• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Simon Rožman  (Prikazano: 38259 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
Odg: Simon Rožman
« Odgovori #300 u: Svibanj 07, 2021, 19:11:54 »
Vranić malo zaboravio pobjedu protiv Osijeka u kupu, ali dobro, ima logike ovo što piše.

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #301 u: Svibanj 07, 2021, 20:06:34 »
https://www.sportcom.hr/regionalni-sport/rijeka/tomic-ocito-mora-poceti-razmisljati-kao-rozman

Mislim da sam vjerovatno tu najveći "rožmanovac" na forumu ,a bio sam bifkanovac i još dok je Simon bio na klupi sam zaželio ako ode da Tomić bude novi trener.

Ono što još nisam vidio kod Tomića, a vidio sam kod Simona je to da mu ,po meni, momčad nije odigrala niti jednu utakmicu na maksimumu.
Možda epizoda prvo poluvrijeme u Gorici, ali šta reći na drugo.

A Simon je prio korone imao niz pobjeda Belupo, Gorica( izmišljena ruka Čolaka), Osijek, Inter i diplomski kontra Hajduka, da nije bilo korone bili bi drugi jer smo bili u daleko najboljoj formi.

Također, ove sezone se Rijeka ispuhala dok je u tri tjedna imala valjda 7 utakmica dok su radi korone recimo Osijek i Gorica imali valjda najpravilniji raspored odnosno igrači su im oboljevali na način da im se najbolje poklopilo.

Po meni ove zadnje dvije sezone su stvarno specifične iz tog razloga, mogu čak reći i na rubu regularnosti...

Sve u svemu opravdano je dobio otkaz, ali da je neznalica i tolika truba koliko se ističe...NIJE.

Da nismo imali onih 5 utakmica za nadoknadit imali bi normalno proljeće i mirno 3.mjesto.
Rožmanu najviše zamjeram tvrdoglavost da nastavi sa 3 stopera u svim utakmicama umjesto da kombinira zavisno o težini utakmice.
Na kraju je krenuo u raščićavanje zg klana (skidam kapu) i tu jednostavno nije imao šansu, oni drže tri kantuna svlačionice.

albini izvirila guza

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #302 u: Svibanj 07, 2021, 20:13:33 »
Da, sa ta tri stopera je pokazao tvrdoglavost...Zapravo, meni se bio i svidio što je dosta poušavao i nije ga bilo strah gurati pojedince u vatru. Uz to momčad mu je igrala taktički bezprijekorno u tim Euro utakmicama.
Nakon prodaje Nevistića i Štefulja i onog poništenog gola u VŽ kao da se sve srušilo kao kula od karata....

ALi uvijek ću mu zapljeskati što je forsirao ona dodavanja u zadnjoj liniji i protiv Sociedada i protiv Istre, bilo mu je svejedno. Meni je recimo to bila avangarda da Rijeka, ma bilo koji klub iz HNLa kad igra protiv toliko jačeg suparnika ne ispuca "bekovsku" iz zadnje linije.
Nakon onih greški u utakmici sa Goricom i od tog je odustao.

Uglavnom izgorio je...

Sutra se igra derbi Maribor Olimpija. Ako dobije...

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #303 u: Svibanj 07, 2021, 20:21:08 »

Nakon prodaje Nevistića i Štefulja i onog poništenog gola u VŽ kao da se sve srušilo kao kula od karata....

Nakon tog poništenog gola išla je utakmica s goricom doma gdje suk očito igra rukom i ne sudi se penal.
Pa slijedeća u Puli, gaženje Galovića kod njihovog gola, pa doma cirkus sa Šibenikom.
Pokradeni 4 utakmice u nizu, uvukao se strah i kreće totalni raspad ekipe.
albini izvirila guza

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #304 u: Svibanj 07, 2021, 21:25:28 »
Ja mu upravo radi svih ovih navedenih činjenica ne zamjeravam ništa , iskreno mi zao da nije imao šansu voditi ekipu normalnim uvjetima , kao sto se gore navelo ono pocimanje napada od golmana je bila perverzija , teško je ne promjeniti da smo i sa Osijek pred kraj samo nabijali svijeće bez ikakvog rezultata , tekmu sa tovarima nisam gledao pa nw mogu tvrditi isto ali općenito nestalo je onoga organiziranja napada preko stopera , nažalost

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #305 u: Svibanj 16, 2021, 18:50:27 »

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #306 u: Svibanj 16, 2021, 19:02:34 »

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #307 u: Svibanj 16, 2021, 19:25:40 »
Nije.
Ima 3-2-2.

Na kraju Celje sa 4:0 pomelo Olimpiju.
Znaomljivo. Celje predzadnje, a dobili i Olimpiju i Maribor u zadnja 4 kola.

Još dva kola do kraja, Maribor ima bod prednosti. Znaci sad odlučuju sami o sebi.
Prošlo kolo je bio derbi u Ljubljani. 0:0

Online moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #308 u: Svibanj 17, 2021, 05:35:33 »
nek mu je sa srecom
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline BUDALA

• Senior
« Odgovori #309 u: Svibanj 20, 2021, 12:32:24 »
https://www.novilist.hr/sport/nogomet/bivsi-trener-rijeke-kolo-prije-kraja-prvenstva-stigao-nadomak-novog-trofeja-u-karijeru/

Evo Rožica hejteri..pa ga pljugajte laganini...odavno je on prerastao ovakvu miš maš Rijeku....pred Rožicom je samo nebo granica...jednog dana moći ćemo biti ponosni što je ikad takav velikan trenirao naše jado od kluba
UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #310 u: Svibanj 20, 2021, 12:37:17 »
Povedi nas Simone!  8)
albini izvirila guza

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #311 u: Svibanj 20, 2021, 12:42:53 »
https://www.novilist.hr/sport/nogomet/bivsi-trener-rijeke-kolo-prije-kraja-prvenstva-stigao-nadomak-novog-trofeja-u-karijeru/

Evo Rožica hejteri..pa ga pljugajte laganini...odavno je on prerastao ovakvu miš maš Rijeku....pred Rožicom je samo nebo granica...jednog dana moći ćemo biti ponosni što je ikad takav velikan trenirao naše jado od kluba

Čekaj ? Šta nije sam otišao , meni je krivo ali nije ga nitko tjerao u smisli da je popio otkaz

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #312 u: Svibanj 20, 2021, 13:22:02 »
jednog dana moći ćemo biti ponosni što je ikad takav velikan trenirao naše jado od kluba
APSOLUTNO!

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #313 u: Svibanj 20, 2021, 14:58:14 »
Molim da se ne zagađuje ova sveta tema sa mamićevim isprdcima! Hvala!
albini izvirila guza

Offline BUDALA

• Senior
« Odgovori #314 u: Svibanj 20, 2021, 15:43:20 »
jednog dana moći ćemo biti ponosni što je ikad takav velikan trenirao naše jado od kluba
APSOLUTNO!

Jaka stvar bedak koji se plasirao iz grupne faze s dva poraza iz tri utakmice, i golom u zadnjim sekundama...jebenica
UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)