• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 23. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, subota 22.02. 17:30  (Prikazano: 6015 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 23. kolo HNL-a, Rijeka - Osijek, subota 22.02. 17:30
« Odgovori #90 u: Veljača 24, 2020, 15:05:56 »
  • Ja sam milijun puta bio na zapadu (Kantride) i nikad se nisam osjećao kao da mi tamo nije mjesto, ali među ovima se jednostavno ne vidim.

I sad mi je zapravo potpuno jasno zašto se toliko ljudi na sjeveru drži na distanci od kopa.

Online Evri

• Junior
    « Odgovori #91 u: Veljača 24, 2020, 20:01:34 »
  • Da budem iskren I moja bolja polovica to već zna  koliko su puta to napomenuo ;), čuj čitajući te tvoje postove i mišljenje o kopu i oni koji se predomišljaju će odustati, … glas daleko se čuje  :D
    Armada nikada nije imala neke lude brojke kao Torca ili BbB , kod nas je vise to kombinacija kopa i ostatka tribina na Ruji ili sa obzirom da je zapad bio dosta velik tamo se skupljalo puno ekipe koja nije bila dio Armade ali je sudjelovala u navijanja, sada je ta ekipa većinom na Istoku i ponešto na Zapadu
    Bez Armade nema atmosfere i zato nema smisla ako se polako oporavljamo od trauma iz zadnje sezone sada opet ponavljati kao papagaj zašto/zato Itd, mislim dosta je jednom reci , oni koji žele će se vratiti ,oporavit će se kop , treba vremena ali ovakve atmosfere kao sa Osijeka tome će sigurno pridonijeti ... a kao šta je netko napisao na one pjesme u kojima se ne vidiš začepiš uši
    Na kraju dana navijaš za svoj klub ne za Armadu

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #92 u: Veljača 24, 2020, 20:15:16 »
  • Preskočio si postove s prethodne stranice, jelda?

Online Evri

• Junior
    « Odgovori #93 u: Veljača 24, 2020, 21:02:50 »
  • Kako nisam , nije to od danas ili jučer traje to, ništa pakosno nisam mislio , ono kužim šta želiš reci ali ponavljamo se kao papagaji , idemo dalje još jače , idemo i mi daleko  :)

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #94 u: Veljača 24, 2020, 21:06:27 »
  • Misliš, ko Kohorta daleko?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Online Evri

• Junior
    « Odgovori #95 u: Veljača 24, 2020, 21:29:23 »
  • Pa da  ;D

Online TIR

• Administrator
    • Forza Fiume

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #97 u: Veljača 24, 2020, 21:48:57 »
  • Strahonja tvrdi da Strukan nije ni konzultirao VAR sobu. Zanimljivo, dakle mi bi trebali vjerovat da VAR suci nisu pregledavali snimku u tim trenucima i konzultirali Strukana?

Ono što ja mislim je da se ni iz jednog kuta nije moglo sa 100% sigurnošću reći da je kontakt bio unutar 16, pa su pustili prednost nama. Iskreno, vjerujem da je sudačka organizacija svjesna da je u Gorici napravljen zajeb (ne bi me čudilo ni da je Vučkov nekome jebao mater nakon onoga), a stavit Rijeku na gubitničku stranu kontroverzne situacije drugo kolo zaredom bi bilo malo previše.

A Strahonjin sudački opus je već dobro poznat, nema svrhe vraćat se na to.

EDIT: U Trećem poluvremenu na HNTV-u su navodno rekli da nije penal. Repriza emisije je u 22:20, bacim oko.

EDIT #2: Eto, u trećem poluvremenu govore sve kontra Strahonji.

http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/VAR-i-Strukan-zakazali-na-Rujevici-Osijek-je-ostecen-za-najstrozu-kaznu

Citat:
    Pozicija suca je bila takva da nije mogao najbolje vidjeti što se dogodilo, tražio je u mikrofon od pomoćnih sudaca da mu kažu što se točno dogodilo, što se jasno vidi. Nije tražio pomoć VAR-a da ne bi bilo pogrešnih tumačenja.

Ante Kulušić ovo demantira, Strukan jest pričao s VAR-om, a ne s pomoćnim sucem. Strukan je samo tražio da mu potvrde da je dobro vidio.

« Zadnja izmjena: Veljača 24, 2020, 23:55:18 od Fornax »

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #98 u: Veljača 25, 2020, 07:10:07 »
  • Isto tako su bila i oprečna mišljenja za prekršaj na Haliloviću vs. Belupo.

Strahonja kaže penal, ovaj na HNTV da nema veze sa penalom.

Ruku na srce, mislim da "stručnjaci" sa HNTVa u svakom slučaju žele opravdati sudce, tako je bilo i prije ovog VARa, uglavnom bi bilo ili slobodno sudačko uvjerenje ili miljun isprika kako nema dovoljno intenziteta. Štogod mislili Strahonja je bio izravniji. Šteta što niti u jednoj niti u drugoj emisiji nema "jezičavca" a 'la Jeličić da malo zamuti ta njihova razmišljanja, ovo su sve fikusi koji kimaju glavom...

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #99 u: Veljača 25, 2020, 07:32:58 »
  • Osobno za mene penal (ako je bilo u 16m, taj dio nisam gledao), ali s obzirom da navijam za Rijeku i da su nas protiv Osijeka zgazili XY puta stvarno me boli kvržić, a pogotovo što na terenu nisu zaslužili ništa. Jedna od najgorih ekipa na Rujevici. Možda će sada biti zajebanije u polufinalu kupa jer će kmečati, ali s druge strane 6500-7000 gledatelja će njima se naj. majke.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #100 u: Veljača 25, 2020, 09:20:48 »
  • Strahonja sere, srao je i srati će i dalje.
    Oni na HNTV seru, srali su i srati će i dalje.

Beusan je bio kakav je bio (za njega se u ovom trenutku može reći - srao je), ali se ograđivao masu puta ako nije imao informaciju pa znao naknadno doći u emisiju s provjerenom informacijom. Strahonja sere o tome koga je Strukan konzultirao, a nema pojma. Možda je jedan prstić na uhu za pomoćnike, 2 za VAR sobu, a 3 prstića za ljubavnicu na onoj slušalici. Lupa non stop i nije dosljedan kao što nije bio dosljedan ni kada je bio sudac. I uostalom sam sebi kasnije skače u usta jer optužuje VAR što nije zvao Strukana.
    Ovi na HNTV kao što je prije ispod stijena rekao, HNS službeno glasilo koje jako bira kada i gdje će se jako potruditi oko objašnjenja. Pogotovo kada im u studio uleti onaj Kulušić od jučer.

Nego ja jučer nisam mogao slušati onaj Stadion, toliko su popljuvali utakmicu i vodili razgovor s pozicije Osijeka da je to bilo jako teško za slušati. Ivković izjavi kako su imali nesreće i primili nesretno gol (hebate led za mene je to sreća i sretan gol), OK rekao je i da misli kako je Rijeka trenutno 2 ekipa u HR, ali moramo i to staviti u kontekst što slijedeću idemo Dinamu pa da se njih malo digne.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #101 u: Veljača 25, 2020, 14:52:55 »
  • Nego š'o se čeka? Idemo dinametu, a teme nema. Gdje ću staviti delegirane suce?! Evo Duji prilika niti tjedan dana za "popravak greške"!
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #104 u: Veljača 25, 2020, 21:16:19 »

•