• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI corona mercato - 2020  (Prikazano: 60553 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: RI corona mercato - 2020
« Odgovori #600 u: Svibanj 20, 2021, 09:50:37 »
Pa dobro nema generalno razloga da mrtvo hladno raskinemo ugovor iako imamo "besplatno" produženje. Prosječan je, ali nije neki žnj trupac ili izlazni junior bez potencijala, možeš ga iskoristiti za nekakav trejd, ili držati kao rezervu pa pustiti bez odštete za dva mjeseca kad nadam se dovedemo nekog boljeg. Čerin i Mudražija su posuđeni do sljedećeg ljeta. Ako ih plaćamo kikiriki, opet su ok kao rezerva, dok god nam je plan iskoristiti recimo Libera koji ne nudi ništa manje, a ne obratno.

S druge strane, iako je riječ o NL koji jučer ne zna da Lončar ima +2 u ugovoru i da "ne ide besplatno", a pozivaju se na onaj proljev od tuttomercatoweba, tvrde da Drmićev Norwich ima interes za Lončarom, šta nam onda potencijalno otvara priču sa Drmićem. Otom potom jasno, ali ako nije čista izmišljotina, zanimljiv obrat. https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/nakon-monze-i-verone-za-veznjaka-rijeke-zainteresiran-i-drmicev-norwich-city/

Offline Gnjusna Izdajica

• Forza Fiume
« Odgovori #601 u: Svibanj 20, 2021, 09:55:18 »
Ove sezone Galović je bio standardan, kako u prvenstvu tako i u Europskoj ligi, a ukupno je za plavo-bijele u sezoni 20/21. skupio 37 nastupa i pet pogodaka.
Samo pet? A da, ne računaju se oni u krivu mrežu :)

Ali ok. Galović je tu jer nemamo boljeg. Imao je neke dobre momente koji su ostali zasjenjeni onim lošijima.
Čerin definitivno ok. Mudražija je veliki upitnik, valjda ne košta previše...

Od ostalih osobno bih volio da ostane Menalo (iako niti on nije premija). Drmić je u sportskim naveo da već ima datum za okupljanje u Norwichu (ali to ne znaći da neće na posudbu). Nahvalio boravak u Rijeci, ali mislim da ćemo ga teško ponovno gledati.

Što nije bilo priće da Murić na ljeto ide u MLS?
since 01.05.1982. RIJEKA – TETEKS 2:2

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #602 u: Svibanj 20, 2021, 10:59:18 »
Meni je interesantno jedna  stvar, ne vidim razloge za takve članke prije subote , zašto stvarati nervozu među igrače , nije da se svima ide iz kluba i da imaju ponude na stolu, zašto doljevati  ulje na vatru , ne kažem da utječe na svih alinije ugodno kada živiš u nepoznanici ,imamo tekmu sezone ispred nas , dizi atmosferu, uspoređuj utakmice , moram rečida odgađa se Denis vratio pisati o Rijeci  umjesto Matea imamo vise negativnih članaka iako je izbacio i dosta konstruktivnih članaka, on mi se čini kao novinar tipa Vranić ..možda pretjerujem

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #603 u: Svibanj 20, 2021, 11:14:30 »
Mislim da pretjeruješ.
Sigurno se interes za nekog igrača ne budi na završetku sezone. Sigurno Norwich City nije zapazio Lončara jučer ili na kraju sezone. Vjerojatno su ga vidjeli (ako je ova priča uopće istinita) prije x mjeseci i u međuvremenu su kontaktirali njegovog agenta i postavili par pitanja, možda se par pitanja postavilo i NK Rijeci, a i samom Lončaru je vjerojatno njegov agent nešto došapnuo. I to vrijedi za sve igrače. To što oni pričaju da ih nije briga i da je to posao agenta nije baš posve istina, jer - samo se valja postaviti na njihovo mjesto: trudiš se, radiš i odjednom se javi interes nekog kluba koji bi predstavljao i iskorak u karijeri i koji bi značajno podebljao novčanik - nije li tako da bi to itekeko imalo utjcaja na nas? Da bi nas bilo briga. Itekako bi.
Poanta posta: igrači sigurno znaju što se događa oko njih, oko možebitnih transfera jer ih agenti to i pitaju (jer ako ne kako će zgotoviti posao), zato to što novinari pišu ovo ili ono prije neke važne utakmice ima malo ili nimalo utjecaja na njih. Zato mislim da pretjeruješ.
« Zadnja izmjena: Svibanj 20, 2021, 11:23:20 od Vado mangnar »

