• Home
  • Search
    •  
  • Login
    • Korisničko Ime: Lozinka:
      Jeste li propustili svoj aktivacijski email?

Autor Tema: HNL sezona 2020/2021  (Prikazano: 45605 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koma

• Forza Fiume
Odg: HNL sezona 2020/2021
« Odgovori #45 u: Kolovoz 11, 2020, 11:09:26 »
  • A možeš mislit koliko će ljudi nahrlit u red i kupit tu pretplatu. Eventualno ako prođu ta nekakva pretkola koja se igraju bez gledatelja, pa uđu u jesen s nekakvom Europom, mogli bi se počet prodavat. Ja prvi neću kupit (iako sam na najjeftinijoj tribini), jer sam lijen, a i koji će mi to ako tako i tako neću ići na utakmice jer neću moći. Ali u prvom redu jer mi se neda. Ove godine, ako ne uđemo u Europu i ako se nastavi korona - plafon 1500. Ali barem će se Z7 ispunit s te famozne "liste čekanja"  8)

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #46 u: Kolovoz 11, 2020, 11:11:31 »
  • Ali me srce boli kad vidim da su ovi izvukli Rapid iz Beča i to doma. Da je bilo barem malo više ambicija i hrabrosti.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #47 u: Kolovoz 11, 2020, 11:22:59 »
  • Armada već 10-ak godina, puno prije vremena kada se tražila ulaznica više, potiče sve navijače na kupovinu pretplata.
    Nekada podno stijena inicirali smo zajedničke kupovine pretplata i to u situacijama kada je klub brojao stotinjak pretplatnika, a novaca nije bilo ni za osnovne troškove kluba.
    Kupovina preplate za svakog navijača označava jedan od dokaza vjernosti svome klubu jer nije cilj imati od toga pogodnosti, rezervirano mjesto ili nešto treće nego pokazati da želiš biti uz svoj klub cijelu godinu, bez obzira na rezultat, spriječenost ili neku višu silu.
    Pokazati da Rijeka nije i neće biti sama, ma gdje god i kada god igrala. Posebno u ovim trenucima treba pokazati da smo uz klub kada je najava da će tribine ili biti zatvorene ili uz ograničen kapacitet. Pokažimo vjernost svome klubu i u ovoj specifičnoj situaciji kada ne možemo biti u prvom redu na tribinama već tražeći načine da se nas glas čuje.
    Sigurno će i osvajačima kupa biti dodatan podstrek kada vide da navijači vjeruju u njih iako neće konzumirati mjesto na tribinama od prvog kola. Navijač uvijek treba pomoći klubu, bez obzira na situaciju, a ovo je zaista posebna situacija da pokažemo kako smo uz našu Rijeku!!

Cijena cijelogodišnje pretplate za sjevernu tribinu za 18 domaćih utakmica Prve HNL samo za članove HNK Rijeka i Armade:
    Do 16 godina - 180 kuna,
    Odrasli preko 16 godina - 360 kuna.
    https://bit.ly/2XFuWub

ARMADA BIT ĆE TU MA ŠTO GOD REKLI SVI,
    KORONAVIRUS NAS NEĆE SPRIJEČITI!

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #48 u: Kolovoz 11, 2020, 11:47:14 »

• ARMADA BIT ĆE TU MA ŠTO GOD REKLI SVI,
    Mene zanima zbog čega Vas se više skupi na brdu kad je zabrana, nego na tribini kad nije.

Offline Hell Sin key

• Veteran
    « Odgovori #49 u: Kolovoz 11, 2020, 11:52:06 »
  • Možda neki imaju zabranu za onda kad nije zabrana

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #50 u: Kolovoz 11, 2020, 11:54:46 »
  • Međutim, ono što mene između ostalog ljuti što meni Mišković sada prodaje fantomsku pretplatu, a da se ni jednim slovom nije založio za to da ona ne bude fantomska, ako me kužiš.

A kako da se založi? Da se bori u HNSu?
    Da kaže "Čujte dečki otovorimo tribine. Stožer je nedosljedan. Ako može na Alci, misi i Zrču može i na tribini."
    Ti zaista misliš da se može na takav način ili sličnim argumentima razgovarati na tom nivou?

Uglavnom, mislim da je dobar proglas Armade. Pretplatu uzimamo i da pokažemo da nam je stalo do kluba. Nije sve u cost benefit analizi.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #51 u: Kolovoz 11, 2020, 12:06:49 »
  • Da se bori u HNS--u.... Mislim da bi nam ispod stijena mogao dati hint tko trenutno vuče Šukerove konce i tko forsira igranje bez gledatelja.

I Nigdje nisam spominjao nikakav cost benefit.

U zatvorene kino dvorane možemo, na tribine pod vedrim nebom ne možemo. HNS zna bolje od HZJZ-a.

Offline Vado mangnar

• Forza Fiume
    « Odgovori #52 u: Kolovoz 11, 2020, 12:22:51 »
  • Kad sam govorio o cost benefitu sam govorio općenito. Kupiti pretplatu mi nije isto što i ići u kino. Ne tretiram to kao proizvod (iako da budemo posve iskreni djelomično i je).

