• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2020/21  (Prikazano: 25625 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
  • **
Odg: Europska sezona 2020/21
« Odgovori #405 u: Svibanj 26, 2021, 14:25:25 »
  • Snješko i ja se ne znamo pa su to dva

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #406 u: Svibanj 26, 2021, 14:32:35 »
  • Od svih ljudi koji su do sada pisali o ovome nekako sam najskloniji vjerovati Sandru.

Online moreplovac

• Forza Fiume
    « Odgovori #407 u: Svibanj 26, 2021, 15:01:47 »
  • Snjesko i Mjoksiglandi nemojte odustat i obeshrabrit se. I want to belive.
    Ako je pozitivna glasina , ja sam sljedbenik.
    "Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #408 u: Svibanj 26, 2021, 15:44:31 »
  • Hahaha ma nema straha, samo sam podijelio sto sam cuo relativno nedavno iz kako bi se reklo "povjerljivog izvora bliskog klubu"

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #409 u: Svibanj 26, 2021, 17:11:27 »
  • Sandrić je krenu u solo vode, on je sada na braniku klijentelizma  ;D

Tako ... da moguće da DA  ;D

Onaj moj izvor: "NEvistić nikad neće obući dres Rijeke" je rekao kako ti Nemci nikad ni nisu bili blizu odnosno ništa bliže od nekog Azera, Turčina, Kineza, Arapa i tko li se sve već spominjao...

Offline at72

• Pionir
    « Odgovori #410 u: Svibanj 26, 2021, 19:25:29 »
  • Sandrić je krenu u solo vode, on je sada na braniku klijentelizma  ;D

Tako ... da moguće da DA  ;D

Onaj moj izvor: "NEvistić nikad neće obući dres Rijeke" je rekao kako ti Nemci nikad ni nisu bili blizu odnosno ništa bliže od nekog Azera, Turčina, Kineza, Arapa i tko li se sve već spominjao...

Najbliže stadionu Rijeke su bili kad su iz Opatije, zaobilaznicom, išli do porta Baroš  :D  , hm, možda i nisu, možda su jahtom išli

Online Grozni

• Junior
    • FF
      • Gospoda
    « Odgovori #411 u: Svibanj 26, 2021, 20:11:44 »
  • Izbori skoro gotovi, a nitko ne spominje stadion, bar za izbore, bar spomenuti, a mi bi Švabe, a u zg svi nešto o stadionu, u Splita prvo ajduk..... ništa od toga,  oni moraju vrtiti tu priču, a kad nas ni K, od stadiona,
    A netko izvana će uložiti ozbiljnu lovu, raditi stadion, kupiti klub,.......
    Nažalos teško, čuvajmo mi trenutno vodstvo,  boljeg nema na vidiku.
    "Rijeka je igrala lijepo, nadahnuto, pošteno i nadasve gospodski"

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #412 u: Svibanj 26, 2021, 21:00:13 »
  • Snjesko i Mjoksiglandi nemojte odustat i obeshrabrit se. I want to belive.
    Ako je pozitivna glasina , ja sam sljedbenik.
    Ma iskreno da nije to Snješko napisao ja to ne bi uopće uzeo za ozbiljno, ali njegove postove em guštam pročitati jer bi ih većinom rado potpisao, em do sada nije nikad izlazio s bombama ili trolanjem tako da ga nisu valjda izvori iznevjerili.
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #413 u: Svibanj 26, 2021, 21:44:04 »
  • Slažem se, zato sam se i nadovezao na njegov post. Rijetko pišem, u 6 godina 25 postova  ;D samo čitam...

Online SandroB

• Veteran
    « Odgovori #414 u: Svibanj 26, 2021, 21:48:19 »
  • Od svih ljudi koji su do sada pisali o ovome nekako sam najskloniji vjerovati Sandru.

Hvala na povjerenju... jedino ako nisi mislio na Kulenovića, onda sam ispao glup.

