• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Simon Rožman  (Prikazano: 27195 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: Simon Rožman
« Odgovori #30 u: Rujan 24, 2019, 15:41:40 »
  • Mi smo bili skoro pa idealna sredina za rad... Što je nekima očito jako smetalo.

smetalo je najvise juznim neprijateljima.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Rujan 24, 2019, 16:55:11 »
  • Mi smo bili skoro pa idealna sredina za rad... Što je nekima očito jako smetalo.

smetalo je najvise juznim neprijateljima.

Tako je oduvijek bilo, problem je što smo sami sebi postali najveći neprijatelji, zna se na koga mislim..

Ono što nam je dosad predstavljalo najveći forte da doma budemo neporaženi, ssda nam je postao najveći uteg..

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Rujan 24, 2019, 17:27:25 »
  • Pa ima Dinamo...gazda ne smije preko grane...Zove Bjelicu na Skype...ovaj se pravda ne čujem dobro šteka mi veza guzda prešo sam na Tele2....
    ;D istina
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #33 u: Rujan 24, 2019, 21:41:44 »
  • Zanimljivo  :)

Bišćanu je skoro uzeo titulu

Put Igora Bišćana i Simona Rožmana prvi se put ozbiljno ukrstio u 35. kolu slovenske prve lige kada je Bišćanova Olimpija na gostovanju kod Rožmanovih Domžala trebala barem bod kako bi osvojila naslov prvaka. I nije to bilo odrađivanje posla, Domžale su se pokazale ozbiljnim takmacem te zamalo kaznili kalkulantski pristup Zmajčeka koji su čuvali bod. Lovro Bizjak je svojim pogotkom na trenutak titulu preselio u Maribor, no Olimpiju i Bišćana spasio je Kronaveter desetak minuta prije kraja utakmice i pogotkom iz jedanaesterca vrijednim titule izazvao sveopće oduševljenje u Domžalama.

Simone, zelim ti da nabijas komplekse i sjevernim i juznim govnima. Da bezlicnima koji nas bezuspjesno kopiraju pokazes gdje im je mjesto, u zadnje vrijeme su se nesto previse umislili  ;).

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Rujan 24, 2019, 22:09:15 »
  • Kroz gore već spomenti telesportov članak (https://telesport.telegram.hr/price/anti-kek-na-rujevici/) provlači se jedna teza:
    Citat:
    Rijeka danas nije idealna sredina za rad, naveo je to i sam Bišćan kao glavni razlog svog odlaska.
    Što se može dvojako isčitati:
    1. kao da Rijeka nije bila idealna sredina za rad samom Bišćanu - što je istina.
    2. ili kao da Rijeka nije idealna sredina za rad. Dakle, bilo kome. Što može biti istina ako Armada prestane s bojkotom.

Naravno, može se protumačiti i kao:
    Citat:
    Posao od kojeg drugi bježe. Jer jasno je i nama nešto sjevernije od Rujevice da Rijeka, uspkros Bišćanovu dobrom radu, nije više momčad kakva je bila prije nekoliko godina.
    No, opće je poznata priča da nema više one količine novaca kao u vrijeme "Iznad svih" tako da je ovo tumačenje potpuno nezanimljvo i ne objašnjava Bišćanov odlazak.

Uglavnom, nadam se da su dani otrovnih kiša za nama i da će od sada na dalje samo med i miljeko teći niz rujevičko brdo.

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #35 u: Rujan 24, 2019, 22:17:24 »
  • Kroz gore već spomenti telesportov članak (https://telesport.telegram.hr/price/anti-kek-na-rujevici/) provlači se jedna teza:
    Citat:
    Rijeka danas nije idealna sredina za rad, naveo je to i sam Bišćan kao glavni razlog svog odlaska.
    Što se može dvojako isčitati:
    1. kao da Rijeka nije bila idealna sredina za rad samom Bišćanu - što je istina.
    2. ili kao da Rijeka nije idealna sredina za rad. Dakle, bilo kome. Što može biti istina ako Armada prestane s bojkotom.

Naravno, može se protumačiti i kao:
    Citat:
    Posao od kojeg drugi bježe. Jer jasno je i nama nešto sjevernije od Rujevice da Rijeka, uspkros Bišćanovu dobrom radu, nije više momčad kakva je bila prije nekoliko godina.
    No, opće je poznata priča da nema više one količine novaca kao u vrijeme "Iznad svih" tako da je ovo tumačenje potpuno nezanimljvo i ne objašnjava Bišćanov odlazak.

Uglavnom, nadam se da su dani otrovnih kiša za nama i da će od sada na dalje samo med i miljeko teći niz rujevičko brdo.

"nije više momčad kakva je bila prije nekoliko godina" - sa Frankom i ako napokon svi budu zdravi te ako ne bude opet nekih novih bojkota mi smo nakon dinama i dalje najjaci.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Rujan 24, 2019, 22:50:05 »
  • "nije više momčad kakva je bila prije nekoliko godina" - sa Frankom i ako napokon svi budu zdravi te ako ne bude opet nekih novih bojkota mi smo nakon dinama i dalje najjaci.
    Koliko god izlizano bilo za reć, kad bi pokrpali tog nesretnog lijevog beka, Osijek, Hajduk i Gorica bi nas mogli poljubit u guzicu.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Rujan 24, 2019, 23:52:57 »
  • "nije više momčad kakva je bila prije nekoliko godina" - sa Frankom i ako napokon svi budu zdravi te ako ne bude opet nekih novih bojkota mi smo nakon dinama i dalje najjaci.
    Koliko god izlizano bilo za reć, kad bi pokrpali tog nesretnog lijevog beka, Osijek, Hajduk i Gorica bi nas mogli poljubit u guzicu.

