• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: 28. kolo HNL-a, Varaždin - Rijeka, petak 12.06. 18:55  (Prikazano: 3118 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Senad Brkić

• Veteran
Odg: 28. kolo HNL-a, Varaždin - Rijeka, petak 12.06. 18:55
« Odgovori #60 u: Lipanj 13, 2020, 23:36:56 »
  • Sjeti se penala na Kantridi protiv gayduka kad je Kreilach zabio, mislim da je na Mujanoviću bio.
    Na rubu 16 ga je odnio, tovarsko kmečanje i godinama nakon je odjekivalo u stilu "nama se i na centru penali sude".

A na onoj neslavnoj u Dugopolju se samo o neredima pričalo, a ne o tome da je Krami čist ko suza gol poništen. Pobjednički gol.

Takvi smo i gotovo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #61 u: Lipanj 14, 2020, 01:19:23 »
  • Taj penal je ekvivalent svim njihovim krađama i lopovlucima, bagra licemjerna.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #62 u: Lipanj 14, 2020, 10:37:41 »
  • Faul na utakmici protiv Osijeka je bio čist i odnesao je loptu a žuti je dobio jer su osjecani skočili ko da je ovaj iz Osijeka invalid ostao.
    S druge strane, Rožman se nakon utakmice žali da nas tuku, a za vrijeme utakmice ni jednom nitko s klupe nije napravio ozbiljniju scenu nakon faula. Boktejebo, u Puli je na svaki faul Einara Galilee pet naših trebalo okružit suca. Pa pod cijenu i nekog žutog, ali pritiska mora biti.

Mislim, nije bed, sjedi i dalje skrštenih ruku i gledaj kako ti mesari skraćuju roster.

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #63 u: Lipanj 14, 2020, 10:49:58 »
  • Mislim da mu to ide u korist  :), kako razmišlja i rotira jer svimtreba dati priliku ozljede mu samo olakšavaju posao  8)

Faul na utakmici protiv Osijeka je bio čist i odnesao je loptu a žuti je dobio jer su osjecani skočili ko da je ovaj iz Osijeka invalid ostao.
    S druge strane, Rožman se nakon utakmice žali da nas tuku, a za vrijeme utakmice ni jednom nitko s klupe nije napravio ozbiljniju scenu nakon faula. Boktejebo, u Puli je na svaki faul Einara Galilee pet naših trebalo okružit suca. Pa pod cijenu i nekog žutog, ali pritiska mora biti.

Mislim, nije bed, sjedi i dalje skrštenih ruku i gledaj kako ti mesari skraćuju roster.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #64 u: Lipanj 14, 2020, 11:03:24 »
  • Štefulj mjesec dana out.
    Toliko o suđenju protiv Rijeke.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Evri

• Junior
    « Odgovori #66 u: Lipanj 14, 2020, 11:18:11 »
  • Pa iskreno taj start nije bio na crveni , po meni nesretan slučaj okolnosti jer Stefulj je okrenuo zglob u trenutku prizemljenja jer je bio u trku a ne u kontaktu sa protivnikom a žuti je pokazan
    Inače Velkovski standardno , kako je on uspio postati profesionalni nogometaš , teška Jeremija

Štefulj mjesec dana out.
    Toliko o suđenju protiv Rijeke.
    « Zadnja izmjena: Lipanj 14, 2020, 11:21:55 od Evri »

Offline Projekt Teanna

• Forza Fiume
    « Odgovori #67 u: Lipanj 14, 2020, 12:52:47 »
  • Start poguban, škare, zaletio se nekontrolirano kao pravo smeće od kolege, čisti crveni.

Od svih boraca za prvo mjesto od početka prvenstva uvjerljivo najgore igra Hajduk, pa dugo dugo nitko pa Osijek, pa mi. Lokomotivu nisam gledao. Mi nismo imali sreće, ali nismo je ni zaslužili. Ipak da su svi laktovi i startovi džonom u Varaždinu bili sankcionirani žutima, mi bi imali igrača više. Opet. Ali nebitno, tako je od 1991. valjda. Ako na to računamo, zatvorimo klub.

Sad dobijemo Lokomotivu i sve je ok i pod kontrolom (s Hajdukom imamo bolji omjer, a nije da je Poljud neosvojiva tvrđava za Rijeku, a i bod je dovoljan). Tko je gledao Varaždin - Dinamo taj nije baš šokiran bodom, a neka ni ne bude šokiran ako taj isti Varaždin uzme bod(ove) na Poljudu.

Ozlijeda Štefulja nije tragedija jer je Lončar trenutno naš najjači / najraspoloženiji igrač u post-korona eri. Ali biti će tragedija ako se Lončar ozlijedi.

