• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Simon Rožman  (Prikazano: 38253 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online moreplovac

• Forza Fiume
Odg: Simon Rožman
« Odgovori #210 u: Rujan 29, 2020, 21:39:30 »
Kad Rijeka pobijedi sve je OK.
Pa naravno
Nisam mislio sarkasticno, da pobijedimo sa bunkerom kakvog svijet nije vidio, nema problema uopće.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #211 u: Rujan 29, 2020, 21:43:29 »
I onda je krenula pobuna svlačionice.
Tada je trebalo potjerati 2-3 igrača i stati iza trenera, ali išlo se linijom manjeg otpora i špedilo se trenera. Sezonu kasnije ako se ne varam nitko od tih igrača ionako nije više bio u klubu.
Miškoviću se mora priznati da ne čini takve gluposti.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline PIVA

• Pionir
« Odgovori #212 u: Rujan 30, 2020, 00:57:02 »
Tada je trebalo potjerati 2-3 igrača i stati iza trenera, ali išlo se linijom manjeg otpora i špedilo se trenera. Sezonu kasnije ako se ne varam nitko od tih igrača ionako nije više bio u klubu.
A kako su samo ponosno izasli na prvu utakmicu nakon Gracanove ostavke, drzeci se za ruke, kao uspjeli su...

Offline m

• Veteran
« Odgovori #213 u: Rujan 30, 2020, 09:41:38 »
A kako su samo ponosno izasli na prvu utakmicu nakon Gracanove ostavke, drzeci se za ruke, kao uspjeli su...

A ne, to je bilo 00/01 uoči utakmice s Osijekom doma. Baš Bjeličin Osijek, kiša i poraz velike “složne” ekipe koja se držala za ručice. Daleko bilo.

Fornax je u pravu, to je 2010. bio start 16 od mogucih 18 bodova, Ježićev Sport plus je nakon 3 kola imao naslovnicu 3x3=9. Ako se dobro sjećam onda je bilo gostovanje kod Cibalije gdje je Štrok nezasluženo popio crveni pa smo oslabljeni dočekali Hajduk doma koji je pobijedio golom Brkljače i onda su kola krenula nizbrdo.

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #214 u: Rujan 30, 2020, 12:51:53 »

A ne, to je bilo 00/01 uoči utakmice s Osijekom doma. Baš Bjeličin Osijek, kiša i poraz velike “složne” ekipe koja se držala za ručice. Daleko bilo.

Fornax je u pravu, to je 2010. bio start 16 od mogucih 18 bodova, Ježićev Sport plus je nakon 3 kola imao naslovnicu 3x3=9. Ako se dobro sjećam onda je bilo gostovanje kod Cibalije gdje je Štrok nezasluženo popio crveni pa smo oslabljeni dočekali Hajduk doma koji je pobijedio golom Brkljače i onda su kola krenula nizbrdo.

čak i neloše dnevne sportske novine, konačno neka konkurencija SNu, ali valjda nije imao prođu u drugim dijelovima HR..

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #215 u: Rujan 30, 2020, 13:25:31 »
Služi li me sjećanje dobro? Razlog pobune je bio što ih je Neno nagazio na treninzima.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline PIVA

• Pionir
« Odgovori #216 u: Rujan 30, 2020, 23:08:30 »

Da naravno na 00/01 sam i ciljao, priznajem da sam brzinski citao postove i krivo zakljucio da je rijec o toj sezoni :)

Offline PIVA

• Pionir
« Odgovori #217 u: Rujan 30, 2020, 23:16:19 »
Služi li me sjećanje dobro? Razlog pobune je bio što ih je Neno nagazio na treninzima.
Ako ciljas na sezonu 2000/2001 tako se bilo pisalo, navodno je Mijatovic bio kolovodja. Negdje procitao Gracanovu izjavu da je to bilo forsirano od strane uprave...malo mi cudno zvuci da bi netko iz uprave poticao igrace da se pobune protiv trenera, ali me uopce ne bi cudilo da je bilo tako.

Online moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #218 u: Listopad 01, 2020, 09:17:31 »
Kakva je većina ljudi u upravi bila, a da ne govorim da ih pola i više nije navijalo za Rijeku. Neki su za vjernost dobijali plakete na Bilim noćima.
Srećom to je iza nas.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline kRImeja1987

• Inćun
  • *
« Odgovori #219 u: Listopad 01, 2020, 15:16:48 »
Kakva je većina ljudi u upravi bila, a da ne govorim da ih pola i više nije navijalo za Rijeku. Neki su za vjernost dobijali plakete na Bilim noćima.
Srećom to je iza nas.
Koji to?

Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #220 u: Listopad 01, 2020, 15:22:46 »
Uoči Kopenhagena Rožman dobio nekoliko lijepih riječi od Mihovila Topića na Telesportu.
https://telesport.telegram.hr/price/godina-simona-rozmana/

Završava sa:
Međutim, čak i da ne uđe u Europsku ligu, Rijeka je dugoročno dobila s Rožmanom. Kada uzmete u obzir realne parametre, čovjek radi sjajan posao i još jednom dokazuje da njegov taktički okvir i rad na treninzima čini da igrači izgledaju boljima nego što to stvarno jesu, a to je za Rijeku u ovom trenutku možda i najbitnije.

Nisam siguran bi li se svi složili s tom konstatacijom. Čak bih rekao da većina ne bi, ali istina je da ima solidne rezultate u čudnovatim okvirima.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #221 u: Listopad 01, 2020, 15:40:31 »
Uoči Kopenhagena Rožman dobio nekoliko lijepih riječi od Mihovila Topića na Telesportu.
https://telesport.telegram.hr/price/godina-simona-rozmana/

Završava sa:
Međutim, čak i da ne uđe u Europsku ligu, Rijeka je dugoročno dobila s Rožmanom. Kada uzmete u obzir realne parametre, čovjek radi sjajan posao i još jednom dokazuje da njegov taktički okvir i rad na treninzima čini da igrači izgledaju boljima nego što to stvarno jesu, a to je za Rijeku u ovom trenutku možda i najbitnije.

Nisam siguran bi li se svi složili s tom konstatacijom. Čak bih rekao da većina ne bi, ali istina je da ima solidne rezultate u čudnovatim okvirima.

svi ga hvale samo ga mi kritiziramo  ;D.
Prvo Imbex a sada telesport  8)
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #222 u: Listopad 01, 2020, 17:10:00 »
Sami protiv svih!
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #223 u: Listopad 01, 2020, 17:27:08 »
OMG! Pretvaramo se u tovare!!!
Provjerio sam uši. I dalje su normalne. Ali... bojim se da sutra ujutro ne zapjevam nešto o stini i maslini.

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #224 u: Listopad 01, 2020, 21:54:35 »
Sve što imam reći je: ključaj temu!

Naklon do poda Simone.
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2