Možemo se samo nadati da će Štefulj izrasti u solidnig beka u varaždinu jer ova dvojica (juričić i mance) nisu u stanju dovesti dobrog lijevog bočnog još od leovca, dakle nekoliko godina.

Ako se sjetimo Zute, zahvalan igrač, ali i jebeno limitiran ofenzivno. Danas bi možda bili u EL da smo i takvog imali.. jebao ih krpanluk s tomečakom i raspopovićem, capan je bio potez očajnika

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #38 u: Rujan 25, 2019, 11:22:43 »
  • U početnom postu Simona Rožmana izmjenjuju se slike i riječi u nadasve optimističnom tonu.

Svi mi koji pratimo i volimo Rijeku voljeli bi da tako i bude.

Zaista treba nam malo pozitive, nakon svega.

Namah sam se sjetio zimzelenog stripa omiljenog na ovim prostorima i njegove epizode San jedne zimske noći.

Sjećate li se?

Junak Ford prema kojem je taj strip dobio ime je usnuo i sanjao neku bolju svakodnevicu.

Mrkla noć. Dvojica provalnika provaljuju u sef neke njujorške banke. Sef je uspješno provaljen. Vreće su pune dolara. Vrijeme je za bijeg. Ali šta je sad? Niotkud se stvorio nitko drugi nego Alan Ford. Kako su lopovi prepoznali njegov glas? Oni poznaju Alana? Ali šta se to dogodilo s našim Alanom? Odijelo, kravata, cigareta, prsten, ručni sat. I dok lopov traži Alana autogram, Grunf u uniformi šofera dolazi da otpremi kriminalce u zatvor. Alan sjeda u sportski auto, dolazi pred otmjenu cvjećarnicu u kojoj ga dočekuje posluga – prekrasne djevojke. Nakon glasovne kontrole otvaraju se vrata. Alan ulazi u prostoriju, a kad tamo sve sami kicoši, od malog Skvikija do Broja Jedan. Poslužuje se viski s ledom... A led nikako da se odledi...

Dok u snu Alan drži kocke leda namijenjene prvoklasnom irskom viskiju, u javi drži sigu leda koja mu se od hladnoće stvorila iznad glave dok je spavao.
    E da, dragi Alane, bio je to samo prekrasan san.

Paralela je to na Williama Shakespeara, engleskog književnika, kazališnog glumca i redatelja, općenito smatranog za najvećeg pisca engleskog jezika i najslavnijeg i najizvođenijeg svjetskog dramatičara i njegovo izvanredno djelo San ljetne ili Ivanjske noći što priča o avanturama četvero mladih ljubavnika koji u mračnoj šumi u okolici Atene padaju pod utjecaj čarolija nadnaravnih bića.

Zašto bi sanjati bilo samo dopušteno Max Bunkeru?

Dakle, Simon preuzima Rijeku. Na trećoj poziciji. Svi znamo da igra ofenzivni nogomet.

Već u Varaždinu 28. 09. daje svoj pečat.

Franko i Murić zabijaju po tri gola. Rijeka dobiva s 6:0.

Zatim idu sve pobjede bez primljenog gola.

18.12. u zaostaloj utakmici 6. kola Rijeka jebe majku Dinamu na Ruglomiru s glatkih 0:5. Lepinjica glavom, Puljić iz slobodnjaka, Franko dva iz kontre, a Murić iz kornera direktno u suprotne rašlje.

Kuriozum je to veći, što je Dinamo prvi u skupini Lige Prvaka. Dva puta je dobio Manchester City.

Sve režimske novine onanirale su do besvijesti na takav rezultat, a Lesički i Prasički pogotovo.

I onda im se dogodila Rijeka

Potop za Advent.

Cijelo proljeće Rijeka je bez poraza i uzima naslov s nemogućih 10 bodova prednosti.

Samo za taj osjećaj.

Da samo podsjetim...

Budućnost pripada onima koji vjeruju u ljepotu svojih snova.

Vratit će se opet 2017.

Kad -tad.

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #39 u: Rujan 25, 2019, 11:38:39 »
  • Projekt je dobio opaku konkurenciju.
    Očekujem jednako nadahnut odgovor i epsku bitku.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Rujan 25, 2019, 11:45:00 »
  • Šejn je okej, ali su mu postovi često predugi, a moj ADHD tolerira maksimalno 4-5 ulomaka.  ;D

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #41 u: Rujan 25, 2019, 11:52:29 »
  • Šejn je okej, ali su mu postovi često predugi, a moj ADHD tolerira maksimalno 4-5 ulomaka.  ;D

Sinko, reče on
    ti rješavaš sve u prvoj rundi
    i ispucaš šaržer za par sekundi
    kod mene je drugo
    moj metak putuje dugo...

8)

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Rujan 25, 2019, 12:04:39 »
  • Sve što mogu reći je:
    Citat: forum
    Žao nam je, ne možete ponoviti karma akciju bez da pričekate 1 sati.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Rujan 25, 2019, 13:25:02 »
  • @Šejn
    Ne vidim u napisanom ništa više od surove realnosti, o kakvim snovima se tu priča?
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Šejn

• Morčić
    • **
    « Odgovori #44 u: Rujan 25, 2019, 13:42:02 »
  • @Šejn
    Ne vidim u napisanom ništa više od surove realnosti, o kakvim snovima se tu priča?

Ne mogu ti osporit.

Šta bi svijet bio bez sanjara? Vjerovatno bismo i dalje bili u kamenom dobu.