• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 25. kolo HNL-a, Rijeka - Inter, utorak 03.03. 19:00  (Prikazano: 2981 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fornax

• Forza Fiume
Odg: 25. kolo HNL-a, Rijeka - Inter, utorak 03.03. 19:00
« Odgovori #30 u: Ožujak 03, 2020, 21:22:39 »
  • Ako nakon ovog danas Escoval nije prekrižen... Onda nam nema pomoći. Ja sam branio tog dečka, vjerovao da mu samo treba utakmica da stekne rutinu i sigurnost, ali to nije ozbiljan čovjek. To je mulac.

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #31 u: Ožujak 03, 2020, 21:22:50 »
  • Escoval kriv za gol. Ništa strašno, ali jebi ga...
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #32 u: Ožujak 03, 2020, 21:24:18 »
    Ne bi bilo strašno da je prvi put. Ili drugi.

EDIT: Gledam sad snimku, pa taj kiks izgleda još gore na TV-u nego uživo. Strašno.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2020, 21:49:14 od Fornax »

Offline SandroB

• Veteran
    « Odgovori #33 u: Ožujak 03, 2020, 22:09:07 »

EDIT: Gledam sad snimku, pa taj kiks izgleda još gore na TV-u nego uživo. Strašno.

Da... krene, pa odustane, pa pokuša presjeći petom, ma daj, ono...
    29.08.2013., proud to be there

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #34 u: Ožujak 03, 2020, 23:24:51 »
  • Capan, Velkovski, Galović ili Darko i pit bullovi, to bi bilo dobro. Ja bi isto Murketa unutra ali meni Pavičić umjesto da poveže koči igru. Još uvijek premalo igrača dolazi u završnicu. Čolak je unutra, Gorgon, Pavke ostali veznjaci i bočni s druge strane moraju bit u završnici a ne čuvati kontru s 3 stopera.
    Svidjelo mi se iznošenje lopte Galovića i Smolketa, samo da ih isprate a ne da dođu do pol i onda šire ruke dok ga trojica ne okruže.
    Fora je bilo gledati, prvo pol Momotu šalju lopte u prostor, Momo stoji, drugo pol Momo se zaletava u prostor, niko ne jebe.
    Murić je ušao željan igre, nek se napali za hadjuk i gotovi su.
    Bebe igraju, to je OK, Escoval neka igra protiv slabijih da ga možemo prodat. Danas su neki i odmoreni, ja sam zadovoljan.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2020, 23:46:15 od moreplovac »
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #36 u: Ožujak 04, 2020, 07:19:56 »
  • 4 gola, 3 prečke/spojnice, 2 nepriznata gola.. imalo se jučer što vidjeti na Rujevici. Ne manje važno, velika želja i pritisak na protivnika čak i nakon komotnog vodstva. Lepinjica je lijepo odigrao jučer a Murić je kao stvoren baš za ovakve utakmice. Što bi od tog dečka bilo kad bi bio fizički moćan.. Galović jako dobro predstavljanje publici.

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #37 u: Ožujak 04, 2020, 07:35:16 »
  • Lepinjica nastavlja sa fenomenalnim igrama, sve je hrabriji i okomitiji, sigurniji, savršen. Kao i Smolčić jučer.

Lončar je nažalost zreo za malu pauzu i umjesto njega treba tražiti tajno oružje za Hajduk (Murić / Pires) ili igrati na sigurno pa Halilović. Ako se Franko ne oporavi naravno. Čolak brutalno efikasan. Što god je dobio praktički je utrpao iza mreže i onaj okvir (spojnica?). Gol sezone bi bio!

Štefulj malo skromniji jučer, ali zato desna strana sa Raspopovićem ubijala.

