• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI corona mercato - 2020  (Prikazano: 65033 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Evri

• Senior
Odg: RI corona mercato - 2020
« Odgovori #120 u: Kolovoz 29, 2020, 14:38:10 »
Ja ne kužim čemu te frustracije , privatan klub , ako gazda ima računicu i on zadovoljan šta se vi toliko nervirate
Meni osobno jedino bitni da smo konkurentni

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #121 u: Kolovoz 29, 2020, 15:38:20 »
Pa dobro, ja kužim da se svi zivciraju oko toga jer vole klub i htjeli bi da klub iz te situacije izvuče najveću korist. Ali ne kužim što se sve uzima zdravo za gotovo. Dali Nevistić želi ostat kod nas, postoji mogućnost da mu je kakav manager zavrtio neku priču u glavi.
Ko zna koji su pravi razlozi iza svega, ovo što se pročita u novinama mogu biti pretpostavke ili izmišljotina novinara. I uostalom Rijeku ne financira niti županija niti grad a najmanje država.
Snalazimo se kako umijemo.
Barata se činjenicama iz novina ko da su sveto pismo a odavno su novine postale žutilo.
Nitko od tih tzv novinara ne preuzme odgovornost za glupost koju napiše a drugi dan već baca novu glupost u eter i opet se svi lože.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline river

• Forza Fiume
« Odgovori #122 u: Kolovoz 29, 2020, 17:18:15 »
Ja ne kužim čemu te frustracije , privatan klub , ako gazda ima računicu i on zadovoljan šta se vi toliko nervirate
Meni osobno jedino bitni da smo konkurentni

Ne bih se složio. Ne treba biti frustracija, ali ako bismo tako gledali prestali bismo pratiti nogomet. A rasprodaja igrača prvom prilikom (ako je istina ovo za Nevistića) ne vodi prema konkurentnosti.

Pa dobro, ja kužim da se svi zivciraju oko toga jer vole klub i htjeli bi da klub iz te situacije izvuče najveću korist. Ali ne kužim što se sve uzima zdravo za gotovo. Dali Nevistić želi ostat kod nas, postoji mogućnost da mu je kakav manager zavrtio neku priču u glavi.
Ko zna koji su pravi razlozi iza svega, ovo što se pročita u novinama mogu biti pretpostavke ili izmišljotina novinara. I uostalom Rijeku ne financira niti županija niti grad a najmanje država.
Snalazimo se kako umijemo.
Barata se činjenicama iz novina ko da su sveto pismo a odavno su novine postale žutilo.
Nitko od tih tzv novinara ne preuzme odgovornost za glupost koju napiše a drugi dan već baca novu glupost u eter i opet se svi lože.

Sve to stoji. Ali diskusije radi, ako imaš dobar potencijal u kadru i vjeruješ da mu za godinu-dvije igranja kod nas može bitno narasti cijena, sigurno ćeš malo pritisnuti i njega i menadžera da ne žure odmah van. Međutim sve mi se čini da Miško baš ne gleda tako, tj. naš klub sad ima reputaciju da ako se nekom igraču ukaže prilika uglavnom ga se pušta, osim ako nije ponuđena neka stvarno ponižavajuća odšteta.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #123 u: Kolovoz 29, 2020, 18:56:44 »
Pritisnuti managera, OK, kako? Mamic style kad je vozio olicevog managera u bunkeru? Bar se tako pričalo.
Love nema za pritisak. Misko to još i dobro balansira po meni. Valjda ćemo i isplatiti taj dug prema Volpiju pa će bit lakše onda.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #125 u: Rujan 03, 2020, 11:56:00 »
https://www.novilist.hr/sport/nogomet/ivan-nevistic-se-nakon-reprezentativne-stanke-prikljucuje-treninzima-rijeke-nema-ponuda-za-darovitog-vratara/

Nevistić do daljnjeg ostaje.

Dobar ishod.

To je svakako dobra vijest! Osobno Prki mi ne ulijeva povjerenje, ono lani što je igrao prvi dio sezone nije na razini one bajne 2017te.. Neolokor je nepoznanica, nekako mi ga je i žao jer je očito da ga svi preskaču po pitanju prilike .

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #126 u: Rujan 03, 2020, 12:41:12 »
Osobno bih dao Nwoloklora (valjda se tako piše) dao da ide negdje na posudbu. Ali u prvu ligu ako je moguće.
Prki neka odgaja Nevistića. Znam da nije u nekoj formi ali on je jedan od onih vjernih vojnika kluba koji su tu u dobru i zlu, i nadam se da će za njega bit mjesta u klubu nakon završetka karijere.
Nego nacuo sam da se za trenera golmana vraća onaj čupavi (što je stalno vikao "sam, sam"). Zaboravio sam mu ime, Kek ga je špedio.
« Zadnja izmjena: Rujan 03, 2020, 12:48:59 od moreplovac »

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #127 u: Rujan 03, 2020, 12:47:13 »
Osobno bih dao Nwoloklora (valjda se tako piše) dao da ide negdje na posudbu. Ali u prvu ligu ako je moguće.

A bio je već u Šibeniku, Vitezu i zadnje u Slovačkoj u Seredu (s njima očito odlično surađujemo, tamo je bio i Ristovski mlađi i sad ide netko ovih naših mlađih, mislim da je Bušnja u pitanju).. 24g su mu, vrijeme mu je da brani a kod nas nikako da dobije priliku, jbg..

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #128 u: Rujan 03, 2020, 12:49:47 »
Pa da,  baš zato. Vuk je bio u Seredu.
« Zadnja izmjena: Rujan 03, 2020, 12:52:14 od moreplovac »

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #129 u: Rujan 03, 2020, 12:52:43 »
Pa da,  baš zato.

A znam, ali ne možeš momka ni vječno posuđivati.. nezz, prvo treba vidjeti ostaje li Nevistić, a onda pred kraj roka posuditi.. glavno da igra,pa možda se i dokaže..

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #130 u: Rujan 03, 2020, 12:55:17 »
Možda bude Nevistić efekt. Dokaže se negdje drugdje i prodamo ga, ili Nevistića prodamo za veliku lovu a ovaj nastavi branit kod nas.

Offline SandroB

• Forza Fiume
« Odgovori #131 u: Rujan 03, 2020, 23:15:38 »
Prki neka odgaja Nevistića. Znam da nije u nekoj formi ali on je jedan od onih vjernih vojnika kluba koji su tu u dobru i zlu, i nadam se da će za njega bit mjesta u klubu nakon završetka karijere.
Nego nacuo sam da se za trenera golmana vraća onaj čupavi (što je stalno vikao "sam, sam"). Zaboravio sam mu ime, Kek ga je špedio.

Ćaleta?
29.08.2013., proud to be there

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #132 u: Rujan 04, 2020, 06:07:52 »
To je taj. Jel istina da se vraća?

Offline goginho

• Forza Fiume

Offline D10S

• Forza Fiume
  • Slobodna Država Rijeka
Rijeka je takva, što ju više gaze, to je jača.