• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI corona mercato - 2020  (Prikazano: 68080 puta)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline m

• Veteran
Odg: RI corona mercato - 2020
« Odgovori #105 u: Kolovoz 27, 2020, 14:25:36 »
Mislim da će napraviti dobru karijeru. Ako su brojke točne, jako dobar posao.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #106 u: Kolovoz 27, 2020, 14:27:48 »
Fantastican posao, tog istog panura cemo za par godina gledat u istri pa u Orijentu a Nevistic napokon moze na gol!!
Ne bih se kladio. Čak bih rekao da će taj malac napraviti solidnu ako ne i odličnu karijeru.
btw... protiv Istre brani Prskalo. Stoti nastup. To je to! Baš mi je drago za njega. :)

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #107 u: Kolovoz 27, 2020, 14:44:43 »
Fantastican posao, tog istog panura cemo za par godina gledat u istri pa u Orijentu a Nevistic napokon moze na gol!!
Ne bih se kladio. Čak bih rekao da će taj malac napraviti solidnu ako ne i odličnu karijeru.
btw... protiv Istre brani Prskalo. Stoti nastup. To je to! Baš mi je drago za njega. :)

ovisi koliko će mu vjerovati i koliko će biti spremni odtrpiti njegovo 'odrastanje' na golu.. Šemper je prolazi sličnu školu , nije to lako, mora biti bolji od domaćih vratara a iskustva mu ipak još manjka. plus mu je ako potpiše za njih da imaju hrv trenera..

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #108 u: Kolovoz 27, 2020, 17:35:06 »
cim su talijani u pitanju muka mi je i onda procitam na sportnet forum:

Kaze insider na HocuRi za Pandura

900.000,00 eura odmah, 300.000,00 ako Verona ostane u ligi.

Do 2 milijuna ide samo uz ispunjenje uvjeta nastupa, s tim da tamo ide kao rezerva tako da ćemo se načekati da dođemo do 2 milijuna.

Nadam se da ovo nije istina iako me ne bi cudilo, ocekivano ako je doista tako.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #109 u: Kolovoz 27, 2020, 18:38:33 »
Ispravak krivog navoda: Sportcom kaže 2m€

Edit kaže neki Morski pas sa sportneta: Insajder' ima neke osobne razmirice s upravom pa njegove informacije treba uzimati sa zrnom soli. Obzirom da je riječ o Veroni, osim keša dio odštete sigurno je otišlo na prebijanje dugova u trokutu Miško-Vlasnik Verone-Volpi. Capisci?

« Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2020, 18:45:46 od Vado mangnar »

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
« Odgovori #110 u: Kolovoz 27, 2020, 19:00:26 »
Ma ja sam i ok s time ako ce pantera Nevistic aka novi Kahn  ;D ::) napokon stati na gol

Offline Šejn

• Morčić
  • **

Offline moreplovac

• Forza Fiume
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #113 u: Kolovoz 28, 2020, 09:40:40 »
https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/adam-cerin-postat-ce-14-slovenac-u-bijelom-dresu-prisjetili-smo-se-svih-njegovih-prethodnika/

Damir Čehič i Uroš Palibrk, Messi iz Milana. Jebote na kakve smo mi fore padali pred samo deset godina, dok je Ivo Ištuk žario i palio.

Još Kris Jogan i imamo hat-trick. Ironično, jer ova tri napadača u karijeri kombinirano vjerojatno nisu zabili hat-trick.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #114 u: Kolovoz 28, 2020, 10:03:51 »
Kakav članak!!! Ima li četiri rečenice? Pa ovaj moj post na forumu sadrži više teksta nego li to ima taj članak. Trebalo je valjda desetak minuta googlanja da se napiše nešto više. Ali ne. Mah. (evo ja napisao šest rečenica, valjda NL može bolje).

