• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 25. kolo HNL-a, Rijeka - Inter, utorak 03.03. 19:00  (Prikazano: 2980 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
Odg: 25. kolo HNL-a, Rijeka - Inter, utorak 03.03. 19:00
« Odgovori #45 u: Ožujak 04, 2020, 14:14:20 »
  •  :D :D frend govori gorgon dirigira a nezna riječi, ali zato pandur zna.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Ožujak 04, 2020, 14:51:26 »
  • Vidim Joao Escoval Pereira de Suoza Retardinho Sampaio Rhupettina nam lurka forum. Pa dobrodošao, prijatelju.

Offline joy_division

• Forza Fiume
    « Odgovori #47 u: Ožujak 04, 2020, 14:52:46 »

• Zanima me prvi poništeni, jer se meni sa Sjeverne tribine činilo da je netko od naših igrao rukom.

Nije, pogodila ga u rame.

Šupak od Vučkovića nije pustio akciju već je fućkao, a onda nema provjere.

Inače Vučković katastrofa od suca. Sudio nam je i onu prvu ovosezonsku protiv Intera na Rujevici.
    Ivan Mance: "Šanse su 50-50, to znači da bih ja htio da dođe, a on zasad neće."

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Ožujak 04, 2020, 15:47:39 »
  • Nije, pogodila ga u rame.
    Šupak od Vučkovića nije pustio akciju već je fućkao, a onda nema provjere.
    Inače Vučković katastrofa od suca. Sudio nam je i onu prvu ovosezonsku protiv Intera na Rujevici.

Nisam čak siguran da je stigao svirati prije nego što je lopta ušla u gol. Ako nije, onda je slična situacija kao što je bilo s prvim hajdukovim golom Gorici kada su im svirali zaleđe pa naknadno pustili gol.
    Pojaviti će se već negdje cijela snimka. Baš me zanimaju svi detalji u toj situaciji.

Inače mi se dopao kriterij koji je imao što se duela tiče, mnogi bi rascjepkali to i napravili kamilicu.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #49 u: Ožujak 04, 2020, 16:50:19 »
  • Inače Vučković katastrofa od suca. Sudio nam je i onu prvu ovosezonsku protiv Intera na Rujevici.
    On je trebao biti kažnjen za ono. U zadnjih 15 minuta smo imali pet, ili čak šest Interovih izležavanja, i još je dio sudačke nadoknade potrošen izležavanjem. Takvo nekontroliranje utakmice od strane suca je nedopustivo.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Ožujak 04, 2020, 17:33:13 »
  • Prvi poništeni nije bilo ruke, nabijem ih na var
    37 minuta, mogući penal na Gorgonu, opet ni konzultacija, a po meni ovo je bilo malo žešće od remplanja.
    Drugi gol Čolaka (poništeni),zaleđe Gorgona, a protiv Dinama ista situacija samo faul na Capanu, kao što je Evri primijetio ni pokušali provjerit. Samo da se zna Gabrilo je bio u var sobi.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Ožujak 04, 2020, 20:10:56 »
  • Prvi gol definitivno nije bila ruka, svirao je ruku u trenutku kada je lopta već bila u golu. To je VAR trebao korigirati.
    Drugi gol opravdano poništen.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Ožujak 05, 2020, 12:29:30 »
  • Ja sam vidio dobru Rijeku, na momente i vrlo dobru. Inter nije neka jaka ekipa, ali nemojmo se zavarvati nije danas nikom lako zabiti 4 gola i imati još dvije tri grede. Vidi se da je Pavičić kad hoće klasa iznad Tibora (zašto neće je pitanje?!), a Murić jednostavno mora igrati s obzirom na kvalitete naših igrača. Pa taman stajao i ne vraćao se i ne igrao obranu. U napadu je odmah i Rapopović proigrao. Dali smo gol iz kornera i prekida, ono šta sam pričao prije utakmice - nedaj Haliloviću da nabacuje jer imaš boljih.

