• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: Europska sezona 2020/21  (Prikazano: 25623 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Snjesko

• Veteran
Odg: Europska sezona 2020/21
« Odgovori #420 u: Svibanj 27, 2021, 14:25:29 »
  • Snjesko i Mjoksiglandi nemojte odustat i obeshrabrit se. I want to belive.
    Ako je pozitivna glasina , ja sam sljedbenik.
    Ma iskreno da nije to Snješko napisao ja to ne bi uopće uzeo za ozbiljno, ali njegove postove em guštam pročitati jer bi ih većinom rado potpisao, em do sada nije nikad izlazio s bombama ili trolanjem tako da ga nisu valjda izvori iznevjerili.

Hvala  ;)

Priča sa Lurssenom traje već više od pola godine i to je 100% provjerena informacija kao i to da je Mišković sastančio s njima preko nekoliko puta.

Hoće li bit šta od toga, to znaju samo oni. Ovo je sad čisto nagađanje, neko rekla-kazala...

Čisto razmišljam, možda neće ni uzet klub, možda ih zanima samo Stadion kantrida?

Tvrtka Stadion Kantrida je osnovana 2014. godine i njen direktor je Dean Šćulac koji je ujedno i potpredsjednik HNK Rijeke. Navedena kompanija je bitna jer je ona vlasnik i investitor kampa i stadiona na Rujevici, a ujedno je i vlasnik koncesije na taj prostor tj. ima pravo građenja na 50 godina što plaćaju oko 158.400 kuna godišnje. Uz to Stadion Kantrida ima i 50-godišnje pravo građenja i na području Kantride gdje se planirao izgraditi novi stadion, ali od realizacije projekta zasad nema ništa te se traži novi partneri odnosno investitori koji bi dali novi poticaj za izgradnju. Za prava građenja na lokacijama Rujevice i Kantride tvrtka Stadion Kantrida je na javnom natječaju koji je proveden 2014. godine Gradu Rijeci ukupno ponudila 21.301.500 kuna

Offline ispod stijena

• Veteran
    « Odgovori #421 u: Svibanj 27, 2021, 17:41:42 »
  • Pa Nijemce isključivo zanima prostor Kantride, nikakav klub kao klub od kojeg će sutra figurativno napraviti Bayern.

Realizacija nečega se može očekivati po meni kroz dve ili tri sezone.
    Prvi korak je da se dječja bolnica Kantrida preseli na Sušak.
    Tada ovaj Ceh od Hiltona dobiva taj prostor i otvara se pojas prema bazenu odnosno stadionu i tu kreće prica sa hotelom na Kantridi i potencijalno stadionom.

A modus operandi Lurssena je  sljedeći:
    Upit ?
    Kad im iskažeš cijenu, kolika god bila oni se postave kao sa prihvaćaju.
    I onda krene lagano cijeđenje i držanje na distanci kao pubertetske ljubavi...
    Malo bi pa malo ne bi.
    Uglavnom, prica se prežestoko proširila i u jednom trenutku su svi povjerovali da je to to.

Mislim da se svi trebamo odmaknuti od tih djeda mrazeva. Ja vjerujem u trenutnu strukturu iako ima puno prigovora na njihov rad.
    Nadam se da ćemo stvoriti jednu fajtersku ekipu i probiti se u tu grupu Intertota pa šta bude.
    Nekoliko sam puta ponovio, radje 2 puta 5ti i dvije grupe Europa lige u četiri sezone , nego četiri sezone biti drugi u HNLu i ne ući u euro grupu.
    Istina. Ove sezone sam psovao sam sebi sve živo sto sam to zaželio, ali eto. Od te dvije opcije biram onu prvu.
    Dugoročno gledano to je za našu Rijeku puno, puno bolje .

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #422 u: Svibanj 27, 2021, 21:53:54 »
  • Snjesko i Mjoksiglandi nemojte odustat i obeshrabrit se. I want to belive.
    Ako je pozitivna glasina , ja sam sljedbenik.
    Ma iskreno da nije to Snješko napisao ja to ne bi uopće uzeo za ozbiljno, ali njegove postove em guštam pročitati jer bi ih većinom rado potpisao, em do sada nije nikad izlazio s bombama ili trolanjem tako da ga nisu valjda izvori iznevjerili.

Hvala  ;)

Priča sa Lurssenom traje već više od pola godine i to je 100% provjerena informacija kao i to da je Mišković sastančio s njima preko nekoliko puta.

Hoće li bit šta od toga, to znaju samo oni. Ovo je sad čisto nagađanje, neko rekla-kazala...

Čisto razmišljam, možda neće ni uzet klub, možda ih zanima samo Stadion kantrida?

Tvrtka Stadion Kantrida je osnovana 2014. godine i njen direktor je Dean Šćulac koji je ujedno i potpredsjednik HNK Rijeke. Navedena kompanija je bitna jer je ona vlasnik i investitor kampa i stadiona na Rujevici, a ujedno je i vlasnik koncesije na taj prostor tj. ima pravo građenja na 50 godina što plaćaju oko 158.400 kuna godišnje. Uz to Stadion Kantrida ima i 50-godišnje pravo građenja i na području Kantride gdje se planirao izgraditi novi stadion, ali od realizacije projekta zasad nema ništa te se traži novi partneri odnosno investitori koji bi dali novi poticaj za izgradnju. Za prava građenja na lokacijama Rujevice i Kantride tvrtka Stadion Kantrida je na javnom natječaju koji je proveden 2014. godine Gradu Rijeci ukupno ponudila 21.301.500 kuna

Samo da ne bude zabune taj iznos od 158.400,00kn x 50 što je ukupno 7.920.000,00kn je samo za koncesiju na Rujevici.

U ovom dokumentu https://www.rijeka.hr/wp-content/uploads/2014/06/Prijedlog-odluke-o-osnivanju-prava-građenja-na-nekretninama-u-vlasništvu-Grada-Rijeke.pdf piše pod točkom 2.2. Ponuda

Da je ponuđeno "SVEUKUPNO Kantrida i Rujevica, m2 59.300, naknada za pravo građenja 59.914.670,00 Kn, način plaćanja 50 jednakih godišnjih naknada od dana sklapanja glavnog ugovora"

To bi bilo 1.198.293,40kn (59.914.670,00 Kn/50) godišnje za Rujevicu i Kantridu.

Ako se uzme iznos koji si ti citirao 21.301.500,00, a to je ponuđena cifra bez vrijednosti nekretnina koje su sada na Kantridi ako se to podijeli sa 50 dobije se godišnje 426,030.00kn, ali gornji iznos bi trebao biti iznos koncesije iz ponude.
    « Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2021, 22:00:04 od D2 »
    "Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.