A što se tiče Cinestara - ovo je baš suludo. Ja bih bio malo oprezniji s otvaranjem istih ali eto. Što je tu je. Zaista bi trebali otvoriti stadione ako dozvoljavaju otvaranje kina.

Offline goginho

• Forza Fiume
    « Odgovori #53 u: Kolovoz 11, 2020, 12:26:20 »
  • Međutim, ono što mene između ostalog ljuti što meni Mišković sada prodaje fantomsku pretplatu, a da se ni jednim slovom nije založio za to da ona ne bude fantomska, ako me kužiš.

A kako da se založi? Da se bori u HNSu?
    Da kaže "Čujte dečki otovorimo tribine. Stožer je nedosljedan. Ako može na Alci, misi i Zrču može i na tribini."
    Ti zaista misliš da se može na takav način ili sličnim argumentima razgovarati na tom nivou?

Uglavnom, mislim da je dobar proglas Armade. Pretplatu uzimamo i da pokažemo da nam je stalo do kluba. Nije sve u cost benefit analizi.

A gledaj predsjednik kluba je morao nešto reći na tu temu jer klub zapravo prodaje nešto od tekmi a upitno hoće li se moći gledati, pola sezone, 1/3 sezone, itd..

dakle samo otvoreno pozvati na podršku klubu bez obzira na sve, nešto poput ovog što je Evri napisao.. sve je to jasno, ali dve tri iskrene rečenice stavljaju stvari na svoje mjesto i kontekst vremena i manje je upitnika među navijačima.

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #54 u: Kolovoz 11, 2020, 12:28:14 »
  • A mene zanima zašto ti kao navijač Rijeke nemaš takvo razmišljanje kao ta grupa , Btw ja nisam član armade nikada bio ali sam im se kao i ti uvjek pridruživao da li na zapadu da li na gostovanjima , pretpostavljam kao i ti pa eto tu ti je odgovor

ARMADA BIT ĆE TU MA ŠTO GOD REKLI SVI,
    Mene zanima zbog čega Vas se više skupi na brdu kad je zabrana, nego na tribini kad nije.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #55 u: Kolovoz 11, 2020, 12:55:18 »
  • A mene zanima zašto ti kao navijač Rijeke nemaš takvo razmišljanje kao ta grupa ,
    Odakle ti to da nemam?

Offline Evri

• Senior
    « Odgovori #56 u: Kolovoz 11, 2020, 12:57:27 »
  • Pa nisam ja napisao da ti nije normalan potez kluba da se pusti u prodaju preplata

Offline koma

• Forza Fiume
    « Odgovori #57 u: Kolovoz 11, 2020, 13:43:40 »
  • Ne bih htio braniti Šukera, ne znam razlog zašto je zabranio gledatelje, ali je činjenica da se navijači ne pridržavaju preporuka od Capaka na koje se sada referiraju. Džimo li se distance? Ne. Hoćemo li se držati ako nam dozvole trećinu stadiona - nećemo. Tako da je zabrana gledatelja po meni neka preventiva da nam se ne desi nekakva eskalacija virusa s tribina.

Offline D2

• Forza Fiume
    « Odgovori #58 u: Kolovoz 11, 2020, 14:24:55 »
  • Ne bih htio braniti Šukera, ne znam razlog zašto je zabranio gledatelje, ali je činjenica da se navijači ne pridržavaju preporuka od Capaka na koje se sada referiraju. Džimo li se distance? Ne. Hoćemo li se držati ako nam dozvole trećinu stadiona - nećemo. Tako da je zabrana gledatelja po meni neka preventiva da nam se ne desi nekakva eskalacija virusa s tribina.
    Ti zaista vjeruješ u ovo što si napisao? Šuker i HNS uveli zabranu samo zbog zdravstvenih razloga i prevencije, i to iznad preporuka na nivou države?
    Jedino ako nije išao kakav tajni dopis iz UEFA ili FIFA u Saveze pa da po tome postupaju, ali da se oni na svoju ruku brinu za naše zdravlje i da im je to razlog čisto sumnjam.
    Ovo kako se navijači ne pridržavaju mjera je točno, ali je i činjenica kako naši klubovi nisu poduzeli ništa kako bi navijače natjerali na pridržavanje mjera. Neka sjednu i dogovore mjere koje će oni prvi provoditi, kao što su donijeli niz ostalih mjera i naputaka vezano za ponašanje navijača na stadionima.

"Seronja sam, čangrizavac , cjepidlačim... odjebi me, ali moram ovo napisati...." - Neimenovani autor, 15.2.2020.g.
    "... Jebi ga,..." - Simon Rožman, Finale Kupa, 1.8.2020. g.

Offline Fornax

• Forza Fiume
    « Odgovori #59 u: Kolovoz 11, 2020, 14:39:55 »
  • Iskreno, ljudi su se na tribinama onih nekoliko utakmica ponašali puno "odgovornije" od većine ljudi na ulicama i plažama, a da ne spominjem birceve, klubove, restorane...

Ljudi, ja sam u zadnjih desetak dana imao cca 200 kontakata s ljudima iz riječkog prstena, Istre, Slavonije... Takav posao, nema pomoći. Ajde pogodite koliko tih ljudi je nosilo maske.