Elem... ajmo u glavu, da ne nagađamo; izmijenio sam ovaj tjedan poruku-dvije sa Šćulcem, ali preveliki sam gentleman da bih njega tražio ekskluzivu o Lurssenu, a koliko ga poznam, ne bi mi on ni rekao. Mislim da na tom nivou, ako zucneš neovlašteno o nečemu; ode glava. Figurativno rečeno. I meni totalno razumljivo. Budimo realni, ako se nešto ozbiljno kuha, to u ovom trenutku u gradu zna jako, jako malo ljudi, svega nekoiiko. I možda još par koji su položili zakletvu da neće ni pisnuti. Sigurno ne "nekoliko ljudi s foruma", jer je to jednostavno nemoguće. Osim ako nam se iza nekih dobro poznatih nickova smijulje Mišković i Domišković.

Ovaj moj jzvor je, recimo... stepenicu i (možda) pol ispod i potvrđujem ono od neki dan. Samim time i manje pouzdan, jer i on prenosi "što je čuo", sigurno ne izlaze s megafonom pred radnu zajednicu (Fornax  :) ) s novostima kako napreduje "operacija Lurssen". Švabo možda da, ali dok dođe taj dan, još ćemo se mi napušit i od Hajduka i od Osijeka. Švabo nije nogometni freak, taj dio priče ga zanima samo totalno usput. A kad Švabo dođe, sumnjam da će dozvoliti borbu za četvrto mjesto. Jer bez obzira na usputnu zanimaciju, jebi ga... mora braniti ugled i čast, ipak. Ako prije toga Miškoviću ne uleti Kinez, Arapin ili neki naš Bosanac iz bijelog svijeta.
    29.08.2013., proud to be there

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #415 u: Svibanj 26, 2021, 21:49:15 »
  • Koliko je veći gušt gledati strani nogomet kad ima gledatelja, čak i kad ih je malo (9500).

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #416 u: Svibanj 27, 2021, 10:07:00 »
  • Slažem se, zato sam se i nadovezao na njegov post. Rijetko pišem, u 6 godina 25 postova  ;D samo čitam...

Reklo bi se dakle joker s klupe ili klupski/forumski ratnik ;)
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.

Offline Mjoksiglandi

• Morčić
    • **
    « Odgovori #417 u: Svibanj 27, 2021, 10:10:24 »
  • Uf, prvo treba dokazati da ne pisem pizdarije  ;D

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #418 u: Svibanj 27, 2021, 10:14:52 »
  • Ovaj moj jzvor je, recimo... stepenicu i (možda) pol ispod i potvrđujem ono od neki dan. Samim time i manje pouzdan, jer i on prenosi "što je čuo", sigurno ne izlaze s megafonom pred radnu zajednicu (Fornax  :) ) s novostima kako napreduje "operacija Lurssen". Švabo možda da, ali dok dođe taj dan, još ćemo se mi napušit i od Hajduka i od Osijeka. Švabo nije nogometni freak, taj dio priče ga zanima samo totalno usput. A kad Švabo dođe, sumnjam da će dozvoliti borbu za četvrto mjesto. Jer bez obzira na usputnu zanimaciju, jebi ga... mora braniti ugled i čast, ipak. Ako prije toga Miškoviću ne uleti Kinez, Arapin ili neki naš Bosanac iz bijelog svijeta.

Samo čitajući ovo ja bih zaključio slijedeće: pričalo se samo kurtoazno bez ikakvih konkretnih dogovora i bez konkretnih poteza. Nijemcu bilo drago što ga se zvalo, on kulturno rekao da mu je to sve zanimljivo, ali trenutno ne razmišlja o Rijeci i nogometu i da bi volio da ponuda stoji neko vrijeme.
    U tom slučaju sve priče drže vodu. Na kraju svega možemo povući crtu i reći, slijedeću sezonu i dalje samo na prednji pogon za 4x4 još nitko nije iskeširao ništa.

E sada, priča bi se mogla promijeniti kada bi se došlo do još kojeg detalja.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #419 u: Svibanj 27, 2021, 10:15:25 »
  • Uf, prvo treba dokazati da ne pisem pizdarije  ;D

Mislim na dugi staž bez utakmica u nogama ;)