• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI corona mercato - 2020  (Prikazano: 60546 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
RI corona mercato - 2020
« u: Srpanj 27, 2020, 11:09:37 »
Da se malo preselimo na novu temu za novu sezonu koju će naravno obilježiti virus.

Pa tako prijelazni rokovi kreću u neuobičajenim terminima, u HNL-u je to od 1.8. pa sve do 18.10. Vani završavaju na svakakve termine, od ovih na koje mi ciljamo to su Premiership (27.7. - 5.10.), Serie A (1.9. - 5.10.), Bundesliga (nepoznato, vjerojatno završava 5.10. što je preporuka UEFAe). U Francusku i Španjolsku valjda nikad u povijesti nismo prodali igrača pa nije ni relevantno.

Od aktualnih u kadru, upitna je situacija sa Frankom i Yatekeom (posudbe do 5.8.), ostali su svi službeno pod ugovorom. Još jedan novitet za nas je što ulazimo u prijelazni rok sa čak pet vrlo mladih, a vrlo vrlo interesantnih imena:
Lepinjica, Nevistić, Štefulj, Pandur, Smolčić.

Pored njih, neka nova takva petorka se nazire u sljedećim imenima:
Braut, Ristovski, Mitrović, Vuk + Galešić, Bilić.

Od starijih, a za koje može doći ponuda tu su:
Pavičić, Lončar, Halilović, Čolak (+ Escoval, Capan, Murić).

Po slobodnoj procjeni, rekao bih da tražimo desnog beka i polušpicu (imamo samo Franka i to upitno), a ostalo po potrebi.

Neslužbeno postoje ponude za Ristovskog (Aue, 500 tisuća eura), i opet neslužbeno da je ideja prodati Lepinjicu i Čolaka ovaj rok. Koliko pamtim, nešto se spominjao Interov Serderov pred koji mjesec.

Forumski tračevi, frendovi od frendova, fejk insajderi, kao i oni pravi, krenimo ;D
« Zadnja izmjena: Srpanj 27, 2020, 11:12:26 od TIR »

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
Odg: RI corona mercato - 2020
« Odgovori #1 u: Srpanj 27, 2020, 13:12:38 »
Treba odmah na početku napomenuti da je Mister X slobodan!
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #2 u: Srpanj 27, 2020, 13:52:19 »
Bit će ovo vruća tema do 18.10.!

Ovo je specifičan prijelazni rok radi okolnosti, ustvari stanke praktički ni nema, nadam se da u nekoj skoroj budućnosti UEFA namjerava skratiti ove pretumbacije

Online D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #3 u: Srpanj 28, 2020, 05:59:13 »
Na naslovnoj stranici SN-a citam izjavu Franka: Spreman sam za manje novce ostati na Rujevici.

Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #4 u: Srpanj 28, 2020, 09:38:30 »
Na naslovnoj stranici SN-a citam izjavu Franka: Spreman sam za manje novce ostati na Rujevici.

Kako to?!
A modern football, a profesionalizam, a davanje 100% bez obzira u kojem dresu, a sve je to samo posao...?!
Mojne me....  8)
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #5 u: Srpanj 28, 2020, 10:14:34 »
Zna Franko da u Belgiji nema klub, a mi ga želimo.

Sa 29 godina zna da nije za tu ligu punu fizičkih kontakata i brzih afrikanaca, a ugovor tamo ima još dvije godine. OK, sigurni veći novci i sve, ali vjerojatno se može nagoditi sa Gentom da ga puste ispod cijene i da mu isplate dio preostalog dvogodišnjeg ugovora, a on da trajno preseli ovdje i nada se da će za sezonu-dvije uhvatiti nekakve Arape za onu zadnju injekciju u karijeri.

Ali neću se lagati pa misliti da bi to izjavljivao da na stolu ima neku ponudu. Nažalost.

Naravno da navijam za njegov ostanak, rijetko bi bilo imati kapetane Gorgona i Franka koji su vrlo vrlo atipičan primjer nogometaša danas, gledajući inteligenciju.

