• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 9. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, nedjelja 22.09. 19:00  (Prikazano: 3606 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: 9. kolo HNL-a, Istra - Rijeka, nedjelja 22.09. 19:00
« Odgovori #45 u: Rujan 22, 2019, 21:24:17 »
  • Odlazak Bišćana, a ostanak Pileta (čitaj: promjena trenera po meni na lošije bez promjene igrača i atmosfere) bi mogla čak i nadmašiti ovo jednogodišnje propucavanje koljena koje prakticiraju Miško i Armada.

Offline Ton(i)to

• Veteran
    • Vešo:"Ovo je 'istorija"
    « Odgovori #46 u: Rujan 22, 2019, 21:35:47 »
  • Sramota. Izgubili smo vrlo darovitog trenera. Po meni je prijeđena granica koja nas je do sada držala u području "ozbiljnih" klubova.

Odmoriti ću se malo od Rijeke.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Rujan 22, 2019, 22:23:15 »
  • Sramota. Izgubili smo vrlo darovitog trenera. Po meni je prijeđena granica koja nas je do sada držala u području "ozbiljnih" klubova.

Nismo ga izgubili nego je pokazao da bas i nema takva muda kakva su izgledala u modrim hlacicama.

Iskljucivi krivac za to je uprava koja ne zna proslost kluba i odnosa nekih ljudi prema Rijeci.

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Rujan 22, 2019, 22:25:12 »

Apsolutno se slažem.. baš napisao u Bišćanovoj temi.. zaslužuju si jednog Gračana il Stilinovića pa navijaj

Offline d

• Forza Fiume
      • http://samorijeka.com
    « Odgovori #49 u: Rujan 22, 2019, 22:29:39 »
  • Tužno.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Rujan 22, 2019, 22:36:51 »
  • OK, ako su ove priče o narušenim odnosima između njega i ekipe stvarno medijska podmetanja, zašto nitko od igrača (Gorgon, Kvržić) nije javno istupio i podržao ga?

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Rujan 22, 2019, 22:37:07 »
  • Sretno mu bilo, hvala za kup.

Ovako, ja neću suzu pustiti niti mislim da smo manje ozbiljni njegovim odlaskom. Zbog čega tako mislim o njemu. Dugo je momak u nogometu i neka nekom drugom prodaje sprehu nisam znao gdje dolazim i kakva je situacija financijska u Rijeci. Mi niti živimo od države, nit grad daje tako da šta se ima čudit. Imam osjećaj da je pri jačem pritisku puko, a tako je odlazio iz preostalih klubova do sad.
    Kao talentiran trener nema se šta reć, mislim da je jedan od boljih kod nas ali Rijeka je kao što je jednom rekao Kek i pitanje karaktera. Što važi za igrače to je i za trenere.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline vlinicx

• Veteran
    « Odgovori #52 u: Rujan 22, 2019, 22:41:20 »
  • Sad ce biti prebacivanje loptica je kriv Misko ili Armada. Gubitnici smo cini se svi mi kojima je Rijeka iznad svega. Nadam se da je Istuk slobodan. Kad je bal nek je maskenbal.

Utakmici u Puli dobra. Rijeka par klasa iznad Istre i dalje. Franko i u trazenju forme par klasa iznad svih. Jos par utakmica i kad bude na 100% igrac je koji je top 3 u ligi, a to uz ovaj Dinamo puno govori.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Močo mora igrati.

2016g Sjećam se kad nas je bilo 6 milja na Kantridi, prokleti derbi navijači opet su mi kupili kartu. Jedva čekam kišu.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Rujan 22, 2019, 22:41:41 »
  • Sretno mu bilo, hvala za kup.

Ovako, ja neću suzu pustiti niti mislim da smo manje ozbiljni njegovim odlaskom. Zbog čega tako mislim o njemu. Dugo je momak u nogometu i neka nekom drugom prodaje sprehu nisam znao gdje dolazim i kakva je situacija financijska u Rijeci. Mi niti živimo od države, nit grad daje tako da šta se ima čudit. Imam osjećaj da je pri jačem pritisku puko, a tako je odlazio iz preostalih klubova do sad.
    Kao talentiran trener nema se šta reć, mislim da je jedan od boljih kod nas ali Rijeka je kao što je jednom rekao Kek i pitanje karaktera. Što važi za igrače to je i za trenere.

Promašio si ceo fudbal, di du financije njegov problem?

Priča da bi kad rijeka nema više para za beka za jednu tekmu  da bi svi morali biti zajedno a nisu, zna se na šta tu misli. Ekipa pol godine nema podršku doma, zato i pada u takvoj atmosferi

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Rujan 22, 2019, 23:01:03 »
  • Na press konferencijama je više puta otvoreno kazao da su loši rezultati posljedica manjka kvalitete u momčadi, ali da igračima nema što prigovoriti.
    Rijeka je ranije mogla kupovati lijevog beka za potrebe jedne utakmice, a sada to više nije moguće.

Meni je ovo nedvosmisleno, a i priče u javnost, uvjeti loši i to, karakter. Ja sam samo obični navijač Rijeke i imao je moju podršku kao i od većine običnih. Ali kad ovako izletiš s izjavom o klubu. Šta misliš da Kek nije imao masu toga za reć, o tankiranju igrača o ljudima iz uprave s kojima je imao loš odnos, ali nije.

I nema odmora od Rijeke. Nikad.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Rujan 22, 2019, 23:04:09 »
  • Ajmo u onu temu, tesko je ovako pratit

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #56 u: Rujan 22, 2019, 23:08:14 »
  • evo Tu malo o utakmici.

Sudac je bio na našoj strani, ali i pristup je na početku bio pravi.
    Prvih 12 min ovi nisu izašli iz svojih 20 metara.
    Da je Acosty tehnički bolji igrač došlo bi u pitanje onaj rezultat od 7:0.
    Poslije nam je na ruku išao crveni koji to nije , timeing drugog gola i na kraju je sve to skupa bilo odradjivanje...

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Rujan 22, 2019, 23:09:57 »
  • Samo treba reći da je ono rušenje Franka u 16-ercu deset puta više penal nego onaj dosuđeni za Hajduk.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Rujan 22, 2019, 23:37:36 »
  • Pristup je bio odličan i još jednom pokazatelj kako je Franko lijek za našu igru.
    Onaj crveni, hm, prvi žuti mi se činilo da nije ruka, a drugi žuti po meni čisto simuliranje i žuti.
    Za Acostyja se slažem. A penal na Franku meni se čini da je bio.
    Čisto opservacija, čini mi se vezni red bez Lepinjice obrambeno propusniji ali mislim da je zasluženo malo imao hlađenje. Ja bi malo i Halila ohladio.
    Vidjet ćemo kako će novi trener počet, nadam se ne Gračan.

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #59 u: Rujan 23, 2019, 07:31:11 »
  • OK, ako su ove priče o narušenim odnosima između njega i ekipe stvarno medijska podmetanja, zašto nitko od igrača (Gorgon, Kvržić) nije javno istupio i podržao ga?

Komentator u prijenosu je rekao da je Prskalo izjavio da je svlačionica uz njega. Nisam vidio kad i gdje je to rekao, ali valjda nije izmislio.