• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI corona mercato - 2020  (Prikazano: 68086 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
Odg: RI corona mercato - 2020
« Odgovori #210 u: Rujan 20, 2020, 10:40:39 »
Nevistic nikad neće obuci dres Rijeke
Izgledan odlazak Lepinjice, Colaka i Smolcica
Dovodimo dva pojačanja iz Slovenije.
U napadu se računa na Ristovskog, vraća se Vuk

Zašto misliš da neće na gol? Ja sam čuo drugačije ali možda sam krivo informiran.

Zato jer ne mislim , nego znam.  ;)
Svi ste vi insajderi od kurca.  ;D

A vidi mudre sove  8)

A Gnezda- Cerin i prodaja Colaka se ne računa, a? I to I Gnezda i Cerin, znaci dvije muhe, jednim udarcem  ;D
Ili mi “decko” nije rekao!?  :o pa To Ni To

« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2020, 10:43:09 od ispod stijena »

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #211 u: Rujan 20, 2020, 10:45:32 »
Ista agencija kao Halilović i Arsenić.

Kad je prošle godine iz Legije došao u Dinamo, ja sam se nadao da će doći kod nas. Isproban recept već - uzeti igrača koji je Zokiju višak. Ako je sređen u glavi (čitaj: nije mu san opet poljubiti Dinamov dres što prije), i ako dolazi sa pravom otkupa, onda vrlo inteligentan transfer.

Jedva čekam da kod Rožmana zaigra na defanzivnom veznom.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #212 u: Rujan 20, 2020, 10:49:44 »
A vidi mudre sove  8)
Mudrost počinje gdje ego prestaje.
-11

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #213 u: Rujan 20, 2020, 10:57:26 »
A vidi mudre sove  8)
Mudrost počinje gdje ego prestaje.

A gdje mi je Senad kad ga čovjek najviše treba!? :o

Offline duke

• Senior
« Odgovori #214 u: Rujan 20, 2020, 11:31:14 »
Kulenovicu se tepali da je novi Mandzukic, ali se nije za sada pokazao u seniorskom nogometu.
Inace citam da je i Arsenic out na mjesec dana,povijest da ozljedama se ponavlja.

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #215 u: Rujan 20, 2020, 12:35:11 »
Čemu takvo pisanje , zbog čega je on naljecenju ? Lako se skrivati iza Nicka recimu to u facu , ako se čovjek ne slaže i ide mu na kuki konstantno kenjanje zašto ga treba vrijeđati na tome nivou ,oko nisu niti psovke riješene ali javno smatrati da SW čovjek treba ljeciti jer se ne slaže sa tvojim / nečijim razmišljanjima je malo previše na kraju dana svi mi tu nabijmo za isti klub

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #216 u: Rujan 20, 2020, 13:28:56 »
Čemu takvo pisanje , zbog čega je on naljecenju ? Lako se skrivati iza Nicka recimu to u facu , ako se čovjek ne slaže i ide mu na kuki konstantno kenjanje zašto ga treba vrijeđati na tome nivou ,oko nisu niti psovke riješene ali javno smatrati da SW čovjek treba ljeciti jer se ne slaže sa tvojim / nečijim razmišljanjima je malo previše na kraju dana svi mi tu nabijmo za isti klub

Daj nemoj me jebat, lik je svako tolko ko argument pisao 'popuši mi', koji k?!
Pol stare ekipe je zapravo odustalo od komentiranja i foruma zbog takvih likova i njihovih vrijeđanja i sad bi to trebalo podržavati?!

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #217 u: Rujan 20, 2020, 13:32:11 »
OK, ajmo malo loptu na zemlju, kako Evri kaže, svi nabijamo za isti klub. Koji totalno nije GNK Dinamo, jel.

Inace citam da je i Arsenic out na mjesec dana,povijest da ozljedama se ponavlja.
Wow, jel se dodjeljuju kakvi oskari za skauting? Direktan crveni u debiju i mjesec dana pauze zbog ozljede... A mi smo se tamo nekom Andersonu Costi smijali.
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2020, 13:36:09 od Fornax »
-11

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #218 u: Rujan 20, 2020, 14:07:40 »
Ne mora to imati ikakve veze s lošim scoutingom. Jači trenažni proces - i eto veselja u vidu rupture.