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #604 u: Svibanj 20, 2021, 11:37:49 »
U članku od sportskih drmiceva izjava jedno a naslov drugo. Ali ionako smo se navikli na to.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #605 u: Svibanj 20, 2021, 12:41:54 »
Mislim da pretjeruješ.
Sigurno se interes za nekog igrača ne budi na završetku sezone. Sigurno Norwich City nije zapazio Lončara jučer ili na kraju sezone. Vjerojatno su ga vidjeli (ako je ova priča uopće istinita) prije x mjeseci i u međuvremenu su kontaktirali njegovog agenta i postavili par pitanja, možda se par pitanja postavilo i NK Rijeci, a i samom Lončaru je vjerojatno njegov agent nešto došapnuo. I to vrijedi za sve igrače. To što oni pričaju da ih nije briga i da je to posao agenta nije baš posve istina, jer - samo se valja postaviti na njihovo mjesto: trudiš se, radiš i odjednom se javi interes nekog kluba koji bi predstavljao i iskorak u karijeri i koji bi značajno podebljao novčanik - nije li tako da bi to itekeko imalo utjcaja na nas? Da bi nas bilo briga. Itekako bi.
Poanta posta: igrači sigurno znaju što se događa oko njih, oko možebitnih transfera jer ih agenti to i pitaju (jer ako ne kako će zgotoviti posao), zato to što novinari pišu ovo ili ono prije neke važne utakmice ima malo ili nimalo utjecaja na njih. Zato mislim da pretjeruješ.

Ne mislim na Lončara , to je pozitivno i motivirajuće , pišem o isteku ugovora , opcijama produživanje  odlascima , igračima na posudbi , pričekaj sa pisanjem o tome do ponedjeljka , dosta važnih igrača koji se ne vide vise ili ih klub ne vidi druge sezone će biti prvih 11 u tekmi koja nam donosi EL / KL , po meni nepotrebno izlaziti sa tim temama pred tako važnu tekmu , psiha je zajebana stvar , gledam od sebe , upravo mjenjam firmu , živo me zaboli za sljedeći tjedan kako će itko me mjenja , samo primjer

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #606 u: Svibanj 20, 2021, 12:59:59 »
Sportske o Drmiću:

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/premiership/zvucno-pojacanje-rijeke-ide-ravno-u-premiership-vec-sam-dobio-poziv-sada-ne-znam-sto-ce-se-dogoditi-15074352

Citat:
Nakon subotnjeg dvoboja istječe vam polugodišnja posudba iz Norwicha, s kojim vas veže još jednogodišnji ugovor. Kakvi su vam planovi, engleski je klub ušao u Premier League, vraćate li se u Norwich ili...?

- Stvarno ne znam što će se dogoditi! Već sam dobio poziv iz Norwicha za dolazak na prvi dan priprema, međutim, to ne znači da ću ostati u tom klubu. Sve je, dakle, otvoreno i rasplest će se u sljedećih mjesec dana. Uglavnom, u Rijeci mi je stvarno lijepo i ne bih imao ništa protiv ostanka ovdje.

Nije dobio poziv za reprezentaciju. Možda i dobro za nas, tko zna.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #607 u: Svibanj 21, 2021, 22:56:16 »
https://sibenski.slobodnadalmacija.hr/sibenik/sport/nogomet/monjac-blizu-subicevca-sibenik-se-pojacava-ponajboljim-napadacem-druge-lige-labrovic-odlazim-u-rijeku-sve-je-dogovoreno-1100415

- Definitivno odlazim u Rijeku. To je odavno dogovoreno. Pitate me gdje će Prince Ampem? Ne, nije mi otkrio – kratko nam je priopćio do jučer prvi golman Šibenika Nediljko Labrović koji po isteku ugovora ovog ljeta seli na Rujevicu.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #608 u: Svibanj 22, 2021, 13:04:34 »
Nekakva prodaja Lončara u Norwich, mali skonto za Drmića, povući Ristu sa posudbe, nek ulazi umjesto Drmića. Nebi imao ništa protiv, Vuka vratit nazad, neznam kakav je Busnja tamo gdje igra. Rasteretit financijski malo pa dovest (nadam se da su neki kontakti ostvareni) nekog igrača sa karakterom, tj ne jednog. Nekog materijala vođe da mladi se imaju u koga ugledati.
Iskreno neznam šta smo dobili sa onim Jurisicem, nadam se da će u budućnosti nešto pokazat.

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #609 u: Svibanj 22, 2021, 13:17:21 »
Neznam jel za ovu temu ali sve više igrača koji su prošli naš omladinski pogon igra u prvoj hnl što prije nije bio slučaj. Iličić u Slavenu, Šibenik je kupio Monjca iz Orijenta, Mitrovic u Gorici, pa i Milos u Osijeku. Ima i ovih starijih Postonjski, Paracki... vjerojatno bi se dalo naći još.
Dobro je što naši imaju klubove u koje mogu dati na posudbu mlade da se kale.