhati. Ali niti oni osim tog jednog udarca na gol nisu imali neke posebne šanse. Jednostavno dečki su dali sve od sebe, ja im nemam što zamjeriti. Brzo smo dobili gol? Gledali smo poslije malo, to su takve nesretne okolnosti. To je nogomet, a Gent je definitivno jača momčad od nas. Mi smo dali srce, a publika je bila fantastična. Ambijent je bio odličan. Malo nam je nedostajalo, a to malo je ono što čini razliku. Transferi? Ne znam, vidjet ćemo. Ako bude dobrih ponuda zašto ne, ako ne idemo ovako dalje - rekao je Mišković. "

Gdje čovjek kupuje te roza očale, vjerojatno su gadno skupe. Navijanje očaj, čak ni Lovranci nisu svirali (osim prije i valjda poslije utakmice ispred zapada), a puštanje navijanja s razglasa ne bi trebalo ni komentirati. Dno. Šta je slijedeće? Papirnati navijači?

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #52 u: Kolovoz 30, 2019, 10:40:02 »
  • Najvažniji razlog zašto nismo prošli je što smo naletjeli na objektivno dosta jačeg protivnika i koliko god nogomet ponekad ponudi iznenađenja i zato ga volimo, ovdje jednostavnog treba reći da je Gent zasluzeno prošao. Igrači su im i fizički jači, i brži, i tehnički potkovaniji. Odidja bi hladno mogao igrati u dobrom Premierligašu npr.

Drugo, kad si underdog onda ti se treba skoro sve poklopiti za prolaz. A nama se dogodi ozljeda dva najbolja igrača u prvoj i na početku druge utakmice. Sjetite se, kad smo prolazili Stuttgarta i tukli Feyenoorda imali smo puno širu klupu pa je opet najjača postava bila ta koja je ostvarila te uspjehe. Svaka čast Raspopovicu na trci ali on je realno prosječan HNL igrač i jako se osjetilo negiranje Kvržića. Tomečak je u drugom poluvremenu statirao, samo sam čekao kad će tražiti zamjenu. Capan je pit bull ali tehnički preslab. Drugim riječima, previše slabih karika za utakmicu ovakvog nivoa.

Treće, muda i huk. Namjerno pišem ovo zajedno. Kad sam vidio da naši stoperi, pa i vezni, opet nabijaju lopte i odigravaju alibi lopte bez da su pod pritiskom naslutio sam da ćemo tako teško nešto napraviti. Gent je mudro umrtvio utakmicu i u takvim situacijama ti treba huk da ponese ekipu i da se ovima barem malo tresu gaće. Zadnjih 10 min ideš va banque pa šta bude nošen publikom, ali to se nije dogodilo.

Sve u svemu, kad se za par godina budemo prisjećali i gledali brojke, 2-1 i 1-1 uopće nije loše s obzirom na razliku u kvaliteti. Časno smo pali, pretkolo koje smo trebali proći smo prošli, a naravno da će uvijek ostati žal i upitnik je li se moglo ipak proći.

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #53 u: Kolovoz 30, 2019, 10:52:55 »
  • Dobro rečeno.

Sve u svemu, odigrali smo koliko možemo. U uzvratu bez najvažnijeg igrača, i većinu utakmice bez najboljeg napadača. Bišćan je svoje dobro odradio, igračima se isto nema što zamjerit, bili smo dosta blizu i nipošto lošiji od Genta sinoć, ali falilo je malo sreće / "ono nešto". A to je da ne primiš krumpir od gola 2 minute nakon što zabiješ, to je da ti se ne ozlijede najbolji igrači, to je da te posere neki penal ili gol u kasnoj fazi utakmice. I u Stuttgartu smo to imali, i protiv Red Bulla, a recimo protiv Olympiakosa ili jučer nismo. Tako je to kad igraš s boljima, nekad ćeš uspjet, ali sljedeći put nažalost ipak ne.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 30, 2019, 11:01:54 »
  • Ako je netko blizu Rujevice, neka provjeri da li se Župarić i Punčec i dalje dodaju :)
    Zar nisi čuo? Punčec je sinoć postao stoper od 3 mil. €.

Cijelo jutro sam na telefonu, uvjeravam Transfermarkt da mu promijene cijenu.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 30, 2019, 12:04:09 »

• Gdje čovjek kupuje te roza očale, vjerojatno su gadno skupe. Navijanje očaj, čak ni Lovranci nisu svirali (osim prije i valjda poslije utakmice ispred zapada), a puštanje navijanja s razglasa ne bi trebalo ni komentirati. Dno. Šta je slijedeće? Papirnati navijači?

