• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 23. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, subota 22.02. 17:30  (Prikazano: 6733 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Odg: 23. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, subota 22.02. 17:30
« Odgovori #30 u: Veljača 22, 2020, 19:26:33 »
  • jel ono Galovic gotovo sigurno igrao rukom? Dobro da Duje nije poslusao VAR
    Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #31 u: Veljača 22, 2020, 19:46:08 »
  • Pokazali su dvaput snimku, ja nijednom nisam vidio da ga je stvarno dirala/okrznula.

Čisto me interesira, zašto ovo nije penal onda, jer se sa jednakom nesigurnošću može reći da je igrao rukom kao i prošlo kolo. :) HNS PEDERI

Zaslužena pobjeda uz prilično impresivnu kombinatoriku i defanzivu na trenutke. Osijek jadan nebitan, ali bit će zanimljivo popratiti njihove medijske istupe u narednih šest dana.

Tribine izvrsne većinu utakmice (sa udaljenog TVa barem), ali sjever ponovo otužno prazan.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Veljača 22, 2020, 20:19:37 »
  • Atmosfera je na trenutke podsjećala na neka ljepša vremena, sjever je odlično vodio cijeli stadion (5200 ljudi. super), ali mislim da više nema dileme da tamo nije sve posloženo. Nakon onog nabrijavajućeg priopćenja očekivao sam puno veću mobilizaciju od viđene.

Zadnja prava fešta na Rujevici:

(usto i zadnja velika pobjeda Matjaža Keka na klupi Rijeke)

Offline BUDALA

• Senior
    « Odgovori #33 u: Veljača 22, 2020, 21:03:48 »
  • Ovaj VAR je teški smijeh, nekad uzme nekad da... Mutne su im kamere al ovo se meni čini čista ruka....sva sreća da je Armada napravila onu poruku pa Strukan bio po dodatnim pritiskom....bila bi tragedija opet izgubiti 2 boda u produžetku zbog VARa
    UPRAVA NAPOLJE!(Mamićeve kuje ližete mu skute)

Offline Orpat

• Junior
    « Odgovori #34 u: Veljača 22, 2020, 21:08:23 »
  • Ovo je bilo dobro danas pao je direktan konkurent presudno je bilo što smo rano zabili gol i time stekli psihološku prednost. Inače bilo je dosta grešaka onda kada ih nije smjelo biti a to je vjerojatno uzrok ne iskustva a i neuigranosti ali na kraju je dobto završilo. Ne znam što se dogodilo zadnjih pola sata bojim se da je ponestalo snage ili je to taktika trensra na čuvanje rezultata što nikako nije dobro. Nadam se da će Galović i Pavočić biti skroz spremni za slijedeće kolo.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #35 u: Veljača 22, 2020, 21:14:12 »
  • Pires mi je upitnik. Netko je spominjao da je brz. Meni se činio spor, i ne baš previše pametan. A Lončar mi je na momente djelovao kao na nekim drogama.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #36 u: Veljača 22, 2020, 21:17:07 »
  • Bila bi tragedija da smo dobili ovako BEZLIČNU [(c) by D10S] ekipu.

Gospodin Rožman radi čudesa. Svima dajemo loptu da BEZLIČNO [(c) by D10S] se dodavaju bez ikakvog smisla i svrhe, ali kad je mi dobijemo to tako konkretno i dobro i opasno izgleda iz 1-2 dodira stvaramo prilike i poluprilike da je divota gledati tako brzu i konkretnu igru.

Neznam koga bi prije pohvalio, ali ću pohvaliti Gorgona (ne igrač nego IGRAČINA utakmice), Štefulja te Velkovskog i Smolčića. I Lepinjicu, kako ih je razbijao! I Franka, srce duša i mozak.

Pandur neocijenjen.

