• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: RI corona mercato - 2020  (Prikazano: 68085 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
Odg: RI corona mercato - 2020
« Odgovori #135 u: Rujan 04, 2020, 13:48:06 »
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/pko-ekstraklasa/jagiellonia-bialystok/transfery-zoran-arsenic-przechodzi-z-jagiellonii-do-rijeki

Velkovski je dobar, ali realno njega često nema po par tjedana pa se ni ne može računati na njega dugoročno.

Smolčić ima ozlijedu tetive.

Galović ajde, doveden je ciljano i očito računaju na njega iako nije pokazao ništa posebno dosad.

Escovalu pedala nadam se.

Capan niti nije stoper.

Tako da ja ne znam kad smo imali slabiju obranu, i nije ni čudo da će nas probiti svaka ekipa pa tako i drugoligaški Šibenik i Istra. Arsenić standardan u Poljskoj već tri godine, ali u klubovima iz sredine tablice, znači klasična roba s greškom po meni. Zna se već, da nečem vrijedi, prodao bi se u jači klub tamo.

Slavonca u ekipi moramo imati, sad s Nevistićem imamo dvojicu. Bosanca imamo u Lončaru, Slovenca u Gnezdi.

Dobrodošao.

#EscovalOUT

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #136 u: Rujan 04, 2020, 14:00:38 »
Standardni prvotimac iz klubova sredine tablice? Zvuči kao da smo doveli Parackog iz Belupa ili Čabraju iz Gorice. Ne čini se kao pojačanje, kao igrač kojemu će po dolasku biti, zbog njegove kvalitete, garantirano mjesto u prvih jedanaest. Niti je neki mladi igrač koji se čini kao dobar potencijal, a niti je neki posrnuli div kojeg treba vratiti na staze slave. Neobičan transfer.
Nadam se da će biti važan kotačić koji će promijniti navike naše garantiramo-gol-po-utakmici obrane.

Offline Evri

• Senior
« Odgovori #137 u: Rujan 04, 2020, 14:11:22 »
Inače Zuparic, Puncec , Elez, Samardžić  Itd sve su to bili standardni igrači u klubovima iz vrha tablica

Offline TIR

• Administrator
  • Forza Fiume
« Odgovori #138 u: Rujan 04, 2020, 14:36:18 »
Glupost. Župarić je došao iz Serie A direktno (jasno kao rezerva, ali je igrao), a sezonu ranije izborio promociju u tu ligu sa Pescarom, bitan igrač bio i sezonu ranije. Elez je došao sa tek napunjene 22 godine iz Lazia, igrao dansku ligu sezonu prije. Samardžić je došao kao stožerni igrač moldavskog prvaka i u prvoj utakmici se vidjelo da je tata za Marića ili tko mu je već tad bio stoperski kolega.

Na Punčeca ne treba trošiti riječi, dapače, Punčec je CV-om najbliže Arseniću pa smo se uvjerili u njegove kvalitete i na šta liči standardni stoper ekipe iz sredine 2. njemačke lige koji je voljan doći u Rijeku, tako da on uopće ne treba biti faktor za usporedbu tu.

Kao što vado kaže, Arsenić ničim ne daje za vjerovati da će se njegova kvaliteta vidjeti na prvom treningu i da će odskakati od ostatka ementalera u obrani već će se pridružiti toj ekipi osrednjih igrača. Ako to znači da Escoval i Capan napuštaju klub, pozdravljam dolazak i konkurenciju četiri prosječna HNL stopera (Velkovski, Smolčić, Galović, Arsenić), ali to znači da trebamo igrati klasični 4-4-2. Uostalom, to bi ja i napravio da me se pita, ili bi Lepinjica igrao trećeg stopera u 3-5-2 većinu utakmica.

Offline koma

• Forza Fiume
« Odgovori #139 u: Rujan 04, 2020, 14:58:40 »
Arsenić je vjerojatno jeftin, ili je free transfer. Tako da o kvaliteti ćemo reć kad ga vidimo. Nekako mi djeluje da neće biti baš lošiji od Escovala

Offline Snjesko

• Forza Fiume
« Odgovori #140 u: Rujan 04, 2020, 15:21:34 »
Nekako mi djeluje da je laptop rekao da nam fali jedan stoper, tri su premalo. Odsad svaku utakmicu krećemo s 4 stopera, pa ako krene krivo, ubacimo 4 napadača kao zamjenu. Inovativna taktika.

No, pustimo šale, sljedećih dana očekujem da napravimo poneki izlazni transfer, da Capan i Escoval/Galović odlaze za dobre odštete, a u Osijeku da se vraćamo na 4 iza. I onda je svizac zamotao čokoladu u omot.

Offline goginho

• Forza Fiume
« Odgovori #141 u: Rujan 04, 2020, 15:54:35 »
Nekako mi djeluje da je laptop rekao da nam fali jedan stoper, tri su premalo. Odsad svaku utakmicu krećemo s 4 stopera, pa ako krene krivo, ubacimo 4 napadača kao zamjenu. Inovativna taktika.

No, pustimo šale, sljedećih dana očekujem da napravimo poneki izlazni transfer, da Capan i Escoval/Galović odlaze za dobre odštete, a u Osijeku da se vraćamo na 4 iza. I onda je svizac zamotao čokoladu u omot.

Većina je protiv Escovala ali realno je naš najbrži stoper, znam da kiksa povremeno, ali ostali su u formaciji s 3 otraga jebeno spori.

O Arseniću nezz, ne sjećam ga se iz hnl-a pa neću komentirati.. zvuči kao transfer Galovića, nadam se da će ispasti bolji

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
« Odgovori #142 u: Rujan 04, 2020, 19:12:06 »
Oni koji se sjećaju Smitha znaju da brzina malo znači. Bio je brz, najbrži, došao bi do lopte prije svih, ali! Onda bi nastupio trenutak kada je naš dragi Smith trebao nešto s tom loptom i napraviti. I tu bi priča stala. I znali smo zašto igra za nas, a ne u ligi petice.
Escoval? Slična ili ista priča. Što će ti brzina kada ti svaku utakmicu jednom kiksneš i to kardinalno, pa često iz tog kiksa i padne gol.

Za Arsenića ne kažem da je rupa. Nemam pojma kakav je. Nadam se najboljem. Ono što sam samo naveo je da mu je CV tanak. Jednostavno nema prizvuk ni pojačanja, ni mlade nade, ni posrnulog asa.

Offline m

• Veteran
« Odgovori #143 u: Rujan 04, 2020, 20:37:03 »
Popričao sam s prijateljem koji je sportski novinar i baš prati poljsku ligu i kaže da će nam Arsenić sigurno biti pojačanje. Ljevak je i može igrati i lijevog stopera, a i lijevog beka po potrebi. Iz Jagellonie je došao i onaj Mudrinski u Goricu, tamo višak, a ovdje se već nazabijao. Poljska liga nije toliko praćena, a sve je jača. I Halilović nam je od tamo došao.

Offline Snjesko

• Forza Fiume
« Odgovori #144 u: Rujan 04, 2020, 21:35:18 »

Većina je protiv Escovala ali realno je naš najbrži stoper, znam da kiksa povremeno, ali ostali su u formaciji s 3 otraga jebeno spori.

O Arseniću nezz, ne sjećam ga se iz hnl-a pa neću komentirati.. zvuči kao transfer Galovića, nadam se da će ispasti bolji

Ma nisam protiv Escovala, po meni on nije nista slabiji od Galovica, dapace, ako nista je puno brzi od njega. Nego gledam da imamo previse stopera pa bi nekog valjalo prodat, a Velkovskog bi u svakom slucaju zadrzao, tako da ostaju ovi drugi za prodat.

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #146 u: Rujan 05, 2020, 18:33:06 »
Jebi ga, tako ti je to kad ne štitiš vlastite igrače (tj. vlastitu investiciju).

U velikoj mjeri smo si sami krivi za ovo.
-11

Offline moreplovac

• Forza Fiume
« Odgovori #147 u: Rujan 06, 2020, 03:54:48 »

Drugi put snajperistu na krov i skidanje suparničkih igrača kad škuro pogledaju naše.
"Želimo Dinamu uzeti sve" i jesmo

Offline Fornax

• Forza Fiume
  • NK Rijeka 1946
« Odgovori #148 u: Rujan 06, 2020, 08:54:52 »
Podržavam.
-11

Offline D2

• Forza Fiume
« Odgovori #149 u: Rujan 06, 2020, 08:55:43 »

Drugi put snajperistu na krov i skidanje suparničkih igrača kad škuro pogledaju naše.

Recimo dan ili pred dan transfera ne šalješ ga u igru. Ako smo mogli igrača s brojem 17 štediti za "budući" transfer cijelu polusezonu u utakmicama s "budućim" kupcem i to po cijenu atmosfere u svlačionici i na tribinama mogao je i Tibi onda preskočiti "uvijek neugodnu" Lokomotivu. Zaboravila se dobra praksa.
"+1, nije problem izgubit ali očekujem ove sezone da u porazu nekome jaja odgrizemo " - by River92 20.6.2022.
"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
"... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.