• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: g.FRANKO ANDRIJAŠEVIĆ  (Prikazano: 2301 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
g.FRANKO ANDRIJAŠEVIĆ
« u: Studeni 25, 2019, 10:51:00 »
  • Dugo nisam otvorio temu. Ovo je prava.

FRANKO ANDRIJAŠEVIĆ - Riječanin, Gospodin iz Solina, Mladoženja, Šampion!
    https://en.wikipedia.org/wiki/Franko_Andrija%C5%A1evi%C4%87

Najbolji, najisplativiji, najmudriji transfer u povijesti kluba. Pa tako dvaput.

Eto sada tema neka potone gdje god, ali Franko ju mora imati! To je statusni simbol za igrača Rijeke, ako nemaš svoju temu na FoF forumu nisi karijeru ni imao.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    Odg: g.FRANKO ANDRIJAŠEVIĆ
    « Odgovori #1 u: Studeni 25, 2019, 10:51:19 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/FRANKO-ANDRIJASEVIC-Poceli-smo-igrati-jedan-za-drugoga-na-Poljud-idemo-po-sva-tri-boda

Tako je FRANKO!!!

Nadam se da će HNS naći hrabrosti i prekinuti utakmicu nakon prvih odvratno, degutantno-neljudskih, zločinačkih skandiranja Franku u nadolazećem derbiju.

Mi smo Frankovi, Franko je naš!
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #2 u: Studeni 25, 2019, 11:04:13 »
  • Jebeš HNS. Ja želim da naš klub pokaže muda i reagira na licu mjesta, dođe li do takvog skandiranja.

Ono je bilo jezivo. Za takvo što se prazni tribina i privodi ljude. "Ljude".

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #3 u: Studeni 25, 2019, 20:57:24 »
  • Veliki gospodin i sjajan igrač. Šteta što je samo na posudbi ove sezone, ali i takav će nam biti veliko pojačanje što je već  i pokazao u dosadašnjim utakmicama. Danas je Ferlin istaknuo jednu zanimljivu činjenicu, a to je da je zabijao Hajduku i u svom prvom nastupu za Rijeku, kao i u prvom povratničkom nastupu sad u rujnu. Ponovilo se i ovaj vikend!

Offline D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #5 u: Veljača 22, 2020, 21:35:44 »
  • http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/SIMON-ROZMAN-Hvala-navijacima!-Atmosfera-je-bila-fantasticna-navijaci-su-nas-digli-u-pravo-vrijeme

Citat:
    - Franko je imao kroz cijeli tjedan probleme. Stisnuo je zube i molio me da igra. Izdržao je i svaka mu čast. Znamo koliko je kvalitetan i puno nam znači, baš kao i Raspopović, kojim sam također jako zadovoljan. Capan je malo izvrnuo gležanj, ali nismo riskirali te smo ga odmah izvadili iz igre - rekao je Rožman.

Ja bi dao svoj novac da krene skupljanje za ostanak Franka i sljedeće sezone.

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #6 u: Veljača 22, 2020, 22:14:26 »

• Ja bi dao svoj novac da krene skupljanje za ostanak Franka i sljedeće sezone.

Crowdfunding samo takav! Ja sam za!

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #7 u: Veljača 22, 2020, 23:43:06 »

• Ja bi dao svoj novac da krene skupljanje za ostanak Franka i sljedeće sezone.

Crowdfunding samo takav! Ja sam za!

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk
    I ja
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline lavic

• Veteran
    « Odgovori #8 u: Veljača 23, 2020, 01:33:19 »
  • +1

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #9 u: Veljača 23, 2020, 11:05:00 »
  • Ja još uvijek držim sliku polugolog Franka na zidu. No homo.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #10 u: Veljača 23, 2020, 12:47:36 »

• Neka ostane zabilježeno sa sva pokoljenja.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #11 u: Veljača 23, 2020, 15:16:06 »
  • Slađe od baklave
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #12 u: Veljača 23, 2020, 21:21:34 »
  • "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #13 u: Svibanj 22, 2020, 08:24:23 »

• Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #14 u: Svibanj 22, 2021, 23:19:23 »
  • https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/oprostaj-kapetana-rijeka-je-jos-jednom-napravila-cudo-hvala-svima-na-emocijama-i-trofejima-a-sada-idem-u-kinu/

Citat:
    Svi su nas otpisali, a uspjeli smo nadoknaditi veliki minus i opet izboriti Europu. Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača. I bit će takva i sljedeće sezone. Da, bez mene. Idem u Kinu. I odlazim preponosan na dečke s kojima sam dijelio svlačionicu. Svaki dan bio je posebna emocija i Rijeku neću nikad zaboraviti.

Dečkima od srca želim da uđu u Konferencijsku ligu i sljedeće godine osvoje trofej. Hvala svima na divnim emocijama, trofejima i golovima i fantastičnoj atmosferi u kojoj sam živio i igrao u Rijeci – rekao je u oproštaju na kraju utakmice Franko Andrijašević.

Ušao je čovjek u vrlo ekskluzivan sentimentalan klub. 101 nastup, 37 golova, 20 asistencija. Liga, dva Kupa, jedna skupina EL. Čovjek, kapetan i lider u svim najbitnijim utakmicama u svježoj povijesti:

- 21.5.2017. Cibalia u 35. kolu HNL, pobjeda 4-0 i matematički osiguran naslov, asistirao (onom švicarcu) za drugi gol
    - 31.5.2017. finale Kupa u Varaždinu protiv Dinama, pobjeda 3-1
    - 1.8.2020. Lokomotiva u finalu Kupa, pobjeda 1-0, kapetan.
    - 1.10.2020. Kopenhagen u playoffu EL, pobjeda 1-0, kapetan.
    - 10.12.2020. AZ na Rujevici posljednje kolo EL, asistencija u pobjedi 2-1, kapetan.
    - 22.5.2021. posljednje kolo HNL, pobjeda nad Goricom 2-1 za osiguravanje trećeg mjesta, kapetan.