Pires vrlo konkretan i od prve sekunde je skužio i kretanja i suigrače te mogao je zabiti gol. Izborio super opasan slobodnjak, a jednu zicer kontru ga je Osječanin izvrsno izblokirao. Vrlo brz i živ. U biti trebali smo samo trpati kontre i jako puno puta je mirisalo na gol, puno previše čak i za tako BEZLIČNU [(c) by D10S] ekipu i bile bi obje današnje utakmice 6:0.

Osijek lažnjak od ekipe. Kao da sam gledao Slaven Belupo. Potpuno BEZLIČNI [(c) by D10S].

Armade malo, ali brojka nikad nije bila snaga Armade nego organizacija i vođenje navijanja i ostalih tribina i osjećaja kako utakmica ide, a ovaj put je zbilja bila šampionska atmosfera na stadionu. Od 5200 ljudi na stadionu 5175 (cca 25 navijača Osijeka :) ) je navijalo. Apsolutna i potpuna sreća. Jedini "ali" ozlijeda Franka, nadam se da nije strašno.
    « Zadnja izmjena: Veljača 22, 2020, 21:26:01 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #37 u: Veljača 22, 2020, 21:36:14 »

Gospodin Rožman radi čudesa. Svima dajemo loptu da BEZLIČNO [(c) by D10S] se dodavaju bez ikakvog smisla i svrhe, ali kad je mi dobijemo to tako konkretno i dobro i opasno izgleda iz 1-2 dodira stvaramo prilike i poluprilike da je divota gledati tako brzu i konkretnu igru.

Neznam koga bi prije pohvalio, ali ću pohvaliti Gorgona (ne igrač nego IGRAČINA utakmice), Štefulja te Velkovskog i Smolčića. I Lepinjicu, kako ih je razbijao! I Franka, srce duša i mozak.

Pandur neocijenjen.

Pires vrlo konkretan i od prve sekunde je skužio i kretanja i suigrače te mogao je zabiti gol. Izborio super opasan slobodnjak, a jednu zicer kontru ga je Osječanin izvrsno izblokirao. Vrlo brz i živ. U biti trebali smo samo trpati kontre i jako puno puta je mirisalo na gol, puno previše čak i za tako BEZLIČNU [(c) by D10S] ekipu i bile bi obje današnje utakmice 6:0.

Osijek lažnjak od ekipe. Kao da sam gledao Slaven Belupo. Potpuno BEZLIČNI [(c) by D10S].

Armade malo, ali brojka nikad nije bila snaga Armade nego organizacija i vođenje navijanja i ostalih tribina i osjećaja kako utakmica ide, a ovaj put je zbilja bila šampionska atmosfera na stadionu. Od 5200 ljudi na stadionu 5175 (cca 25 navijača Osijeka :) ) je navijalo. Apsolutna i potpuna sreća. Jedini "ali" ozlijeda Franka, nadam se da nije strašno.

Da bi rijec rekao. Ubili smo ih u svim segmentima igre. Pokazali smo nebitnom bezlicnom klubicu gdje mu je mjesto. Jbt koliko je vec godina proslo od kad je usao madjarski kapital? Nula titula, nula EL skupine, copy paste im je dno dna. Ostat ce im stadion za 2.ligu kad madjari dignu sidro. Nakon pobjede sam otisao malo lurkati onaj bijelo plavi forum, pogotovo su mi bili interesantni postovi prije utakmice  ;D.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #38 u: Veljača 22, 2020, 21:36:35 »

Gospodin Rožman radi čudesa. Svima dajemo loptu da BEZLIČNO [(c) by D10S], ali kad je dobijemo to tako konkretno i dobro i opasno izgleda iz 1-2 dodira stvarmo opasnosti da je to divota gledati tako brzu i konkretnu igru.

Pandur neocijenjen.

Pires vrlo konkretan i od prve sekunde je skužio i kretanja i suigrače te mogao je zabiti gol. Izborio super opasan slobodnjak, a jednu zicer kontru ga je Osječanin izvrsno izblokirao. Vrlo brz i živ. U biti trebali smo samo trpatiti kontre, a jako puno puta je mirisalo na gol, puno previše čak i za tako BEZLIČNU [(c) by D10S] ekipu i bile bi obje današnje utakmice 6:0.