Toliko smo veliki klub postali da se sada nakon 5-6-7-8 (?) pobjeda za redom već nakon boda (i to u gostima u završnici sezone protiv davljenika - to su NAJTEŽA gostovanja) javljaju insta navijači koji suze liju radi raspada svega dok npr. g. Senad postao sasvim ugodan i fin čovjek otkad nema Zlatnih Muda. Lijepo zbori! :)

Igrali smo loše, ali opet stvorili zicere...
    « Zadnja izmjena: Lipanj 14, 2020, 12:55:03 od Projekt Teanna »
    "Velika ljubav prema klubu naglo se smanjila kada je postalo jasno da ju, ako klub vodiš, treba potkrijepiti i novcem. Što Mišković čini od prvog dana i tako već 7 godina." - D. Vukušić
    Dežurni katastrofičari... koji ne skrivaju guštanje... opet će, izgleda, morati 'pojesti govno'. - D.V

Offline m

• Veteran
    « Odgovori #68 u: Lipanj 14, 2020, 13:47:31 »
  • Nevistić se očito dobro razvija u Vž, ali kako je netko napisao, bio je među najnabrijanima kontra nas. Gdje je nestala ona odredba da posuđeni ne mogu igrati protiv nas?

Toplak je 90 min urlao pored aut linije i našpanao ekipu da ide na glavu. Nadam se da će tako i protiv Hajduka. Kaže da su nas secirali do zadnjeg detalja, možda je eliminiranje oba beka u što ranijoj fazi isto bilo dio tog seciranja? Ne znam jel slučajno, ali već treću utakmicu protivnici igraju kad-si-sretan-lupi-igrača-Rijeke-ti.

Momčad je bila energetski slaba, za Murića znamo da nema snage za 90 min, a vjerojatno nikad neće ni imati ako nema s 23 godine, Gorgon isto nije maratonac a još je bio pauzirao zbog ozljede. Franko mora bolje. Stoperi nam blago rečeno nisu najbrži, ali zato su trojica iza i moraju jedan drugome čuvati leđa. To će pogotovo protiv Lokomotive biti bitno s njihovim brzancima. Zanimljivo će biti pratiti kako ćemo izdržati ovaj ritam s utakmicom svaka 4 dana, a k tome još s korona pauzom prije toga. Treba i u tom kontekstu sagledati cijelu stvar, potrošnja će biti velika i neće sigurno biti sve kako očekujemo u normalnim okolnostima.
    « Zadnja izmjena: Lipanj 14, 2020, 13:49:23 od m »

Offline Senad Brkić

• Veteran
    « Odgovori #69 u: Lipanj 14, 2020, 14:37:49 »
  • Start poguban, škare, zaletio se nekontrolirano kao pravo smeće od kolege, čisti crveni.

Od svih boraca za prvo mjesto od početka prvenstva uvjerljivo najgore igra Hajduk, pa dugo dugo nitko pa Osijek, pa mi. Lokomotivu nisam gledao. Mi nismo imali sreće, ali nismo je ni zaslužili. Ipak da su svi laktovi i startovi džonom u Varaždinu bili sankcionirani žutima, mi bi imali igrača više. Opet. Ali nebitno, tako je od 1991. valjda. Ako na to računamo, zatvorimo klub.

Sad dobijemo Lokomotivu i sve je ok i pod kontrolom (s Hajdukom imamo bolji omjer, a nije da je Poljud neosvojiva tvrđava za Rijeku, a i bod je dovoljan). Tko je gledao Varaždin - Dinamo taj nije baš šokiran bodom, a neka ni ne bude šokiran ako taj isti Varaždin uzme bod(ove) na Poljudu.

Ozlijeda Štefulja nije tragedija jer je Lončar trenutno naš najjači / najraspoloženiji igrač u post-korona eri. Ali biti će tragedija ako se Lončar ozlijedi.

Toliko smo veliki klub postali da se sada nakon 5-6-7-8 (?) pobjeda za redom već nakon boda (i to u gostima u završnici sezone protiv davljenika - to su NAJTEŽA gostovanja) javljaju insta navijači koji suze liju radi raspada svega dok npr. g. Senad postao sasvim ugodan i fin čovjek otkad nema Zlatnih Muda. Lijepo zbori! :)

Igrali smo loše, ali opet stvorili zicere...
    Ja sam personifikacija finoće i ugodnosti, al znaš kako je rekao Poglavnik AP - na ljutu ranu - ljutu travu! #serbianfamilitreebbbzg

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif