• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI corona mercato - 2020  (Prikazano: 68081 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline uvijek_rijeka

• Veteran
Odg: RI corona mercato - 2020
« Odgovori #225 u: Rujan 20, 2020, 15:33:31 »
Lupili ste mi brdo dislajkova kada sam vam na ljeto rekao da imam info od decka iz kluba kako Nevistic ostaje a Pandura ce se pokusati prodati, vi ste imali neke druge info, netko se cak usudio napisat da Nevistic nikada nece obuci rijecki dres i da to garantira lol

Ne zelim sad trazit niti mi se da tko je to napisao ali nostradamus ce se sigurno prepoznat.

Da mi je znat tko su vam izvori, ako ih uopce imate. Ja ovdje malo pisem ali kada napisem onda imam info kakvu takvu, spekulaciju iz kluba sto je opet bolje nego spekulacija iz novina.

Ugl novi igrac Rijeke je dinamov Sandro Kulenovic, posudba bez prava otkupa (ocajna vremena), iako to i nije neka tajna sada posto vidim i sportske su vec objavile.

20 godina ima i 0 golova u sezonu i pol u dinamu ali ima veliki potencijal tako da budemo vidjeli kako ce se uklopit. Prosao je od u14 do u21 uzraste reprezentacije  a u poljskoj ligi je bio nesto uspjesniji nego za dinamo.

Pa ja sam napisao to,
Sorry ja nemam dečka u klubu... imam ženu i djete kod kuće ;)
Ali, eto drago mi je radi tebe.
Od sada ću tebe slušati , a ne te neke izvore koje nemam pojma gdje nadjem

Slaba provokacija, ali je jako kako si fulao Boga i vraga, sad vidim i za Lepinjicu i Smolcica, za Vuka hahaha jel imas jos kakvu info ekipu zanima  ::) Za Colaka  su svi znali i pise se danima, ti trebam napisat i prognozu vremena?
« Zadnja izmjena: Rujan 20, 2020, 15:39:09 od uvijek_rijeka »

Offline Hell Sin key

• Veteran

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #227 u: Rujan 20, 2020, 15:44:27 »
Momak, brišu se isključivo Senadovi postovi u kojima Senad uredno šalje ljude u kurac, ničim prozvan, iz čistog mira, u 23 sata navečer. Ili jednom-dvaput odgovori na te provokacije koji ne pridonose ničemu.

Tako da prije prozivanja i traženja pravde za osobu koja ovo uredno radi svakih par tjedana i srozava razinu komunikacije na uvijek uljudnom i prije svega pristojnom FF forumu, predložio bi ti da razmisliš još koji put što tražiš i da li je razumno i zasluženo. Dosta o Senadu.

Stižu nam Šimunović i Kulenović. Jej.

Dečko !,  ljudi sami brišu postove sa kojima pretjeruju  , nije prvi puta , vjerovatno nečista savjest , čitaj sa razumijevanjem . Pravda za Senada ? O čemu ti ? Gdje ja tražim nešto za njega ? Ušli smo uovu spiku jer sam prigovorio da nije u redu da se za nekoga napise da je na liječenju ( taj post je ista osoba obrisala ) , gdje si ti otišao

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #228 u: Rujan 20, 2020, 16:08:00 »
Vidim ja da se dečki kace oko gluposti, vrijeme je da se otvore stadioni za publiku pa da svi zajedno nabijamo (Evri hvala ti na ovome) za naš klub.

"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #229 u: Rujan 20, 2020, 16:37:15 »
Ja koji put pobrišem vlastiti post kad procjenim da bi on mogao izazvati sranja ili odvesti raspravu u krivom smjeru.

Prilično sam siguran da gazda TIR te postove svejedno vidi, jer se ne brišu direktno, nego idu u recycle bin prije toga (barem je tako bilo u vbulletinu, pretpostavljam da i ovaj simple machines funkcionira slično). Znaju admini puno više nego što vi mislite.  :D
-11

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #230 u: Rujan 20, 2020, 16:42:20 »
Otkud vam ta vijest za Šimunovića, ima neki link nanizvor tome?

Nezz šta bi mislio o Kulenovicu.. ono malo što sam ga gledao ( jedna tekma) čini se kao da zna igrati, da ima nešto, ali nadam se da ne dolazi u obzir posudba bez prava otkupa, pa nismo filijala..