A što se tiče stila pisanja na forumu bi zahvalno kada bi prestali s tim dječjim "popuši mi" forama (zato je i Senadov ban dobrodošao (ali valjda nije za vavik (svi zaslužujemo drugu zgodu (ili treću))))

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #219 u: Rujan 20, 2020, 14:12:15 »
Piše da je ruptura (8 cm) nastala na utakmici.
-11

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #220 u: Rujan 20, 2020, 14:16:22 »
OK, ne možeš zaključivati da je loš zbog crvenog i ozljede. Uostalom naša dva ključna igrača su zbog sličnih startova jedan dva, tri mjeseca out, a drugi završio u bolnici,a nisu bili kažnjeni pa je čovjek krenuo misleći da je to normalno. Još ako je gledao polufinale kupa i vidio start Lončara na Gorgonu, bilo mu je sasvim ok. A ako je gledao utakmicu iz svlačionice i vidio gaženje Ercega koji je nosio teret jednog žutog već vjerojatno je bio u čudu šta je točno napravio. Neću ni spominjati da je faul na Franku, koji je trebao bit penal ostavio toliki trag da skoro dva tjedna poslije mozda neće biti spreman.
Bit će Arsenic OK. Samo da i ostatak satro iskusnih malo pametnije uđe u utakmicu a ne ko protiv Osijeka.
Ajmo svi nabijat zajedno  ;D
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline duke

• Senior
« Odgovori #221 u: Rujan 20, 2020, 15:01:04 »

Tweetovi korisnika/ce Ižak Ante Sučić
Ižak Ante Sučić
@IASucic

@NKRijeka
 is showing the most interest in free agent Jozo Simunovic. Former @gnkdinamo and @CelticFC defender had big problems with injuries (knee) last season.

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #222 u: Rujan 20, 2020, 15:10:44 »

Daj nemoj me jebat, lik je svako tolko ko argument pisao 'popuši mi', koji k?!
Pol stare ekipe je zapravo odustalo od komentiranja i foruma zbog takvih likova i njihovih vrijeđanja i sad bi to trebalo podržavati?!

Želiš reci nakon dugo vremena situacija se promjenila pa nam sada rezultati i rad kluba ne ide u prilog pa i evo razloga da se ekipa vrati , krene kritizirati sve šta se može jer oni znaju samo nisu se imali prilike izrazi prije ....
Inače teško je ne primjetiti da se dosta pozitivaca povuklo , koji je razlog tome ?
Ma sorry ali nemam se namjeru prepucavati , ne podržavam nikakvo vrijeđanje, psovanje , omalovažavanje  ali ajmo onda svi biti na istom nivou , reci za nekoga da se ljeci isto nije način komuniciranja koji bi se trebao tolerirati

Edit : u zadnje vrijeme se nešto često brišu postovi , pitam se zašto
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2020, 15:13:58 od Evri »

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #223 u: Rujan 20, 2020, 15:15:22 »
OK, ajmo malo loptu na zemlju, kako Evri kaže, svi nabijamo za isti klub. Koji totalno nije GNK Dinamo, jel.

Wow, jel se dodjeljuju kakvi oskari za skauting? Direktan crveni u debiju i mjesec dana pauze zbog ozljede... A mi smo se tamo nekom Andersonu Costi smijali.

Evri treba prihvatiti da je vrijeme za korištenje ocala a niti tipkovnica sa eng/hr mu ne ide u prilog  8)

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #224 u: Rujan 20, 2020, 15:29:45 »
Momak, brišu se isključivo Senadovi postovi u kojima Senad uredno šalje ljude u kurac, ničim prozvan, iz čistog mira, u 23 sata navečer. Ili jednom-dvaput odgovori na te provokacije koji ne pridonose ničemu.

Tako da prije prozivanja i traženja pravde za osobu koja ovo uredno radi svakih par tjedana i srozava razinu komunikacije na uvijek uljudnom i prije svega pristojnom FF forumu, predložio bi ti da razmisliš još koji put što tražiš i da li je razumno i zasluženo. Dosta o Senadu.

Stižu nam Šimunović i Kulenović. Jej.