Sva ta naša jučerašnja fenomenalna igra, mirnoća, efikasnost, uigranost je po meni barem 50% zasluga najboljeg veznjaka Rijeke - Pavičića. Bez njega smo dobri, ali s njim smo šampionski. Ukoliko Franko i Pavičić budu igrali zajedno, a Čolak bude na razini 25% efikasnosti od jučer,  bit će rezultat 1987 : 0 u nedjelju.
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #38 u: Ožujak 04, 2020, 07:58:07 »
  • Lepinjica je neki drugi igrač u odnosu na jesenski dio sezone, očito mu proljetni više odgovara. Pravovremeno i inteligentno.

Lončar, da. Velik promet izrazito mala zarada. Ima neke predispozicije za nadogranju, ali taj zadnji pas i konkretnost - 0 bodova.

Bilo je tu i dosta plivanja u zadnjem redu, ne samo Escoval, ali njegovim ulaskom je to postalo izraženije. Istina, tada su i konkretniji napadači Intera ušli u igru. U zadnjoj liniji SMolčić sa najvišom ocijenom, kad bi bio ne toliko brži koliko eksplozivniji bio bi stoper samo takav.

I na kraju zahtjevne centralne pi*ke i poziv sjevera uz Maestra Gorgona za nedjelju, opet će Tudor čuditi "količini mržnje"  ;D

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #39 u: Ožujak 04, 2020, 08:26:02 »
  • I na kraju zahtjevne centralne pi*ke i poziv sjevera uz Maestra Gorgona za nedjelju, opet će Tudor čuditi "količini mržnje"  ;D

Šta je Gorgon napravio? :D
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #40 u: Ožujak 04, 2020, 08:26:37 »
  • Ok a zašto se u ZG njje uključio ? Capan je dobio lakat i ostao ležati nakon skoka sa Petkovićem kod trećeg gola
    Šta se to ne bi trebalo pogkedati pa ako jw bio prekršaj poništiti gol ako jw regularno sve gol sw priznaje i idemo dalje .
    Trebalo je, greška VAR sobe. No morate i njih razumjeti, teško se koncentrirati kada se slavi gol voljenog kluba.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #41 u: Ožujak 04, 2020, 08:37:47 »

Kada smo ga doveli po forumima su Istrijani slavili. Tada spomenuta mana je bila ta što ima obavezno po ključan kiks-dva na utakmici. Nažalost to se pokazuje točnim.
    Ja na njegovo dovođenje imam zamjerku samo tu što vjerujem kako takvu kvalitetu nismo trebali dovoditi sa strane i da smo barem istu kvalitetu imali u našem omladinskom pogonu. Ista priča kao i sa Iglesiasom.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #42 u: Ožujak 04, 2020, 09:15:56 »
  • Sažetak je blagi užas.
    Imaju 2 poništena gola na utakmici koja se ne pokažu.
    Zanima me prvi poništeni, jer se meni sa Sjeverne tribine činilo da je netko od naših igrao rukom.

[youtube]https://youtu.be/vwXj2w2KH2k[/youtube]

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #43 u: Ožujak 04, 2020, 10:22:50 »
  • Meni se čini da oni te sažetke rade brzinski preko kurca. Sve što treba za napravit pošten sažetak je otić neke stranice koje rade tekstualni prijenos (rezultati.hr i sl.) i iskopat bitnije događaje, sve imaju time stamp pa ti je pola posla odrađeno. Ovo što oni objavljuju u zadnje vrijeme je preloše. Pogledaj samo malo highlights Premier Lige za usporedbu.

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #44 u: Ožujak 04, 2020, 11:36:14 »
  • I na kraju zahtjevne centralne pi*ke i poziv sjevera uz Maestra Gorgona za nedjelju, opet će Tudor čuditi "količini mržnje"  ;D

Šta je Gorgon napravio? :D

Kad su igrači išli pozdraviti istočnu tribinu, zaorio se poznati HIT :" Mrzim ga ,mrzim ga...", a Gorgon je onako "orkestrirao" sa rukama i podizao publiku, naravno i naš Šem..ovaj Pandur se raspjevao...
    A najžešće je što su pustili po završetku utakmice Črnu zvizdu: i krenulo je: črne oči, črne lasi i ugasio se razglas  ;)
    oooooooooo    oooooooooooooo         oooooooooooooooo