Guštao sam k'o prasac na stadionu, ali ova analiza naših individualnih učinaka je previše "projektantska". Netko je prije lijepo napisao, previše se griješilo kad nije trebalo, a neke situacije s kojima smo trebali rješiti utakmicu uprskali smo trećeligaški. Da ne nabrajam pojedinačno… ipak nitko nije zaslužio veliku kritiku, borbenost na pristojnoj visini.

Armada super, ali gdje je ostatak ekipe sa sjevera? Nije da se pravim blesav, sjećam se što se događalo i koje su podjele bile u điru, ali stvarno, gdje je taj narod? S punim sjeverom danas smo na 6,5 milja, a atmosfera takva da si ni jedan sudac ne smije uzeti luksuz zajebavat domaćina...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #39 u: Veljača 22, 2020, 21:40:13 »

• Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #40 u: Veljača 22, 2020, 21:41:19 »
  • A vidi ovu dvojicu lijevo, Cruz Castillo gušta dok ga Branko Ivanković dira po piši

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #41 u: Veljača 22, 2020, 21:48:03 »

Prvi lijevo je Gianni Morandi, jebo me pas...
    29.08.2013., proud to be there

Online D10S

• Forza Fiume
    • Slobodna Država Rijeka
    « Odgovori #42 u: Veljača 22, 2020, 21:48:47 »

Prvi lijevo je Gianni Morandi, jebo me pas...
    Ruzna kopija Morandia

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Veljača 22, 2020, 21:57:39 »
  • Generalno, odigrali smo top.

Da je bilo Colaka ovo bi bilo rjeseno do 60 minute. Gorgon ocito nema tu naviku da bude u 16ercu i onda se nema kome ni gurnut lopta ni centrirat.

U previse akcija je falio taj zadnji pas.

Ali suma sumarum, pojeli smo ih.

Bebe su iz utakmice u utakmicu sve vece i vece. Lepinjica sve pametniji, Smolcic sve zesci, Pandur kao spricer, Stefulj napreduje...

Halilovic je po meni kljuc ove ekipe. Nije Modric, nece nikad ni bit blizu toga, ali decko je motor. Da je jos jedan takav uz Lepinjicu, veza bi bila bas po mom gustu.

Sve u svemu ja sam jako jako zadovoljan. Steta da je falio taj jod jedan gol. I sreca da su VARovci zajebali.

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #44 u: Veljača 22, 2020, 21:59:45 »
  • Jbt koliko je vec godina proslo od kad je usao madjarski kapital? Nula titula, nula EL skupine, copy paste im je dno dna.
    Najvažnije nisi spomenuo. Nema publike, nema atmosfere. Grad ne živi za klub.

Nevidljivog Mancea Kulešević vadi na poluvremenu. Koliko su ga platili? Petnaesti strijelac lige.

Smiješni su. Ma zapravo nisu smiješni, totalno su nezanimljivi. Boljeg epiteta od "bezlični" nema.

A propos nas, sve pohvale za htijenje i borbenost, gine se za svaku loptu. Individualnih grešaka je i dalje previše, a ona situacija kad je Smolčić izgubio loptu bi bila kobna da je Ndockyta netko od njegovih ispratio. Generalno nemam većih zamjerki, osim da smo postali jako loši iz prekida (nisu nam ni prije bili forte, ali ovo sada je žali bože).

Citat:
    I sreca da su VARovci zajebali
    Di je neka snimka te "ruke"? Pa ni jedan od portala ne piše o tome. Evo, sad čitam onaj njihov plavo-bijeli forum malo, uopće nema kmečanja. Čak nas se i hvali.

« Zadnja izmjena: Veljača 22, 2020, 22:04:28 od Fornax »