Online Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #231 u: Rujan 20, 2020, 16:45:39 »
Ižak Ante Sučić  (Germanijak) na Twitteru. Super-pouzdan izvor.  ;D

-11

Offline SandroB

• Forza Fiume
« Odgovori #232 u: Rujan 20, 2020, 16:47:02 »
Inače izgleda da je odbio engleski Championship posudbu da bi došao kod nas, jeli to nas novi Franko

Čovjek takva imena jednostavno ne može ne voljeti Rijeku  :)
29.08.2013., proud to be there

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #233 u: Rujan 20, 2020, 16:59:32 »
Ižak Ante Sučić  (Germanijak) na Twitteru. Super-pouzdan izvor.  ;D

Je je, pratim ga.. ;D

Offline duke

• Senior
« Odgovori #234 u: Rujan 20, 2020, 17:36:41 »
Evo epiloga sa Čolakom, sretno mu i da zaigra u LP.

Antonio Mirko Čolak, najbolji strijelac HNL-a prošle sezone (20 golova), odlazi u PAOK iz Soluna! Tri strane, Rijeka, Damir Mišković, PAOK i menadžeri, nekadašnji reprezentativac i internacionalac Jurica Vranješ, te poznati riječki odvjetnik Duško Miočić, zaključile su danas posao!

HNK Rijeka će za Čolaka dobiti tri milijuna eura i 15 posto od idućeg transfera, a sada već bivši igrač Rijeke, potpisat će trogodišnji ugovor težak 450.000 eura po sezoni.

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #235 u: Rujan 20, 2020, 17:54:55 »
Inače izgleda da je odbio engleski Championship posudbu da bi došao kod nas, jeli to nas novi Franko

:) :)

Offline SandroB

• Forza Fiume
« Odgovori #236 u: Rujan 20, 2020, 17:57:13 »

:) :)

A kad krenu tribine "Sandro, Sandro"...  :) ;D
29.08.2013., proud to be there

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #237 u: Rujan 20, 2020, 18:05:33 »
Kule, Kule
Pa oživi uspomene na jednog neponovljivog asa.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #238 u: Rujan 20, 2020, 19:36:31 »
Lupili ste mi brdo dislajkova kada sam vam na ljeto rekao da imam info od decka iz kluba kako Nevistic ostaje a Pandura ce se pokusati prodati, vi ste imali neke druge info, netko se cak usudio napisat da Nevistic nikada nece obuci rijecki dres i da to garantira lol

Ne zelim sad trazit niti mi se da tko je to napisao ali nostradamus ce se sigurno prepoznat.

Da mi je znat tko su vam izvori, ako ih uopce imate. Ja ovdje malo pisem ali kada napisem onda imam info kakvu takvu, spekulaciju iz kluba sto je opet bolje nego spekulacija iz novina.

Ugl novi igrac Rijeke je dinamov Sandro Kulenovic, posudba bez prava otkupa (ocajna vremena), iako to i nije neka tajna sada posto vidim i sportske su vec objavile.

20 godina ima i 0 golova u sezonu i pol u dinamu ali ima veliki potencijal tako da budemo vidjeli kako ce se uklopit. Prosao je od u14 do u21 uzraste reprezentacije  a u poljskoj ligi je bio nesto uspjesniji nego za dinamo.

Pa ja sam napisao to,
Sorry ja nemam dečka u klubu... imam ženu i djete kod kuće ;)
Ali, eto drago mi je radi tebe.
Od sada ću tebe slušati , a ne te neke izvore koje nemam pojma gdje nadjem

Slaba provokacija, ali je jako kako si fulao Boga i vraga, sad vidim i za Lepinjicu i Smolcica, za Vuka hahaha jel imas jos kakvu info ekipu zanima  ::) Za Colaka  su svi znali i pise se danima, ti trebam napisat i prognozu vremena?

Samo mi nemoj minuse vise stavljati, molim te:)
Neću moći spavati...
Eto ,toliko.

Offline ispod stijena

• Forza Fiume
« Odgovori #239 u: Rujan 20, 2020, 19:39:16 »
Momak, brišu se isključivo Senadovi postovi u kojima Senad uredno šalje ljude u kurac, ničim prozvan, iz čistog mira, u 23 sata navečer. Ili jednom-dvaput odgovori na te provokacije koji ne pridonose ničemu.

Ima njih još koji šalju i spominju užu i siru rodbinu pa ništa jer eto tako je to na ovom poštenom forumu.