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
« Odgovori #115 u: Kolovoz 28, 2020, 14:01:59 »
Bit ce zanimljivo koja je dinamika placanja ...

https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/ivor-pandur-u-veroni-odraduje-posljednje-formalnosti-prije-potpisa-talijani-jos-ne-spominju-odstetu/

Prema informacijama koje se provlače posljednjih dana kroz hrvatske medije riječ je o iznosu od dva do tri milijuna eura. Sve ovisno o dinamici plaćanja (Talijani su poznate neplatiše rata što je Rijeka osjetila na svojoj koži u “slučaju Bradarić”…), odnosno bonusima koji se eventualno mogu ostvariti kroz neke unaprijed dogovorene stavke (primjerice broj nastupa u Serie A ili pak postotak od idućeg transfera).

Neki mediji pak izvještavaju da je riječ o bitno  manjem iznosu od dva milijuna eura pa će biti zanimljivo vidjeti s kojim će podatkom izaći ugledni talijanski sportski mediji ili specijalizirani portali za mercato koji se po tom pitanju još ne izjašnjavaju.
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
« Odgovori #116 u: Kolovoz 29, 2020, 12:15:45 »
Meni stvarno miskovic nije vise jasan. Znaci pise u SNu da prodaju Nevistica negdje u njemacku, pretpostavljam za neku sicu. Zar nebi mogao jednu godinu branit za nas i dignut si cijenu na jedno 5 6m. Pa zasto je misko takav ziheras. 2017 da nije prodao cijelu ekipu smo mogli uletit u lp, jedan gfol nam je falio, zicer mateia da je usao... da smo usli zaradio bi za sve te transfere sta je napravio. Svaka cast na svemu sta je napravio za nas ali mi nije jasan  zasto je toliko uplasen kada su transferi u pitanju. Mogu se kladit da ce colak na kraju otic isto za neku bjedu.

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #117 u: Kolovoz 29, 2020, 12:23:37 »
Ako je ovo istina, onda Mišković više ne razmišlja dugoročno nego kratkoročno, a to znači samo jedno. Da klub objektivno više nema za kiflu.

Ako se jedan Sluga prodao za onakve pare, onda je za Nevistića sve ispod 3 milijuna, čak i u ovom trenutku, davanja badava.
-11

Offline m

• Veteran
« Odgovori #118 u: Kolovoz 29, 2020, 12:38:55 »
Meni stvarno miskovic nije vise jasan. Znaci pise u SNu da prodaju Nevistica negdje u njemacku, pretpostavljam za neku sicu. Zar nebi mogao jednu godinu branit za nas i dignut si cijenu na jedno 5 6m. Pa zasto je misko takav ziheras. 2017 da nije prodao cijelu ekipu smo mogli uletit u lp, jedan gfol nam je falio, zicer mateia da je usao... da smo usli zaradio bi za sve te transfere sta je napravio. Svaka cast na svemu sta je napravio za nas ali mi nije jasan  zasto je toliko uplasen kada su transferi u pitanju. Mogu se kladit da ce colak na kraju otic isto za neku bjedu.

Sorry, ali ovo jednostavno nije točno. Zadržao je cijelu ekipu osim Franka do Red Bulla, a onda je još prije Olympiacosa otišao pod nikad razjašnjenim okolnostima Ristovski. I da, i meni ostaje žal jer mislim da bi s Ristovskim prošli Grke, a i ovako smo bili blizu (Gorgonov zicer u prvom poluvremenu..).

Ovo što je Lokomotiva napravila prije utakmice s Rapidom je rasprodaja pola ekipe, ili ono što je Rijeka 1999. napravila prije Partizana pa su nam onda igrali asevi kao što su Matković (stigao iz Krka), Peteh (stigao iz Žminja), Pavić (ne znam ni otkud je stigao) i Sergio de Oliveira (stigao iz Novalje).

Offline delgadillo

• Forza Fiume
« Odgovori #119 u: Kolovoz 29, 2020, 13:38:52 »
Ili su gore nesposobnjakovići ili ih sve treba prijaviti uskoku!
Nevistića, koji je potencjal za svjetsku klasu, dati bez 5+m u trenutku dok ima još 2 godine ugovora, mogu samo mrzitelji kluba ili  budaletine vulgaris. :-X
Reset