Nadam se da je Rožman uvidio neke stvari, jeli - pokazat će već nedjelja i Hajduk.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Ožujak 05, 2020, 12:48:44 »
  • Ja sam vidio dobru Rijeku, na momente i vrlo dobru. Inter nije neka jaka ekipa, ali nemojmo se zavarvati nije danas nikom lako zabiti 4 gola i imati još dvije tri grede. Vidi se da je Pavičić kad hoće klasa iznad Tibora (zašto neće je pitanje?!), a Murić jednostavno mora igrati s obzirom na kvalitete naših igrača. Pa taman stajao i ne vraćao se i ne igrao obranu. U napadu je odmah i Rapopović proigrao. Dali smo gol iz kornera i prekida, ono šta sam pričao prije utakmice - nedaj Haliloviću da nabacuje jer imaš boljih.

Nadam se da je Rožman uvidio neke stvari, jeli - pokazat će već nedjelja i Hajduk.
    Ja baš sve vidim drugačije od tebe! :D

Nisam vidio baš puno jer je Inter preslab. Pavičić mi nije klasa i bojim se da previše davi loptu, nedovoljno je kreativan i usporava igru. To mi ne vrijedi za Halilovića. Murić mi se čini kao igrač za male utakmice, baš zato što slabo ili uopće ne igra obranu nema što tražiti u prvih jedanest. Ima mota, ali to je za mali nogomet. Raspopović proigrao, ali brine njegova potrošnja lopti, gol ne zna zabiti. Golovi iz prekida i korenra su dobrodošli, ali Inter ih je katastrofalno branio, npr.: Lepinjica je bio posve sam, 2m oko njega nikoga.
    Rožman nije imao što vidjeti jer je utakmica bila sporog tempa, bez posebnog natjecateljskog naboja i mislim da nam niš ne govori u vidu predstojećeg derbija.

Rijetko kada se u potpunosti ne slažem s nekom razumnom osobom na ovom forumu, ali eto došao je taj dan!  8)

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #54 u: Ožujak 05, 2020, 12:53:22 »
  • ......Golovi iz prekida i korenra su dobrodošli, ali Inter ih je katastrofalno branio, npr.: Lepinjica je bio posve sam, 2m oko njega nikoga. .....

Lepinjica i još jedan naš (ne sjećam se tko) su ostali posve sami jer je to bio uvježbani korner, nije bilo slučajno. Lijepo je to bilo izvedeno.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Ožujak 05, 2020, 12:56:31 »
  • Sve štima. Ali pitanje je kako je Inter branio te kornere ako je dva naša igrač postio da neometeni idu na loptu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #56 u: Ožujak 05, 2020, 14:05:45 »
  • To je uigrano, nekad prođe nekad ne, svi se skupe na prvoj stativi, i kad lopta krene nastane organizirani kaos. Prva dva odvlače prema drugoj stativi, drugi ostanu i rade svojevrsni blok ko u košarci da jedan ili dva igrača naša dođu sami u poziciju za upućivanje udarca. Preduvjet je precizna Pavketova lopta.
    Mene raduje da i u tom segmentu napredujemo. Prije nismo baš bili nešto efikasni iz prekida.
    Meni je Pavičić isto plemenit igrač, znalac samo takav, mislim da će možda s vremenom, igranjem dobiti na brzini rješavanja lopte, većoj odlučnosti kod brzih rješenja. To će se vidjet kad se bolje uigra s ostalima. Dugo je pauzirao.
    « Zadnja izmjena: Ožujak 05, 2020, 14:08:49 od moreplovac »

Offline black label

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Ožujak 05, 2020, 16:39:03 »
  • Protiv iole ozbiljnije ekipe koja ce nas napadati a ne bit u bunkeru, Muric je igrac manje. Ali za rijesit utakmicu protiv Istre, Inkera, Varazdina i takvih je itekako sposoban.

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

''Investicija koja me čini sretnim i zadovoljnim. Vratio sam dug svom gradu. Rezultati mogu biti bolji ili slabiji, ali kamp i stadion su moja najveća pobjeda. Svih nas na Kantridi''