• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Simon Rožman  (Prikazano: 34069 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: Simon Rožman
« Odgovori #90 u: Studeni 13, 2019, 12:01:47 »
  • Recept za izlazak iz krize (taktički):

1. umiroviti Prskala - staviti Pandura / Davida, od zime Nevistića, ako zaškripi
    2. objaviti da je Župarić "ozlijeđen" i "pokloniti" ga za milijun, ali može i popust. Heber transfer stil. Isto i Pavičića. Obavezno.
    3. umiroviti Gorgona na klupi i pripremati ga za pomoćnog trenera, ali i Kvržića, ako je zgriješio u disciplini, a i igre su mu toplo-hladno ove sezone.
    4. kupiti / vratiti s posudbe / dati priliku Babiću kada zatreba umjesto Čolaka, a ne silovati po 10000x s Puljićem kao klasičnom špicom.
    5. produžiti ugovor s Acostyem i oporaviti ga da igra kao što je krenuo ove sezone ili prodati za budžet
    6. Vidjeti šta je s gladnim Capanom i pustiti ga da s Lepinjicom drži sredinu zajedno s Lončarom i Tiborom koji imaju kreaciju, tehniku, ali i čvrstinu, a na zimu ako može doći bolji od njih 3 (Lepi mora igrati, on je naš i bit će dobar) neka dođe.
    7. Franka i Murića neka igraju što žele i kako žele, ako mogu zajedno može, ako ne mogu bilo tko od njih ovisno o situaciji.
    8. Tomečak desno / Mamić lijevo. Ja ne vidim krucijalni problem u Mamiću. Dečko nije igrao mjesecima poštenu utakmicu i upao je u vatru protiv Dinama, a Tomečak je klasa koliko god se onaj .gif žvakao.

Pandur

Tomečak     Šimić     Escoval      Mamić

Lepinjica  Capan (Velkovski, on ima loptu vrhunsku, ali očito je hipohondar neki)
                   Franko (Tibor ako se čuva rezultat)

Murić                             Lončar (meni je on baš neloš kao krilni, a ima kondiciju da stalno ulazi u sredinu i pomaže, trči čovjek ko konj)
                  Čolak (ali i Babić, ako Čolak nastavi sa simuliranjem i kmečanjem na travnjaku kao protiv Dinama)     

Kojii je Vaš recept?

Tomecak je medju prvima koji bi mi letio odmah. Totalni flop i razocaranje.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #91 u: Studeni 13, 2019, 13:05:08 »

•  Ja ne vidim krucijalni problem u Mamiću.

Kojii je Vaš recept?

Što se prve rečenice tiče, očekivano. Miško lajka. ;)

Recept?

Pošto sam, kao i naš mladić na klupi, ljubitelj FM-a rado ću mu udijelit savjet. 8)
    Daleko najviše uspjeha sam imao sa 4-4-2 u uskom rombu, znači 4 prava veznjaka, bez krila, kojih ruku na srce bez laCoste ni nemamo. To je bilo prošetavanje kroz niže engleske lige, totalna dominacija i posjedom i i efikasnošću i rezultatima. Naravno, moraš imat dva fizički moćna  beka što mi nemamo, ali ajmo reći da Kvržić može mirne duše to odigrat. Drugog stvorit/pronać u unutrašnjim rezervama/kupit.

U našem slučaju to bi bilo ovako nešto:

Zadnja četvorka - tu nemam šta pametno reći, stopere možeš ždrijebom izvlačit, kvržić desno, netko lijevo.

Uski romb u sredini -                           Lepinjica

Halil                                  Lončar

Murić (Ili Halil, onda na njegovo mjesto Pavke)

Franko?  Lutajuća špica oko target Čolaka, ulazi u slobodne koridore u zadnjoj trećini. ::)
    Gorgon prvo klupa, a onda po potrebi umjesto Franka, ili čak na polušpicu.

Sastav za inter:
                                                  Prki

Kvržić            Šimić               Župarić                     Mamić

Capan (lepi ima kartone)

Halil                                           Lončar

Murić

Franko            Franko        Franko
                                   Franko        Čolak    Franko

« Zadnja izmjena: Studeni 13, 2019, 13:07:22 od delgadillo »
    lula i lipi, kompića dva

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #92 u: Studeni 13, 2019, 13:22:01 »

•    

Kojii je Vaš recept?

Sve prodati/otpustiti. Prvo sportskog direktora pa na nize

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #93 u: Studeni 13, 2019, 13:25:15 »
  • Sviđa mi se formacija senor.

Kruno Kurčićevska, ali za Rijeku i profil igrača idealna! Uzimam svoje igrače i tvoju formaciju i brojimo dane do FM 2020, ali Touch verzija, tko više igra to na PC-u / laptopu osim Simona?
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline delgadillo

• Veteran
    « Odgovori #94 u: Studeni 13, 2019, 13:39:35 »
  •  8)

lula i lipi, kompića dva

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #95 u: Studeni 13, 2019, 13:44:35 »
  • Vratit Ristovskog, zabija iz svih pozicija, igra, vjerojatno bi bio "gladan", mislim da ima šanse i izgurat colaka. Umjesto Escovala Velkovski, sve ovo referiram na projektov sastav, i to bi bilo to. Tomečak je i meni na granici razočaranja ali lijevo desno klupa, pripisati ću to zbunjenosti, vratit Štefulja iz Varaždina, priključit Libera za slijedeću godinu, Noela Bilica povremeno stavljati da igra.
    Prskalo mi je još uvijek OK.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #96 u: Studeni 13, 2019, 14:07:15 »
  • A gdje je u toj priči nestao kod svih Pavke ?

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #97 u: Studeni 13, 2019, 14:49:08 »
  • E da, odličan igrač, neznam šta se dešava s njim, pol priprema nije odradio radi ozljede, onda igra dve, tri utakmice pa ga polome mesari iz Gorice, onda se oporavi i opet ne igra. Ove godine je totalna misterija.
    Pričalo se da je Sporting iz Lisabona opako zagrizao za njega, 2 miliona su bila u igri, odjednom tišina. Dali je on razočaran ili šta, nemam pojam.
    Uglavnom igrač koji kad je u formi radi razliku na terenu.
    Možda kod Simona proigra kako treba i bude naš generator igre.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #98 u: Studeni 13, 2019, 15:03:02 »
  • Dobro bi nam došao igrač Samarđicevog (Miral) karaktera, da ne govorim Vesotovog. Ili recimo Mišić, on je bio plah, onako neprimjetan, sampionske godine se razgoropadio, sportski, onako na rubu nervoze, gladan lopte pobjeda, jedna fenomenalna promjena.
    Optimizam i gotovo. Složit će nešto Simon, izvući će pouke, i Kek je učio s vremenom.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #100 u: Prosinac 06, 2019, 09:02:14 »
  • ...
    Optimizam i gotovo. Složit će nešto Simon, izvući će pouke, i Kek je učio s vremenom.

Boldao sam ti ovo dvoje jer ako to ne bi imao, a naznake su da ima, bio bi trenutni vritnjak u guzicu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
    « Odgovori #101 u: Prosinac 06, 2019, 13:22:01 »
  • Meni nije jasno u tom interview-u tko je Roger Smith!?

Trener RB Salzburga nije, niti je bio , a zanimljivo RB Salzburg ima prosjek od 3,75 golova po prvenstvenoj utakmici odnosno 3,2 u ligi prvaka.

Offline moreplovac

• Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #103 u: Prosinac 14, 2019, 12:15:28 »

• Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #104 u: Prosinac 18, 2019, 17:52:06 »
  • Procitao sam u danasnjem VL intrevju sa Rozmanom. Kaze da kad je bio trener u domzalama u 3g nije uzeo slobodan dan pa je stoga izgorio, ostao bez energije i imao je zdravstvenih problema. U pripremama za novu sezonu propustio je radi toga vise od 3tj jer je bio u bolnici. Ugl. kako kaze fanatik je.

Rekao je da sa upravom krece slagati ekipu za iducu sezonu i da je skauting lista napravljena.
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.