• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Playoff EL, 2. ut. RIJEKA - Gent, četvrtak, 29.8.2019., 20:00  (Prikazano: 4296 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: Playoff EL, 2. ut. RIJEKA - Gent, četvrtak, 29.8.2019., 20:00
« Odgovori #60 u: Kolovoz 30, 2019, 13:43:10 »
  • Nema tu nikakvih "rozih naočala", Mišković se ovim izjavama otvoreno ruga određenim ljudima. Nije dobro. Nikako nije dobro.

Offline marinZG

• Junior
    « Odgovori #61 u: Kolovoz 30, 2019, 13:48:06 »
  • Nema tu nikakvih "rozih naočala", Mišković se ovim izjavama otvoreno ruga određenim ljudima. Nije dobro. Nikako nije dobro.

A i tu ima istine... Jedno je kad se optimističnim izjavama podiže atmosfera, drugo je kad se radi o "Nema nik'ih problema." sindromu.
    There is no \'ctrl\' button on Chuck Norris\'s computer. Chuck Norris is always in control.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Kolovoz 30, 2019, 15:38:44 »

• Gdje čovjek kupuje te roza očale, vjerojatno su gadno skupe. Navijanje očaj, čak ni Lovranci nisu svirali (osim prije i valjda poslije utakmice ispred zapada), a puštanje navijanja s razglasa ne bi trebalo ni komentirati. Dno. Šta je slijedeće? Papirnati navijači?

Moje je osobno mišljenje da je sjever sinoć trebao grmit i nosit ekipu prema prolazu. Pa i pod uvjetom da se onda kaže klubu da nema više sastanaka i nema više navijanja do kraja sezone. Što je najbolje, bio pun sjever. Jest da je bilo i dosta turista, što naših što stranih, ali da je to zagrmilo naši bi dobili krila.

Sad me zanima prijelazni rok.

e baš ovo.. jbt ovo je i njihov poraz a nebi bio da smo ispali uz njihov huk na kraju. zadnjih 10-15' se moralo ići uz tribine na se ili ništa a nismo uspjeli ovako.

ok, kvalitetniji su, ali i dalje vjerujem da smo morali se hrabrije suprostaviti. Ponešto zamjeram i Bišćanu, Murić je morao ranije ući ako ne igrati cijelu tekmu, već njegovih par ubacivanja pred kraj je bilo opasno a kamoli da je igrao svaki korner ili bio konstantna opasnost na svojoj strani.. što se tiče kvalitete i igre pojedinaca, veliki minus za Capana koji je prosječan HNL igrač kao i Raspopović i kao takvi meni nebi bili u rosteru, a kamoli u 11..

što se tiče prijelaznog roka ne očekuj previše, nismo prošli dalje, para očito za odštete nema, možda sleti koja prinova i to ovisno o prodaji.. nismo riskirali sa ulaganjem na tržištu a niti u igri, tako se nemože u skupine EL.. 2.mjesto će biti ogroman uspjeh, trenutno mislim da je snažniji i Osijek, možda i Gorica a Hajduk je tu negdje, gubiti će se bodovi s ovakvim sastavom, nema tu dovoljno kvalitete.
    žao mi je strašno, jesu ovi jači ali uz domaći teren i uz huk nebi možda onako olako primili gol (greška Raspopovića koji nije pokrio svoju stranu i ubacivanje a onda je i traljavo skočio)..

teška sezona slijedi.. šteta, velika šteta..

Offline RudarLabin

• Inćun
    • *
    « Odgovori #63 u: Kolovoz 30, 2019, 16:11:28 »
  • a ček danas je 30. šta samo još sutra možemo prodavat odnosno kupit igrače koji nisu pod ugovorom?

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #64 u: Kolovoz 30, 2019, 16:22:52 »
  • a ček danas je 30. šta samo još sutra možemo prodavat odnosno kupit igrače koji nisu pod ugovorom?

Kod nas prijelazni rok traje do kraja dana 1.9. (znači do nedjelje navečer) - u tom roku možemo potpisivati igrače iz drugih klubova. Prodavati možemo ovisno o zemlji iz koje je kupac i njihovom prijelaznom roku (negdje je već gotovo, u puno zemalja završava kad i nama, ali u nekima traje i duže). A igrače koji nisu pod ugovorom se može uvijek potpisivati.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #65 u: Kolovoz 30, 2019, 20:06:18 »
  • Nisam razocaran jer nisam ocekivao prolaz. Nadao se jes am al nada je kurva  :).sad utpam tugu u alkoholu  :). Al ok, sada imamo sanse biti drugi ako ode samo zupa. Ajmo po to jebeno 2.mj sada kad je najbitnije. Mislim da ce biscan dignut sidro na kraju sezone ako se ne dogodi neko pojacanje.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline miami