Offline Senad Brkić

• Veteran
« Odgovori #6 u: Srpanj 28, 2020, 11:14:14 »
On je izjavio jednom da nakon karijere planira živjet u Kostreni. Ako na stolu nema ponudu koja izuva iz cipala nema šta tražit kruha preko pogače, tu je kralj, za 3 h vožnje je doma kad se poželi svojih a uvijek ostaje mogućnost ovog šta kolega kaže, da odigra jednu sjajnu sezonu pa odradi još jednu gažu na istoku.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #7 u: Srpanj 28, 2020, 13:41:21 »
Koliko znam on je već kupio stan u Kostreni, u popularnoj aleji milijunaša - gdje je svaka zgrada identični bijeli kvadrat sa dugačkim balkonom i lijepim pogledom dok se i dio ispod te ceste ne pretvori u građevinsku zonu. Ali svakako najskuplji dio riječkog prstena, a Franko tamo ima nekretninu koliko ja znam, tako da svakako ovo vidi kao grad za nakon karijere. A realno i gdje će drugdje, u Splitu je stranac, u Zagrebu je nebitan. Ovdje je trenutno kralj.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #8 u: Srpanj 28, 2020, 16:49:54 »
Drago mi je da igrač koji ima nešto iza sebe (titulu s Rijekom i titulu najboljeg igrača lige te godine) tako nešto izjavljuje jer i mladi koji stasaju neće imati nekog vođu kojeg boli tuki nego tipa koji će vući za ekipu.
Nebi tražio dlaku u jajetu da ima bolju ponudu i te fore, rekao je to što je rekao i treba graditi optimizam na tome.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Senad Brkić

• Veteran
« Odgovori #9 u: Srpanj 28, 2020, 17:09:05 »
Možda razmišlja i o nekoj trenerskoj karijeri, pocet s nizim uzrastima itd... imat ga u klubu i nakon karijere bi puno znacilo

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kontra mraku, kontra sili... http://i.minus.com/iSASYvn3yJBVf.gif

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #10 u: Srpanj 29, 2020, 00:04:33 »
Evo ostvaren je prvi transfer u ovom prijelaznom roku.
Izlazni.
Matko Babic je potpisao za Grčku Larisu.
Iznos odštete nepoznat

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #11 u: Srpanj 29, 2020, 10:00:13 »
Ja sam već zaboravio da tog lika imamo u rosteru

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #12 u: Srpanj 29, 2020, 10:40:42 »
Orlandov intervju s Frankom, spominjali smo jučer pa evo i čitav tekst:

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/za-sve-je-najbolje-ako-ostanem-u-rijeci-colak-zlocesti-komentiraju-ali-on-je-zvijer-i-ne-treba-pomoc-15010806

Kakve su mogućnosti da Franko Andrijašević ostane na Rujevici?
- To je moja želja. Vidjet ćemo kako će sve ispisati. Tri su strane u igri, ja, Rijeka i Gent. Vidjet ćemo kakav će biti dogovor. Mišljenja sam kako je za sve najbolje da ostanem. Puno se toga promijenilo zbog koronavirusa, ne vjerujem da će biti velikih transfera, bolje da ostanem i igram za Rijeku, nego se vratiti i biti u B ekipi i samo trenirati. Dobio sam naputak, ako se budem vraćao da ću biti u B ekipi... Ništa novo. Ali bolje igrati za nešto manje novaca... I Gentu je isplativije, nego da me plaća za B ekipu. Plaća punu cijenu. Neka prosude. Ja bih ostao još sezonu.

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #13 u: Srpanj 29, 2020, 10:50:15 »
To sve ovisi o Gentu, iako ne zvuči nerealno da produžimo posudbu obzirom na stanje u svijetu..

Bilo bi top prodati MAČa za cca 4-5M jer je dosegao svoj max u Ri, pustiti prekobrojne Iglesiasa, Babića već jesu, vratiti Ristu i otkupiti Yantekea.. ostaje za riješiti stopera i LB, što se tiče potonjeg, da bi Mamiću šansu za iskupljenje nakupljenih grijeha koji god bili..

Lepinju, Štefulja i Pandura nikako još prodavati, Smola može

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #14 u: Srpanj 29, 2020, 11:41:18 »
Bilo bi interesantno zadržati sve mlade pa vidjet kako će izgledati godinu dana iskusniji, ali mislim da ćemo nekog morat prodat. Iako je ovaj sastav dobrano iskritiziran tokom sezone mislim da ima potencijala, uz neke korekcije, da se potrefi igrač sa željom i znanjem i da povede vojsku, mogli bi imat puno razloga za veselje.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo