• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 23. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, subota 22.02. 17:30  (Prikazano: 6076 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Fornax

• Forza Fiume
Odg: 23. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, subota 22.02. 17:30
« Odgovori #75 u: Veljača 23, 2020, 15:40:12 »
  • Stvarno smo bili bolji i šteta bi bilo da smo izgubili dva boda zbog te situacije na kraju, sad nešto ispada da nije ni bilo u šesnaestercu pa se zbog toga VAR nije uključivao.
    Moguće. Strukan je prilično hladno otpilio Osječane, a moguće da je i ono što je BUDALA rekao točno.

U svakom slučaju, da je bio penal, bio bi čisti peh. Galoviću se ništa ne može zamjeriti, tipičan položaj ruke kod odraza.

U vezi ovoga šta Moreplovac kaže za smjenu generacija u Armadi, znači li to da je starija ekipa sjever ostavila mlađoj i preselila na istok i zapad? Jer kad gledaš ovu sliku dronom koju sam postao, sjever stvarno izgleda grozno. A navijanje (i jučer, i u Gorici) je bilo na visini, to im nitko ne može poreć. Krajem prvog poluvremena smo nakon dugo vremena svi pjevali kao jedno, a i "tko ne skače" se napokon vratilo u punom sjaju.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #76 u: Veljača 23, 2020, 16:18:05 »
  • Na Istoku je brdo ljudi koji su preselili sa sjevera iz X razloga. Mnogi iz kromatskog poremećaja neljubljenja crne boje.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #77 u: Veljača 23, 2020, 16:33:10 »
  • Znači jedini način da se sjeveru (nekadašnjem zapadu) vrati barem dio starog sjaja je depolitizacija skupine?

Mislim, u zadnje vrijeme baš i nema ustaševanja.
    « Zadnja izmjena: Veljača 23, 2020, 16:35:14 od Fornax »

Offline TIR

• Administrator
    • Forza Fiume
    « Odgovori #78 u: Veljača 23, 2020, 16:43:43 »
  • Po meni je lijek pokriti se ušima, objavljivati pozitivne najave utakmica i ovako izvrsno voditi navijanja, pogotovo na domaćim utakmicama. To im zasada ide vrlo dobro, kada bi zadržali tu razinu pozitive do kraja ove sezone, u kombinaciji s dobrim igrama i mladim igračima koji ginu za dres, moglo bi se dosta istočnih pretplata ponovo pretvoriti u sjeverne za novu sezonu. Pogotovo kad bi se uhvatilo drugo mjesto i kvalifikacije za LP.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #79 u: Veljača 23, 2020, 18:14:43 »
  • Ne vjerujem da će se vratit ljudi s Istoka niti je to cilj. Ljudi su već i u godinama. U godinama kad ćeš s guštom zagrmit kad svi navijaju, skakat na ko ne skače i jebat kevu sucu i protivnicima. Al ti se ne da vojnički pratit i pjevat svaku pjesmu i voliš imat bolji kut pogleda na teren.
    Armada se mora regrutirat među mularijom, a da bi to mogla ne smije bit isključiva jer normalne ljude to odbija.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #80 u: Veljača 23, 2020, 18:33:39 »
  • Armada se mora regrutirat među mularijom, a da bi to mogla ne smije bit isključiva jer normalne ljude to odbija.
    Upravo tako!

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #81 u: Veljača 23, 2020, 21:14:23 »
  • Ne vjerujem da će se vratit ljudi s Istoka niti je to cilj. Ljudi su već i u godinama. U godinama kad ćeš s guštom zagrmit kad svi navijaju, skakat na ko ne skače i jebat kevu sucu i protivnicima. Al ti se ne da vojnički pratit i pjevat svaku pjesmu i voliš imat bolji kut pogleda na teren.
    Armada se mora regrutirat među mularijom, a da bi to mogla ne smije bit isključiva jer normalne ljude to odbija.

Eto, upravo to.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #82 u: Veljača 23, 2020, 22:26:39 »
  • Armada se mora regrutirat među mularijom, a da bi to mogla ne smije bit isključiva jer normalne ljude to odbija.
    Apsolutno. Jedino, nisam baš siguran da je današnjoj mulariji ultras kutlura privlačna kao ranijim generacijama.

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #83 u: Veljača 23, 2020, 23:02:10 »
  • Ovisi sta podrazumijevas pod ultras kulturom. Kvantitativno

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #84 u: Veljača 24, 2020, 10:08:53 »
  • Pires s obzirom da je došao pred pet dana je super odradio prvi nastup, nadam se da neće razočarati.

meni se isto svidio!  ima pojačanja koji kad debitiraju ni ne skužiš da su igrali, ovaj se pak u 15-20' našao u nekoliko izglednih situacija, otvorio prostor i bio opasan, vidi se da se dobro ili bolje reći pametno kreće i traži prostor, vjerujem da će biti dobar iako je prerano suditi..

Ne vjerujem da će se vratit ljudi s Istoka niti je to cilj. Ljudi su već i u godinama. U godinama kad ćeš s guštom zagrmit kad svi navijaju, skakat na ko ne skače i jebat kevu sucu i protivnicima. Al ti se ne da vojnički pratit i pjevat svaku pjesmu i voliš imat bolji kut pogleda na teren.

ajde da se i ja jednom složim sa tobom, dobro sročeno..
    neću se petljati u 'ultrase' jer nikad nisam bio dio istih, ali kako si rekao 'crnilo' i u navijanju i pjesmama mnoge smeta. da, među tim mnogima sam i ja, jednostavno to nije dio moje a vjerujem niti riječke kulture, ne treba se time sramotiti jer to je najblaže rečeno, neznanje.. osobno mislim da su oni to morali sami iznutra riješiti, no pitanje je koliko su složni, ima li struja, itd.. 

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #85 u: Veljača 24, 2020, 10:30:30 »
  • Ma u Rijeci nema mjesta ustašijadi, točka. Ne znam pod čiji su utjecaj pali ti klinci, ali to je žalosno. Koliko jedan prominentni član skupine koji tobože nije ustaša, a javno se liže s raznim Hasanbegovićima, Stojićima, Raspudićima i sličnima tu ima utjecaja, u to možda bolje ne ulaziti, ali je negativno i donosi ništa dobroga. Još kad se sjetim da su se svojevremeno odazvali pozivu onog govna Bjondića i dozvolili da ih se koristi kao politički instrument... Šteta.

Mislim, ako je to glavni razlog što sjever na jednom derbiju izgleda kao gostovanje u Kranjčevićevoj, onda je to još veća tragedija.

Offline Snjesko

• Veteran
    « Odgovori #86 u: Veljača 24, 2020, 11:58:57 »

Načelno se slažemo svi s time što si htio reć, iako ispada po tome da oni nisu normalni. Ja bih rekao neinformirani sa krivim uzorima. Ali ajde, možda su konačno shvatili da to u Rijeci nikad neće proć.

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #87 u: Veljača 24, 2020, 12:16:43 »

Načelno se slažemo svi s time što si htio reć, iako ispada po tome da oni nisu normalni. Ja bih rekao neinformirani sa krivim uzorima. Ali ajde, možda su konačno shvatili da to u Rijeci nikad neće proć.
    Semantika. Ali veličati jednu tako iskonski i neporecivo zlu ideologiju ne može biti normalno. Problem je što djecu ovdje nema tko naučiti da to nije normalno.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #88 u: Veljača 24, 2020, 14:12:40 »

Semantika. Ali veličati jednu tako iskonski i neporecivo zlu ideologiju ne može biti normalno. Problem je što djecu ovdje nema tko naučiti da to nije normalno.

Ima tamo i teologa ali očito uzalud.. ::)

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #89 u: Veljača 24, 2020, 14:45:29 »
  • Gle, mislim da je glavni uzrok malobrojnosti isključivost, a ne uvjerenja pojedinaca.

Oduvijek je jezgra Armade bila proustaška. Sjećate se finala kupa 94. i intoniranje himne uz dignutu desnicu.

Keltski križ je bio kao neutralan, a u onoj monografiji je tip koji ga je prvi isfurao na finalu kupa u BG, da su htjeli stavit kukasti križ, al da bi jugo drotovi skontali pa su stavili keltski koji znači to isto.

Ekipa šta je prošla bojišta, Sijo, Kosić & co. Nisu nikad skrivali svoj neoustašluk.

Al je u sva ta vremena bio na zastavi i Che, pjevalo se i ironično "o Riječani komunisti" itd itd.

Znači nije bilo isključivosti, bez obzira na uvjerenja svi smo bili tu zbog Rijeke.

Danas ti young boysi svi obučeni i ošišani isto i na ogradi znak "obavezan smjer desno".

Tu je razlika i zato su brojke takve. U ultras skupinama je oduvijek bilo ekstremista i bit će. Al ako želiš čisto eksrrmističku skupinu imaš 20-30 ćelavih glava u crnim hudicama i gubiš mainstream.