• Veteran
    « Odgovori #66 u: Kolovoz 30, 2019, 20:34:43 »
  • Nisam ni ja razočaran ne ulaskom u EL ali jesam i to jako načinom na koji smo se oprostili , nisam bas vidio neku želju i zar u igračima i ne pušim te fore o kvaliteti jer se bezbroj puta pokazalo da kvaliteta ne pobjeđuje bas svaki put , nisam sretan da se nisu bacili na glavu zadnjih 15 minuta a niti sam vidio   trenera koji ih je gurao naprijed, koja je razlika izgubiti 1/2 ili igrati 1/1 , samo treneru u tom slučaju ne možeš prebaciti da smo izgubili i možeš se vaditi na kvalitetu i manjak sreće kao sto i je  , Sreću  treba isprovocirati a mi nismo niti probali  , ne vidim zašto bi trebao žaliti ako digne sidro, ok osvojili smo i kup i drugo mjesto, hvala mu na tome i moj naklon  ali smo izgubili sve ono šta nas je nekada krasilo, ova Rijeka igra na nivou Rijeke koju sam se nadao da neću vise gledati i uz koju sam odrastao a ipak je kvaliteta igrača na punim većem nivou , o uvjetima da niti ne govorim , tada j bilo i vise Zara, trke i borbenosti , ovo u šta smo se pretvorili je goli kuki , niti smrdimo niti mirisima , nešto slično kao njegov tupi pogled u prazno

Offline d

• Forza Fiume

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #68 u: Kolovoz 30, 2019, 21:58:05 »
  • Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #69 u: Kolovoz 30, 2019, 22:28:08 »
  • Dogodilo se očekivano, ispali smo od bolje ekipe. Študgardi se događaju svakih 30 godina, to ova godina nije.

Zadovoljan sam kako smo se prezentirali, šteta prve utakmice na koju su utjecale i 2 utakmice koje su joj prethodile, tu smo se dosta potrošili. Da igrači nisu htjeli, ne bih se složio, dali su koliko su mogli. Bilo mi je smiješno slušati komentare na tribini, ljudi 'ko da prvi puta gledaju nogomet, barem slabiju ekipu. Očekuju da odjednom neki igrači daju ono što ne mogu.
    Zahvalan sam zbog vodstva, dobar osjećaj.

Atmosfera slabija, bitno slabija nego protiv Škota, šteta. Armada sebi postaje važnija od kluba. Nitko nije iznad kluba. Miško ima grešaka, ali ni on nije važniji od kluba. Da je grmilo, tko zna?

Na kraju, Bišćan će vrlo vjerojatno otići ako se nešto bitno u klubu ne promijeni. Možda ću zazvučati blasfemično, ali njegov će me odlazak pogoditi više nego Kekov. Sviđa mi se lik. Kada dođe, a doći će u klub koji će moći popratiti njegov potencijal, mogao bi ostvariti euro rezultat. Nije Bilić da se proda na rock and law  ;).

Šta dalje? Nisam optimist glede budućnosti. Puno nam faktora ide kontra, a suparnici su namirisali krv.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #70 u: Kolovoz 30, 2019, 23:35:14 »
  • Ma ja sam gledao ponovo, priča se o razlici u kvaliteti a meni se čini da je razlika u mentalitetu. Ovi nisu pokazali da su mega bolji bez obzira na ulaganja i vrijednost. Zbog toga sam tužan. I zbog još jedne činjenice, ne zbog tovarskih navijača, ne zbog purgerskih, nego što će sad izmigoljit iz svojih crnih rupa navijači Rijeke koji jedva čekaju ovakve situacije da bi se naslađivali i zadovoljavali svoj ego na mukama kluba kojeg volim a oni navodno navijaju.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline d

• Forza Fiume
    « Odgovori #71 u: Kolovoz 31, 2019, 00:54:29 »
  • Na kraju, Bišćan će vrlo vjerojatno otići ako se nešto bitno u klubu ne promijeni.

Mislim da će on biti (možda naš prvi ikad?) trener koji će otići ne zbog slabih rezultata ili zasićenja nego zbog prelaska u veći klub. Vidi se na njemu da (iako još ima puno za učiti) je potencijal za velike stvari jer sa svakom izjavom i svakom utakmicom je jasno da pristupa temeljito i uči i napreduje. A takvi će u karijeri daleko dogurati i samo je pitanje kada će neki veći (ne bi se čudio otočki) klub to prepoznati.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #72 u: Kolovoz 31, 2019, 16:16:03 »
  • Neka te uspjehe postigne kod nas i ja zadovoljan! :)