Dno dna. Baš ono.... Jebena sramota.

Moje je osobno mišljenje da je sjever sinoć trebao grmit i nosit ekipu prema prolazu. Pa i pod uvjetom da se onda kaže klubu da nema više sastanaka i nema više navijanja do kraja sezone. Što je najbolje, bio pun sjever. Jest da je bilo i dosta turista, što naših što stranih, ali da je to zagrmilo naši bi dobili krila.

Izgubili smo od bolje ekipe. Ova ekipa ne može više od ovoga što je odigrala. A i sreća nas nije pomazila. Ozljede Kvrže. Čolaka, Tomečaka, Pavičića, Gorgona... Pet igrača iz prvih 11 nam je falilo u nekoj od faza EL kvalifikacija. Previše i za jače ekipe.

Sad me zanima prijelazni rok.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #56 u: Kolovoz 30, 2019, 12:35:13 »

• Gdje čovjek kupuje te roza očale, vjerojatno su gadno skupe. Navijanje očaj, čak ni Lovranci nisu svirali (osim prije i valjda poslije utakmice ispred zapada), a puštanje navijanja s razglasa ne bi trebalo ni komentirati. Dno. Šta je slijedeće? Papirnati navijači?

Dno dna. Baš ono.... Jebena sramota.

Moje je osobno mišljenje da je sjever sinoć trebao grmit i nosit ekipu prema prolazu. Pa i pod uvjetom da se onda kaže klubu da nema više sastanaka i nema više navijanja do kraja sezone. Što je najbolje, bio pun sjever. Jest da je bilo i dosta turista, što naših što stranih, ali da je to zagrmilo naši bi dobili krila.

Izgubili smo od bolje ekipe. Ova ekipa ne može više od ovoga što je odigrala. A i sreća nas nije pomazila. Ozljede Kvrže. Čolaka, Tomečaka, Pavičića, Gorgona... Pet igrača iz prvih 11 nam je falilo u nekoj od faza EL kvalifikacija. Previše i za jače ekipe.

Sad me zanima prijelazni rok.

Slažem se.

Samo jedan komentar - kad se u najvažnijoj utakmici sezone rasproda istok i zapad, a najjeftinije karte za sjever kupuju turisti - to je jasan poraz Armade

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Kolovoz 30, 2019, 12:48:21 »
  • Poluprazan Sjever koji šuti na tekmi i ratuje priopčenjima je situacija koju imamo i koju, koliko god se trudio, u biti ne razumijem.
    Pun Sjever koji šuti cijelu tekmu na svakoj tekmi je kristalno jasna poruka.
    Sjever koji grmi je pobjeda.

A jučer je bio trenutak, da se bar na tren, zakopaju sve sjekire.
    « Zadnja izmjena: Kolovoz 30, 2019, 12:50:14 od Gnjusna Izdajica »
    since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline delgadillo

• Junior
    « Odgovori #58 u: Kolovoz 30, 2019, 12:50:29 »
  • Puni zapad i istok kojima je teško tri minuta otvorit usta je debilizam na entu. 8)
    Hvala tatta.

Offline marinZG

• Junior
    « Odgovori #59 u: Kolovoz 30, 2019, 13:34:38 »
  • Poluprazan Sjever koji šuti na tekmi i ratuje priopčenjima je situacija koju imamo i koju, koliko god se trudio, u biti ne razumijem.
    Pun Sjever koji šuti cijelu tekmu na svakoj tekmi je kristalno jasna poruka.
    Sjever koji grmi je pobjeda.

A jučer je bio trenutak, da se bar na tren, zakopaju sve sjekire.

Dugo sam se sudržavao od komentara, ali mirne duše mogu reći samo jedno - pitschke koje svoj ego i shupke stave ispred dobrobiti kluba neka počnu navijati za Hajduk. Dole su navikli na to.

Da li se na utakmici navija radi navijanja ili zbog podrške klubu? Ako je navijanje samo sebi svrha onda je stvar jasna, a ako se radi o podršci klubu, koje sad nema, volio bih napisati da je vrijeme da se ti isti zamisle nad svojim nečinjenjem. Nažalost, da su htjeli (ili mogli) do sada su već mogli dobrano razmisliti i napraviti najbolju stvar za klub i sebe. Ovako se prave face pred drugim navijačkim skupinama da im, kao, dokažu da su i oni "na nivou", kako ih uprava yebe, kako su veći Rvatine od njih i što ti ja znam... Priče za malu djecu i ponašanje na razini 1C razreda.

Mogli su baš napraviti pravu stvar i poslati jasnu poruku. Ovako su ispali još veći luzeri nego što su do sada bili.  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.